O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

LÁZNĚ, KDE JE KRÁSNĚ - ALE KTERÉ VYBRAT? PDF Tisk E-mail
Středa, 11 únor 2009

 Tak, a teď potřebuju poradit já, Kudlanka. Mám doporučené lázně. Po té operaci, samozřejmě. Ale vzhledem k tomu, že jsem za svůj staletý život v žádných nebyla - no, abych nelhala, v pěti jsem byla s rodiči v Mariánkách - tak nemám ani šajna, jaké které jsou, o jaké bych tedy měla projevit zájem. Jak asi víte, po té mé operaci páteře mám mít lázně vhodné k rehabilitaci;

 

 

 

 

 

pokud by ze mne sejmuly i nějaký ten dlouhým nicneděláním usazený tuk,

bylo by to rovněž super.

V nabídce, kterou jsem od našeho pana doktora dostala,

jsou uvedeny tyto:

 

 

Bělohrad

Bludov

Bohdaneč

Darkov

Dubí

Hodonín

Jáchymov

Bechyně

Janské Lázně

Karviná

Libverda

Mariánské Lázně

Mšené

Teplice

Toušeň

Třeboň

Velichovky

Vráž

Slatinice

 

 

Tak, kdo jste kde byl,

jak se tam poměl,

případně co určitě neeee - poraďte,

 

díky moc!!!

 

d@niela

 

 

Komentáře (73)add feed
já byla ve Velichovkách : alena puntíkovaná
a byla jsem nadšená---ALE!!! budeš nadšená kterýmikoli lázněmi, kde nebudeš mít jiné starosti než v kolik máš kterou proceduru, co bude k obědu, popř. k večeři, do které hospody půjdeš odpoledne či večer. Osamělá nebudeš, neboť lázně jsou plné príma lidí majících v té době stejné starosti jako ty.Ve Velichovkách, když čekáš na další proceduru je senzační bifátko, kde mají takové ty věci jako rakvičky se šlehačkou, laskonky a podobně. Vůbec se neboj, jak tě budou furt máčet do bahna a do vody, tak nakonec ještě zhubneš. Jo a v dolní hospodě dělají naprosto senzační zmrzlinové poháry.Já po téhle dietě opravdu zhubla. Je to tím, že nejsi tři týdny ve stresu. Je to v Podkrkonoší a dá se tam jezdit na různé výlety, třeba do kuksu nebo do Jaroměře a podobně. Hradec taky není k zahození. Jinak další lázně neznám, ale všude to bude podobné - ať si vybereš co si vybereš. Ale vrátíš se o deset let mladší a dokonale odpočinutá...za to ti ručím. Vždycky se tam sejde parta lidí, se kterejma je legrace - já napřed do té hospody chodila s paní, co jsem s ní bydlela na pokoji - byla z Žirovnice a uplácela personál knoflíčkama - a koncem týdne nás už bylo asi dvacet a v životě jsem se tak nezasmála a neužila si....ale jak říkám, v podstatě je jedno kam pojedeš, procedury budou stejný (nejlepší je perličková lázeň)...důležitý je ten klid a ta pohodička. Držím ti palce.
únor 11, 2009 13:14
jo - moje kamarádka jezdí do Třeboně : alena puntíkovaná
a prý je to tam super - ale super je všude, kde se nemusíš o nikoho a o nic starat, naopak, všichni se starají o tebe.
únor 11, 2009 13:16
Danííí, přijeď do Třeboně:))))) : Eva
na pohybové ústrojí jsou specialisté a machři!
A kromě toho tam za Tebou krásně můžu naběhnout na návštěvu, což je "podstatné" pro tvé rozhodování smilies/grin.gif
Ale vážně nevím, protože já byla 1, před 13 lety a v Jeseníkách, které tam nemáš: nezapomenutelné!
únor 11, 2009 13:19
Slatinice jsou malé lázně u Olomouce. : Myška
Byla jsem tam dávno, v roce 1999. Ubytování je lepší na depandanci, jsou tam jednolůžáky. Péče je taková rodinná, tím, že tam není moc pacošů. Z procedur se mi nejvíc líbil bazén, byla tam teplá voda, ale plavat se dalo jen omezeně, kvůli velikosti bazénu. Lázně pořádaly výlety po okolí vlastním busem. Pěšky se dalo vyrazit do lesa hned za lázněmi. Byla jsem tehdy chodič o dvou francouzských holích, a postupně v průběhu těch 4 týdnů jsem se propracovala na chození o jedné, a chvílemi i bez holí. Hospody nebo občerstvovny moc nevím, už se to jistě za těch skoro deset let změnilo, a změnily se jistě i lázně. Hlavně byl tam klid.
únor 11, 2009 13:25
danielo : mia
Mám výbornou zkušenost,ne osobní,ale v rámci rodiny s Třeboní.Pro děti jednoznačně Janské Lázně.
únor 11, 2009 13:26
jezdila jsem dříve po několik let do Třeboně do Aurory, : Inka
ale i Berta už je po rekonstrukci a je to tam moc krásné. Miluju Třeboň, lázně tam jsou: Berta je přímo ve městě a Aurora na krajíčku. Setkala jsem se tam s tím, že tam je i velmi milý a ochotný personál, všichni velmi vstřícní. Městečko je nádherné, od lázní se tam dělají výlety po kraji a do Rakouska. Mrkni na internet, já bych jinam ani nejela.
únor 11, 2009 13:27
mama : mura1
únor 11, 2009 13:39
no vidíš : alena puntíkovaná
správně ses obrátila na nás - není tu nikdo, kdo by kdy nepotřeboval lázeňskou péči a když ne on tak jeho rodina...tu Třeboň bych taky viděla jako nejlepší..není to daleko, jxsou to Jižní Čechy a lidi o nich mluvěj v superlativech.
únor 11, 2009 13:49
posílám Ti linky jukni do toho: : Inka
http://www.aurora.cz/cz/gallery/
http://www.berta.cz/index.php?l=cz&p=100&r=141

