O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MILENKA - ČEKANKA PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 březen 2009

 Jsem na Kudlance poprvé a docela mi pomáhá otevřít očí. Mám totiž, bohužel, vztah se ženatým mužem. Jsem s ním třetím rokem a zjištuji, že to opravdu k ničemu nevede. Mám ho moc ráda a také si ho umím představit pro život. Ale - nemá to cenu. Od rodiny neodejde a i kdyby, myslím, že by bez té své rodiny nemohl existovat.

 

 

 

 

 

     Také mám v poslední době pocit, že je na cestě ještě další osoba, se kterou se stýká. Nevím proč, ale cítím, že je tady skutečně někdo další...  Je to pro mě dost těžké. Zatím jsem mu nic neřekla. Vždy se mnou trávil dost času a najednou je pořád v práci nebo někde pryč. Nevím, proč mně na rovinu neřekne, jak se věci mají.

 

     Ale to asi muži neříkají a nechají vztahy nějak vyšumět. Je to už asi jen ztráta času, ale kde najít sílu tento vztah ukončit, když ho mám ráda? Je mně z toho všeho na nic... 

 

 

Naya

 

 

 

Komentáře (34)add feed
milá Nayo : iris
Podvádí manželku, proč by nemohl podvádět tebe? Kam chceš, aby to vedlo? Jsi nejspíš mladá,najdi si svobodného kluka, nech ho rodině, buď tak hodná, sama cítíš, že bez rodiny nemůže být a cítíš to správně.Ale o tu rodinu stejně přijde, jestli si bude takhle dál zahrávat. Chlapi nechávají vztahy vyšumět, jsou srabi, tomu věř. Jediný, kdo s nimi musí snad mít trpělivost a bojovat o takové podrazáky jsou jejich manželky s dětmi, mladým a svobodným holkám to za to přece nestojí, ne?
Tak ty oči otevři a pryč od něj. Podrobnosti ti poradí jiné kudlanky, já sama jsem byla opuštěna manželem pro mladou holku a nejsem nestranná.
Zdravím v dobrém, Iris
březen 08, 2009 16:50
Milá Nadyo : alena puntíkovaná
jsi pro něj - a pro ostatní podobné řezivo - jen řezivo..nic víc. Nebos mu ještě nepodržela? Jestli jo, tak se nediv. Asi našel holt mladší řezivo...zkus siopálit prdelku, třeba to pomůže.
březen 08, 2009 17:08
Další nepoučená ! : mamča
Pamatuj si, že ženatý muž zůstane ženatým mužem, a i kdyby se náhodou kvůli Tobě rozvedl, děti, které má se svou současnou ženou, nepřestanou být jeho dětmi jen proto, že on vymění manželku. Já bych o takového nevěrníka nestála. Co teď dělá svojí ženě, dělal by časem. až mu zevšedníš, i Tobě.
S manželkou má děti, spoustu prožitých let a společný majetek.
K Tobě si jen odskakuje, když ukradne trochu času, který by měl věnovat rodině.
Takhle to chceš ? Nevadí Ti, že se kvůli Tobě už tři roky nejspíš trápí nějaká žena s dětmi ?
Hlavně, že Ty ho máš ráda... smilies/angry.gif
březen 08, 2009 17:35
No ber to tak, : alena puntíkovaná
je to jako bys ukradla auto, chvíli v něm jezdila a teď ti ho zas ukrad někdo jinej....takže ti vlastně žádná škoda nevznikla. Tys ukradla muže někomu jinému - teď ho zas jiná ukradla tobě...kde je teda problém? Ukradni si jinýho...když už to jinak neumíš.
březen 08, 2009 17:39
naya : mia
Myslím,že nic ukončovat nemusíš,tam podle mého už stejně vztah není.Nayo nesbírej v lásce drobné,když můžeš mít zlatáky.Jsi mladá a v životě tě ještě čeká mnoho krásných a spokojených chvil.Tak se toho neboj že budeš třeba chvíli sama.
březen 08, 2009 17:50
to je všechno asi pravda, ale ona ho má ráda, : bb
a je to hodná citlivá holka, jinak by sem nepsala.
Kdo ví, co jí napovídal o tom, jak se už už rozvádí, jak ho žena podvádí/nemá ráda/nechápe/nespí s ním. Jak ho děti potřebují a ještě až dcera tohle a syn tamto, teď dělají přijímačky a není vhodná doba, teď jde žena na operaci, teď onemocněla tchýně, vydrž ještě, já tě potřebuju a miluju, ale teď vážně není vhodná doba, překonám to jen proto, že vím, že jsi a miluješ mě a já tebe...atd. atd.
A ona už je napůl z toho venku, tak jí držme palce, ať vydrží.

