O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAK VYPADÁ TA "SPRÁVNÁ"? PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 prosinec 2008

Následující text by klidně mohl být v rubrice "Diskuze". Případně v "Úkol pro vás". Nebo "Téma"? Ale že máme ten konec roku, a to se sluší mít nasazen úsměv od ucha k uchu od rána do rána... Je to vtipné, to ano, ale současně je to opravdu velký otazník - a odpověď na něj? Ta je, lidičky, teď na vás.... Tak směle do toho!!!

 

 

 

 


 

 

Když jsi tlustá - máš zhubnout.

Když jsi hubená - není tě za co chytit.

Když jsi mladá - chybí ti praxië.
Když máš praxi - máš být mladá.
Když se oblečeš seriózně - jsi kariéristka.
Když se oblečeš pohodlně - neberou tě vážně.
Když se oblečeš vyzývavě - jsi štětka.
Když jsi škaredá - máš smůlu, nejsi  reprezentativní.
Když jsi pěkná - musíš být hloupá.
Když jsi pěkná a máš postavení - musela sis ho podle všech "odležet".
Když pracuješ přesčas - jsi špatná matka a nebereš rodinu vážně.
Když nepracuješ přesčas - jsi neperspektivní pracovní síla a nebereš vážně práci.
Když jsi měla v posteli mnoho mužů - jsi štětka.
Když jsi v posteli mnoho mužů neměla - jsi nemocná, frigidní a nebo lesba.

 

 

 


Takže se ptám:

 

která je to ta normální žena,

co nemá žádný problém v této společností?

 

 

zaslala Jana K.

 

 

 

Komentáře (24)add feed
já :-))) : Inka
na blbosti v telce nekoukám, moderní časopisy nečtu, kritéria pro ženy, nebo jak ho dostat zpátky také ne, jak se správně chovat při tom a tom rovněž ne, je mi to šumák, tohle vymýšlí lidé co nemají do čeho píchnout. Jsem, normální holka, jsem prostě svá a o nápadníky nouzi rozhodně nemám a nikdy jsem neměla, takže tohle ani řešit nemusím smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
prosinec 30, 2008 14:38
on tohle někdo vůbec řeší? : Petronila
časopisy pro ženy a slabomyslné muže smilies/wink.gif už dávno nečtu, adrenalin si zvedám jinak a příjemněji smilies/wink.gif

a to, jak bych měla vypadat podle někoho jiného, neřeším a netrápí mě to už vůbec? Kdo to určí? módní poradkyně, která sama vypadá, že by potřebovala zatraceně poradit? který normální člověk vůbec dlouze řeší to, jak vypadá někdo jiný?
prosinec 30, 2008 16:15
no, ono tam v těch řádkách je o oblečení : Magda
jen tři řádky - ale to ostatní je docela trefný...
a taky všem přeju hezkého Silvestra a dobře vstupte do Nového roku!!!
prosinec 30, 2008 16:20
Tak už jsem zase tady. Mezi normálními lidmi. : strejda
Právě jsem se vrátil z vánoční hektiky a následně i z koštování Budvaru a říkám si, podívám se, jakpak je dnes u nás, na Kudlance? Čtu a čtu a směju se, divím se a někdy i zírám. To je moc dobrý způsob. Nebýt tu tak týden, dva a pak přijít jakoby na nový, objevený server. smilies/cheesy.gif
Ale k tématu. Mám rád takové ty normální „Inky“. Prostě ženské do nepohody. Nééé žádné Agáty. Těch je dnes přehršel a za čas vyhynou přirozenou cestou.
To, co popisuje Jana Ká, a v článku je zvýrazněno červeně, to je trefné, ale i pravdivé. Divím se však jedné věci. Jak je možné, že v dnešní době čte bulvár – konkrétně tedy Blesk, nejvíce čtenářů. Oni to v tom Blesku aspoň o sobě tvrdí. Mně stačí, když si přečtu pouze některé nabízené podtitulky na Seznamu.cz a říkám si „svatá prostato…, čím nás to zase krmí…“ To je u nás tolik dementů, kteří potřebují být živeni absurdem KDO s KÝM a pro KOHO? Kdo s KÝM a PROČ atd., atd.?

