O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAK NA VZTEKLÉHO TATÍNKA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 únor 2009

 Dobrý den, potřebuji poradit, jak se mám zachovat, co dělat. Opravdu si nevím rady.... Jsem svobodná matka čtyřleté holčičky. Otec našeho dítěte (s kterým nežiji již 3 roky), mě stále napadá, uráží a různě mi vyhrožuje, takže mám zase s nervy v háji. Vždy jsem mu vyhověla s návštěvami, jezdí za ní jednou za 14 dny na 4 - 5 hodin; ale ted jsme nemocné a ještě po pohřbu, tak jsem odložila návštěvu na příští týden.

 

 

 

 

 

     Ale hned následovaly zase samé urážky, vyhrožování, křik, že nebude dávat alimenty... teď už útočí s těmi scénami a výčitkami i na mou maminku. Už jsme z toho celé zoufalé a já mám z něho strach. A přitom je to silně věřící křesťan!

 

     Víte, on si dcerku teď kupuje různými dárky a hlavně, když je s ní sám, vemlouvá jí do hlavičky dost nevhodné věci - snaží se jí vštěpovat, že nic jiného než máma a táta není, nikoho jiného že nikdy nesmí mít ráda, že žádného přítele maminka nepotřebuje, nebot jen táta ji ochrání...  A stále se jí ptá na to, s kým maminka spí... a tak podobně. 

 

     Když byla malá, tak ji chtěl několikrát odvézt - přitom se o ni dřív vůbec nestaral a nejevil o ni zájem. Ano, skoro dva roky o ni vůbec nestál a prohlašoval, že není jeho. Dokonce mě hned v porodnici fyzicky napadl, takže pak, když jsem sebrala odvahu a odešla od něho, začalo peklo psychické, které přetrvává dosud. Nevím si prostě rady s jeho chováním a vadí mi, že jsem už jen z jeho hlasu či kontaktu s ním tak rozhozená. Jedná se mi spíš o pomoc, jak ho od sebe dostat, jak být vůči jeho vyhrožování a nadávání silná.

 

     Prosím o radu, kam se obrátit, co dělat.

 

Moc děkuji za pomoc,

Monika

 

 

 

Komentáře (4)add feed
... : Los evropský
Škoda, že tam není nic o jejich počátečním vztahu - jak dlouho byli spolu, jak se k sobě chovali a podobně. Abysme viděli, jestli první díl nebyl obdobou článku "uplakané a ukřičené manželství"
únor 16, 2009 10:05
Zaprodanec pekla, to je : Ráchel
a ne věřící křesťan. Ten má už tolik smrtelných hříchů, že kdyby bylo peklo, tak se smaží v největším kotli. Co takhle tajně umístěný diktafon třeba do plyšáka, aby byl nějaký důkaz. Jinak je to klasický příklad nevyzrálého jedince, chce jenom dělat zle, o malou mu vůbec nejde
únor 16, 2009 10:10
A co stalking zákon ? : wendy
Na tohle by se dal napasovat, ne ? Pokud obsah soudem určených návštěv probíhá podobným způsobem...jo, silní kolikrát nedokážeme být vůči někomu, kdo by to zejména potřeboval !
únor 16, 2009 10:31
Jednoduchá pomoc. : Loki
Nějaké svědky, žalobu na návrh předběžného opatření zamezení styku s dítětem. S tím, že po styku otce s dítětem je dítě plačtivé, vystresované.
Současně s tím návrh na úpravu styku na styk pouze v přítomnosti matky. Většinou soud vyhoví.
únor 16, 2009 15:51
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]