O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

STORY ZE ŽIVOTA AUTORČINA PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 květen 2009

Zavolala jsem Puntíkovanou, abych se zeptala, jak to je s tím jejím slavným připojením. Prý asi od patnáctého... No, tak jsem ji alespoň informovala, že tu byla po ní poptávka, že je teskno po jejích vejšplechtech, básničkách či návodech na řešení manželských sporů. Celá se zapýřila (viděla jsem to svým duševním zrakem) a pak mi od syna poslala po ICQ následující povídání:

 

 

 

 

 

 

     V neděli jsem zaskakovala za kamarádku v Národní galerii (prodávala jsem vstupenky) - a právě proto, že byla neděle, autobusy jezdily mizerně a ten můj mi jel až ve 20,10. Tak jsem se domluvila s manželem, že pojedu spojem o hodinu dřív a on pro mne přijede do Štexonu autem. Jak tak podupávám na stanici a čekám na bus, přisunul se ke mně (dost společensky unavený)  kamarád Honzík - a tak jsme se dali do řeči a já mu pak nabídla, aby nečekal na autobus až do osmi a jel se mnou v sedm a že ho můj muž vezme do Třebenic, kde má chatu (Honzík - my tam máme byt).

 

 

 

     No a tak  - čekajíce na ten bus - jsme si povídali. A on mi mj. řekl,  ŽE CHODÍ PRAVIDELNĚ NA KUDLANKU A ŽE - A TEĎ POZOR!!!!!!!   HLAVNĚ KVŮLI    M Ý M    P Ř Í S P Ě V K Ů M.  A že se s manželkou Blankou navzájem upozorňují na  -  cituji: "zvlášť vydařené perly". A že se jednou dokonce pokusil recitovat v hospodě u Taterů mé básně - ale byl tam takovej řev, že to nikdo neslyšel.

 

     Mé zamindrákované autorské srdce pookřálo. Co sem píšu, tak upozorňuju všechny kamarádky a příbuzné na to, že ZROVNA DNESKA!!! mám na Kudlance článek, či báseň  - ale když se jich po čase zeptám, zda to četli, tak řeknou, že na to buď zapomněli, nebo že nebyl čas. Ty vzdálenější z dosahu řeknou na rovinu, že je takový hovadiny nezajímají.

 

  

     Mezi námi - já se nedivím, že naši nejslavnější spisovatelé a básníci jednotně pochcípali hlady. A proslavili se až po smrti. Aby taky ne, když ani těm nejmilovanějším a nejbližším nestáli za přečtení. Má vlastní matka kdysi prohlásila, že mé básně jsou plytké a nemají ducha. Víceméně jsem se s tím smířila a živim se proto poctivou prací.

 

     Pietně jsme pak s Honzíkem probrali ty nejpovedenější příhody a zavzpomínali na Alíčka a jeho slavný milostný akt, který vešel do dějin obce. Takže Honzíku, jestli to čteš, tak tě zdravím a zvu tě na panáčka - nebo aspoň na kafe. A Blanku vem s sebou - člověk si musí své čtenáře hýčkat...  Doma totiž není nikdo prorokem. 

 

Alena Puntík

 

 

 

Komentáře (21)add feed
Alen : Iris
právem jsi pookřála.Já tu jsem krátce, tak vím málo, ale že píšeš vtipně a čtivě, to jsem snadno poznala.
A stojíš mi za přečtení vždycky.
Jenom teď už téměř chrním, tak tu upřímnou chválu dopíšu zítra.
O tom slavném milostném aktu jakéhosi pana Alíčka se někde dočtu ?
Zatím dobrou smilies/smiley.gif
květen 13, 2009 00:15
:-)))) Tak ten pán, na obrázku, : strejda
řekl bych, to je takový pes dobrák... Ten nekouše, neodmlouvá, neštěká, jen poslouchá svoji paničku.
květen 13, 2009 00:16
jo, a na zádech má čudlíky : ivanka
na které právě panička programuje, co věrnej pesan bude následně dělat (nakoupit,oškrábat brambory, se smetim, vyluxovat, přitlouct poličku, nešahat na dálkový ovládání, sklápět prkýnko, nekrkat a neucházet, přinést kafe, brejle, knížku...)
smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
květen 13, 2009 00:19
Sákryš, : Vodoměrka
pes dobrák, jo? Ale Alíček to není, hahaha, a Alenka vypadá, že mu zrovna šteluje ty čudlíky... no ale čudlíky nečudlíky, Alčo, popožeň je, už tu děsně chybíš... já snad začnu psát komentáře ve tvém stylu, abych kudlance dodala tu drsnou image... smilies/wink.gif
květen 13, 2009 00:26
Hm : NČ
.
květen 13, 2009 07:31
. : Míša šíša
U Aleniných básniček se usmívám, u jejích návodů na řešení manželských sporů se řehoním, ale úplně nejvíc ze všeho zbožňuju její historky ze života. Za prvý jsou skvělý (to by fakt nikdo nevymyslel), za druhý je umí nádherně podat, což je tedy umění, které neovládá jen tak každý. Jenom mě mrzí, že ty nejlepší kousky zazněly ne v článcích, ale v komentářích, a já už je nikdy nedohledám, abych se jimi mohla znovu potěšit.