Vážené dámy, paní, slečny a dívky. Já Vám přeju vše nejlepší do celého roku 2009. Hodně zdraví, štěstí, pohody, ale prosím Vás. Buďte své!!! Buďte své vlastní. Nekopírujte žádné tzv. celebrity, úchylky, nesledujte co žerou a co nežerou, čím se hastrošej, chovejte se normálně. Jen tak budete krásné normální ženské, za kterými se budou chlapci i chlapi otáčet.
A připíjím Vám na přirozenost. Cink…
(Vím, že jsem tím nahrál NČému.)


prosinec 30, 2008 17:42
NČ, (pokud to čteš) : strejda
jak jsem tak četl a četl, víš, že mě to také dole zarazilo, která z Vás, ze zdejších, známých či neznámých nicek (myslím tím nicků) si stěžuje na ty své objemné šestky?
Jak jsem však dále zjistil, Daniela nás všechny zvědavé (a tím i normální) pouze mystifikovala nadpisem.
prosinec 30, 2008 18:10
Strejdo : Petronila
To, co popisuje Jana Ká, a v článku je zvýrazněno červeně, to je trefné, ale i pravdivé.

Myslíš trefné a pravdivé ve smyslu, že tak o tom skutečně píšou? Nebo že to tak opravdu je? smilies/wink.gif
prosinec 30, 2008 19:33
Petronilo, : strejda
ve smyslu, že to bývá v obecném povědomí mnoha lidí. Bylo by třeba to upřesnit, analyzovat.
Tak já to tedy rozvedu podrobněji, když bude toho Silvestra, že? smilies/grin.gif

