O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SPLNĚNÝ PŘÁNÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 únor 2009
Přejít na obsah
SPLNĚNÝ PŘÁNÍ
Strana 2

 

 

 

 

 

 

    Chci, takže přikyvuji, mluvit skoro nelze, protože mi dost vyschlo v krku... Zároveň se pokoušim aktivně účastnit povídání u stolu, ale moc mi to nejde. Kamarádka, sedící naproti, se na mě dlouze usměje, vyfoukne kouř z cigarety a bezhlasně artikuluje: „Děvko!" Taky vyfouknu kouř, trochu prudčeji, než bych chtěla, neboť na stehně cítím Černovlasou ruku. Zároveň slečna po mé levici hlasitě vykřikuje směrem k Černovlasovi: „Helejte, tadydle Ráďa si vzal za manželku mojí nejlepčí kamarádku, no není to supr?" Dívá na mě, já mhouřím oči a nezvykle hlubokým chraplavým hlasem jí přitakávám: „No to je o-p-r-a-v-d-u  ú-ž-a-s-n-ý," zatímco Ráďa neříká vůbec nic, lehce se usmívá do prostoru a hladí mi stehno.

 

     Slečna něco mele, ale nezajímá mě to už. Zabrousím pohledem k číšníkovi, který stojí opřený o barpult. Naše pohledy se protnou a pán se na mě pomalu usměje a kývne. Jakoby přitakával tomu, co se rodí uvnitř mý hlavy a způsobuje pokračování dialogu s Černovlasem alias Ráďou.

 

„Úžasný je, že mi ujel vlak a další jede až za čtyři hodiny.... Co ty na to...?"

„No.... to je skvělý..."

„..a taky je úžasný, jak tu sedíš a hezky voníš.."

„Hmmmmm..."

„..a máš krásný ruce a úsměv...."

„Hmmm, děkuju..."

„Vím jen, že se jmenuješ Jarka, ale to stačí, viď?"

„Bohatě, Radku, a zcela úplně.."

„..a můžu tě požádat o malou procházku tady po Smíchově? Moc to tu neznám..."

„No....ráda..."

 

     Naše společnost platí účet, taxíky před nonstopem jsou nastartovány a nejlepší kamarádka Černovlasovy ženy se snaží strčit na zadní sedadlo svého vínem úplně vláčného přítele. Volá: „Ráďo, jedeš s náma? Hodíme tě na nádraží!" Z jejího hlasu jasně problikává výhrůžka. Mé kamarádky usedají do dalšího vozu a vesele na mě mávají. „Tak ahój!!!" Mávám taky, když mou ruku stáhne Černovlas a podrží ji ve své. „Já s váma nejdu, dám si ještě procházku, mám dost času," odpovídá důrazným barytonem své kamarádce. Ta jen trošičku vztekle pohodí hlavou, usedá vedle svého totálně zhrouceného a proto již spícího protějšku a odjíždí.

 

     A my se pomaloučku ruku v ruce vydáváme směrem k Andělu. Jeho pusa voní po jahodách a moje zas po skořici (oblíbený žvýkačky Big red, bez kterých nedám ani ránu!). Někde uprostřed cesty , kde nepotkáme živou duši (a ty mrtvý nás nechávají na pokoji), se naskytne tmavej průjezd s betonovym sloupkem falického tvaru, kde zakotvíme... Podrobnosti fakt vypisovat nebudu, ale byla to taková smršť, jakou jsem dlouho nezažila. Bez jakéhokoli studu, stínu obav či snad dokonce strachu, naprosto svobodně a s radostí a nezměrnou chutí jsme si navzájem poskytli tolik rozkoše, kolik jsme byli schopni.

 

     Za svítání jsem ležela ve vaně a civíc nepřítomně do stropu, naprosto uvolněně jsem vzpomínala na jeho doteky a necítila nic jiného, než čirou esenci radosti.

 

     Řekla bych, že se už nikdy nepotkáme, ale vím jistě, že na tenhle zážitek nikdy nezapomenu.