vzala jsem tam naposledy v létě na víkend manželovi rodiče, byli nadšení, dá se tam také jezdit na kole, kolo se dá vypůjčit tam nebo si ho dovézt sebou, jsou tam hezké cyklostezky, velmi dobře tam vaří, denně si vybíráš ze 4 jídel, dávají i svačiny, v Auroře se pořádají tance, je tam kino, stálé koncerty, obrovský bazén s opravdu teplou vodou 30-32°C, hraje tam při plavání muzika a máš pocit, že plaveš v šampusu, je tam stále otevřený nějaký bar nebo kavárna přímo v lázních, tam sauna, jóga, je leší si připlatit a být v pavilonu A, je to tam hezčí a připlatit si a být na pokoji sama, to jsem dělala vždy. Asi bych neustála být na pokoji s kuřačkou a nebo nějakou proutnicí a spát obden ve vaně nebo na chodbě ... no to zase rozumně, mám ráda svůj klídek a pohodlí. V zimě tam můžeš bruslit na rybníce, v létě jsou tam šlapadla, v parku mezi Aurorou a 2 největším jihočeským rybníkem Svět nádherné večerní procházky i ranní pokud jsi ranní ptáček. A ty masáže a procedury, jééé když na tomyslím, hned bych balila a jela. To je dovolená pro ženskou holky, nic neděláš, jen relaxuješ a milí lidé se o Tebe starají ....V městečku seženeš všechno. Je tam krásnej zámek v centru a v dosahu je pár prima cukráren, kousek od zámku je vyhlášená restarace Šupina a Šupinka, nikdy tam nezapomenu zajít, když tam v létě jsem, máme tam odtud 9 km chatičku u rybníka. V Bertě je nový malý bublinkový bazén, je to bóžo.... No Třeboň je prostě mé srdeční městečko, uvidíš sama.
únor 11, 2009 13:50
Manža byl v Jánských, : Míša šíša
nijak si nestěžoval. Už je to ale 8 let zpátky.
Osobně když už bych si mohla vybrat, zcela určitě bych jela do Třeboně. Za á - moc se mi tam líbí: hezké městečko, možnost krásných procházek kolem rybníků, půjčovny kol atd. Za bé - krásný zámek s ještě krásnější zahradou, v létě pastva pro oči. Někdo tam pěstuje spousta letniček, navíc tam údajně mají nejstarší olivovník v ČR, na nádvoří skvělá kavárna, kde dělají super frappé (to bude ale holt jen pro letní měsíce). Za cé - sice bude hrazená lázeňská strava, ale stejně bych tam asi chodila do Šupinky na skvěle připravované ryby. Za dé - jak je to s lázeňskou péčí, to nemohu osobně potvrdit, ale slyšela jsem jen samou chválu.
únor 11, 2009 14:22
Teď jsem si teprve přečetla reakce : Míša šíša
a koukám, že Inka už to napsala přede mnou. No jo, taky jsem se do Třeboně zamilovala, a to jsem tam ani nebyla v lázních, jen jsem tam strávila jeden krásný letní den.
únor 11, 2009 14:26
Vidím, že Třeboň už tady je chválená. : mamča
Já mám dobrou zkušenost s lázněmi Berta v Třeboni. Ale poprvé jsem bydlela v privátu "u Bouchalů", cca 5 minut pěšky přes park od hlavní budovy lázní, a bylo to super. Podruhé jsem bydlela přímo v hlavní budově lázní, a dost mě štvalo, jak tam pořád luxovali, na terase pořádali koncerty - občas bohužel neposlouchatelné.
Privát je lépe vybaven, je neomezující, a v konečném součtu dokonce vyjde levněji.
Třeboň je krásné historické město, kulturně to tam žije (varhanní koncerty v místním kostele, výstavy, koncerty v zámku, apod.) a kde jinde můžeš absolvovat cestu kolem Světa za 80,- Kč ? smilies/wink.gif
únor 11, 2009 14:32
lázně : Táňa z prahy
Dopoučuju také Třeboň. Kolegyně byla v Dubí a vrátila se naprosto znechucená - prý je to P.ča pod Cínovcem, nemohla večer vůbec vyjít, aby ji neobtěžovali sexuální turisté. Snad je to nyní lepší, nevím. Byla tam asi před 5 lety.
únor 11, 2009 14:57
Nevím neznám : wendy
ale jak to tak čtu - DAni, důrazně tě žádám : nejezdi do Dubí ! smilies/wink.gif
únor 11, 2009 15:52
No, náhodou.... : Míša šíša
ještě by si při lázeňském pobytu mohla přivydělat smilies/grin.gif
únor 11, 2009 15:58
šíšo : mia
Jak říká jeden náš známý:"Já poslal ženu do lázní,dal jsem jí 10 tisíc,ona přivezla domů 2O!!"
únor 11, 2009 16:02
Ne že bych jí ty prachy nepřála... : wendy
smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/cheesy.gif
únor 11, 2009 16:21
hahahahhahaaaaaaaaa : d@niela
Holky, bojim, že sexuálním turistum bych eště musela připlácet :-)))
Ale jak vidno, budu okupovat Třeboň!!!
A tedy i to soukromí...
Docela mě napadlo, že bych tam mohla třebas na poslední tejden pak domluvit nějakou tu namáčecí procedůru u mému Jiříčkovi... že by za mnou - pro mně za mně - přijel a tejden si to vozkoušel.
Když tak - slatiny prej sou hluboký a bezedný :-)))
únor 11, 2009 16:30
d@niela : mamča
Tak to si moc nemaluj. Slatina lázeňská znamená, že Ti do vany napustí černé bahno. Nad topením tam šéfuje lázeňská.
Ale je možné si např. za mírný peníz objednat víkendové "láznění" pro případné návštěvy. Procedury bych ale nechala dle zdravotního stavu "návštěvy" raději na lékaři. Co pak se zabahněným nebožtíkem ? smilies/grin.gif
únor 11, 2009 16:43
Jee : Justík
úplně je mi líto, že nemám zkušenost.. Teda s lázněma.. Jen jsem byla brigádně v Košumberku, ale ty tu na výběru nevidím smilies/smiley.gif
únor 11, 2009 16:48
Koukni se na Penzion U Bouchalů : : mamča
http://jeronym.atlasweb.cz/

