O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TI MÍRUMILOVNÍ MUSLIMOVÉ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 duben 2009
Přejít na obsah
TI MÍRUMILOVNÍ MUSLIMOVÉ...
Strana 2
Strana 3

 

 

 

 

 

     Ani to však není vítězství ducha nad hmotou; tam, kde je dívání se nezákonné, je nezákonné i dotýkání, tvrdí šáríja a podle webu Islám info, a proto na základě náboženského ediktu, vydaného Rashadem Hassanem Khalilem, bývalým děkanem fakulty šaríe (islámského práva) univerzity al-Azhar, "úplná nahota během pohlavního aktu anuluje manželství". Naopak islámský učenec Abdel Muti fatwu měl námitku: "Při manželském sexu není nic zakázáno, kromě samozřejmě análního styku". K tomu zase předseda komise pro fatwy, Abdullah Megawar, prohlásil, že manželé mohou vidět jeden druhého nahého, neměli by se ale dívat na genitálie toho druhého a navrhl, že by měli být manželé při sexu přikryti pokrývkou. "Ženy jsou satanův nástroj proti mužům; proto musí být zahaleny od hlavy k patě, i když jsou pohromadě jen se ženami," konstatuje další vyznavač šáríje Raed Hlayel.

 

      "Korán se vydatně věnuje podbřišku muže, jeho sexuálním rozkoším a povinnosti žen, uspokojovat manželovy potřeby. Pro dobré muslimy a islámské mučedníky má Korán připraveny panenské hurisky nepomíjivé krásy a mládí; po každém koitu znovu nabydou panenství. Pro muže to znamená uskutečnění fantasmatu nikdy nekončícího orgasmu a konec strachu před předčasnou ejakulací..." k tomu říká znalec Prorokova učení (v překladu na internetových stránkách „O islámu"). Prostě vše je tak, jak říká turecké přísloví: "Sluší se, aby žena žila pod botou muže". A aby si na tento způsob "šťastného" života zvykala už od ranného dětství, jsou nezřídka vdávány už i sotva školou povinné holčičky. Ano, například soud v saúdsko-arabském městě Unaiza povolil manželství šedesátiletého muže s osmiletým děvčetem - za podmínky, že s ní nebude provozovat sexuální aktivity, než dívka dospěje. Zatím žije s rodiči a teprve až se stane plnoletou, bude moci žádat o rozvod.

 

     Takže výše zmíněný zákon, který povstal v Afghánistánu, se nezrodil ve středověku, ale právě v těchto dnech! Dovoluje mužům znásilňovat své ženy a nic s tím nikdo neudělá, jedině že by si chtěl přivolat na svoji hlavu fatwu. Vždyť "Korán ukládá manželce povinnost podřídit se sexuálním požadavkům manžela, jinými slovy  - manželku podle něj nelze znásilnit, protože nemá právo pohlavní styk odmítnout. Ale v opačném případě ji lze i zabít, setnout, zapíchnout. Čest je čest..," řekl mi varovně Anin, muslimský strážce Bahájské svatyně v Haifě, když jsem se snažil vyfotit muslimku zahalenou do hídžábu. Měl uniformu a mj. uměl slovensky, jelikož studoval stavařinu v Bratislavě. Moje čeština ho vůbec nepřekvapila, protože v to dopoledne už jsem byl prý nejmíň dvacátý český zvědavec, co obdivoval bahájské impozantní kaskádovité zahrady... Stačilo málo a byly by sedmým divem světa, jako Semiramidiny visuté zahrady v Babylóně, zbylo na ně však jen pasování do role osmého divu pod haifským kopcem Karmel.

 

     Jsou i jiné tragické paradoxy; radikálové z hnutí Taliban v Afghánistánu veřejně popravili mladíka a dívku, kteří podle nich měli "nelegální poměr". Rodiny nechtěly jednadvacetiletému muži a devatenáctileté ženě povolit svatbu. Talibanci hříšný pár veřejně zastřelili před mešitou.

 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]