 

 

Roseanne

 

 

Komentáře (78)add feed
Super : Jel
A gratuluji, takový zážitek si občas zasloužíme :-)
únor 26, 2009 06:59
Někdo to i odsoudí, : wendy
ale jednou není zvyk a i když jste asi v té chvíli nepomysleli na bezpečný sex, takový zážitek se zadře pod kůži, člověk pak cítí trochu viny (bože, to jsem ale děvka), trochu se vznáší v oblacích (bože, a komu jsem tím ublížila, maximálně sama sobě a stálo to za to), ale asi i to patří k životu. Tak Radek. Osudové jméno....
smilies/wink.gif
únor 26, 2009 07:38
No : David X
snad nebudeš mít doživotní památku.
únor 26, 2009 07:53
... : Pepička
No já jsem podle úvodu čekala něco romantičtějšího, ale působí to na mě jenom tak, že si to dva nadržení ožralci (a podle mě i nevonící, vzhledem k hodinám stráveným v zakouřeném prostředí) rozdávají někde v parku. Snad horší už je jenom dělat to v hospodě na záchodě.
únor 26, 2009 08:14
... : karl
a hrome!! o něčem podobným se mi někdy zdává smilies/wink.gif
únor 26, 2009 08:15
... : karl
jen do obličeje toho druhého nevidím smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif nevíte čím to je?
únor 26, 2009 08:17
Já to neodsuzuji, : Rozmarýna
ale ty podmínky!!! Já nejsem terénní typ. V Praze je plno hotelů... Přeju ti, ať z té akce nemáš žádnou nepříjemnou památku, jako např. AIDS nebo těhotenství.
únor 26, 2009 08:39
... : mia
Myslím,že jde o nějaký chyták,je to vymyšlené.A někdo zkouší jaké budou reakce.
únor 26, 2009 08:56
Viděl jsem něco podobného : Petr
Seděl jsem v kupé vlaku. Vedle přistoupilo děvče. Na další stanici snědší občan. Snědší občan se začíná intenzivně dívat na děvče. Po chvíli se oba beze slov zvednou a odejdou na záchod. Přichází průvodčí a říká že TO ještě neviděl. Po nějaké době přichází rozvrkočené a pomuchlané děvče a pak snědší občan. Snědší občan příští stanici vystupuje, na další i děvče.
Pokud ti nevadí prostředí a nemáš partnera, tak jen je to trochu Ruská ruleta chytnu - nechytnu něco nehezkého. Jisté je, že protějšek byl poněkud promiskuitnější - těžko to bude jeho jediný zážitek tohoto stylu.
únor 26, 2009 09:14
... : Pepička
Přehodnocuji - záchodek ve vlaku je ještě horší jak záchody v hospodě. :-))
únor 26, 2009 09:21
se mi líbí, jak někdo je superpuritán, : kristi
a někdo naopak přizná, že má podobné sny, minimálně sny...
Osobně bych to asi neriskla, ale píšu "asi", protože jak se říká: neříkej nikdy nikdy.
Moc hezky napsané, přímo to vidím!
únor 26, 2009 09:28
jo, a ještě jedno: : kristi
co vědí manželky podobných partnerů. Takže tu ruletu hrajou nevědomky taky..
únor 26, 2009 09:30
Mio, ne, to není chyták. : strejda
Kudlanka si nevymýšlí, to píše život. Víš co je na tom však zarážející a úsměvné, že se tu neměří stejným metrem, že když něco takového udělá MUŽ (pominu-li to prostředí průjezdu, hygienu, nepohodlí, nemožnost si odložit a věnovat se celému kusu chutného masíčka atd.), je ta jeho ochutnávka hodnocena úplně jinak. „No to je ale pěkný hajzl, parchant, dobytek, prasák a já neví co ještě...pryč od něho!“ Ale zde sklízí (neříkám že 100% potlesk), ale souhlas a dokonce snad i závist...protože ono je to celoživotní splněné přání jedné ze samiček. Každý hold tomu koštování říká jinak.
No není to legrace na place?

