O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

RAČI PUDU PĚŠKY! PDF Tisk E-mail
Pátek, 17 duben 2009

Když jsem se dnes ráno při  jízdě po dálnici podíval do levého jízdního pruhu, uviděl jsem v něm za sebou ženskou v posledním modelu BMW, která si to frčela kolem 160-kou, a přitom  si ve zpětném zrcátku malovala oční linky!!! Když jsem se po ní za  chvíli znova ohlídl, byla už napůl v mém jízdním pruhu a pořád si malovala ten ksicht!!!

Já teda něco vydržím, ale tohle mě tak vyděsilo, že  jsem upustil holicí strojek, který mi při pádu vyrazil z druhé ruky koblihu. Jak jsem se ve zmatku snažil vyrovnat vůz koleny opřenými o volant a  zároveň zachytit koblihu, vyklouzl mi mobil od ucha a spadl do kelímku s  kávou, který jsem měl mezi koleny. Kafe se vylilo, popálilo mě na ...., zničil se mi mobil a přerušil důležitý  hovor... Zas*aný baby za volantem!!!

 

 • Linkový autobus zastaví na zastávce, lidé nastupují a kupují si lístky, poslední nastoupí chlap v kovbojském oděvu. Vytáhne na řidiče dva velké kolty a říká: "Johnny dnes neplatí!" Řidič koukne do dvou hlavní a říká: "No jo, jasně, dneska neplatíš." Druhý den se totéž opakuje.
  I třetí den se to opakuje, řidiče to už naštve: "Co to má znamenat? Jak to, že Johnny dneska zase neplatí?"
  Johnny sáhne do kapsy a říká: "Johnny má průkazku."

 

 • Na silnici tlačí zpocený muž z posledních sil auto, žena za volantem se ho po chvíli zeptá: "Už můžu povolit tu ruční brzdu?"

 

 • Manželka takhle jednou přijede z práce domu a povídá manželovi:
  "Drahý, v karburátoru je voda."
  "Voda v karburátoru? To je divný."
  "Opravdu, v karburátoru je voda."
  "Prosím tě, vždyť ty ani pořádně nevíš, co je to karburátor.  Kdes nechala auto?"
  "V rybníku."

 

 • Turista jede vzadu v taxíku a chce se zeptat taxikáře na nějaké tipy, kam ve městě zajít. Nakloní se a poklepe řidiče na rameno. Ten zděšeně vykřikne, strhne volant, odrazí se od autobusu na chodník a zastaví těsně před obrovskou prosklenou výlohou. Turista, hodně vystrašený, se začne okamžitě omlouvat: "Pardon, pardon, netušil jsem, že jedno malé poklepání vás může takhle vyděsit." Taxikář se na něj otočí a zařve: "Nikdy! Už nikdy mi to nedělejte!"
  Pak se rozdýchá a povídá: "Není to úplně vaše vina. Víte, jsem dnes první den v nové práci a před tím jsem léta jezdil s pohřebákem."

 

 

 

Komentáře (0)add feed
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]