O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MÍT TAK KOČKOLAPA... PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 květen 2009
Přejít na obsah
MÍT TAK KOČKOLAPA...
Strana 2

Jednou se tu na kudlance objevil pojem kočkolap a to při odhalení chudáka Strejdy, že auto používá jen na dopravu a přepravu, nikoliv jako kočkolap. Mě se tento pojem tak zalíbil, že jsem musela najít pár obrázků skutečných kočkolapů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Tady je první z nich. Porsche 911 cabrio. Auto, před kterým budou ženy hlasitě vzdychat a toužit přisednout a vyrazit na romantickou projížďku.

 

     Bude slušet blondýnkám i černovláskám, majitel toužící lapit tyto kočky by měl být oblečen ležérně, nedbalá elegance je namístě, oplývat sladkými slůvky a mluvit nejméně třemi světovými jazyky.

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

      Další je na řadě Bentley.  Z auta čiší peníze, stejně tak jako z jeho majitele. Sportovní oblečení, značkové, ovšem nikoliv čím víc proužků, tím víc adidas. Prostě bohatství a sedmimístný zůstatek na účtu podmínkou.

 

     Barbíny se nechytají, tohle auto chce odduševnělé krásky s diplomem z Oxfordu. Pokud máte všechny kvality panenky Barbie a navíc i diplom ze známé univerzity, hledejte si nějaké praktičtější auto, třeba BMW. Nebo Mercedes (i když - tyhle značky mají prý jen mafiáni),

 

    

 

 

 

 

 

     

 

 

      Třetí kočkolap na řadě není žádný cizozemec, ale našinec, tedy našinka. Škoda Felicia kabriolet. Majitel původně elegán v šedivém obleku s dederonovou košilí typu Jiřího Kodeta a kočka lapená bude ve stylovém krimplenovém kostýmku s krajkovým kloboukem.

 

 

     Současný majitel nebude ani tak moc kočkolapač, jako spíš nadšenec, opatrující svého veterána s láskou a péčí a místo obdivovatelek bude obdivovat svou Felicii.

 

 

 

 

  

     Inu, láska je láska. A dáma vedle řidiče by mohla být divoká zrzka. Nebo platinová blondýna. Ovšem také osudová černovláska typu Evy Trejtnarové. Obojí už věkem jeté... Vy ostatní zůstaňte u škodovek pozdější výroby. Felície, Fabie, Oktávie, Superbu, Favorita a Formana vám nutit nebudu. Tolik rezi si nezasloužíte.

 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]