O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KRYŠTOFŮV PRACOVNÍ DEN PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 září 2009
Přejít na obsah
KRYŠTOFŮV PRACOVNÍ DEN
Strana 2

Kryštofovi nedávno udeřil rok a půl. Má pořád štěněcí pohled, ale již mírně protřelý. Pořád víc a víc toho ví, zkusil, poznal, viděl, osahal a zapsal si do svého klučičího mozečku. Má rád svůj řád a rituály a rád a umanutě se jich dožaduje. Například ráno, jakmile se mu rozlepí první víko a vyhrabe se prdelkou navrch ze svého pelíšku. Vyskočí a bosýma nožičkama upaluje do kuchyně, kde si stoupne k ledničce a hlasitě ještě s dudlem v puse vykřikuje míko, míko.

 

 

 

 

 

 

     Jakmile maminka nalije teplé míko do jeho oblíbené zelené lahvičky, upaluje zpátky do ložnice, kde si lehne do postele, položí si dudlík vedle sebe a vyduje dvě a půl deci na jeden zátah. Pak následuje další železná pravidelnost v podobě zaplněného balení. Poté, co je umyt a oblečen, zasedne jako pan starosta ke svému pidistolečku a očekává něco dalšího k zakousnutí. Nejraději chlebík se šunkou nakrájený na ovečky. Chlebík povětšinou zůstane pro maminku a šunka skončí v jeho hladovém bříšku. Umí si vybrat to lepší.

 

     Pak následuje odchod z domu. To už ví, že si musí obout botičky. Vzorně si sedne na první schodek a volá boti boti. Jakmile má boti, zavelí pá pá a jede se k babičce na hlídání. Cestou v autě živě komentuje dění kolem. Když projíždíme kolem parkoviště dopravního podniku, křičí bus, bus a divoce gestikuluje a ukazuje směrem ke žlutým autobusům a trojelbusům.  Oznámí mi pohyb jakéhokoliv menšího nebo většího auta, bagru, vlaku, který se vyskytuje v nejbližší dohledné vzdálenosti našeho auta a vzhledem k tomu, že k babičce jezdíme v době dopravní špičky, tak toho nakecá věru dost.

 

     Jakmile se blíží babiččin domeček, mění téma a volá babi, děda, pivo a zase u toho hlasitě huláká, směje se a ukazuje ručičkama. Pak je konečně vypuštěn z auta. Radostně vběhne do zahrady, kde už se spokojeně povalují jeho oblíbené kočky, kterým tímto okamžikem končí období míru. Vrhne se na první Julču a výská mam mam, což znamená kočičí mňoukání. Jednou ručičkou kočičku hladí a druhou si ji pevně drží tak, že jí málem lezou střeva.

 

 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]