O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

"TAK TROCHU" OSTUDA... PDF Tisk E-mail
Středa, 12 listopad 2008

Evropou projíždí už deset let reklamní kamion firmy Hewlett Packard, který v rámci takzvané roadshow propaguje společnost po celé EU. Kamion byl zaparkovaný nedaleko Holešovické tržnice. . Během zastávky v Praze byl poprvé za dobu své existence vykraden. V české metropoli měl tři dny prezentovat novinky na příští rok. 

 

 

 

 

 

 

 

 

      V noci se kdosi vloupal do návěsu tahače DAF s britskou poznávací značkou. Zloději z něho ukradli počítače a elektroniku asi za půlmilionu korun. Vzhledem k tomu, že se v řadě případů jednalo o unikátní prototypy, které nejsou doposud běžně k dostání, je podle společnosti další cesta kamionu velmi ohrožena. Ještě měli jet do Nizozemska, Španělska a Francie a svou pouť zakončit 8. a 9. prosince ve švýcarské Ženevě. 

 

     Praha tak má o ostudu opět postaráno... A je jedno, jaké národnosti či rasy delikventi jsou.

 

TAK JSME JIM TO OSLADILI...

 

 

 

Flori@n  

 

 

 

Komentáře (8)add feed
Určitě to měli pojištěné, : Zuzana
ale stejně je to pro nás vizitka...
Ovšem, parkovali v místech, kde si o to přímo říkali, to je taky fakt.
A asi nikdo nehlídal.
listopad 12, 2008 20:32
to nebyli obyčejný zloději, : Irena
to se přeci nedá jen tak použít, tedy prodat, to mohli ukrást jen hlupáci. Teď se budou třeba bát to dát do frcu a raději to zahodějí.
listopad 12, 2008 23:20
Já to pořáde říkám, : wendy
že se tu krade už přespříliš moc a tresty jsou zřejmě mírné. Já vím, výše trestu pachatele většinou neodradí, neboť každý jde páchat s tím, že JEHO nechytnou (a taky většinou ne) ale tak řekněte, co sakra s tím ? Tohle už je fakt síla. PAmatuju doby, kdy u nás ve výloze samošky Vzor byla tabule Černá ruka. A tam byla jména, a někdy i fotky lidí, co tak něco ukradli. To bych považovala za jeden z dobrých kroků. A nějaká ochrana osobních dat - toho se zloděj zříká svým chováním. Když na ně budeme stále brát ohledy, budou se nám jen vysmívat. Komu taková ostuda nevadí, jiný trest. A všichni rukou společnou a nerozdílnou x hodin veřejně prospěšných prací. Bez možnosti řešení finančním vyviněním nebo posláním za sebe brigádníka. To jsem se zase po ránu rozzlobila...
listopad 13, 2008 07:43
středověk na nás : vusha
zloději usekli ruku a bylo to.........
listopad 13, 2008 08:05
Poprvé bych dala brigádu : wendy
podruhý prst a potřetí pěkně za zápěstím.
listopad 13, 2008 08:47
teď právě mi moje vtipná kamarádka : wendy
poslala článeček o tom, jak bezruký zloděj ukradl v marketu velkoplošnou televizi... tak nevím, přátelé. Ovšem potěšilo mě, že se to událo v pořádkumilovném Německu. No, potěšilo asi není ten správný výraz...
listopad 13, 2008 10:37
jo, tady je celej text - abyste si to uměli představit :-)))) : d@niela
V německém Mnichově se odehrál velmi nezvyklý zločin. Bezrukému zloději se totiž povedlo odejít z obchodu s elektronikou se 24palcovou televizí. Kuriózní krádež odhalily až záběry bezpečnostní kamery.
Bezruký zloděj se dvěma spolupachateli dokázal skoro nemožné. Dva pomocníci pomohli zloději připevnit televizi speciálními klipsnami k tělu a jemu se podařilo z prodejny nepozorovaně odejít.

Zaměstnanci obchodu v Mnichově byli doslova zostuzeni, když museli policistům přiznat, že přehlédli bezrukého člověka, který jim zcizil rozměrnou televizi.

"Zaměstnanci na krádež přišli, až když viděli prázdný regál a následně si pustili záběry, které natočila bezpečnostní kamera," uvedl policejní mluvčí s tím, že muž zákona po zlodějích pátrají.

(díky, Wendulko))
listopad 13, 2008 11:28
je to ostuda jako hrom, : KarelT.
ale v současné době je to tu pomalu 1 : 1 - slušný lidé a zloději. smilies/sad.gif
listopad 13, 2008 11:37
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]