únor 26, 2009 09:38
... : Pepička
Nepovažuju se za superpuritánku, erotické sny samozřejmě mám, jako každý. Sex v nich bývá neobvyklý, až zvrhlý, bývá víc živočišný než ve skutečnosti je. Ale v tom článku mi chybí vyjímečnost, úroveň, příjemné prostředí, něco, pro co by ten zážitek bylo třeba opatrovat ve vzpomínkách ... I zvrhlý sex se může odehrát na lepším místě. Ale nikdy jsem nesnila o tom, že mě někdo ojede v parku, bude opilý a smrdět kouřem. Byť by vypadal sebeživočišněji. Na svého přítele taky nemívám chuť, když se ve tři ráno vrátí z hospody. Nezapomenutelnou vzpomínku si představuju trochu jinak.
únor 26, 2009 09:38
strejdo : mia
Nemyslím,že by si to vymyslela Daniela,ale pisatelka a bude se bavit rozhořčenýma reakcema.Přece mi nechceš tvrdit,že jsou mezi náma takové,které si to rozdají s nákýn šmucíkem odněkad z černý pri čopě někde u zaplivenýho Anděla a ještě mají potřebu se s tím někde chlubit.Tomu nevěřím.Omlouvám se za malá a velká písmena,musím se zdokonalit v práci s notbookem.Jak je u vás nahoře?šumava hlásí mírné sněžení,k obědu budu vařit rajskou,čekám až sepne noční proud a začnu s vařením a praním.ahoj
únor 26, 2009 09:52
Něco podobného : Zdena
jsem zažila, ale to mi bylo pětatřicet a v Praze jsem byla na návštěvě u známých. Teď bych si to neriskla a už bych k tomu potřebovala tu postel a minimálně sprchu.
únor 26, 2009 09:55
Pepičko, to chválím. : strejda
Živočišný sex - to zní hezky.
Já mám teď třeba úplně jiné sny. Spíše dřevěné. Sháním kus nábytku (určité míry) z masivu. Střed prosklený, kraje uzavřené... A nenarazím a nenarazím na správný kus...Vždy mají delší než potřebuju. No není to smůla? smilies/wink.gif
únor 26, 2009 09:58
díky, že konečně uznáte, že tohle vymýšlí život :-))) : d@niela
no - k textu:
vy si fakt myslíte, že není možné, aby úplně slušná ženská a úplně slušný chlap nezažili po dlouhém pracovním dnu, pod vlivem únavy a alkoholu takhle parádní úlet?
Je pochopitelně něco jiného, co by udělal kdokoli z vás.. Ale uznejte, když se k tomu přidá dejme tomu ještě nějaké to delší sexuální strádání na straně jedné, když si ti dva opravdu "zavoní" (nemyslím to doslovně, ale doufám, že mne chápete,uff) ... Tak je úlet jak vyšitej.
A uvědomte si - kolik lidí prožilo různé ty sexíky někde v kanclu, někde na nejrůznějších oslavách, někde v parku... Asi jsou holt někdy hormony silnější než rozum. Ne marně se říká, že občas spadne rozum do kalhot smilies/cheesy.gif
Jo, někdo to prostě neriskne, někdo ano - a někdo na to ani nepomyslí.
Názor může mít každý svůj, ale stejně jsem ocenila, že to R. napsala...
únor 26, 2009 10:03
ještě jsem četla jeden "postřeh": : d@niela
Lepší se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.
nebo:
Je to vlastně takové sbírání zážitků do eLDéeNky..až se tam budu šourat, opřena o ohrádku na kolečkách, nechť mám tyhle šťavnatý zážitky... :-)

