O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MANŽELSKÝ SEX? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 červen 2009

 Milé kudlanky, chtěla bych se zeptat na váš názor, popřípadě poprosit o radu. Můj muž si na mně nedávno "vynutil" pohlavní styk.. Přišel domů z hospody ve dvě v noci, opilý, strhnul ze mně peřinu a hulákal, že chce sex... Že je mu jedno, že já nechci, jelikož už spím a on že smrdí hospodou, ale že je ještě mladý (35) a prostě to potřebuje.. Musím vysvětlit, že jsme spolu 10 let, máme malé děti, a naše manželství  už delší dobu za moc nestojí.

    

 

 

 

     Nejen, že se spolu intimně moc často jinak nestýkáme, ale ani nikam spolu nechodíme, nekomunikujeme spolu, místo mluvení se často spíš hádáme ap. Je jasné, že si sex nakonec vynutil. Nedokázala jsem se mu ubránit, přestože mi bylo odporné, jak z něho byly cítit cigarety a alkohol. A že si to vůbec na mně dovolil, i když jinak žádný puritán určitě nejsem. Samozřejmě druhý den dělal jakoby nic a úplně stejně se mnou nekomunikoval jako předtím. Jenže další noc se to opakovalo zase!! Jen tentokrát přišel o něco dřív a už se se mnou vůbec nebavil. Když jsem mu to pak vyčítala, řekl, že spoustě ženských by se to tak líbilo a že kdybych to udělala já, tak jemu rozhodně taky.

 

     Jak jsem řekla, neměla jsem v sexu doposud žádné předsudky, ale ted je mi pořádně odporný. Přemýšlím, jak z toho ven, jak mu vysvětlit, že toto mi vadí, nebo případně jak se přes to přenést.  

 

      Snad mi něco dokážete poradit.

 

 Karla

 

 