Naya, všechno víš sama, jen to prostě musíš prožít, přežít a vydržet. Neboj, bude to čím dál lepší a časem budeš šťastná za to, žes to skončila a dala tak šanci tomu vztahu, který budeš mít. Vydrž, je to jen epizoda v tvém životě, budeš na to hezké vzpomínat a časem velmi shovívavě, s nadhledem, jako na hříšeček mládí. Budeš ráda, že nejsi ta, která ho rozvedla a odvedla od rodiny. Ať má toho černého Petra jiná, ne ty.
březen 08, 2009 19:33
Jen málo ženáčů se kvůli milence rozvede : wendy
a proč by to taky dělali ? Důvody sis jistě tady několikrát přečetla. A ti, kteří mají doma semetriku, která by zasloužila zůstat sama, tak ti to neudělají tuplem. Nejlepší je, že jsou ještě i zbabělí a nedokáží říct své sladké milemce - končíme.
Budeš muset sebrat síly a rozum a najít si svobodného. A do ženáče už nikdy ! Nedívala ses včera náhodou na film Medvídek ? TAm ženáč namluvil své milence, že jeho manželka má roztroušenou sklerozu a on ji nemůže přece opustit...jak charakteristické.

Můře se stát, že žena skutečně onemocní tak vážně, že není schopna normálního soužití. Muž ji neopustí, ale protože nechce žít v celibátu, najde si sexuální kamarádku. Neměla by to však být mladá holka, která chce mí vlastní rodinu. Jo - a kdo by to tak asi měl být...?
smilies/wink.gif
březen 08, 2009 20:03
alena puntíkovaná 17:39 : mamča
To s tím autem, to je dobrýýý ! smilies/cheesy.gif Moc dobrý... smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif
březen 08, 2009 20:30
hodná a citlivá holka? teda bíbí, tos mě dostala. : alena puntíkovaná
Hodná a citlivá holka především nekrade. Věci, které nejsou její a patří někomu jinému jsou pro hodnou a citlivou holku TABU. Že jí nakecal, že se rozvede? Super! Tak mu měla říct, v pohodě, tak až budeš rozvedenej, tak přijď. S citlivostí hodné holky, která staví své štěstí na tom, že rozbije něčí rodinu, se dají drhnout parkety. Jí nevadí ani tak, že je ženatej ...jako to, že si našel jinou. Ale on přece neudělal nic jiného, než to co udělal před tím s ní...pak nechápu, co jí vadí a proč je teda nešťastná. Užila si - určitě to nebylo zadarmiko...milenkám se přece dávají dárky a vyváděj se na večeře a podobně - a skončilo to. Teď to dělá s jinou. Co taky od takového "charaktera" čekala? No - ale když ji tyhle týpky lákají...proti gustu...jak říkávala babička Boženy Němcové - žádný dyšputát.
Ale je něco za něco...no a teď přišel čas platit.
březen 08, 2009 20:39
motto je totto : iris
děvčata, to by mohlo být motto - nic dobrého nepostavíš na neštěstí druhých....nebo tak nějak to je, že?
Naya krade, ale možná spíše než zlá zlodějka je jen hodně naivní telátko.Zajímalo by mne, jak je mladá. Víme málo, abychom ji posoudily a odsoudily. Ale co dělá, je hodně blbé, to už tu posoudit umíme a nepotřebujeme k tomu zvlášť přesné informace. Tak znovu, holka ubližuješ jiným a pokud se cítíš ublížená, važ si toho, už teď se ti dostává lekce a možná, že už to nebudeš muset odčiňovat někdy hodně později a mnohem obtížněji - třeba jako máma od dvou dětí, které manžel léta souloží s mladou čerstvou holkou, když ty uspáváš, krmíš, přebaluješ, nakupuješ vaříš a jemu připravuješ voňavoučké slipy pro ni.
Pa iris
březen 08, 2009 21:01
vem si z toho ponaučení : Inka
a teď už jen svobodného, takovej to pak bude dělat i Tobě a to chceš??? Takového není za co si vážit, jen jsi mu dělala 3 roky rohožku a už jsi prostě okoukaná. No snažila bych se z toho rychle otřepat a jít dál. Dvakrát nevstoupíš do jedné řeky, nedělej to už nikdy, jo jestli chce, ať si vyřeší minulost a pak přijde.
březen 08, 2009 21:32
aleno p., : bb
nepochválila jsem jí za to, že je se ženatým. Že to není dobré ví i beze mne, nebudu jí vyčítat rozlité mléko, ale radím, ať to rychle uklidí a dá pozor, ať nerozlije další. Podstatné je, jak se svými chybami, omyly a přehmaty naložíme. Nelze čekat, že se jich lidi nebudou dopouštět.
březen 08, 2009 22:09
Aleno : Polarka
ze se zamilovala do zenateho neznamena ze je to spatna holka. Nekdy proste se to stane ani to clovek nechce a nema v umyslu nekomu ublizit. Zvlast kdyz se dozvi jak vlastne milacek trpi, s manzelkou uz to davno nefunguje....ale ona prave ma nemocnou maminku...hmed potom. Spadnout do toho muze prave hodna a hlavne naivni holka. Duveriva a osamocena.
Nayo je ti uz dneska jasne ze si te nikdy nevezme.Kdyby to chtel udelat tak...rok je maximalni doba. A je to cim dal tim horsi.Presved se. Rakni ze jsi tehotna. A uvidis jak zacne blekotat ze neni nejhodnejsi doba ze jiste...je rad, ale.... Ty mas jenom jeho, upinas se k nemu, ale co z toho? Zivot ti utika ve vztahu, ktery je prinejlepsim neprespektivni. Necekej az to rekne neco sam. Zkus to skoncit sama. Ten kdo odchazi vyhrava. Bude to bolet a moc,ale musis to zvladnout. Jed nekam na dovolenou, zabav se aspon na prvnich 14 dni. Nemusi vedet kam jsi odjela a proc. A uvidis co se stane za tu dobu.Po tech 14 dnech snad poznas ze existuje zivot i bez nej. protoze fakt...on za to nestoji!Ani za jedinou tvoji slzu a jsem si jista ze tech byl za ty tri roky celej potok! Drzim to palce!