únor 26, 2009 10:07
Mio, u nás ještě stále není jaro. : strejda
Silnice čistá, mokrá, dvůr čistý, odházený, já zmožený a opět padá taková těžká, mokrá a bílá hmota. A předpověď se mi nelíbí. A nějak se mi nedostává erotických snů. smilies/grin.gif
únor 26, 2009 10:07
... : karl
osobně bych to neriskla, ale fakt na tom něco je. A pak, že chémije nefunguje.
únor 26, 2009 10:09
daniela : karl
no počkám, třeba ve mě chytnou saze ... smilies/cheesy.gif
únor 26, 2009 10:30
... : Justík
Tak těžká bílá hmota tu padá taky.. Jasně že nám někdo voní, jiný ne.. Ale prostředí se dá ovlivnit a i úlet se dá prožít bezpečně smilies/cheesy.gif .. Tak raději jdu unavit tělo na té bílé hmotě, aby bylo vděčné, že ho poté nechám v klidu a nevymýšlelo hlouposti smilies/smiley.gif smilies/wink.gif
únor 26, 2009 10:35
Nojo Pepi, : wendy
on se život každého neodehrává vždy jen v první de luxe třídě. Třeba nebyli tak ožralí, že blábolili a sotva došli, třeba oba kouří a tak jim nikotinový odér nevadí. A dezinfekční sex v hotelu s pěti***** vyžadují třeba již lidé mého věku, vyžadující již určité pohodlí a komfort. Tys nikdy nezažila sex v lesíčku nebo na břehu moře? ne, pochopitelně nemusíš odpovídat.
Jistě to nelze schvalovat, taky je to nebezpečné zdravotně, ale co s tím naděláš ? Každý si vždy nemůžeme psát do žákovské knížky života za jedna.Občas neprospíváme, občas se objeví i nějaká ta poznámka, že.
únor 26, 2009 10:38
Nějak mi tu chybí názor bébé a dalších děvčat. : strejda
Vodoměrky, Ariany, Šíši míšové, a kdepak je Alenka z říše divů s mnoha tečkami??? Že by o tom ještě stále přemýšlela? smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
únor 26, 2009 10:50
Strejdulíne, : Vodoměrka
sotva sednu k pc a dočtu článek, tak vidím, že se tu někdo dovolával mého názoru... já to vidím jinak... samozřejmě, že nejsem proti chvilkovému opojení, ze kterého vyplyne krásný sexík třeba na břehu moře, v lese, někde na místě, kde se dech tají a srdíčko tetelí, to určitě, nebo nakonec i v autě, tomu určitě podlehlo a podlehne spousta lidí včetně mé maličkosti, jen u mě to bude se svým partnerem, ke kterému musím cítit něco víc než jen chemii a náhlou chuť, musím mu důvěřovat, znát ho, jinak bych se asi nedoveda odvázat. No a svých snů a představ mám jistě víc, ale sex s někým naprosto cizím, o koho zavadím pohledem v baru, mě naprosto neláká... což ovšem neznamená, že bych proto měla být nějaká zapšklá puritánka, jen mám prostě jiné představy o splněných snech smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif
Jinak tady nesněží, venku taje ta obrovská ztuhlá bílá masa čehosi, co původně byly krásné nadýchané sněhové vločky, po cestě jezdí traktůrek a odváží odhrabaný sníh a na chodníku se činí s lopatami parta hic, a likvidují to, co technika neodhrabala... hurá, už nebudeme klouzat a můžu se zas vypravit s kočárkem do ulic... jen psovi pranic nevadí, a vesele si chodí vesnicí na procházky i se svým pouličním původem a občůrává sloupy a hromady sněhu u cesty... kdoví, možná tajně sní o náhodném sexu s naprosto cizí, neznámou, voňavou fenečkou... smilies/wink.gif smilies/cheesy.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
únor 26, 2009 11:11
"... jsme si navzájem poskytli tolik rozkoše, kolik jsme byli schopni" : NČ
no to je ještě lepší než sedmej div světa. Doufám pevně, že jde též o ironii.
Takovej příšernej kýč snad ani vošklivka nemůže napsat s vážnym ksiftem.
únor 26, 2009 11:20
Erotické představy a sny od skutečnosti jsou, aspoň pro mne, oddělitelné. : Myška
Zatímco ve snech a představách si lze užívat sexu v jakékoliv formě a s kýmkoliv zcela bezpečně, a také tak činím, tak ve skutečnosti bych do takového hazardu jako pisatelka nikdy nešla. Něco jiného je romantický sexík v lese, s tím koho miluji, to je paráda (teda byla, v mládí, holt vzpomínky), něco jiného je skočit na sebe se zcela neznámým chlapem. To mě fakt neláká.
únor 26, 2009 11:20
Strejdo, : Míša šíša
tohle není moje parketa.
Ale můj názor, chceš-li ho znát, je ten, ať si každý dělá co chce. (A následky svého konání ať si taky nese sám.)

Jo a naše bb se nám někam ztratila, už tu dlouho nepsala. Že by nechala svoji firmu ladem a vydala se na dovču? Nebo ji položila chřipka?
únor 26, 2009 11:29
Ještě krátce ke strejdovi z 09:38 : wendy
ono se asi předpoládá, že muži k tomu mají blíž. I v průzkumech vychází, že náhodmý sex přitahuje a láká spíš muže než ženy. Ve finále to vyjde nastejno - můžou za to oba,, pokud nedojde ke znásilnění...ale tys myslel že u někoho to je ochutnávání a u druhého odsouzeníhodné děvkaření, fuj! žejo ?
smilies/wink.gif
NČ, tys tak příšerně pragmatickej...
únor 26, 2009 11:38
diskoteky : Sipik
... su na take nieco ako stvorene. Myslim,ze Ninku budem strazit s brokovnicou, ked viem ako sa tam vyvadza smilies/wink.gif My sme raz s frajerom vybehli z diskoteky na lavicku v parku, celkom sme sa dobre rozbehli a v najlepsom som pozrela na lavicku oproti a tam sedel dedusko a so zaujmom na nas pozeral
únor 26, 2009 12:09
Změna stavu : Vodoměrka
Hlubočky hlásí husté pohádkové sněžení.... huráááá... postavíme huhulá.... smilies/wink.gif smilies/grin.gif
Sotva se raduju z toho, že mám nezasněžené auto a budou čisté chodníky i silnice, tak je zase všechno jinak... tímhle tempem tu za chvíli bude nových deset čísel sněhu....huuuuu.... paráda.... škoda jen, že nemám Gabčulíka o kousek většího, to by byla paráda se v tom sněhu plácat... já se tak těším na příští zimu!!!!
únor 26, 2009 12:10
Wendy, : Míša šíša
nediv se eNČému, ony některé ty obraty jsou fakt jak z novodobé červené knihovny. Jen namátkou:
... Jeho pohled jsem vydržela asi tak deset vteřin a uhnula, páč jsem cítila, že mi začíná bejt pěkný horko.
... Pohled toho černovlasýho kluka, provázenej takovym mírně arogantním úsměvem, mě vyloženě pálil!
... Černovlas si sedl vedle mě a horko, který z něho sálalo, nebylo možný ignorovat.