Když jsi tlustá - máš zhubnout. Pravda!
Když jsi hubená - není tě za co chytit. Pravda pravdoucí!
Když jsi mladá - chybí ti praxe. Pravda
Když máš praxi - máš být mladá. Nepravda, hraničící s blbostí
Když se oblečeš seriózně - jsi kariéristka. Nepravda
Když se oblečeš pohodlně - neberou tě vážně. Nepravda, mýtus...
Když se oblečeš vyzývavě - jsi štětka. Nepravda (chybí zde přesná definice slova vyzývavě)
Když jsi škaredá - máš smůlu, nejsi reprezentativní. Pravda
Když jsi pěkná - musíš být hloupá. Nepravda (pěkná a chytrá žena, kterou je navíc za co chytit, to je dar. A je jedno, je-li to blondýna.)
Když jsi pěkná a máš postavení - musela sis ho podle všech "odležet". Nepravda, závist
Když pracuješ přesčas - jsi špatná matka a nebereš rodinu vážně. Nepravda, pouze nestíháš nebo je té práce příliš
Když nepracuješ přesčas - jsi neperspektivní pracovní síla a nebereš vážně práci. Nepravda. A co rodina? Ta byla přece vodjakživa základem státu, ne?
Když jsi měla v posteli mnoho mužů - jsi štětka. Nepravda (jednalo se pouze o výběr toho nejlépe vyhovujícího)
Když jsi v posteli mnoho mužů neměla - jsi nemocná, frigidní a nebo lesba. Nepravda (narazila jsi na toho správného ihned po defloraci, napoprvé nebo jsi silně věřící)
prosinec 30, 2008 20:51
strejda : : mamča
Hele, nefušuješ náhodou do pořadu "Co je pravda a co lež ?" smilies/wink.gif smilies/grin.gif
prosinec 30, 2008 20:57
mamčo mamčatá, : strejda
a to je co za pořad? Já ho neznám. Zde v horách mám pouze ČT1, Novu a sat. programy. A jinak se dívám pouze na zprávy a pak jen rádio a zase jen rádio.
prosinec 30, 2008 21:12
Já koukám poslední dva týdny roku na ptáky. : mamča
To je lepší než televize. Večer sedím u kamen a louskám ořechy, aby měly ptáčci a ostatní havěť co zobat. Dneska tu krom sýkorek všech druhů byli i dva dlaskové, zvonkové, brhlíci, strakapoudi, sojky, straky a bažantí slepička. Kočky sedí za oknem a pozorují cvrkot. Občas vyběhnou, a cvičně nějakého pťáka proženou. Veverky si z koček dělají psinu, a krtkové, co nám rozrývají zahradu, testují rychlost kočičích reakcí. Zatím mi kočky (4) žádného krtečka v kalhotkách ani bez, nedonesly.
TV tu taky mám, ale proč si kazit pohodu ?
Teď jsem přisátá s noťasem na sousedovic síť, a z vedlejšího pokoje slyším Mrazíka...
No není mi líp, než pořád s těmi americkými krvelačnými škváry ? smilies/wink.gif
prosinec 30, 2008 21:21
Mamčo, no to mi povídej...škváry. : strejda
ale jsem rád, že máš ráda ptáky. Abych byl přesný a aby nedošlo k omylu - ptactvo. Já jim tu také sypu slunečnicová semínka, ale už mi došla a tak jsem tu sýkorám zatím pověsil takový dlouhý koupený válec v síťce z loje, ale jak mrzne, tak s tím mají práci a moc se jim do toho nechce. Říkám jim, že jim to musí stačit, než zase přivezu semínka, ale asi nechápou a pořád prozkoumávají krmítko.
prosinec 30, 2008 21:40
strejda : mamča
Včera jsem se vydala autmo do sousední střediskové obce pro slunečnicová semínka (1 kg za 37,- Kč). Mají to tu s vysokohorskou přirážkou. Dokoupila jsem i lojové koule, a pťáci si to pochvalujou. Na ořechy zas chodí veverky. Vezmou si to do těch malinkých paciček, opřou se v hlubokém záklonu o ocas a ohlodávají to předníma klechtákama. Sedí mi metr od okna a za oknem kočky naprázdno cvakají držtičkama. Okno v tom případě zavírám, aby nedošlo ke kontaktu.
Kočky jsou naštvaný, protože veverky považují za angorský potkany, a nechápou, proč je na ty škůdce nechci pustit. smilies/cheesy.gif
prosinec 30, 2008 21:49
mamčo a strejdo : Ariana
z vašich posledních příspěvků sálá taková pohoda, že vám snad ten venkovský pobyt začnu závidět. Mamčo, z Tvého popisu si to "divadlo" za oknem úplně živě představuji. Kdybych měla tu možnost, tak pozoruji taky. Já tu mohu z okna pozorovat akorát projíždějící se auta a zítra určitě i klátící se opilce. Nicméně fakt, že jsou na světě lidičkové jako vy mi hřeje na duši a tak bych si jen přála, aby takových lidiček bylo víc. Jak by hned na světě bylo krásně.
prosinec 30, 2008 22:21
Ariana : mamča
Já si tu idylku taky užívám jen o víkendech, a teď - o dovolené. Jinak v práci mám taky pod okny rušnou křižovatku. Ale už jsem si zvykla na časté houkání hasičů, sanitek, policajtů..a už se ani nelekám při skřípění brzd.
Tady je to zimní pohádka, stromy obalené krystalky ledu, křupající mech pod nohama a neposkvrněná příroda. Zítra ovšem musím po té skvostně namrzlé silnici vyrazit do civilizace, dokoupit zásoby.
..a taková kadibudka cca 30 metrů od vytopené chaty, to je taky lahůdka. smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif
Ještě že nenapadl metr sněhu ! smilies/grin.gif I venkov má svá negativa. smilies/cheesy.gif
prosinec 30, 2008 22:46
Zdravím vás v tento silvestrovský den - taky z křižovatky... : wendy
ondyno jsem z okna bytu pozorovala veverku, jak skotačí na borovici. Bylo to lepší než mnohý pořad v telce a skoro jako v ZOO...když jsme ten strom sázeli, byly děti malé a my mladí. No, na to, že bydlíme na syslišti, nemůžu si na okolí stěžovat. Z jedné strany daleko od silnice, z druhé strany výhled do zeleně a do lesa jen skok.
Jo mamčo a strejdulíne, chalupa je super od jara do podzimka, ale na stará kolena asi na trvalák zůstaneme pěkně v pamelech. Já vím že dřiv se tak prostě žilo, ale jestli bych zůstala jednou sama já, tak v zapadlé vísce ve sněhem zapadaném baráku, na nákupy i k dochtorovi daleko předaleko a o víkendu vůbec, možná jsem rozmazlená městem, možná mám zbytečný strachy, ale fakt nee.
Co se té tabulky dotýče, přidám jeden poznatek ze své praxe - pro zaměstnavatele je nejlepší zaměstnankyně 30ti letá žena s dvacetiletou praxí, flexibilní, a bez dětí...
A Inka - připomínám, že je i hezká, takže fakt nic řešit nemusí.
prosinec 31, 2008 09:00
No dobrý Wendy! : NČ
Ty nejraději v pamelech, mně by docela postačilo v jedný Pamele.
HŇJ přeje NČ.
prosinec 31, 2008 09:04
Strejdo, k těm šestkám... : NČ
To nejni nic pro mě, pro dolňáka. To už jsem pasal tudle. Jinak je jasný, že proporce musej bejt vyvážený, voku lahodící. Daleko lepčí sou krásně tvarovaný stojatý nesvislý dvojky, než šestky skovaný pod gumou vod tepláků :-(
Též přeju HŇJ.
prosinec 31, 2008 09:10
pamely jako panely : wendy
my už slavíme....
Tak sklenku si dám večer i za vás za všechny, kudloušci moji milí !!!!!!!!! smilies/grin.gif smilies/cheesy.gif smilies/grin.gif smilies/smiley.gif smilies/grin.gif
prosinec 31, 2008 10:17
My ještě neslavíme :-((( : NČ
Zatim teda jen kafe Turek a čaj Zelenej.
Doma už ale čeká Kozel a maso z praseččí mrtvoly, jen ještě uplácat knedlik. Před setměnim ještě připravit gryllování na pávlači a pak už vzhůru do bezvědomí :-((((((((
prosinec 31, 2008 11:03
... : bb
která je to ta normální žena, co nemá žádný problém v této společností?

