O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JSEM DŮVĚŘIVÁ SLEPICE PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 duben 2009
Přejít na obsah
JSEM DŮVĚŘIVÁ SLEPICE
Strana 2

Jsem velmi realisticky založená žena. Ovládám spoustu předpisů a paragrafů. Pracuji v dost vysoké manažerské funkci.  Dodneška jsem si o sobě myslela, jak jsem inteligentní a jaká je Nancy Reaganová slepice, když si nechává za drahé peníze věštit budoucnost. Naprosto jsem v duchu odsuzovala holky, které mi říkaly, že byly u kartářky a platily 300 Kč.

 

 

 

 

 

      Já na věštění budoucnosti z karet ani z lógru či z čehokoliv jiného nevěřím.

Dnes jsem ale zjistila, že jsem korunovaná slepice, totální blbka... OK, poslouchejte:

 

 

     Šla jsem si tak dneska v dobré náladě domů z manikúry. Nehtíky byly jen tak zlehounka zaschlé, ale ještě se s nimi muselo zacházet opatrně, aby se lak nezničil. Na chodníku mě oslovila asi 55 letá žena, byla upravená a vypadal důvěryhodně. Chtěla vědět, kolik je hodin. Já na to: „Nezlobte se, nemám hodinky, musela bych se dívat na mobil, ale jdu z manikúry, nemám ještě zaschlý lak a při sahání do kabelky bych si ho zničila. Zeptejte se někoho jiného."

 

 

     Na to mi začala paní říkat něco o tom, že jsem člověk, co na srdci, to na jazyku. Ač mě to zdrželo, tak jako slušně vychovaná jsem se neotočila a nešla pryč, neboť mi to přišlo neslušné, myslela jsem, že paní řekne nashledanou a já taky a bude konec. Jenže - paní nehodlala skončit. Začala mi vyprávět, že na mně vidí, že jsem dobrosrdečná a nejsem lakomá. Já si  hned vzpomněla, že právě mám v řešení adopci na dálku a udivilo mně, jak paní ví, jak jsem skvěle dobrosrdečná a rozdávačná. 

 

 

     Paní dále pokračovala: „Vy paní, žijete jen pro rodinu, lidi Vás mají rádi." Moje ego rostlo. No a paní dále mlela: „Život se s Vámi nemazlil, bývala jste v nemocnici a zdraví Vás často zrazuje." Já už úplně žasla, jak ta paní ví, že jsem nemocniční harcovník - astmatik. Tím mě úplně zaujala. No a pokračovala:" Vy jste nikdy neměla peněz na rozhazování", já zase v duchu, že je to pravda. Zlatý hřeb večera (tedy spíš odpoledne) byl, když mi paní sdělila: „V nejbližší době - asi tak do měsíce - Vás potká velké štěstí a vy na mně budete celý život s vděkem vzpomínat" a pak začala mumlat nějaká náboženská slova a křižovat mně se slovy, že mi žehná, aby se mi to štěstí splnilo.

 

     Vzpomínat budu, ale ne s vděkem.

 

     Závěrem pouliční seance mě totiž paní požádala, ať jí zaplatím. Já na to, že jsem jí říkala, že se nebudu v kabelce hrabat, abych si nezničila nehty. Jenže ona na mně naléhala, že jí zaplatit musím, tak jsem se začala cítit trapně, že nechci zaplatit za poskytnuté služby. S rizikem zničení nalakovaných nehtů za 360 Kč jsem se opatrně začala hrabat v kabelce, až jsem vylovila peněženku.  Opatrně jsem z ní vyndala 50 Kč a podala jí je. Vzala si je, ale nebyla spokojená, řekla, že je to málo, že její klienti jí platí 350. 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]