O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SLUŠŇÁCI, TOHLE RADĚJI NEČTĚTE! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 únor 2009

Sejdou se po létech dvě kamarádky-důchodkyně, a ta jedna povídá druhé: "Jak to děláš Maruš, že máš pořád takovej krásně vyhlazenej obličej? Nikde žádný vrásky..." "To máš tak, Jaruš", říká Maruš: "Můj manžel mi namontoval do drdólu křídlovou matici, a každý týden maticí jednou pootočí." "Hmmm, to je dobrý", povídá Jaruš.

"Ale proč máš ty dvě velké pihy na tvářích, Maruško?" Maruš odvětí: "No, to jsou moje bradavky, a jestli manžel tou zatracenou maticí otočí ještě párkrát, budu mít i bíbra..."

 

 

 

 

 

Paní učitelka Brooksová, která učila ve druhé třídě, měla potíže s jedním ze svých žáků. Jednou se ho zeptala:: "Co je to s tebou, Harry?" Harry jí odpověděl: "Já jsem chytřejší než na druhou třídu . Moje sestra je ve třetí třídě a já jsem chytřejší než ona!  Myslím, že bych měl taky patřit do třetí třídy." To už bylo na paní učitelku příliš. Zavedla Harryho do ředitelny. Harry čekal u sekretářky a učitelka vysvětlila řediteli, o co jde. Ředitel jí řekl, že si hocha vyzkouší. Pokud nebude umět odpovědět na některou z otázek, půjde zpátky do druhé třídy a hotovo. Učitelka s tím souhlasila. Přivedla Harryho k řediteli, vysvětlila mu podmínky zkoušky a Harry souhlasil.

 

     Ředitel se tedy zeptal: "Kolik je 3 x 3?" Harry: "Devět. "Ředitel: "Kolik je 6 x 6 ? "Harry: "36."     A tak to šlo dál s každou další otázkou, o které si ředitel myslel, že by ji měl žák třetí třídy umět zodpovědět. Ředitel se podívá na učitelku a povídá: "Myslím, že Harry opravdu může jít do třetí třídy."

 

     Učitelka povídá řediteli: "Já mu dám taky pár otázek." Ředitel i Harry souhlasili. Učitelka: "Co má kráva čtyři a já jen dvě ?" Harry (za okamžik): "Nohy." Učitelka: "Co ty máš v kalhotách a já ne ?" Ředitele ta otázka překvapila. Harry odpověděl: "Kapsy." Učitelka: "Co je tohle: začíná to na P a končí na A, je to většinou kudrnaté, blond, černé nebo rezavé?" Harry: "Paruka." Ředitel se posadil zpříma a spadla mu čelist. Učitelka: "Co je tvrdé a růžové, když to jde dovnitř, a ven to jde měkké a mokré?" Ředitel vyvalil oči a než tomu mohl zabránit, Harry řekl: "Žvýkačka." Učitelka: "Co dělá muž vstoje, žena vsedě a pes na třech nohách?" Harry: "Podává ruku."  Ředitel se roztřásl. Učitelka: "Co je to: začíná to na S a končí na Ž a je u toho spousta vzrušení?" Harry: "Soutěž." Ředitel si oddechl a povídá učitelce: "Dejte Harryho do té třetí třídy. Moje odpovědi na těch posledních šest otázek by byly všechny špatně." 

 

   

 

Ještě že šel okolo...

 

 

 

 

Financni poradce vám radí: nechte si na penis vytetovat dolar -

1. poté muzete primo pozorovat pohyb dolaru

3. potesi vas, kdyz zena hrabne po penezich

4. rozhodujete sam, kdy vezmete penize do svych rukou

5 a konecne rozhodujete sam, kdy a kam se strceji

 

 

 

Hoch přemlová dívku k sexu. Ona konečně souhlasí, ale jen když jí slíbí, že to bude jen na kousek... No, ale hoch se pak neudrží, zapomene na slib... a dívka poté celá šťastná haleká: Juj, tak a teď už chci celej!!!

Hoch: Ne, ne, moje milá, to nejde, slib je slib...  

 

 

V cirkuse. Krotitel předvádí obecenstvu, co všechno neumí jeho krokodýl: "To je pořádně vycvičený krokodýl! Nevěříte? Teď se svlíknu, strčím mu své přirození do tlamy a ještě ho budu mlátit do hlavy!" A taky že jo. Svlíknul se, strčil přirození krokodýlovi do tlamy, a krokodýl nic. Úplně hodný a klidný. A tak ho začal mlátit vší silou do hlavy a krokodýl nic. A tak se krotitel vítězoslavně ptá: "Našel by se tu někdo tak odvážný, aby si to zkusil?"

A z páté se ozvalo: "Já bych to zkusila, ale nesmíte mě tak mlátit do hlavy!"

 

 

 

Komentáře (3)add feed
Časopis Sovjetskaja Ženščina : alena puntíkovaná
vypíše soutěž pro muže, kolik toho vědí o ženách. Na Kavkaze jeden paxstevec ten čaxsopis čte a rozhodne se soutěžit. Říká si:" mám tři manželky, pět sester, sedm dcer - kdo už toho ví o ženskejch váíc než já." a pošle odpovědi do redakce a je si jist, že vyhraje. No a soutěž skončila a pastevec se dověděl, že nevyhrál on, ale nějaký inženýr z Moskvy. Tak se sebere a do té Moskvy jede. Vrazí do redakce a vznáší stížnost. Šéfredaktorka si vyhledá výsledky a říká:"Soutěž byla vyhodnocena naprosto spravedlivě. Tady byl otázky - za prvé -Kde je žena nejčernější...no to, co jste napsal vy..to je hrůza, to nebudu ani číst - ale tady soudruh inženýr správně napsal, že v Africe.Další otázka: Kde je žena nejkudrnatější - to co jste napsal vy - to je nepublikovatelný hznuxs - ale tady soudruh inženýr správně napsal, že v Habeši.No a třetí otázka :Který orgán je pro ženu nejdůležitější...tak Vaše odpověď - ta je přímo žalovatelná, no a tady xsoudruh Inženýr z Moskvy správně napsal, že je to mezinárodní svaz žen."
únor 12, 2009 21:53
Přečetl jsem si nadpis a raději jsem to ani nečetl. : strejda
Nechci být zkažený na stará kolena.
únor 12, 2009 22:01
Už zkažená jsem : Zdena
tak jsem poslala odkaz dceři, ať se taky nakazí.
únor 13, 2009 10:53
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]