normální žena v této společnosti nemá žádný problém, pokud je zdravá, má co jíst, kde bydlet, slušnou práci, dobré vztahy a její nejbližší jsou taky v pohodě. Pak opravdu neřeší jestli je jí 30 bez 20leté praxe nebo má 25let praxe ale 50letý nohy. Normální žena ví, že stárnou všichni, babka nemá obličej modelky a mimino prostě praxi mít nemůže. Normální žena ví, nebo to odkoukla, že v 18 si musí užívat jako 18ka, ve 30 jako 30ka a v 50 jako 50ka, protože když to bude chtít přeházet, tak bude v průšvihu nebo trapná.

My neslavíme, neb není co, slunovrat už je tu, ten jsme oslavili, konec roku = ovar s křenem, lenošení, v duchu troška bilancování, zápis do nového diáře a balení na hory, kde bude slezina a důvod poklábosit, popít, pojíst a zablbnout. Než se zase pozvolna vpravíme do reality, po tom dlouhém volnu. Jo ale o půlnoci bude ohňostroj s grilovanými stehýnky a svařákem, což je fajn.
prosinec 31, 2008 13:27
no i já jsem v přírodě, : Inka
leč nějak to tu poslední dny nabývá na dramatičnosti, kocour Tom se již 3tí den nevrátil domu a to není jeho zvykem, jsme z toho strašně smutní, pořád ho všude hledáme, ale je to nějaké marné. Jsou v lese lišky, tak jestli ho nějaká nechytila. Navíc jsem se v neděli v lese potkala s obrovským kancem, vždy jsem si říkala jak vezmu nohy na ramena a ... opak byl pravdou já a Ki(malý novofudlanďák) jsme na něj celí zdřevěnělí koukali, kanec koukal chvíli na nás asi 10 metrů před námi se zastavil a pak se otočil a prchnul naštěstí jiným směrem. Dost se mi ulevilo. No stejně do lesa zase chodíme, ale dávám velký pozor.
prosinec 31, 2008 14:10
Inko, : Ariana
držím palce, snad se Tomík zase vrátí, někdy to může trvat i týden, ale na kočičí námluvy je dost velká zima smilies/sad.gif. Jo, ono má všechno své plus a minus, město i venkov.
Silvestra taky moc nemusím, spíš ho beru jako čas k zastavení a poohlédnutí za uplynulým rokem.
Tak aspoň popřeji všem šťastné vykročení do nového roku a ať je ten příští rok dobrý!
prosinec 31, 2008 17:51
Inka : Sipik
Drzim palce, aby sa kocurik vratil. Dufam ze siel za babami, aj nas to urobil, vratil sa po dvoch mesiacoch, teraz sme si uz zvykli, ze raz je tu, inokedy nie.
prosinec 31, 2008 22:12
aj mne sa pacia vtaky ;-) : Sipik
... my krmime na balkone sykorky ( chodia aj belase a chochlate! ) slnecnicove semiacka nam dosli, dnes som sypala zradlo pre korely! museli si prehrabavat, zajtra budeme luskat oriesky, kym sa obchod nedozasobi. U nas je teraz celkom sranda, prechadzame na Euro, dnes boli obchody plne ludi, ktori boli minat posledne koruny, aj ked sa to da este dalsie dva tyzdne... kamarati v banke su zase vytazeni babickami, ktore im nosia plne hrste drobnych z prasiatok a my si robime s Ninkou kopky z centikov a eurovych minci. smilies/wink.gif nasypem na stol kopku plieskov a ono to je tisic korun.
prosinec 31, 2008 22:17
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]