O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TO VÁM BYL PRIMA TÁBOR - X. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 květen 2007

 Ahoj Kudlanko, ráda čtu v poslední době seriál o prima táborech, a tak mi nedá nepodělit se o zážitek. Sice ne vlastní, posílal mi jej kdysi dávno kamarád mailem, ale myslím, že stojí za to. Jak se v jednom pokračováni psalo o různých nočních hrách a strašidelných pochodech, tak jsem si na něj vzpomněla. So, here's the story:

 

     Kdysi jsme byli s manželkou za dcerama na táboře v Telči a v restauraci jsme se seznámili s manželským párem... Seděli s námi u stolu a poslouchali naše povídání o tanečním táboře, na kterém byly naše dcery. Po chvíli se onen muž rozpovídal. Měl před rokem kluka na táboře a jeli se za ním s manželkou podívat. Děti tam nebyly - byly na bojovce. čekali na ně témeř do půlnoci a až pak se vraceli vykulení kluci.

 

     Odchytili si toho svého a začali ho zpovídat - než jim ho vedoucí odežene do postele. Kluk vyprávěl o skvěle připravené bojovce - o tom jak museli strčit ruku do hrobu na hřbitově, otevřít rakev v márnici, v temném lese prolézt černý dlouhý igelitový a mokrý rukáv apod. Fakt docela drsný - ale kluci to všechno v poho zmákli a holky to měly trochu lehčí.

 

     Tak se táta ještě zeptal, co bylo nejhorší - Prý to otevření rakve a umistěni svého žetonu... (měli nadělaná kolečka a každý na něm měl svůj znak či symbol)  - ale ostatně ty žetony museli nechávat všude. A co bylo nejlehčí? - Kluk se zasmál a řekl, že se všichni vysmívali hlavnímu vedoucímu, který byl namaskovaný a prevlečený za myslivce a dělal v lese oběšence...

 

     Jejich oddílový vedoucí to slyšel a málem omdlel.... Za hodinu tam byla kriminálka. Když k ránu odjížděli, řekl ten policajt, že je to celkem jasná sebevražda - akorát nemůžou vyluštit dopis na rozloučenou, který asi zanechal v nějaké šifře a navíc na kolečkách od špuntů... Bude to prý dlouho trvat - měl jich plné kapsy :-)))

 

Bubli

Komentáře (0)add feed
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]