Komentáře (47)add feed
tak to by mi sakra vadilo!! : Sipik
Mne by v prvom rade vadilo uz to, ze ...prisiel z hospody... a na druhy den znovu... Mozno tym, ze moj vlastny otec je alkoholik to nechaaaapem a chlap ktory by mi prisiel nadrbany domov, by si uz so mnou v zivote nefikol. V tomto som vyslovene radikalna a ukoncila som niekolko vztahov z obavy, ze sa to prave Vasim smerom moze v buducnosti uberat. A aj znasilnenie v manzelstve je znasilnenie a je trestne. Co Ta v tom manzelstve drzi? Okrem deti, ktore si asi otcove chlastanie v buducnosti ohromne odtrpia??
červen 11, 2009 23:00
Sipiku, : Alena P-H
mas absolutne pravdu...ale musim se usmivat nad vyrazem "chlap ktory by mi prisiel nadrbany domov, by si uz so mnou v zivote nefikol" - nadherny vyraz... smilies/cheesy.gif
Karlo, nenech se znasilnovat, protoze kdyz si sex vynucuje proti tve vuli - je to znasilneni i kdyz je to tvuj manzel.
červen 11, 2009 23:06
I znásilnění : Rozmarýna
manželem je trestné. Udělala bych 2 věci. 1) trestní oznámení a žádala bych o vykázání násilníka z bytu 2) rozvod
červen 12, 2009 00:04
... : katka*
je to hnus, vím jaké to je. Je to znásilnění, ano, ale obávám se,že nic moc nezmůžeš (na policii), protože (dle své zkušenosti), nakonec jsi se asi moc nebránila a "přetrpěla" ono je to jednodušší. Pokud půjdeš na policii musíš mít důkazy, např. papír od doktrora o zranění, svědky apod. jinak to bude tvrzení proti tvrzení. smilies/sad.gif
červen 12, 2009 06:29
..: : kordulinka
naprosto šílený, ano souhlasím s vámi je to znásilnění! Karlo, vůbec bych se nerozmýšlela nad přenášením se, jelikož schvaluješ tím zřejmě trestný čin! Dobře chápu, že to není jednoduché, ale víš jak si zavaříš do budoucna? už budeš mít vždycky problém se sexem!
Počkala bych si až bude jednou v dobré náladě a střízlivý a řekla mu to rázně a odhodlaně, že se mi to nelíbí a že to NECHCI a pokud v tom hodlá pokračovat, tak se s ním rozvedu a podám na něj trestní oznámení! Nedokážu si představit, jak takovýhle chlap bude jednat za 5,10 let????
červen 12, 2009 07:07
asi : Jel
by sis měla vyřešit s ním Vaše soužití. Buď to ukončit a nebo nastavit pravidla pro záchranu manželství. Noční znásilňování, odpor ... je cesta do pekel.
červen 12, 2009 07:08
... : mia
máš pro ženu ta nejkrásnější léta /věk mezi třicítkou a čtyřicítkou/ a tenhle trotl Ti je takhle zkazí.Když Ti není schopný poskytnout krásné milování,něhu,doteky,prožitek at jde do háje.
červen 12, 2009 08:15
To znásilňování skutečně neschvaluju, ale... : FOX
nestálo by za to se zamyslet, co ho k tomu vedlo a proč se tak zachoval? To v tom článku totiž není a být by mělo. Proč jim manželství nefunguje, proč spolu nekomunikují, jak často se Karlin manžel snažil mít s ní normální (= něžný a nevynucený) manželský sex, z jakého důvodu se ten sex nekonal a jak se dohodli, že to budou řešit do budoucna?
Mně to připadá, že Karlin manžel je sexuálně a citově deprivovaný, svou deprivaci si léčí v hospodě u piva a zdá se, že natrefil na nějakého nového hospodského "psychologa", který mu poradil, že musí přijít domů, udělat si tam pořádek a když to tý svojí "starý" párkrát pořádně "udělá", tak ona tomu přijde na chuť a bude zase všechno v pořádku.
Ještě jednou opakuji, že jeho jednání neschvaluji, jen se snažím pochopit, co ho k tomu vedlo a jak zabránit dalšímu opakování (teda kromě toho, že ho Karla nechá zavřít za znásilnění).
červen 12, 2009 08:38
dala bych si někde pár sklenek něčeho dobrého, : Inka
k ránu bych dorazila domu, udělala bych mu to stejné, surově bych ho vzbudila, donutila k sexu a navíc bych ho pořádně seřezala čerstvě uříznutým prutem, cítím, že to potřebuje jak sůl a druhý den bych dělala, že se nic neděje. Popřípadě bych to opakovala, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá!!! Chce to jen sebrat odvahu, rozhodně bych si to líbit nenechala. Pokud ho zvyknešna to co Ti dělá, je to špatně!!!!
červen 12, 2009 08:44
Karlo, a proč s ním jsi? : Myška
Znásilnění je trestný čin i mezi manžely. Já bych podala žádost o rozvod, a pokud by se čin opakoval, šla bych k lékaři a na policii. Je mi jasné, že se to bude dost těžce prokazovat, bude to tvrzení proti tvrzení, ale určitě bude hrát roli třeba roztrhané pyžamo, modřiny, a tak. Držím ti palce, tohle si nesmí dovolit nokdo, tím míň tvůj partner. Z takových chlapů, kteří si vynucují sex, je mi zle.
červen 12, 2009 08:56
Jo, Karlo, a vůbec bych nezpytovala svědomí, jak radí FOX, abych se dopátrala, co ho vedlo k tomu, ti ublížit. : Myška
Znásilnění - vynucení sexu je neomluvitelné. Neexistuje důvod, kvůli kterému by jeho čin byl omluvitelný nebo akceptovatelný.
červen 12, 2009 09:12
Kordulinko, : Rozmarýna