Bydlí se v podkroví, v přízemí mají majitelé 3 rodinné zubařské ordinace. Já jsem bydlela na dvojlůžáku, a bylo to tam fajn. Žádný režim od-do.
Ono je taky dost důležité, s kým ty tři neděle bydlíš.

únor 11, 2009 16:55
Justíku : mia
Segra byla loni v Třeboni v Bertiných,byly tam taneční večírky,ona tedy tancovat nemůže je po těžkém úrazu.No a chodil prý tam nějaký místní "švihák lázenský",kluk v nejlepších letech něco kolem osmdesáti.Skvělej tanečník,ženských plno a on prý si zásadně vybíral ty co ho zaujaly od pasu nahoru,spíše mladší.Ale ohromný džentlmen.A horkotěžko stíhal,protože chodil do obojích lázní a ty jsou od sebe značně vzdálený.Prostě měl velkou oblibu.
únor 11, 2009 17:07
A nechce ši udělat okružní cestu po všech, ať nás spravedlivě podělíš? : saffron
Nemám sice info jaké je to v Hodoníně - je to malé městečko - ale mám to blízko, takže bych taky šla s bochtema na návštěvu smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
únor 11, 2009 17:08
:) mia : Justík
no není ten lázeňský život pěkný ? smilies/cheesy.gif Ale stejně, raději ať nemám důvod...
únor 11, 2009 17:11
hlavně nejezdi do Mariánek : alena puntíkovaná
teď jsem jela busem s kamarádkou, jejíž dcera tam teď byla kvůlivá gynekologické operaci. No děs běs. Samej Nemec, samej Rusák, takže ty jajko Čech budeš druhá, ale pojíždějí tam bandy cikánů, které odchytávají mladé dívky na sexuální služby, takže všude chodit v doprovodu. No, já vím, tobě to třeba nehrozí, ale co kdyby nějakej cikán blbě viděl?
únor 11, 2009 17:36
mia : mamča
Nojo, máš pravdu. Takovej místní lázeňskej švihák (80-smrt) tam byl, a "holky" v kole roztáčel. smilies/cheesy.gif
Na ty taneční večírky bych posílala posudkové lékaře. Báby, co tam byly na "křížkové" lázně, odhazovaly berle do kouta, a křepčily tam do ranního kurvopění.
S takovou zdravou-nemocnou jsem jednou bydlela. Svýho obvoďáka uplácela kusem zvěřiny, a v lázních pak řádila jak za mlada. A VZP jí ty každoroční rekreace hradila.
únor 11, 2009 18:44
mamča : mia
Nejdřív fakt který jsi napsala a ségra to taky zdůraznovala-lepší penzion než lázen.dům a hlavně byla strašně ráda za spolubydlící,že si fakt rozuměly,je prý to dost důležitý.Hodně ženských tam taky prý dostalo poukaz jako dárek od dětí k vánocům nebo jubileu.Jo mamčo ta moje kamarádka jak jsem ti psala pamatuješ?tak se drží jsem moc ráda.Je po chemo.
únor 11, 2009 19:06
mia : mamča
Kamarádce držím všechny palce, ať jí to (byť pochroumané) zdraví vydrží, a nemoc už se nevrátí.
Mně taky penzion vyhovoval líp. Organizovanou zábavu v lázeňském domě moc nemusím. Já jsem poprvé jela s kamarádkou, se kterou jsem se spřátelila po operaci v nemocnici, a bylo to super.
Podruhé jsem jela na blint, s tím, že se snesu s každým, a třeba tam najdu nové přátele.
Baba, kterou mi přidělili, sledovala všechny telenovely, a protože já netušila, o čem která ta "Doňa Pičuňda" je, tak se mě spolubydlící rozhodla zasvětit do všech předchozích 387 dílů. smilies/cheesy.gif
Já jsem jí zase štvala tím, že jsem courala po koncertech, výstavách, a když jsem náhodou byla doma, tak jsem si četla.
Proto tvrdím, že do lázní máš jet jen s tím, koho znáš, nebo si vzít jednolůžák, a pak se kamarádit s lidmi dle vlastního výběru. Né přidělených.
únor 11, 2009 19:25
No, mamčo, : Eva
i ve zkratce 387 dílů Doni Pičundy? To by mne lázně zabily smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
únor 11, 2009 19:37
Eva : mamča
No však jo, od té doby jsem v lázních nebyla. smilies/cheesy.gif
A paní spolubydlící si na mě stěžovala spolupacientům v jídelně, že s ní nechci courat po krámech s hadrama, sledovat telenovely a večer trsat v jídelně s dědkama.
smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
únor 11, 2009 19:52
Chápu, chápu, mamčo, : Eva
jestlivá tys už tehdy nebyla "nějakej divnej morous" smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
Ale vážně, tu tvojí teorii o spolubydlících si pro případné budoucí využití hodně zapamatuji, díky smilies/wink.gif
únor 11, 2009 20:27
Eva : mamča
No to víš, morousovství a zapšklost mám vrozený. smilies/cheesy.gif
Ale proč, když už se člověk jede "láznit", si má otravovat tři týdny život s někým, s kým si nesedne ?
Vždyť lázně mají krom zchátralé tělesné schránky regenerovat i pochroumanou dušičku. Všechno souvisí se vším, a např. zmršená páteř má původ nejen v nepřiměřené fyzické námaze, ale třeba i v dlouhodobé nadměrné psychické zátěži.
Ale to zrovna Tobě nemusím povídat, že jo ? smilies/wink.gif
únor 11, 2009 21:52
Mamčo, nemusíš:)))) : Eva
ale popovídám s tebou vždycky ráda, je to osvěžující smilies/wink.gif
únor 11, 2009 22:05
a jak to vlastně dopadlo : alena puntíkovaná
s tou doňou Pičundou...tohle mi nějak ušlo....
únor 11, 2009 22:51
toto je fakt dobreee : Sipik
Joj to sa mi na kudle strasne paci, clovek nikdy vopred netusi, na ktorej teme sa zabavi smilies/grin.gif
Zeny Vy ste ohromne!!!
únor 11, 2009 23:08
v Třeboni pukud bydlíš : Inka
v lázeňském domě žádný režim není, ale na to abych byla sama na pokoji jsem si také vždy připlatila, tolik to nebylo a za ten klid to stálo, protže přesně jak to říkáte, pak jste svobodný v tom s kým se bavíte a jak často. A já jsem také trochu morous, mám ráda svůj klid a ne abych měla na pokoji stále nahuleno a bandu lidí, kteří se Ti tam nasáčkují, nebo respektovala mimomanželské avantýry někoho jiného, které omezují můj normální život. Lázně jsem si vždy užívala jako dovolenou, kdy se o nikoho nemusíš starat, jen chodíš po procedůrách a klutuře, odpočíváš a realaxuješ....byly to krásné časy
únor 12, 2009 03:43
alena puntíkovaná : mamča
Jak to dopadlo, fakt nevím. Když jsem odjížděla, běžel zrovna asi 395. díl Rozvalindy, 278. díl tý slepý zelený (už si nepamatuju jméno) a ještě jeden podobný jihoamerický sériál, který mi s těmi dvěma splýval v jedno. Spolubydlící si kvůli seriálům přeobjednávala procedůry, aby ani o jeden z těch squělých dílů nepřišla.
Bylo to pro můj příští život velmi přínosné, José Armando, Mario Julio, Doňa Chickita, Antonio Perveréz, Rosamunda a její přátelé mi nesměj přes práh... smilies/grin.gif
únor 12, 2009 08:33
jejdanánku, : d@niela
tak to sou mi prima vyhlídky...
Vrátím se z vytahování palců, v pokoji budou na loži (v malé swingers party) rytmizovat dva staříci, nahuleno, baba u televize bude sledovat, jak jí Bohdalka říká, co a jak má dělat (dědkové si nefšimli, že dáma už mezitim odešla), z bahna a úžasu mezitím dostanu vyrážku,
tak fofrem do cukrárny a na výlet ....

no, už se těšim smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
únor 12, 2009 08:58
Mamčo, takhle ty jsi nekompromisně zlá, : Eva
na zcela evidentní příslušníky vlastní rodiny? smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif

únor 12, 2009 08:58
Esmeralda : alena puntíkovaná
mám zelenou noční košily, kterou jsem podle ní pojmenovala - tenkrát to byl velkej TV hit - koloval v tip: Je to zelený a naráží to do zdi - Esmeralda
únor 12, 2009 09:03
d@niela : mamča
Neboj, to Tě tady jen připravujeme na možná úskalí lázeňské péče, abys včas předešla případným kulturním střetům. smilies/wink.gif
Lázně jsou fajn, kde jinde se můžeš jen tak povalovat a nechat se opečovávat, masírovat, bahnit ? Jídlo dle výběru ze tří variant, třikrát denně bez vlastního přičinění, a spousta volného času na aktivity, na které si normálně nenajdeš čas.
únor 12, 2009 09:04
sakra! : alena puntíkovaná
košili!!! sorry
únor 12, 2009 09:04
Eva : mamča
smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif Jo, taková jsem já, matinko... smilies/grin.gif
únor 12, 2009 09:04
mamča : mia
No segra mi říkala,že tam na chodbě ji taky hned odchytila náká babka a hned ji ukazovala boty,kabelky.Babka prý měla na sobě cinkrlat jak piráti z Karibiku.Tak opakovala "No já jsem tak ráda,že jsem měla na pokoji dobrou holku,s touhle babou bych to tam tři týdny nevydržela".
únor 12, 2009 09:08
mia : mamča
Jééé, to je krásný přirovnání "cinkrlat jak piráti z Karibiku" smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif, To mi připomíná mojí tchýni (80), když se chystá do špitálu. I kdyby jí šlo o život, napřed se nechá odvézt na trvalou, pak na sebe navěsí kilo zlata aby si nemocniční personál nemyslel že je nějaká socka, barevně sladí pantofle s županem a četnými krajkovými pyžámky, a teprve PAK se nechá odvézt do špitálu.
Prostě dáma každým coulem. smilies/cheesy.gif
únor 12, 2009 09:16
alena puntíkovaná : Nojo ! Esmeralda se jmenovala ta zelená ! : mamča
Ovšem moje spolubydlící jí z neznámých důvodů říkala "Esperalda". Zřejmě podle slovního základu "espéro". smilies/wink.gif
únor 12, 2009 09:18
No, mamčo, to byste měli začít fofrem nacvičovat, : Eva
jak bleskurychle z tchýně vyrobit dámu, protože jinak se se zlou od ní potážete, kdybyste jí případně s mrtvičkou (v 80 to je hned) patřičně nevypravili smilies/cheesy.gif
Bych to viděla na takové pravidelné rodinné cvičení CO: jeden věší kila zlata, synové můžou ondulovat, každý 1/3 hlavy, když jde přeci jen o ten život, že atd. smilies/wink.gif
únor 12, 2009 09:24
Eva : Nesejčkuj ! : mamča
Za nejkrásnější vlastnost svojí tchýně považuju to, že je v rámci možností soběstačná. Nedovedu si představit, že bych jí měla mít na starost 24/7 po zbytek (svého) života.
Už jsem si toho pečování užila dost, ale moji "svěřenci" byli aspoň převážně hodní a trpěliví. U naší "babi" žádná vděčnost nehrozí... smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
únor 12, 2009 09:39
Na sejčkování mne neužije, mamčo, : Eva
a o tom, že sis už nedávno užila svého dost naprosto nejen nepochybuji, ale tě i obdivuji.
My doma jen disponujeme shodným "modelem nevděčné tchýně, dámy každým coulem" smilies/wink.gif A v rámci zachování naší duševní rovnováhy, po některých dramatických zkušenostech, občas tak zcela, zcela nezáludně žertujeme.
únor 12, 2009 13:14
Eva : mamča
Ach tááák ! Tak to Ti přeju upřímnou soustrast. Chápu, že Tvůj humor je v tomto případě šibeniční. smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif
Ale někdy nezbývá, než ty dámy obdivovat. Já mám nějak zafixováno od dětství, že chovám ke všem zdravotníkům úctu a respekt, zatímco naše babi dokáže se svou 150ti centimetrovou postavou postavit do haptáku i pana primáře. smilies/grin.gif
Když před pár lety přijela z Chorvatska s velmi úporným průjmem a byla kvůli tomu hospitalizována, tvrdě prosazovala, že ona nemá žádný obyčejný "průjem", ale že se tam v té daleké cizině nakazila "Eurovirem"... smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif

únor 12, 2009 14:04
tak to jxste neznali moji mámu : alena puntíkovaná
kam se na ni Vaše tchýně hrabou. Já kdysi ležela na Interně na Františku a moje maminka se rozhodla mě navštívit. Ale jela NA KARLÁK!!!!!! kde vyšla do prvního patra, na internu, pokoj č. 5 a já tam nebyla - logicky. Máma tam udělala takový čoromo, že se dostavil i primář a začali mě tam hledat. Až se máma vytasila telefonním číslem, které jsem jí dala - tak tam sestřička zavolala - a on se jí ozval František. No byli rádi, že se jí zbavili, tak jí ani nevynadali. To ale není konec, když máma vyšla před nemocnici, vidí takovou drobnou paní, jak leze do auta, tak ji ňafla a v podstatě jí nařídila, aby ji odvezla na František. Ta se chudák nezmohla na odpor a tak jak ji vezla, tak si spolu povídali a máma řekla, že má dceru, co bydlí na Slapech a ta paní řekla, že by ji měla znát, a taky jo...byla to moje zubařka z ordinace ve Slapech. smilies/grin.gifJo - svět je malej.- smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif
únor 12, 2009 14:54
alena puntíkovaná : mamča
Týý brďo ! Matka - agresorka. smilies/grin.gif
Škoda, že tenkrát ještě neběžel seriál "Kobra 11". Mohla máma dělat Simírovi brutálního parťáka. smilies/grin.gif
Ten se sice dere za volant cizích aut. které následně rozbíjí, ale určitá podobnost by tu byla.
Chudák paní zubařka, ještě Ti spravuje chrup ? smilies/wink.gif
únor 12, 2009 15:13
no když jste u těch tchýní, : Inka
tak moje dcera nyní žije s tak skvělým a milým mladým mužem, který až na svou matku vážně nemá jedinou chybu. Zatímco potenciální tchýně to je tedy dílko usurpátorské a to jí teprve táhne na šedesátku a má přítele, upřímně něco takového jsem už dlouho neviděla, nevím co má ta moje chudák holka za těžkou karmu, ale nezávidím jí ani trošinku. Tchýňka je takový manipulátor, že jsem se s tím ještě nesetkala, všechno ale úplně všechno musí být po jejím, do všeho strká nos, všechno chce vědět, do všeho rejpá, nikoho nenechá domluvit, otázky ani nezná, vše oznamuje rozkazem a musí být bez odporu vykonáno, vymýšlí stále jen nějaké práce aby se u ní synek musel denně stavovat, vyčítá, dělá divadla...... Chtěla se kamarádit i se mnou, ale já to rychle vyautovala. To by asi nebylo dobré, tohle nějak špatně snáším. Patrně by myslím svému synu takovou rebeloidní rodinu rozmluvila. Stačí dcera, ale i té už začínají téci nervy.
únor 12, 2009 17:51
Esmeralda : chris
Ráda jsem si připoměla dobu kdy běžela v tv a příhodu mého tatínka. Právě při seriálu zazvonil nějaký dealer a otec otevřel. Probíhala standartní domluva máte chvíli čas atd... A čím pane uklízíte (už přesně nevím), otec: to opravdu netuším, d: asi spíš Vaše paní, o: to máte pravdu, d: a nemohla by paní na chvilku přijít? Otec přemýšlel, ten den se s mámou trochu nepohodli, když ji zbytečně odvede od oblíbeného seriálu jí nepotěší. A bylo mu hloupý říct, že se dívá na tv tak sdělil paní nemůže, pracuje na zahradě. Dealerovi zvlhl zrak, dlouze otci gratuloval že je štastný muž, ani neví jaký má doma poklad. Všechny ostatní hledí na tv a on nemá žádný kšeft. Dost jsme se i s mámou u kafe nasmáli. Tečku udělala následná návšteva u babičky. Včera tu byl takový šikovný mladý muž, ten by se Ti líbil, ale zrovna začínala Esmeralda a tak jsem mu řekla ať se nezlobí ale to je tak napínavý....
únor 12, 2009 20:25
Inka : mamča
"žije s tak skvělým a milým mladým mužem, který až na svou matku vážně nemá jedinou chybu" smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
To už tak Inko bývá, že mezi kvalitou syna a příšerností jeho matky je jakási přímá úměra.
Tahle jediná chyba by mohla Tvé dceři zpackat celý život, pokud se nehodlají s přítelem odstěhovat na druhý konec světa.