Daní, moc ji pozdravuj a vyřiď jí, že podle mě je to ta nejlepší česká autorka! smilies/grin.gif
květen 13, 2009 09:33
No, už aby to sepsala knižně : wendy
MAcDonaldováPuntíkatá...
smilies/wink.gif
květen 13, 2009 10:38
:-) : bb
to je výletní parník? a jak se k němu hezky tulí, dva postarší romantici, to je hezké :-) koťátečko je roztomilé
květen 13, 2009 15:12
Jo byl to výletní parník : alena bodka
byl to výlet zdarma od Svatojánských proudů do Štěchovic a zpět u příležitosti sta let Ztracenky. (tedy chatové osady "Ztracená naděje).../detaily lze nalézti pod. www.svatojanske.proudy.cz/ Oba na tom fotu vypadáme jak zhulený, neboť nám zrovna svítilo sluníčko do očí. Pejsek Pepino (tedy manžel) je sice hodnej - ale ty čudlíky na zádech, bohužel nemá. Jo - a o Alíčkovi se dočtete na staré Kudlance pod názvem "Byl to pan Pes".http://www2.kudlanka.cz/365916-jo-to-byl-pan-pes-.php
květen 13, 2009 18:28
... : bb
myslíš asi Ztracenou osadu :-) naděje umírá poslední. Sluníčko mě napadlo.
květen 13, 2009 18:36
Alí : mia
Zdravím.Vypadáte dobrácky oba.Chci Ti říct,že bydlíš v moc krásným kraji.V sobotu jsem se tam nalézala-Krhanice,Petrov,Davle.Příbuzní mi ukazovali "most z Remagenu" v Davli.Tak nesmutni po Praze.
květen 13, 2009 19:10
bb : mura1
květen 13, 2009 19:45
a jeste jedna : mura1
květen 13, 2009 19:50
Aleno : Iris
Tak jsem si přečetla o Alíkové sexuálním zážitku a i já jsem zatleskala - jak jeho milostnému úlovku, tak Tobě za vtipný a milý článek..
Ahoj Alenko a piš smilies/smiley.gif
květen 13, 2009 21:45
. : Míša šíša
Tak jsem si po letech znovu přečetla Alíčka a jenom jsem si potvrdila, co už jsem napsala výše.

Nevíte někdo, podle jakého klíče by se nechaly vyhledat všechny Aleniny příspěvky na Kudle? Že bych si to vytiskla ve vlastním nákladu :-) a četla si to, až budu mít v duši splín.
květen 14, 2009 10:04
Muro, : bb
připravila jsi mi další z okamžiků, kdy si vzpomenu na Černou a Kybaču. Ve Ztracence jsem byla jen jednou kdysi dávno a spíš než pro tramping jsem tehdy hořela pro trampa,od té doby jsem měla za to, že Ztracenka rovná se ztracená osada a stránky jsem se nikdy nedívala.
A ty mi teď, kdy už mi čundr nehrozí, otevřeš oči :-)
Černá a Kybača mě provázely celý dětstvím, zpívala jsem je statečně a hlasitě při každém kolektivním hlaholení v autobusu na hory. Až jako dospělá jsem zjistila, že Černá a Kybača - ovečky zatačáj nejsou dvě ovce jménem Černá a Kybača, co zabočujou, ale že to je Černooký bača, ovečky zatáča..
Jak říkám, naděje umírá poslední.
květen 14, 2009 12:27
sorry : mura1
koukam, kus toho prvniho odkazu jsem cestou ztratila
cely to je http://www.stechovice.info/pages/osada Ztracenka.htm


květen 14, 2009 12:43
tak za to nemuzu ja : mura1
za to muzou ti, co si do www adresy cpou mezery smilies/smiley.gif
květen 14, 2009 12:45
teď jsem se koukala : alena bodka
www.svatojanske-proudy.cz, jinak přes Davli jezdím, most u Remagenu vidím denně, ale bydlím kousek dál. Přímo u Slapské přehrady - myslím tím u hráze.
květen 14, 2009 18:23
tak já už fakt nevím : alena bodka
květen 14, 2009 18:27
Alenko Puntíkatá, : RB
povídání o Alíčkovi mně vybavilo vzpomínky na moje pejsky, kteří jsou už za duhovým mostem v psím ráji. První se jmenoval po slavném režisérovi Ponti, říkali jsme mu Pontík a byl členem naší smečky 15 let, druhý se jmenoval Pim. Jednou se ně na procházce sousedka ptala, jak se vlastně jmenuje. Tak říkám "Pimeček" a ona chtěla vyzkoušet, jak poslouchá, tak spustila: "Pivečku, Pivečkuuuůůůů". Pim nám odešel, když mu bylo 17 a protože život bez takového kamaráda je moc smutný, pořídili jsme si tentokrát fenku Dášenku. Přeju všem kudlankám a kudlánkům, ale i Fifince, Prdloušce a dalším zvířecím parťákům kudlančího společenstva hezké prožití víkendu.
květen 15, 2009 08:14
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]