já bych mu teda neříkala ani, když by byl střízlivý, že pokud to znovu udělá, že na něj podám trestní oznámení. Podle mně je to násilník a mohl by jí ublížit, když by mu to řekla. Protože i když se chlap ožere, tak pokud nemá násilnické sklony i za střízliva, tak těžko by i pod vlivem alkoholu ženu znásilnil.
FOXi, proč by se měla zamýšlet nad tím, proč to udělal? Prostě to si on nesmí dovolit, ani kdyby "mu nedala" 2 roky. Jak by to měli do budoucna řešit? Já to vidím na rozvod. Je to násilník a v takových případech se násilí vždy stupňuje. Utéct od něj zavčasu je jediné správné řešení.
červen 12, 2009 09:21
Jasně, je to násilník, : FOX
10 let na ní nevztáhl ruku, ale to jen proto, že do dovedně skrýval, a teď se v něm pod vlivem alkoholu probudilo zvíře! Je to sichr, dědim půl statku...
červen 12, 2009 10:04
Přenést se přes to? : Míša2
To snad ne. Ale musím přiznat, že mě zaráží, že to řešíš až teď, když, jak sama píšeš, vaše manželství už delší dobu nefunguje ani co se týče sexu ani co se týče komunikace. Nikam spolu nechodíte, když už spolu mluvíte, tak se hádáte ... V žádném případě se tvého muže nechci zastávat, to co udělal je hnus, ale stejně jako Fox si říkám, že je to asi vyústění dlouhodobé neřešené krize. Řešit by se měly nejen následky, ale hlavně příčiny.
červen 12, 2009 10:09
Chtěl jsem říct, : FOX
že já si myslím, že je to nešťastnej chlap, kterej se uchýlil k nešťastnýmu kroku po té, co ty ostatní "šťastné" kroky selhaly. Není to žádnej úchyl, kterej v noci číhá na ženský v parku. A udělal to 2x proto, že napoprvé mu Karla nedala zcela jasně a srozumitelně najevo (my chlapi jsme jednoduchý mašiny, na nás nějaký náznaky neplatěj), že TAKHLE to bylo i naposledy!
červen 12, 2009 10:10
Foxi, ani jednuduchá mašina by neměla nikdy na ženu vztáhnout ruku, natož ji znásilnit. : Myška
To neudělá nešťastný chlap, ale ubožák.
červen 12, 2009 10:18
FOXI : kordulinka
a já si myslím, že se potrefená ozvala, viď? jsi jistě manžel karli,..obhajuješ tu něco s čím nemůžu nikdy souhlasit, ano i kdyby neměl sex 10 let a snažil se hezky a mile, i kdyby byl nešťastnej zoufalec, tak na tohle nemá právo! On si to sice neuvědomuje, a má za to, že moje žena, je prostě múj majetek! To co ten dotyčný si v noci vymaňuje pod vlivem omamných látek, je NÁSILÍ!! a důvody toho jsou mimo, neberu je, neuznávám a nechci zastávat! Měl se tedy s ní rozvést a najít si jinou, ale znásilňovat???? to je podle mě i Myšky ubožák!
červen 12, 2009 10:35
Myško, velmi správně to říkáš, : FOX
ale ani tak komplikovaná mašina, jako je žena, by neměla nikdy dopustit, aby ta její jednoduchá mašina (chlap) byť jen na chvilku uvažovala o tom, že na ní tu ruku vztáhne.
Abych nebyl špatně pochopen, krize Karlina manželství se měla řešit o mnoho dříve, než jejího manžela vůbec mohlo napadnout, že by to mohl "zkusit po zlém". Čili ano, měli se už dávno rozvést, pokud je Karlin manžel taková stvůra, jak si ho tu malujete, nebo se měli dohodnout, jak budou SPOLEČNĚ krizi manželství řešit.
Nechali to ale dojít tak daleko, až došlo k tomu, k čemu došlo. Já Karlina manžela neomlouvám a neschaluji to, co udělal! Jen se snažím říct, že podle mého Karla není svatá a její muž není Lucifer. Oba si svou neschopností komunikovat zadělali na ošklivý problém, ze kterého nevede žádná snadná cesta ven.
červen 12, 2009 10:43
Foxi : kordulinka
tady nikdo neřeší svatost Karli a Lucifera manžela! Píše se Karla a píše co prožívá, chce poradit! A pokud chce poradit od Kudlanky, tak "SEŽRAT"!!!!
červen 12, 2009 10:57
Milá Kordulinko : FOX
nejsem manžel Karly a ani bych jím být nechtěl. Nikde jsem nepsal, že Karlin mažel má právo na to, co udělal. Jen mi vadí, že téměř všechny Kudlanky (kromě Míši2) vidí věc jednoznačně černobíle a nejsou schopné připustit, že celá situace je jen logickým vyústěním předcházející vleklé krize Karlina manželství. V podstatě tu jde jeden hlas, že Karlin manžel je násilník a Karla by se ho měla okamžitě zbavit. Jenže Karla se ho měla zbavit už dávno, pokud bylo jejich manželství mrtvé, nebo s ním krizi jejich manželství měla řešit. Pokud to neudělala, pak část viny za vznik této situace leží i na ní. Rozumím, že je těžké něco takového připustit, ale je to tak... smilies/cry.gif
červen 12, 2009 11:10
foxi : mia
to je přece evidentní,že jde o dlouhodobou krizi,tak proč bychom to zminovaly?Karla chce znát odpoved na problém sexu a ne na své manželství.A jestliže chlap si neumí v ložnici získat ženu jinak než násilím tak to je chudák to se na mě nezlob.
červen 12, 2009 11:16
Mio, možná, že jsi už slyšela, : FOX
