O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DÁREK K NAROZENINÁM... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 srpen 2009

Ptá se jeden kamarád druhého, proč propustil svou sekretářku, když s ní byl doposud tak spokojen. A na to mu dotázaný odpoví… „Víš, před dvěma týdny jsem měl čtyřicáté narozeniny, ale zdálo se, že si toho nikdo nevšiml. Myslel jsem si, že mi třeba manželka po snídani poblahopřeje a možná mě překvapí malým dárečkem, ale neřekla mi ani: "Ahoj, miláčku!"

 

 

 

 

    Své naděje jsem vkládal do dětí, ale ty snědly snídani, aniž by mi cokoli řekly. Když jsem odjížděl do práce, cítil jsem se opuštěný a nedoceněný. Ale jakmile jsem vstoupil do kanceláře, tak mi sekretářka popřála vše nejlepší a hned jsem se cítil lépe - alespoň někdo si na mě vzpomněl. Pracoval jsem do dvou odpoledne, když se otevřely dveře a moje sekretářka se zeptala:

 

"Dnes je tak hezký den, vy máte narozeniny... Nepůjdeme spolu na oběd?"

Ochotně jsem souhlasil, neboť to byla nejmilejší věc, kterou jsem slyšel od rána.

Šli jsme do skvělé restaurace, najedli se a v příjemné atmosféře vypili skleničku vína. Když jsme se vraceli, tak se sekretářka zeptala:

 

"Musíme se vracet do kanceláře? Dnes je tak krásně!"

"Nemusíme se vlastně vůbec vracet."

"Nezajdeme ke mně?"

 

     Souhlasil jsem. U ní doma jsme si dali sklenku koňaku, dobře si popovídali a má sekretářka v nejlepším navrhla:

"Máte něco proti tomu, abych se šla do ložnice převléci do něčeho pohodlnějšího?"

"Jen běžte!" Moc rád jsem souhlasil. Odešla do ložnice a po pár minutách vyšla s narozeninovým dortem. Nesla ho spolu s mou manželkou a dětmi. Všichni zpívali narozeninovou písničku.

 

No - a já?

Já seděl na gauči... a na sobě měl jen boty ..."

 

 

 

Komentáře (7)add feed
dobrý.... :-) : ivanka
taky přidám jednu pěknou:

Darwinova cena se - jak asi víte - uděluje v USA za nejkurióznější smrt.

Před několika měsíci byla arizonská dálniční policie upozorněna, že nad jedním úsekem dálnice proletělo nízko tryskové letadlo a narazilo do skály nad dálnicí, vybouchlo a shořelo. Highway Patrol jsou muži činu, tak hned nasedli do služebních vozů a řítili se na určené místo. Ješte před tím upozornili na havárii řídícího letového provozu. Těm však žádné letadlo nechybělo...

Udané místo našla Highway Patrol snadno. Ze skály nad dálnicí se stále ještě kouřilo, místo bylo dobře patrné již z dálky. Když se muži zákona dostali ke kráteru, který na místě zbyl, zůstali stiffed, štajf čili zkoprnělí. Z doutnajícího kráteru nevyčnívala záď superrychlého bojového letounu, nýbrž ohořelé zbytky kufru automobilu Chevrolet Impala! (To je takové to velké hranaté auto, které jako americký taxík vystupuje ve všech seriálech, kterými nás krmí televize.) Auto s pětilitrovým motorem; váží kolem dvou tun.

Díky čitelnému číslu zjistila policie majitele, kterým byl Wile E. Coyote. A ten svým bližním, na rozdíl od pilotů,skutečně chyběl. Ne všichni ovšem byli jeho smrtí překvapeni, někteří jeho poslední jízdu zažili na vlastní oči.

Podle nich se všechno událo takto:

Díky tomu, že armády na celém světě nejsou zrovna nejpořádnější, dají se po nich občas najít různé věci, které navíc nikdo nepostrádá. Jsou to věci mnohdy velmi bizardní. Tak se stalo, že tito pánové našli startovací raketu na pevné palivo JATO, která slouží přetíženým nákladním letadlům C-130 Hercules, aby mohly vzlétnout z velmi krátké plochy.
Co s takovou nádhernou věcí? To se přeci musí vyzkoušet!!!