březen 09, 2009 04:26
To je furt řečí : NČ
Milenka = zlodějka. Milenky kradou hodný muže. Atd atd atd!
Jestli v těch vztazích někdo už krade, tak je to jedině ten chlap, kterej okrádá manželku vlastní děti. Kdyžuž!!!
Vypadá to ale navenek jistě líp, když ženská řekne: "ta kur*va mi ho vodloudila", než aby řekla: "ten muj už byl z mejch svíčkovejch vomáček a dvacet let furt stejnejch vzdechů při souložení tak votrávenej, že si k stáru dopřál změnu".


březen 09, 2009 06:36
Ano, je to tak lidské : wendy
a každý hledá pro sebe tu nejlepší výmluvu a opmluvu...a život jde dál.
smilies/wink.gif
březen 09, 2009 08:02
ale ono to nikdy šťastné není, : Inka kuk
na cizím neštěstí své štěstí nepostavíš, také jsemse v prvním manželství rozvedla kvůli manželově o 2O let mladší milence, ale byl to dobrý krok ....
březen 09, 2009 09:02
Inka kuk : Inko, Ty bys měla tady jít zářným příkladem, : mamča
že rozvodem s nevěrníkem život nekončí, ale po pár probrečených dnech (týdnech, měsících) teprve začíná. Svým příběhem bys měla ukázat cestu těm momentálně opouštěným, že to jde i bez chlapa, a časem se pro šikovnou nezávislou holku nějaký mužský, a třeba o 300% lepší, najde.
březen 09, 2009 09:21
Sexuální uspokojení není pro muže postačující důvod k rozvodu. Naštěstí. : Milan
Źivot je složitý a komplikovaný a stává se v něm leccos, proto je třeba mít pochopení a neodsuzovat druhé, aby člověk jednou nebyl odsuzován sám.
Nicméně dobrá pravidla pro život jsou:
1. ženaté/vdané nesvádět
2. nevěru odpouštět
3. do cizích manželství nezasahovat a NIKDY neštvat proti sobě manžely a manželky.