že lidi nejsou všichni stejní a to, co většina z vás, milých dam tady, považuje za neomluvitelný útok na osobní integritu ženy, může některá jiná žena považovat za projev vášně a zájmu o ni samou. A možná, že o existenci tohohle pohledu na věc, se Karlin manžel dozvěděl až v hospodě od nějakého lidového "psychologa" a že byl dlouhodobě přemlouván a hecován, aby to zkusil, třeba je ta jeho možná taky taková. Možná, že mu to vrtalo hlavou, že má možná ten kumpán z hospody pravdu, protože když na to šel "normálně", tak ho Karla odmítala. A protože nejsou zvyklí komunikovat, neprobral to s ní a posilněn alkoholem "šel rovnou na věc". Karlu to šokovalo a než aby se účinně bránila a řekla manželovi na rovinu, že takhle NE, "nechala se" znásilnit. A pak, místo aby, podle ní evidentní, znásilnění ohlásila na policii, napíše o tom na Kudlanku... Takhle se podle mne nechová žena, která utrpěla neomluvitelný útok na svou osobní integritu!
červen 12, 2009 11:36
Ale Mio, : Míaa2
ty dvě věci se přece od sebe nedají oddělit. Když už jim to neklape v sexu, tak by o tom aspoň měli být schopni mluvit a na něčem se domluvit. Ale v tomto manželství zřejmě nefunguje nic. Zdůrazňuju, že se Karly manžela v žádném případě nezastávám, takhle se problémy řešit nesmějí, jen chci říct, že jejich manželská krize s jeho chováním úzce souvisí.
červen 12, 2009 11:38
fox : Kamila
má naprostou pravdu a Míša taky. Nemám k tomu co dodat, ale jen aby ty dva názory nebyly tak osamělé smilies/smiley.gif
červen 12, 2009 11:43
přátelé : mia
jsem s Vámi zajedno,že tohle manželství je ve vážné krizi,na které mají podíl oba partneři.Karla si to podle mého uvědomuje a neptá se co si myslíte o mém manželství?Ona se ptá myslíte si,že manžel má právo na takovýhle krok v sexu za těchto okolností?
červen 12, 2009 11:49
Dámy Míao2 a Kamilo, : FOX
děkuji za morální podporu, už jsem si začínal připadal, že jsem Karlu vlastně znásilnil já... smilies/wink.gif
červen 12, 2009 11:49
Milý foxi, : Krakonoš
promiň, ale pindáš tady nesmysly. A věř mi, že vím, vo čem mluvím. Žil jsem 5 let vedle atraktivní manželky, která z jistejch důvodů vodmítala sex. Jo, byl jsem z toho taky dost nešťastnej. Ale představ si, nikdy jsem ji neznásilnil a ani mě to nenapadlo, protože to nedělaj nešťastný chlapi, ale nejubožejší hovada, co po týhle zemi choděj. Takže toho jejího chlapa bych na jejím místě kopnul do pr*ele.
Do jejich manželství nevidim, takže netušim, jestli má vůbec cenu se za pomoci nějaký terapie ho pokoušet zachraňovat - to si musí Karla rozhodnout sama. Ale ze zkušenosti vím, že pokud už to zašlo mezi partnery tak daleko, že vznikl fyzickej odpor, už se nic zachránit nedá. Takže bych to spíš viděl na co nejrychlejší rozvod.
A ještě něco, kdybych byl Karlin brácha nebo táta a dozvěděl se, co jí ten dobytek udělal, skončil by ve špitále a já v podmínce. Jsem v tomhle asi trochu "patriarcha" a vždycky, když tady čtu nějakej neuvěřitelnej příběh, co nějaká holka dostává za sodu vod partnera, tak si řikám: Boha jeho, vona nemá bráchu, tátu, pořádnýho kámoše? Jakto že chlapi kolem ní nezakročej proti zmr*ovi?
červen 12, 2009 11:55
Mio, : Míša2
ona se neptá, jestli má manžel na takové jednání právo. Jí je jasné, stejně jako nám všem, že nemá. Ona se ptá, " jak mu mám vysvětlit, že mi toto vadí, případně jak se přes to přenést ?" A na to říkám: tohle vysvětlovat nemusí, stačí striktně trvat na tom, že tohle už nikdy nesmí udělat nebo na něj podám trestní oznámení. Vysvětlovat by si ale měli, proč k tomu vůbec došlo.
Mějte se tu všichni, dneska už se k PC nedostanu.
červen 12, 2009 11:59
FOXi, : Rozmarýna
když tady čtu ty tvoje názory, tak si říkám, že jsi asi manžel nějaké jiné stejně "postižené" manželky jako je autorka článku. Ať je manželství v jakékoliv fázi rozkladu a nekomunikace, jedině ubožák (jak psala Myška) a citový mrzák (jak píšu já) může na ženu vztáhnout ruku nebo ji znásilnit. Já se nedivím, že mezi nimi vázne komunikace a sex je na bodu mrazu. Autorka tady určitě neuvedla všechny jeho "ctnosti", abychom pochopili, proč to mezi nimi tak je.
Ať sem napíšeš, co napíšeš, jeho jednání je neomluvitelné a zaslouží si trestní stíhání a to že jim manželství neklapalo, nebude polehčující okolnost.
červen 12, 2009 12:16
no jo FOXI : kordulinka
otázka zní, jak mu vysvětlit, že mi to vadí? je to celý moc smutný, a vůbec černobílé vidění je spíš doména mužů, nevidím nic černobíle! Logické vyustění problémů, že je násilí??? no nevím, to se mi moc nelíbí, ale je to jen můj názor! Pořád se snažím pochopit Karly manžela, ale bohužel! NE,NE! Odmítám násilí v jakékoliv formě, z jakýchkoliv důvodů! Jistě, že je část viny na Karle, to uznávám, divím se jí, že s takovým mužem chce vychovávat děti a zestárnout!
červen 12, 2009 12:18
Míšo : mia
ahoj a hezký víkend.Na vysvětlování mám pocit je tady v tom případě pět minut po dvanácté.Ta vhodná doba k tomu už asi minula.pa
červen 12, 2009 12:22
FOXI. : Rozmarýna
k tvému názoru - cituji:

"A protože nejsou zvyklí komunikovat, neprobral to s ní a posilněn alkoholem "šel rovnou na věc". Karlu to šokovalo a než aby se účinně bránila a řekla manželovi na rovinu, že takhle NE, "nechala se" znásilnit. A pak, místo aby, podle ní evidentní, znásilnění ohlásila na policii, napíše o tom na Kudlanku... Takhle se podle mne nechová žena, která utrpěla neomluvitelný útok na svou osobní integritu!"

Za prvé, Karla tu psala, že se mu neubránila (takže se bránila, ale je slabší než ten její ožrala). Mohl bys nám poradit, jak se měla účinně bránit? Má chodit spát s nožem do postele a propíchnout ho?

A k tomu ohlášení na policii - lehce se to radí, ale představ si, že jsi znásilněná žena a máš to jít vykládat nějakému cizímu chlapovi na policii. Všeobecně se ví, že spousta žen to neohlásí ze studu (a umím si představit, jak by mi asi bylo, kdybych to trestní oznámení podávala) a všeobecně se ví, že policajti nejsou zrovna moc taktní při ohlašování takového případu.

Na kudlance se lidi k sobě chovají slušně, ale já se musím strašně krotit, abych ti od plic neřekla, co si o tvých názorech myslím. Promiň.

červen 12, 2009 12:26
Krakonoši, : Rozmarýna
díky. Mluvíš mi z duše smilies/kiss.gif
červen 12, 2009 12:29
krakonoši: : kordulinka
klobouk dolu! opravdu! smilies/wink.gif
červen 12, 2009 12:31
manzelstvi : dexx
Kdyz se dva lidi berou, meli by co nejpresneji vedet, co od sebe chteji, co od sebe muzou cekat a co znamena ten manzelsky slib v dobrem i zlem, v nemoci i ve zdravi. A taky by si meli rict, co muze nastat, kdyz to fungovat nebude, resp. co by nastat melo a co nikdy nemelo. Zrejme ocekavali kazdy neco jineho a nevedeli to. Manzel Karly ocekaval pravidelny sex za veskerych beznych okolnosti.
Rozhodl se resit spatnou situaci tim nejnevhodnejsim zpusobem, ke kteremu by se nemel nikdy snizit, to je jasny.
Presto si myslim, ze posuzovat jeho cin jednostranne, bez posouzeni pricin a predchozich souvislosti, je velmi kratkozrake.