Na to, že je únor, tak tu máme docela vedro, že jo? smilies/grin.gif

Fakt může z někoho sálat horko, pokud teda zrovna nevyleze z hutní pece nebo z hořícího baráku? smilies/wink.gif
únor 26, 2009 12:32
Míšo Šíšo : NČ
asi před třema rokama mě přepadla chřipka. A to ze mě fakt to horko sálalo. Dost přes 39, skoro ke 40°C ve stínu, a jak nádherně jsem byl zapařenej. Všude! Oj, to byla erotika!
únor 26, 2009 12:39
by mě zajímaly : Petronila
komentáře, kdyby sem napsala Ráďova žena... smilies/angry.gif
únor 26, 2009 12:40
Proč jsem se vmísil do tohoto košilatého hovoru o snech? : strejda
Jen tak. Aby řeč nestála, když je venku tak, že by ani psa... smilies/grin.gif
Ale Roseanne psala, že si chtěla splnit jeden sen ještě než tzv. "natáhne ráfky". smilies/grin.gif O to tu hlavně jde. Někdo hold natahuje brka, jiný zase ráfky...jiný třeba i údy.
No a protože spousta přítomných - Míšou počínaje, Vodoměrkou a Wendynou konče, by mohla být skoro mými dcerami, předpokládáme fakt, že u nich, v současné době, nehrozí nějaká vize o brzkém natažení ráfku a že se tímto snem nemusí vůbec (zatím) zabývat. Co však není, může být...
A když se položíme na otázku "co je to vlastně sen?", zjistíme, že je to buď nesplněná touha v reálu, nemající s nočními bujarými sny nic společného nebo je to opravdu ten noční, několikasekundový sen, který může být vyprovokován také nějakým zážitkem, třeba i přáním. Na ten druhý sen si však ráno po probuzení nemusíme ani vzpomenout. Jak přišel, tak odešel. Kdežto ten první, Roseanndin, to je cílené chování, užít si něco, než ty ráfky natáhnu. Chápete ten rozdíl? Roseanne tu totiž tlačí čas, protože za nějaký ten pátek by se už nemusel vůbec objevit někdo, žádný Černovlas, ani Ráďa, kdo by ji hladil třeba jen to stehno, že? natož aby si poskytovali tolik rozkoše... A také je blbost jít do rakve čistá jak lilie, s nezhuntovaným tělem, bez živočišných zážitků a splněných snů.
No jsem zvědav, jestli tu někdy bude mít některá kudlančí samice třeba takový sen, ve kterém ji bude obhospodařovat více jak jeden "kolega" či manažer, ve kterém si všichni aktéři poskytnou tolik té snové rozkoše, kolik je jen možné poskytnout.
NČ, jestli nám o tom napíše, to bude počteníčko... smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
únor 26, 2009 12:50
Strejdo, : Míša šíša
mně nejde o to jít do rakve čistá jako lílie. Ten zádrhel je v tom, že já sny takovéhoto typu prostě nemám. A pochybuju, že se dostaví třeba i za X let. No, ber to tak, že každý jsem holt jiný.
únor 26, 2009 12:58
NČ, to věřim :-) : Míša šíša
Předpokládám, že tvoje tehdejší souložnice z toho dodnes žije vzpomínkama smilies/grin.gif
únor 26, 2009 13:00
Jánevim, co je na tom neuvěřitelnýho - : Krakonoš
po tom, co všechno dle popisu voba vychlastali, jim bylo voběma naprosto lhostejný, jestli a čím smrděj a kde to dělaj. Prostě se dva nadržený zlískali, ztratili kontrolu a poskytli si "rozkoš". Vzhledem k tomu, že párkrát v životě jsem vožralej byl, dovedu si představit, jak úžasný to bylo. Ale asi jenom ženská pak může mít potřebu z toho vyrobit jakože romantickou povídku a mrsknout to na web. Ale dobře za to - vo čem bysme se tu jinak bavili? Zase vo tý debilní politice... Tak to radši sex v průjezdu smilies/grin.gif.