únor 12, 2009 21:36
Mám zaplaťpámbu dobrý chrup : alena puntíkovaná
paní zubařka už bohužel zemřela. Každému je to líto, protože byla opravdu dobrá.Své mámě jsem vždycky říkala, že se minula povoláním. Kdyby ona vzala do ruky ministerstvo vnitra, tak si u nás mafie neškrtly. Vždycky když ke mně přišla nějaká kamaRÁDKA na návštěvu - o patro výš cvakly dveře (máma bydlela ve stejném domě o patro výš), přiběhla moje maminka - jen tak náhodou se zastavila - vzala si židličku a mě poslala vařit kafe, požádala návštěvu o cigáro a už to jelo "Ahoj Irenko, tak co v práci, co kluci, co maminka atd. atd. než se uvařilo kafe, tak návštěvu úplně vyždímala -( já o svých kamarádkách z hlubokého dětství nevěděla tolik jako moje máma -) tak zas odhopkala nahoru a vysílená návštěva si jen lízala rány a mlčky popíjela to kafe.
únor 12, 2009 22:07
tak - teď mám má drahá dilema.... : d@niela
ty jsi, mamčo, úžasná kamarádka, ženská, která je obětavá, až to bolí, hodná, milá - prostě nemůžu napsat víc superlativů (věřte mi, když jsem tu v bolestech skuhrala, jak jsem byla ráda, když za mnou přijela!) - no -
a tvoji kluci? To je pak absolutně nepochopitelný, že jsou tak fajn. Přitom je na 120% jasný, že jsou tvoji.
Že byste byli tedy výjimkou, která to tvý pravidlo potvrzuje?
smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
únor 12, 2009 22:09
to píšeš o mně?????????????????????????????? : alena puntíkovaná
kdoví, třeba až se mi děti okotěj, tak v mém mozku proběhne chemický proces a bude ze mně hnusná tchýně, dokud žila moje máma, tak mi bylo všech potencionálních nevěst líto, že budou mít dvě tchýně, že jsem na ně byla hodná, stačila naše máma - holky se ke mně dodneška hláxsej, ale děšti mají s někým jiným.......
únor 12, 2009 22:17
děti : alena puntíkovaná
já už na to nevidím. sorry
únor 12, 2009 22:18
tchyne :-) : Sipik
Jaj babulky, moja byvala buduca svokra, ked sa dozvedela, ze som tehotna, tak zacala taku politiku, ze by do vrecka pichla aj Obamu. Mojho ex dokonca odvliekla k dvom ci trom vesticiam, ktore mu vsetky povedali, ze jeho frajerka caka dieta, ale nech si da pozor, lebo to dieta nie je jeho a ze ho ta frajerka podviedla s kolegom. Viete si predstavit ten moj sok, ked som pochopila, ze on tomu skutocne veri? No, stalo to somara doverciveho okrem poplatku vesticiam este dalsich 10 tisic za geneticke testy smilies/grin.gif
únor 13, 2009 07:17
já tohle nechápu : alena puntíkovaná
kdyby nějaký můj synek přišel s tím, že se musí ženit, neb čeká potomka, zbláznila bych se radostí. Hned bych začala kupovat výbavičku a tak a nikdy by mě nenapadlo pátrat po tom, zda je to skutečně synkovo.Možná bych měla podezření, kdyby se pak následně narodil černoušek - ale nakonec, co naše rodina je tak pomiovaná, že možný je všecko. A i černoušek je miminko a já už xse těším, jak bych se s ním ňuchlala a následně ho rozmazlovala a říkala jeho otci památnou větu, která se u nás dětí z matky na dceru (Já ji pamatuju už od mojí babičky( :"Neřvi na to ubohý dítě, ty nerváku! Vzpomeň si na sebe, jak jsi tenkrát....- věřte, že by bylo nač vzpomínat) a dítě by nadšeně poslouchalo historky z děttví jeho dokonalého otce a zapomnělo přitom zlobit.
únor 13, 2009 07:27
Danielo, : mamča
já se musím přiznat, že hltám tady (i jinde) názory mladých o nevměšování se do vztahů. Hrozně nerada bych byla ta tchýně, která všechno ví, všechno zná, všude byla, a kde nebyla, tam se chystá. Ve středu jsem se poučila z článku "Na stará kolena", a fakt si ty rady beru k srdci.
Jenže nevím, nevím, jestli s mými názory budou jednou moje snachy souhlasit.
Nedávno jsem hlídala dítě kamarádů mého syna, aby si rodičové mohli vyrazit za kulturou. Nechala jsem si vysvětlit novodobé záležitosti kolem dítka, a dodržovala jsem vše dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Pak jsem se následně dozvěděla, že si mladá paní stěžovala, že jsem spotřebovala moc plen, a že jsou drahé.
Trochu mě to naštvalo, že bych snad ty plenky používala pro sebe ? Nebo když je na plenkách napsáno "do 10ti kilo", tak se přebaluje, až když plenky váží těch 10 kilo ?
A tak si říkám, že i dobrá vůle má své meze. Svoje děti ať si každý vychovává sám, a pokud si je nechá hlídat, nechť nechá na osobě hlídající, jak s miminkem po tu dobu naloží.
Tím samozřejmě nemyslím, že bych kojence ládovala gulášem. smilies/grin.gif