Pokud 2 lidi vstoupi do manzelstvi a pravidelny sex za _beznych_ okolnosti JE IMHO soucasti takoveho manzelstvi (nikdy jsem nevidel manzelskou smlouvu ani slib, takze hadam, ze jde o nepsanou dohodu), alespon z vasich reakci tady, se mi zda, ze je normalni si manzela/manzelku narokovat (tzn. nedovolit jinde).
Takze jestlize se tito dva lide slibem manzelskym dohodli na takovemto fungovani a pokud se tak 10 let nedelo, povazuji to za selhani (casti) jejich funkce, nedodrzeni manzelskeho slibu.
Neopravnuje to manzela zachovat se takhle, to vubec ne.
Ale neni to jen jeho vina.

Moc by me zajimalo, jak nestranne by se zde na kudle posuzovala jeho verze pred timto cinem, kdyby sem napsal.
Muzeme se jen dohadovat, jak to bylo, protoze tuhle stranu nezname...
Ale silne pochybuji, ze i kdyby to jen trochu bylo v duchu toho, co napsal FOX, ze byste rekli - OK, zkusil jsi vsechno, co se dalo, zena Ti nefunguje, jak jste se dohodli - jasny rozvod.
červen 12, 2009 12:32
Rozmarýno, : FOX
výpady ad hominem jsou dost ubohé. Do mého manželství je ti stejné houby, jako mně do tvého, to tady neřešíme a je to dost unfair pokus. Abys ale věděla, že se nezlobím, tak ti sdělím, že mám se svou ženou velmi pěkné manželství už 12 let a sexem se u nás rozhodně nešetří. Naopak jsem ale častokrát svědkem toho, jak neschopnost komunikace mezi mnohými našimi kamarády - manželskými páry - vede k tomu, že se jejich manželství nekonzumuje i po sexuální stránce, a jak jsou z toho pak obzvláště mužské polovičky párů deprivované. Proto se dokážu na popsaný problém podívat i z druhé stránky, ne jen pohledem Karly.
Krakonoši, tvých názorů si vážím, ale jak už jsem psal, existují i ženské, pro které je určité násilí ze strany partnera minimálně tolerovatelné, ať už si o nich myslíme co chceme. Tím samozřejmě nechci říct, že násilí na někom, kdo o ně nestojí, schvaluju a omlouvám! Chci říct, že lidé jsou různé a jiné... smilies/wink.gif
červen 12, 2009 12:34
tedy dexxi : kkp
to by nám na světě, ale bylo dobře, kdyby většina lidí vstupovala do manželství a věděla "co nejpřesněji co od sebe chtějí, můžou čekat"!? Myslíš si dexxi, že pokud by napsal FOX svoji variantu, tak by jsme mu poradili, hele tak se vožer a pak ju znásilni, dyť vo nic nejde, porušila slib manželký, tak si za to vlastně může sama! .....jé jé jé! to je trochu ujetý, ne? jistě by ze sebe udělal chudáčka, že mu ženuška nedá! Ale to je co by, kdyby?
Karlo rozveď se, protože Tvoje manželství je již dlouhou dobu o ničem a pokud si to ještě neuvědomuješ, tak tím že jsi napsala sem, jsi si jen udělala jasno!
červen 12, 2009 12:40
FOXi, : Rozmarýna
to krásné manželství ti přeju, ale bohužel si myslím, že se na daný problém neumíš podívat i z druhé stránky, právě proto, že se u vás sexem nešetří.
A znám i ty případy, kdy, žena má ráda "znásilnění". Zrovna kluk, s kterým jsem kdysi 2 roky chodila a se kterým jsem se náhodou potkala po 25 letech mi říkal na kafi, že má manželku, která má ráda "znásinění". Ale po předchozí domluvě - domluvě chvíli před tím "znásilněním".
červen 12, 2009 12:41
dexx : mia
V normálně fungujícím vztahu se v milování fantazii samozřejmě meze nekladou.Znám páry,kde si nafackujou a pak se usmiřují v posteli,což mně osobně přijde takové komediantské.Ale budiž je to věc těch dvou-oba o ten sex stojí.Pak znám páry,kde spolu moc nekomunikují,nicméně rozvádět se nechtějí a své sex.potřeby si řeší mimo manželství a taky to funguje.Tady ale zjevně chtěl každý něco jiného a ten druhý to řešil násilím a to mi správné nepřijde.
červen 12, 2009 12:44
.. : kolemjdoucí
Nechci manžela Karly obhajovat, ale docela rád bych nejdříve od Karly slyšel, jak často a kdy naposledy se milovali před tím incidentem. Stejně jako Krakonoš mám nějaké zkušenosti s manželkou, co "nechce nikdy". Naštěstí jsem měl kolem sebe vždycky pár ženskejch, co "chtěly kdykoliv".
červen 12, 2009 13:05
hele, Kordulinko a další... : Ája
nic ve zlém teda, ale takový to o potrefených husách a tak - je to fakt nutný? Za prvé si teda myslim, že jste FOXe nečetly pečlivě, páč já tam ani v jednom slově nevidím to, že by jakkoli schvaloval to, co udělal Karlin manžel a teda zrovna v takovýmhle případě, když se jedná o násilí a tak, tak někoho nepřímo obviňovat slovama o potrefených husách, že doma teda nejspíš taky manželku obden znásilňuje, to mi přijde opravdu zbytečný a myslím, že si to takový časopis, jako je Kudlanka, nezaslouží. Nota bene - FOX se jen zamyslel nad tím, PROČ se to tak stalo, ale žádný souhlas s tím nevyjadřuje. Tak teda nevím - to se tu vážně nesmí mít třeba trochu jiný pohled než ten, že páč Karlin manžel se chová hnusně (a to se bezesporu chová), tak Karla je apriori světice, která za nic nemůže?