únor 26, 2009 13:03
... : Pepička
Já bych ten článek přejmenovala na: "Kterak jsem uspokojila své potřeby" a nebylo by o čem diskutovat. :-))
únor 26, 2009 13:07
Krakonoši : mia
Pro mě to tedy stále je sci-fi.Byla jsem nedávno v Praze,je krásná,užila jsem si to,myslím památky.Ale ta špína hlavně u Anděla a na Smíchově je neskutečná.Je mi kulový do toho co kde jak dělá,já se nestarám o druhé a jsem ráda,když se druzí nestarají o mě.Ale představa,že by si naprosto neznámý člověk ke mě odskočil /ted se omlouvám za vulgaritu,nemám ji u žen ráda/jak na veřejný záchod je pro mě nepřijatelná.A trochu mě nadzvedlo,že nás ženské malinko degraduješ na konci své úvahy.
únor 26, 2009 13:29
vtip : kárl
Potká farář mladou žíňku, kterou před rokem oddával a ptá se jí, proč nevidí kolem žádné děti. Mladá žena na to, že se jim nějak nedaří. Farář: " zítra jedu do Vatikánu, pomodlím se za vás a zapálím svíčku". Za deset let onu ženu zase potká, obklopenou deseti dětmi, a ptá se: " co, že to nevidím, tolik dětí a vy sama? kdepak máte manžela?" žena odpoví: " jel do Vatikánu sfouknout tu zatracenou svíčku!!!"
únor 26, 2009 13:36
Ale mio, : strejda
ber to tak, že jsme tu měli pouze tu blbou politiku a Cikány. A do toho nějaká ta bolístka pisatelů. Třeba já se u toho psaní směju. smilies/grin.gif
K obědu jsem si usmažil pár bramboráčků, k tomu moravskou směs ze sklenice a teď uvažuju o jednom. No tak dobře, o dvou... smilies/wink.gif
únor 26, 2009 13:43
tak, kámošky a kámošíci, : d@niela
vzhledem k tomu, že vim "vokohogou", tak nejblíž je ke všemu
Proč jsem se vmísil do tohoto košilatého hovoru o snech? : strejda
vžijte se do situace ženy (teď nevím jak slušně a hezky popsat tu, které už dost dlouho není dvacet...), celé dlouhé dny jen v kanclu, veleúřadní jednání, večer se pesem, pak něco v tv, vykoupat, spát a ráno lautr to samý, a zítra zase, a pozítří totéž ...
No, ještě můžu říct, že se živí i tím, že píše...
smilies/smiley.gif
únor 26, 2009 13:45
No to máš tak Míšo šíšová : wendy
já to brala jako kdyby to psala nejen jako zážitek, ale i jako literární dílko, a tam je povolena básnická licence - nadsázka, trochu té červené knihovny a tak. Víš ? A je aspoň zábavnější než politika. I pro Krakonoše je lepší sex v průchodě než přenos z parlamentu...
únor 26, 2009 13:48
strejdo : mia
Já se vůbec nečertím.Je to přece putna jestli někde nějaká paní s někým..Já jen furt nák vidím tu špínu v Praze a ta představa..Ne opravdu se s vámi ráda bavím,vtipkuju,je dobře když se vytvoří prima atmosféra.Takže že bych byla naštvaná,chtěla se čertit,to ani náhodou.Rajskou mám uvařenou,prádlo vyprané.Tak odpočívám.ahoj
únor 26, 2009 13:50
Dani, to se teda vžít nedokážu. : Myška
Nevím jak kdo, ale já mám hranice, za které nelze jít.
Ale správně podotýkáš, že Roseanne píše... Tak jestli to nakonec není jen představa, sen...
únor 26, 2009 13:51
ale co : Petronila
ta Ráďova manželka? Nikdo tu po ní ani nevzdechnul, ze samého vžívání se do situace autorky smilies/angry.gif smilies/angry.gif
únor 26, 2009 13:51
neřádi jedni nespokojený, to chcete číst jen samý skuhránky? : d@niela
Truchlohry a politický harašení?
řešit jen slzavý údolíčka?