Takže tchýní se člověk stává tak nějak automaticky, ale na "hodnou a šetrnou hlídací babičku" zřejmě musíš mít nějaké zvláštní školení.
Možná budu taky baba princmetálová. smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif
únor 13, 2009 08:57
Sipik : mamča
Ty buď ráda, že jsi z takové tmářské rodiny včas unikla, a že si s Ninkou žijete po svém, i když vím, že to není vždycky jednoduché.
Představ si, že by se Tvůj manžel chodil vždycky o všech závažných věcech radit s matkou, kartářkou, vědmou a místní čarodějnicí, a o vaší budoucnosti by rozhodovaly karty, křišťálová koule, pařátek z netopýra a tříska z šibenice.
No není vám takhle líp ?
únor 13, 2009 09:06
MJoc plen? : alena puntíkovaná
ona na to existuje nějaká norma? Dítě se přece přebaluje, když je počůrané nebo pokakané (nebo obojí.)Já pamatuju, že mí chlapečci hladce pročůrali šedesát plínek denně. Přičemž padesát plen byl povolenej příděl, kterej si člověk směl koupit. Naše máma tenkrát podplatila prodavačku v Bambinu, aby nám prodala dalších padesát. U náxs se pořád praly, máchaly a visely plíny. Tos jako měla nechat to dítě počůraný, nebo pokakaný aby se ušetřilo? Tak jí řekni ať si koupí plíny hadrový, ty že se dají použít na několikrát a ještě je následně - až dítě vyroste - může používat jako prachovky, nebo na leštění skla. A to bude čumět, jak ušetří!
únor 13, 2009 09:08
alena puntíkovaná : mamča
No, s tímhle názorem bys taky mohla narazit. Jedině, že bysme ty látkové plenky opentlily nějakou "Bursíkovinou" - jako že jsou šetrné k životnímu prostředí.
Jenže mě štve, že bych si měla vymýšlet výmluvy, proč něco dělám "postaru", tak jak jsem to dělala se svými dětmi, a s čím mám zkušenosti.
Tahle doba pokročila nějak moc rychle. Novinky jsou všude, naše zkušenosti jsou přežitkem, a moudrost stáří (teď nemyslím sebe) není přínosná. Co bychom taky mohly potencionálním vnoučatům předávat za zkušenosti, když se mrňousové rodí s mobilem na uchu a s ručičkama na klávesnici. Knihy nejsou třeba, všechno je na Internetu, CD, DVD, počítat se nemusí umět, protože na všechno máme kalkulačky a další vymoženosti.
A přitom ti mrňouskové jsou tak lační hraní s dřevěnými kostkami, učení říkánek a malování obyčejnými barvičkami.
Až budu jednou hlídat nějaká vnoučata, budou to mít u mě jako ve skanzenu. smilies/cheesy.gif
únor 13, 2009 09:41
nojo vidíš - to není špatnej nápad.!!! : alena puntíkovaná
papírový plenky se vyrábějí z papíru, který se vyrábí ze dřeva, které roste v lesích, které kácení mizí a opchuzuje se tak planeta o kyslík a též to způsobuje záplavy, globální oteplování - protože - co s prochcanými plenkami? Jedině spálit - čímž vzniká co? Kysličník uhličitý - který co? způsobuje skleníkový efekt - atd. atd. Nakonec, když je dítě z nejhoršího, počůraný hadrový plenky stačí jen pořádně vymáchat ve studené vodě. Pokakané sice , pravda, vyvářet musíš, ale těch zas není tolik. A můžeš použít bezfosfátové prací prášky. a co voda z vymáchaných plínek - no do vody přece čůrají i vydry , ne?
únor 13, 2009 09:56
alena puntíkovaná : mamča
Použité plínky na skládkách domovního odpadu, se rozkládají nějakých 100 let. Spočítej si, kolik plínek průměrně spotřebuje jedno dítě po dobu svého "počůrávání", a dojdeš k děsivému číslu. Spalovny taky nejsou to pravé ořechové, protože plenky obsahují i nějaký absorbční materiál a nepropustnou vrstvu, která bude nejspíš z nějakého plastu.
Jasně, mohli bychom skončit u mechu. smilies/cheesy.gif Ale když už tedy jde o šetrnost finanční, tak ty "zaručeně nejlepší plenky, co nikdy neprosáknou" jsou i drahé.
Já bych to nejspíš kombinovala. Doma látkové a venku nebo na cesty papírové.
Ať ten pokrok jde dopředu, spotřeba stoupá, a krizi tím zaženem.
únor 13, 2009 10:19
Mamčo, chystám vnoučatům taktéž skanzen:)))))) : Eva
a té "chytračce" dítě už prostě nehlídej, ona si toho nezaslouží a tobě toho není zapotřebí smilies/wink.gif
únor 13, 2009 22:05
no já si právě zařizuju : Inka
skanzen už nyní pro své odrostlé děti a známé, vzhledem ke sběru a renovacím starého nábytku, kterým se volným čase věnuju a zařizuju si z nich domeček a musím říci, že to v dnešním uspěchaném světě má magické kouzlo. Když přijdu domů, roztopím oheň v krbíku a padne na Tebe ten klid minulosti.
únor 14, 2009 08:18
Tak než odjedete do lázní, než si zařídíte skanzen, vyperete plenky atd... : strejda
Na této adrese můžete hlasovat o nejkrásnější tři slovenská slovíčka. Do února.