březen 09, 2009 09:31
NČ, : Míša šíša
zrovna tak ona by mohla být otrávená z něj a z jeho jednotvárných kopulačních pohybů a taky by si mohla dopřávat změnu. Kdyby tak všichni měli řešit denodenní fádnost a stereotypnost, tak už fakt bude souložit každý s každým.
březen 09, 2009 09:35
... : karl
si to zesumíruj, co by tě s ním eventuálně čekalo - z jeho platu by šlo výživné, nevíš, jak jeho děti, jakej k sobě budete mít vztah navzájem. Děvče zlatý, já mít tvoje roky a svobodu, už bych se nerozpakovala abrala to jen jako krok vedle.
březen 09, 2009 09:47
Milane : NČ
"Sexuální uspokojení není pro muže postačující důvod k rozvodu. Naštěstí. : Milan"
Možná ne pro tebe. Znám jiný chlapy, pro který jo.
Míšo Šíšo, jasněže by mohla bejt votrávená i vona z něj. A nebyl by to ani první ani poslední rozvod nebo rozchod v týhle republice, kontinentu, glóbu.
A kdyby tohle měli všichni řešit? No, někde to není třeba řešit, a pak je to fajn. Někde fakt dávaj chlapi přednost svíčkový s deseti a dvouma vychlazenejma a některý ženský zase za vrchol manželský lásky považujou slastný chlapovo krknutí a uprdnutí do trenek po nedělnim obědě. No tak v těchhle případech by docela určitě milenka ani milenec neměli nejmenší šanci :-)
březen 09, 2009 09:50
Milane, : Petronila
už Tě vidím, jak s pochopením odpouštíš několikátou nevěru své manželky se svobodným klukem (když tedy ženáči jsou tabu smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
březen 09, 2009 11:20
Nč : mia
Ty jsi teda kousek!Už se chladí na pátým schodu náká ta lahvinka??
březen 09, 2009 11:27
Mio, zatim furt za voknem : NČ
Teď je na Kozel za voknem ta nejlepší teplota:-) Ani mráz ani teplo, mňam.
březen 09, 2009 11:38
Nč : mia
Kozlík- bude k němu nákej vepřík?se zelím a knedlíčkem?já dojedla polévku s játr.rýží,chlapi budou dojídat obrácené řízky.Fouká občas sníh,nic pěkného.Tak jsem si osladila život tatrankou.ahoj
březen 09, 2009 12:19
Jo Mio:-) : NČ
Tlustej plátek prasete, prošpikovanýho párkem, ještě ze včera zbyl. Ale už to bude jen nastudeno s houskou a křenem, neb patlat novej knedlik kvůli jedný porci se mi chtít už nebude, takže nerozřezanej pytlik si schovám napříště.
Na Žižkově též udeřila zase zima :-(
březen 09, 2009 12:36
Tak to by chtělo spíš svařáka : wendy
než studený pívo... smilies/cheesy.gif
březen 09, 2009 13:49
wendy : mia
Jo jako včera ten ředitel ve výměně manželek čočku s párkem a k tomu suchý martini.To bylo hustý.
březen 09, 2009 13:53
mia : karl
to byl strašnej debil, a to přivítání. Ta ženská štastná není, ale asi jí to vyhovuje. No jo není nad vypracovanej manuál od vlastního manžílka. Co vy na to holky?
březen 09, 2009 14:00
karl : mia
M ěla jsem smíšené pocity,ta ředitelovo paní byla tak odevzdaná,ubitá-práce listonošky není žádný med a doma toho "tiskovýho mluvčího",navíc s tím synem-nějak k sobě neměli citové pouto s klukem.Cikán byl frajer ale zas je celý den doma tak je odpočatej.Trochu mi tam chyběly nějaký aktivity dětí,ale celkový dojem z Ostravy dobrý-slušné,samostatné děti,umění přiznat i vlastní chyby.
březen 09, 2009 14:06
Ředitel je teda exot. Manželku má zmáknutou, ta se bez něj asi ani nevyčurá. : Myška
A ten manuál! No zírala jsem. Taky na to, že jedenáctiletého kluka otec umývá, že mu chystá věci do školy, i na to, že kluk nechodí ven, nemá kamarády,...
V Ostravě zase je jediná náplň dne sledování televize, DVD. Děcka si nehrají, nekreslí, nečte se jim. Ale celkově byla lepší atmosféra v Ostravě.
březen 09, 2009 14:39
mamčo můj příběh je docela banální, jako mrak jinejch tady, : Inka kuk
ale těmi vývojovými fázemi toho tušení, nalezení, zklamání, doufání, odpouštění, unavení, rozhodnutí, odseknutí ..... tím si musí projít každý sám a lehké to není, ale jak tím projdeš záleží i na tom jak je člověk vnitřně nastavený, jak moc si váží sám sebe a co vlastně od života chce.....myslím, že recept jak z jedné bábovky na to není.
Je to i o tom jak moc je ženská samostatná a jak moc je závislá na chlapovi a jestli dokáže dodržet rozhodnutí, která si stanoví....

březen 09, 2009 17:05
Inka kuk : Nebuď zbytečně skromná, : mamča
ta Tvoje poslední věta : "Je to i o tom jak moc je ženská samostatná a jak moc je závislá na chlapovi a jestli dokáže dodržet rozhodnutí, která si stanoví...." by se měla tesat do kamene.

březen 09, 2009 20:13
Jo, tak ač na Výměnu skoro nekoukám, v neděli jsem viděl. A nelituju! : NČ
Ten ředitel, to byl exemplární případ narcistního blba a hovada! Skoro se nechce věřit, že todle může taky existovat, bejt pravda, že to celý nejni nahraný kvůli sledovanosti.
A že vona s takovym kreténem zvostává? Trpí trvalý ponižování? Sem zvědavej, kdy poprvé napíče do Kudly.
březen 10, 2009 05:59
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]