O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KVĚTINOVÝ HOROSKOP - I. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 srpen 2009

Dnes místo vtipů vám nabízím první část květinového horoskopu. Jo, je to ptákovinka, ale snad vás trošku potěší. Myslím, že nikomu nic ošklivého nevychází, naopak. A tak se podívejte, co vám za kytičku do vínku nějaká ta astrologická čarodějnice vepsala. Nu, třeba se trefila... A i kdyby ne, květinou ještě nikdy nikdo neurazil, že? Protože jich je opravdu hodně, další dávka přijde zas příští týden...

 

 

 

 

 

Iris 1. - 10. 1.

Lidé narození v tomto období jsou vytrvalí a snaživí, bývají také optimisticky naladění a dokáží druhým poradit a pomoci. Bohužel nedokáži projevit plně své city a při řešení různých problémů se řídí svojí střízlivostí a rozumem. Za přátele  a partnery si  vyhledávají nejraději stejně schopné a pracovité osoby.

 

Astra 11. - 20. 1.

Jedinci v tomto květinovém znamení bývají velmi praktičtí a mají výborné organizační schopnosti, vše umí do posledního puntíku naplánovat a věci také dokáží dokončit i za cenu odříkání. V osobních vztazích na ně bývá spolehnutí, protože jsou věrní, ale žádají ty samé vlastnosti od svých protějšků.

 

Gerbera 21. 1. - 31. 1.

Je „všeználek", neustále sbírá nové informace, kontakty, je velmi společenská a také je ráda neustále v pohybu, má ráda změnu a vzruch. Nic obyčejného jí nezajímá, má ráda zábavu a sama bývá  vtipná a žádnou legraci nezkazí. Je sice citlivá, ale nedává to  najevo. Bývá to oblíbený člověk v  přátelství  i partnerství.

 

Pampeliška 1. - 10. 2.

Ze všeho nejraději má rád klid a harmonické zázemí. Nerada mění sled věcí, novoty jí nezajímají, v citech bývá velmi opatrná a trvá ji velmi dlouho, než někomu opravdu uvěří. Není skoupá na slovo, ale řekne jen to, co chce, má svůj vlastní uzavřený svět, do kterého si jen tak někoho nepustí. Ve vztazích s ní může být problém.

 

Sedmikráska 11. - 19. 2.

Skromná květinka, skromný člověk, který se dokáže obětovat pro druhé. Je také velmi houževnatá a vytrvalá, problémy ji neodradí. V lásce nemívá velké štěstí, protože se nedokáže rozhodnout, nebo naopak jedná velmi zbrkle. Touží po pěkném a harmonickém vztahu, a tak hledá vhodného partnera velmi dlouho.

 

Tulipán 20. - 29. 2.

Tento člověk působí na druhé pyšně a vychloubačně, ale často je to jen vnější slupka, pod kterou se schovává citlivý člověk. V soukromí se chová úplně jinak než ve společnosti, kde často vystřílí všechny broky - humor a energii a doma pak bývá  nudný. Rád se chlubí a ukazuje na odiv svůj šarm a um.

 

Mimóza 1. - 10. 3.

Zajímavá, nevšední květina a takový je i člověk tohoto znamení. Je to velký snílek, většinou má neuvěřitelně krásné oči a působí až nadpozemsky krásně. Nezáleží mu na hmotných statcích, ale touží být oblíbený, obletovaný a žádoucí. Tito lidé po celý život pracují na svém sebevědomí a potřebují od druhých spoustu uznání.

 

Fialka 11. - 20. 3.

Nenápadná, ale pěkná květina, tak i lidé v tomto znamení působí na druhé - tichým a klidným dojmem. Nikam se nederou, i když touží po svém místě na slunci, nejsou ctižádostiví. Žijí ve svém fantazijním světě, plném krásných a ušlechtilých lidí a zážitků. Tito lidé bývají trochu naivní a jsou plni očekávání do budoucnosti.

 

Petrklíč 21. -  31. 3.

Obratný a šarmantní člověk, který ostatní přitahuje. Bývá zajímavý a nevšední na první pohled. Většinou se dokáže prosadit v souladu s časem, protože je pracovitý a ví, co  chce. Ostatní mu rádi pomáhají a podporují jej. V oblasti lásky mívá štěstí, ale je velmi vybíravý a také nestálý. Nemívá v ničem nedostatek a život bere jako výzvu

.

Hortenzie 1. - 10. 4.

Zajímavá osoba s velkým espritem, přitahující pozornost jak svým půvabným zjevem, tak i vybraným chováním. Dokáže ostatní okouzlit, a získat to, co potřebuje. Na dosažení svých cílů, ať již pracovních nebo osobních, dokáže použít cokoliv. Jestliže si někoho zamiluje dokáže se i podřídit, ale trvá na své svobodě a nezávislém postavení.

 

 

pokračování příště

d@niela

 

 

 

Komentáře (2)add feed
Hele Iris, jsi hned první, : Inka
no já si počkám, až na poslední díly smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
srpen 21, 2009 17:37
Šmarjá, tak já jsem mimóza, jo? : strejda
Vždyť já ani nevím, jak ta kytka vypadá... A ten neuvěřitelný text k tomu, to jsou věci. Tak já jsem na stará kolena zjistil, že působím až nadpozemsky krásně.
A to jste mi to nemohli říct, když jsem byl mladej? Co teď s tou nadpozemštinou? No?
srpen 26, 2009 21:36
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]