O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEVĚRA SI OBĚTI NEVYBÍRÁ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 červenec 2009
Přejít na obsah
NEVĚRA SI OBĚTI NEVYBÍRÁ...
Strana 2
Strana 3

 

 

 

 

 

ODPOVĚĎ:

 

 

Milá Kačenko,

 

     je to fakt nepříjemná doba, ve které teď vězíš. Ještě že máš ta dvě malá potěšeníčka, která tě nutí alespoň trochu zachovávat rozumnou hlavu - pro holčičku nesmíš být jen ubrečená - a pro kluka už vůbec ne, to by mu mléko nechutnalo, pak by měl bolení, nespal by, a to přeci nechceš...

 

      Co vaši? Tvoji rodiče? Řekla jsi to už někomu? Podle tvého velmi hezky psaného dopisu usuzuji, že jsi velmi slušná inteligentní holka; bohužel, v takovýchto situacích je to většinou i na škodu, protože si i všechno víc připouštíš, všechno to teď přemíláš, přebíráš... Snažíš se sama sobě vysvětlit, jak se to mohlo stát. Předem ti mohu říct, že to je zbytečný a na draka. Jen se budeš stále trápit.

Podle všeho on je rozhodnutý a asi i právě hodně zamilovaný. Svým způsobem jsi mu to i ulehčila, ten kámen, co ho tížil, jsi odvalila a teď už jen bude čekat, jak to vyřešíš.

 

     Doporučuju ti jedno: teď, v nejbližší době, neřeš vůbec nic. Snaž se prioritně starat o děti a o sebe. Nic víc, nic míň. Pokud to půjde, tak hodně choď ven, a jestli to zvládneš, tak i mezi ostatní maminky. Jen jedno - nikomu to neříkej. Za prvé ti stejně nikdo z nich nepomůže a jen by tě litovali... A hlavně: stále bys se přemíláním těch ošklivostí v tom brodila a topila a byla stále smutná. Proč?

Uvědom si jedno: co bys tím dokázala? Nic, jen bys si přidělávala jeden černý den za druhým. Snad jedné, té nejdůvěrnější kamarádce, nebo mámě... tetě... prostě té tvé jediné vrbě, kterou máš.

 

     Takže - zaměstnávej se, choď tam, kde se budeš muset tvářit "normálně". Čas pracuje pro tebe... Nespěchej na nic. Neulehčuj mu to. Řešit se ta situace bude muset, ale teď je na prvním místě chlapeček, pak dcerka a nad nimi ty.

 

      Rozhodně mi ještě napiš. A ještě něco: následující dopis ti píše dívka, která byla v téměř totožné situaci, jako jsi dnes ty....

 

d@niela

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]