únor 26, 2009 13:56
Nechceme. : strejda
.
únor 26, 2009 13:59
Nechceme, Dani. : Myška
Ale řekni - ty se vžít do Roseanne dokážeš?
únor 26, 2009 14:01
daní : kárl
mě se to líbilo, vyvolalo to ve mě erotický pnutí, ventilovat to budu až po práci - doma smilies/wink.gif smilies/wink.gif, a taky jsem o tom vždycky snila, takovej zážitek, na druhou stranu zasejc - takovej sex s neznámým, nemusíte před sebou nic předstírat jde jen o to jedno. Samozřejmě záleží na výběru, jinak to v tomhle případě neodsuzuju. Hlavně nic nechytit.
únor 26, 2009 14:04
... : kárl
no a ti dva z příběhu - on asi úplně spokojenej nebude a ona mu tímto manželství nerozbíjí nemyslíte?
únor 26, 2009 14:10
Wendy, no dyť jo : Míša šíša
Jenže někoho červená knihovna baví, někoho zas ne a někdo úplně jiný se tomu zase směje. Muži si většinou při četbě něčeho podobného ťukají na čelo, což je tady názorný příklad třeba NČ. No jsou ale i tací, kterým četba téhož rozvíjí představivost ještě dál za hranice díla autorky (či autora) - viz strejda. Ten by nejraději chtěl, aby Roseanne popsala, jak se u popelnic muchlovala s pěti žižkovákama najednou. Vždyť už jsem to řekla - každý jsme jinačí.

Ovšemže je to zábavné.
únor 26, 2009 14:12
Tak tak, neřádi to jsou : wendy
ctnostný neřádi, literárně zanedbaný, nikdy v životě nebyli namazaný, všichni mají mantinely a manžely/lky, s tím se tady nedá pracovat. Nechtěla bys Velekudlanko napsat o někom, co bídně skonal, třeba chudý a opuštěný panic...