http://www.enigma.sk/hlasovanie/vybertenajkrajsieslovenskeslovo


únor 14, 2009 16:09
Nebo zkuste tuto variantu : strejda
únor 14, 2009 16:11
Tak už to funguje : strejda

smilies/cheesy.gif
únor 14, 2009 16:12
lázně? : Eny
já byla po operaci dělohy(zdvojené) ve Františkových, na 5 týdnů a to v létě a bylo božsky. Péče, procedury, bralo se to vše poctivě. Jen ta spolubydla. Uff, suchopár. Ale utekla jsem jí alespoň jinou dobou v chození na jídlo, a tam jsem se skamarádila s partou ženských a to pak bylo bóží. Srandovních 5 týdnů. Cukrárny, tůry, opalovačky, kina, divadla, zájezdy do Německa, Karlových Varů...žádné divočení, to ne, jen žádná nuda.
Pak jsem strávila dva týdny relaxačního pobytu v Luhačovicích. Taky senzační. Přelom září, října. Ještě se dal hrát tenis, procházky, zpívánky u cimbálu, dlouhé tůry, kino, kosmetika, plavání, cvičení navíc, boží jídlo, a hlavně zábaly a masáže, a koupele, bublinky, bylinné....jojojo jela bych hned,.
únor 23, 2009 09:50
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]