Karlo - to není nic proti Tobě, je mi to líto, co se stalo a určitě žádný důvod není dost dobrý pro to, aby se věci řešily násilím nebo někoho opravňovaly ke znásilnění, ale jen jsem to chtěla poznamenat do diskuze...
červen 12, 2009 13:29
Však v tom, Kolemjdoucí, plnej souhlas. : Krakonoš
Sexuální deprivaci v manželství můžu řešit půstem (mám-li na to a sex pro mě zase tak moc neznamená) nebo milenka, přičemž platí, že nejvochotnější a nejlevnější milenka je na konci mý pravý paže (u leváků levý) smilies/grin.gif smilies/grin.gif. Vedle toho se samozřejmě, pokud mi na tom vztahu záleží, snažím řešit manželskej problém tak, aby zase naše postel vožila.
Ale nikdy to nemůžu řešit znásilněním manželky, pokud to teda vona nepovažuje za velmi vzrušující sexuální praktiku, abych vyhověl i foxovu předpokladu, že takové ženy jsou - ano, jsou. Ale Karla mezi ně zcela zjevně nepatří.
Karla musí jednoznačně svýmu chlapovi říct, že tohle zásadně posral a právě podepsal návrh na rozvod. A jestli to ještě jednou zkusí, nebude už ani muset k rozvodovýmu soudu, protože ho povezou v černým igelťáku na soudní lékařství. Hezkej víkend, jedu hospodařit. smilies/wink.gif
červen 12, 2009 13:32
Děkuji všem, : FOX
kteří si dali tu práci, nenechali prchlivost cloumat svým majestátem, a pečlivě četli to, co jsem psal, a snažili se pochopit, co jsem chtěl vyjádřit.
Opakuju ještě jednou a naposled: neschvaluju ani neomlouvám to, co udělal Karly manžel! Snažím se jen přijít na to, co ho k tomu vedlo a jak se tomu dalo předejít! Třeba zrovna takováhle úvaha může pomoct někomu, u koho se doma situace začíná zahušťovat a kdo by nechtěl dopadnout tak, jako Karla a její manžel...
červen 12, 2009 14:40
Krakonosi, : dexx
souhlas. Proste takhle se to nedela.
Jen jsem povazoval za nutne rici v souladu Karliny zadosti o radu a reseni situace, ze to RESENI melo predchazet.
Lide se meni, to vime, proto je taky tak slozity pri vstupu do manzelstvi vedet, co od druheho muzeme cekat. Takze jeji manzel se zmenil v nasilnika neb jim predtim 10 let nebyl.

Bohuzel se zmenil v nasilnika v desetiletym souziti s ni a neni vubec jasny, zda by se tak kdy stalo pokud by to souziti vypadalo jinak.
Kazdy ma tu hranici jinde(tu stat se nasilnikem) a ja verim, ze vetsina z nas ji ma v nekonecnu a ze mezi tady tu vetsinu patrim jak ja, tak i treba ty.
Zel u Karlina manzela tomu tak neni a koneckoncu ona si jej vybrala.