Taková věc neleží na silnici každý den! Pánové se rozhodli a namontovali raketu na střechu Chevy Impala. To je přeci solidní a pevný vůz (něco jako Volha). Raketa sama váží kolem metráku. Pro porovnání - šest těchto raket zvedne sedmdesátitunového Hercula z fotbalového hriště.

Teď zbývalo najít patričně dlouhý rovný úsek dálnice v Arizonské poušti. Po chvíli hledání tu byl: ideálně rovný, tři míle dlouhý úsek, bez jediné zatáčky. Ta byla až na konci... Co se dělo pak?

Pokusník nasedl do svého vozu a zapálil raketu. Místo zážehu našli policisté snadno: asfalt na silnici chyběl, kolem byl rozpuštěný.

Maximální tah vyvine raketa po pěti sekundách... V té chvíli Chevy překročil rychlost 350 mil(560 km/h). Stále zrychloval. Plný tah rakety hnal auto šílenou rychlostí po dvacet az pětadvacet sekund... Vlastně, hnal by ho i dále, ale byl tam ta nešťastná zatáčka...

Ve chvíli šíleného zrychlení zažíval řidič pocity pilota stíhačky F-14, který provádí soubojové obraty na režimu plné forsáže. Po dvou a půl mílích bylo jasné, že je rovný úsek dálnice asi trochu krátký. Řidič se rozhodl brzdit. Svědkem jeho úsilí byly zbytky pneumatik a zbytky brzd. Pak se z řidiče stal pilot...

Dvoutunová Impala se vznesla a raketa ji hnala proti skále. Ve výšce 38 metrů do ní narazila a vyhloubila kráter metr hluboký. Z chrabrého pokusníka našli jen pár kostí a zubů.
V nalezené části volantu byly ještě zaryté nehty...srpen 21, 2009 11:16
V Timesech kdysi vyšla tato kratičká zpráva : alena bodka
Mr. John Smith se chtěl pomocí zapálené sirky podívat, zda má v nádrži dost benzínu. Měl. Pohřeb se koná v neděli ve dvě hodiny odpoledne.
srpen 21, 2009 14:29
Ivanko, : opas
Nechci ti brát iluze, ale tohle je jen urban legend
http://darwinawards.com/darwin/darwin1995-04.html

Větší stranda je tohle:
http://darwinawards.com/darwin/darwin1993-06.html smilies/grin.gif
srpen 21, 2009 16:28
opas : moira2
diky, diky za upozorneni na Darwin Awards! Vyborny ctenicko
na dlouhe nudne pracovni hodiny... Clovek nekdy nemuze vymyslet,
co se ve skutecnosti pak stane. Americani radi sbiraji a zverejnuji
takove kuriozity, ale myslim, se to deje na celem svete, jen
se to nevi...
srpen 21, 2009 17:44
moira: : opas
Nesouhlas, naši cikání jsou slavní všude smilies/grin.gif

http://darwinawards.com/darwin/darwin2007-09.html
srpen 21, 2009 18:06
OPAS : moira2
teda koukam, ze mas Darwina zmaknutyho. Jo, ale u ceskych cikanu
me prekvapuje, ze to i nejake zabilo, protoze znam historky, jak
bezne vykradaji elektricke jistice pod napetim....
srpen 21, 2009 19:45
... : mikin
Ten prvni vtip me pripomina historku o mladem muzi, ktery si mel brat zenu z velice prisne a bohabojne rodiny.
Ke svemu uzasu zjistil, ze se ho pokousi svadet mladsi a krasnejsi sestra jeho budouci manzelky. Ta ho nakonec vlakala do sveho bytu kde mu po sklenici vina predvadla uzasny striptease, po kterem odesla do loznice.
Mladik misto aby ji tam nasledoval bezel jako sileny ven ke svemu autu.
Venku ho k jeho uzasu cekala cela rodina budouci manzelky vcetne jejiho otce. Ten se hochovi omluvil a rekl mu, ze ho te zkousce podrobili aby meli jistotu, ze sve zene nebude zahybat.Pote ho oficialne privital do rodiny.
---------------------------------------
Moralni pouceni pro vsechny mlade muze: nenoste kondomy po kapsach, nechavejte je v aute!!!!
srpen 21, 2009 19:47
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]