Zpráva o počasí : přestalo sněhopršet, opadaly rampuchy, asi půjdu ven s pejskovou.
smilies/wink.gif
únor 26, 2009 14:14
Ježiššši, Daní, : Míša šíša
my jsme spokojení. Vždyť se nám to líbí, jináč bysme tu přeci nediskutovali, ne? Šak si tu jen tříbíme názory na literatůru. smilies/grin.gif
únor 26, 2009 14:18
Daní : mia
jestli můžu tak oslovit,mě se též na Kudlance líbí,děti mi říkají závislák.Tohle mě trochu zmátlo,jinak nejsem puritán,však mám u tématu ohledně kašpárka 4 příspěvky.ono to není jen tak udržet "v chodu" stránky,mít zásobu příspěvků.Takže velký dík.Mia
únor 26, 2009 14:30
Myško, : strejda
pokud to poznáš z písma, budu se snažit být chvíli vážný. Ne, že bych Roseanne obhajoval, ale dívám se na to z jiného hlediska. Já vím, třeba řekneš, no jo, z pozice chlapa...
Ono skutečně záleží na té první jiskře, na impulzu, kdy tvé smysly (nejen tvé, obou) zjišťují o tom partnerovi určité věci. Ten partner se ti musí líbit. To je jasné. Musí být na něho chuť. (A už jsem opět u toho koštování...) Na první pohled poznáš, je-li ten člověk čistotný (nehty, vlasy, tedy celý zevnějšek, pak tě upoutá způsob chování, komunikace atd. a Ty to vše vnímáš jako klady. Pokud i ten druhý člověk cítí totéž, oba mají na sebe tzv. chuť...výsledek znáš. Také bych nešel se žádnou, kterou bych pouze oslovil na ulici nebo ve vlaku. A když jsem někdy dávno zhřešil, vždy to "očuchávání" trvalo delší dobu.
Připusťme však, že i ten alkohol zde udělal své, že vše urychlil, ale to vzájemné oťukávání se, tam určitě muselo být. Určitě to nebylo ve smyslu "hup na krávu a je tele."
únor 26, 2009 14:37
mio : Justík
závisláků je nás tu víc smilies/smiley.gif smilies/smiley.gif ještě že tak smilies/smiley.gif
únor 26, 2009 14:43
To je fakt : wendy
po hlubokém pohledu do očí vizuálně zkontroluji, zda má občan čisté nehty ( u rukou, aby nedošlo k pitvání mých slov) a čisté boty.
Když už jsme u toho zevnějšku, zaráží mě, kolik lidí, i v televizi vystupujících, má v ústech tzv. hřbitov...
únor 26, 2009 14:46
Justík : mia
Závisláci ze šumavy zdraví závisláky v Orlických horách.zítra přijede holka z Prahy tak mě naučí tiskat ty smajlíky,pořád se mi tam mačká něco jiného.Justí,co divadlo hrajete?a co masopust,chodili u vás masky??neznáš to v žamberku?
únor 26, 2009 14:51
Wendy, no může tady být člověk chvíli vážnej? : strejda
No nemůže!!!
únor 26, 2009 14:51
vo jeden kyc vic nebo min : mura1
hned vedle je jeden dalsi vo jesitnosti. vsak to nejak prezijem, ne? at zijou vsichni slunickovy lidickove a potesinecka a pohlazenicka na dusicce, a pisani, to je taky bezvadny slovo smilies/wink.gif smilies/wink.gif
únor 26, 2009 14:58
mia.. : Justík
masopust se u nás tolik neslaví - škoda.. Jinak hrajeme rádi, celkem hodně a doufám, že i trošku dobře.. Jasné, Rio de Žambero je kousínek.. Taky tam budeme hrát smilies/smiley.gif máčkni na ty žlutý ksichtíky a nebo zmáčkni dvojtečku a závorku .. to je ten základní .. Jezdíš do Žbk?
únor 26, 2009 14:58
Tady ?! : wendy
Chvíli na vážno, chvílu sranda, jsme takový reprezentativní vzorek obyvatelstva. Muži, ženy, starší, mladší, různých životních vyznání...
smilies/wink.gif
únor 26, 2009 15:00
Justík : mia
Jen jestli ti neříká něco jméno Hrabáčkovi nebo Vágnerovi,kdysi když vycházela sedmička pionýrů tak jsem si si psala s holkou ze žamberka asi 10 let a zkoušela jsem přes net napsat na firmu toho jména,ale nikdo neodepsal.ráda bych věděla jak se má.
únor 26, 2009 15:05
mio : Justík
trochu problém je, že tu jsou toho jména celé "klany" obyvatelstva.. A to ani nemusí být příbuzní .. Musela by jsi mít nějakou podrobnost smilies/sad.gif.. jinak mi pošli smailíík to zvláádneš smilies/smiley.gif
únor 26, 2009 15:10
Strejdo, dokážu takovou situaci pochopit, a nikoho neodsuzuju, : Myška
tak úzkoprsá nejsem. Možná ze mě mluví nezkušenost, protože já jsem se do podobné situace nikdy nedostala. Mám tak trochu chybu (?) - moc se hlídám, a až tak se odvázat neumím.
únor 26, 2009 15:20
Justí : mia
pořád se mi tiskne osmička se závorkou místo smajlíka a to jsem v jednom dotazníku vyplnila,že se velmi zajímám o techniku,no trochu jsem se přecenila,i když pračku jsem si jednou opravila.zítra ti to vynahradím se smajlíky.ahoj.jo na tý adrese co lidka bydlívala jsem přes katastr nemovitostí on line našla jméno asi jejího bratra tak zkusím napsat ještě tam,manžela měla z Kunvaldu.
únor 26, 2009 15:21
mio : Justík
Kunvald je sousední vesnice a mam tam spoustu kamarádů.. můžu se poptat.. Jinak v textu se ti to bude objevovat,jako osmička se závorkou.. To je dobře!! Dáš jen odeslat a ono se to ukáže jako smailík..
únor 26, 2009 15:27
... : mia
smilies/cool.gif
únor 26, 2009 15:35
mio : Justík
Super gratulace !!!! smilies/grin.gif
únor 26, 2009 15:36
Mio, skvělý! : Míša šíša
smilies/wink.gif
únor 26, 2009 15:45
mia : mura1
a uz jsi ten prispevek s osmickou a zavorkou odeslala? transformace na smajlika probehne az po te smilies/wink.gif
únor 26, 2009 15:46
holky : mia
vy jste super!!!!!! smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif
únor 26, 2009 15:47
no proti gustu žádnej dišputát, : Inka
já si své sny plním v reálu a nejen ty erotické, ale do tohle bych nešla, nerada bych si něco donesla, nerada bych ty ráfky natáhla dřív než to bude nutné. A navíc shledávám, že ze stálým partnerem se mohu nějak víc odvázat, známe se co má kdo rád, i ta sprcha má něco do sebe.....
únor 26, 2009 18:06
Živočišný sex : David X
Pod tím si představím milostný život králíka - šoupnou vás spolu do klece, čumí na vás a čekají, až na sebe skočíte. Pokud nebudete o sebe jevit zájem a neposkytnete si navzájem tolik rozkoše, kolik budete schopni, dostane ještě jednu šanci a pak jdete na pekáč.
Nazvěte mě třeba puritánem, ale to si nechám ujít smilies/cheesy.gif
únor 27, 2009 07:25
Já is zase pod tímto pojmem dokážu představit : wendy
intimní chvilky se stálým partnerem, zbavené všech zábran...i třeba s manžou můžete mít tzv. rychlovku, nebo ?
smilies/wink.gif
únor 27, 2009 09:12
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]