Pro Vas vsechny, kteri byste snad z meho prispevku nabyli dojem, ze bych se CINU, ktereho se dopustil Karlin manzel nejak zastaval, podotykam, ze souhlasim s vetou Krakonose
"...Ale nikdy to nemůžu řešit znásilněním manželky...", coz jsem uvedl jiz na zacatku prispevku.
Ackoli odpovednost je na nem, neni v tom proste sam, tak jednoduchy a cernobily to proste neni. Verim, ze nikdo nejsme a priori nasilnikem, sklony muze mit kazdy jiny, ale i clovek s vyssimi skolny muze zit v takovem prostredi, ze se nasilnikem nikdy nestane a ZADNOU situaci nasilim behem sveho zivota resit nebude.


červen 12, 2009 14:41
Krakonosu : Alena P-H
Tak mas u mne Velkou Jednicku. Zase jednou mam pocit, ze skutecni chlapi jeste nevymreli smilies/smiley.gif

červen 13, 2009 00:26
Znásilnění. : Dáša
Někdy mám pocit, že někteří lidé sice diskusní příspěvky čtou, ale jejich význam si přetvářejí podle své představy. To se stalo i Foxovi. Nikde nenapsal, že souhlasí s tím, co udělal Karlin manžel. Naprosto souhlasím s názorem, že jestli se tento případ má vyřešit, je zapotřebí vědět, jak k tomu všemu došlo. Pro Karlina manžela není omluva, ale přesto by mě zajímalo, jestli jeho návštěvy hospody jsou pravidelné nebo to byl úlet, případně útěk z rodinného ovzduší. Karla nepíše téměř nic o sobě a o jejich manželství. Mají děti, stará se o ně někdy sám, dokáže to, je schopen se o ně postarat, aby Karla měla možnost si třeba aspoň 1x v týdnu zajít do nějakého kurzu nebo ke kamarádce? Pokud je Karel nemluva a Karla čeká, že si s ním bude povídat jako se svou nejnej kamarádkou, potom má smůlu. Z věty ...Přemýšlím, jak z toho ven, jak mu vysvětlit, že toto mi vadí, nebo případně jak se přes to přenést....mám pocit, žeKarla by byla schopna odpustit, kdyby se situace změnila. Ale to se nezmění mlčením. Bylo by dobré řešit tento problém především tím, že by si Karla našla onen "pokec" mimo rodinu a s manžou řešila jen provozní věci. Zásadní otázka je, jestli je manžel pravidelným návštěvníkem hospody nebo tam utekl před dusnem doma. V prvním případě je zbytečné cokoliv řešit. Lépe vztah ukončit a to dokonce bez ohledu na onen incident. V opačném případě vyhledat poradnu a řešit podstatu. A taky se trochu zamyslet na sexem. Dobrý sex dokáže často vyřešit hodně problémů, špatný udělat z z drobné neshody katastrofu /pro špatně chápající - nemluvím o znásilnění/. Podívejme se na to z druhé stránky. Ano, vynucený sex je znásilnění a naštěstí nežijeme ve světě, kde náboženství ukládá ženě podřídit se manželovi kdykoliv si zamane. Karlin manžel to mohl řešit jinak, třeba hledat pomoc u profesionálky. Je ovšem otázkou, jesti bychom se potom nehádali o prostituci.
červen 13, 2009 17:13
Teda daleko závažnější je snad tohle: : NČ
"Musím vysvětlit, že jsme spolu 10 let, máme malé děti, a naše manželství už delší dobu za moc nestojí. Nejen, že se spolu intimně moc často jinak nestýkáme, ale ani nikam spolu nechodíme, nekomunikujeme spolu, místo mluvení se často spíš hádáme ap."
Protože to tzv. "znásilnění", to už je důsledek. Kdyby spolu vycházeli, komunikovali, mluvili, nehádali se, tak by mo zřejmě dala i v ty dvě v noci. Neže by se snad uplně ochotně vzbudila, šťastna pomyšlenim, že mu udělá "hezky" ale určitě v tom nebyl pocit odporu. Je uplně bez debaty, že nutit ženskou násilim, je VŽDYCKY projev primitivního zamindrákovanýho kreténa a myslim, že dal Karle poslední kapku k dokreslení si obrazu o něm. Jsou tu bohužel děti ale v tomhle případě... no přinejmenším nevim! Teda - jde samože i o to, jak dalece je on dětem prospěšnej a jak dalece děti na něm citově závislý.

červen 15, 2009 06:53
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]