O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení






Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ARCHIV - KRYSAŘÍKOVO BLÍZKÉ SETKÁNÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 září 2008
Přejít na obsah
ARCHIV - KRYSAŘÍKOVO BLÍZKÉ SETKÁNÍ
Strana 2

 

 

 

 

 

 

 

     Kolem poledního jsme konečně byli v cíli. Krysařík se z auta vyřítil jako první a okamžitě si "přivlastnil" sloupek branky. Vcházíme do dvora a... a proti nám se řítí... jak jen to popsat... vezměte skříňku na boty pro čtyřčlennou rodinu a polepte ji chlupama. Potom jí vystřelte asi třicetikilometrovou rychlostí proti návštěvě. Té pak tvrďte, že se jedná o štěně salašnického psa. Jejich pochybnosti ignorujte. Proč má rodina řidiče autobusu, žijící v rodinném domě, salašnického psa, to nevím (no, já ani nevím, proč my máme krysaříka, to ovšem souvisí s mými těžkými hříchy v minulém životě), ale strýko Štefan ho nazývá Drobčekem a tvrdí, že by kuřeti neublížil. Manželka zatím vyděšeně sledovala, jak Drobček povalil krysaříka do trávy a pokoušel se ho zamáčknout do hlíny, z čehož prý vyplývá, že budou kamarádi. 

 

 


     Další děj: vybalujeme tašky s příšernou hromadou věcí a kolem nás se co chvíli mihne krysařík s Drobčekem v těsném závěsu. Úprk je to jediné, čím krysařík může zabránit Drobčekovi, aby mu projevoval svou náklonnost. A když už je vybaleno a vypita první runda "Tatranského čaje", náhle zjišťujeme, že psi zmizeli. To jsem byl nervózní i já. Štefan tvrdí, že se nemají kam ztratit, protože za barákem jsou jenom Tatry. Do míst, kde by si mohli doopravdy ublížit, se nevyškrábou a do Polska je "Straž granična" stejně nepustí.

 

     Objevili se teprve, když jsme se vydali obhlížet rodinné hospodářství. Odkudsi z luk se se štěkotem přiřítil krysařík a vyděšeně štěkal. Teprve když se vydáváme za ním, zjišťujeme důvod krysaříkova zděšení: poprvé se - čumákem v čumák - setkal s krávou!
    Nevím, jaké zkušenosti s tím máte vy, ale já, co je to kráva, jsem krysaříkovi vysvětloval poprvé. Pokud se ale do té situace dostanete, zkuste to přes žrádlo. U nás se to osvědčilo. 

 

    "Podívej, taková kráva, to je jako kapsička s hovězím." Na klíčové slovo "kapsička" krysařík slyší (stejně jako na "řemínek", "čůrat" a "která bestie udělala tuhle louži!") zcela spolehlivě a hned vrtí ocáskem.

 

 


    "Jenže tahle kapsička je trochu větší," pokračuji a snažím se nevnímat udivené pohledy příbuzenstva. Stavím krysaříka zpět na zem. Ten krávu oběhl ( za jejího neměnného nezájmu) a poté na mě pohlédl. V těch dvou malých černohnědých korálcích posazených nad čumáčkem se stkví jedna jediná otázka: "Jestliže je to hovězí kapsička, odkud se to žere?"

 

 

 

Jón Kixx

 

 

 

Komentáře (4)add feed
:o))) : jenkaa
Co dodat, je to vtipne, usmevave, mile.
září 28, 2008 21:53
Hltám tyto informace s dychtivostí, : mamča
neb se v mém nejbližším příbuzenstvu (tím míním, že To budu nejspíš občas hlídat) objevila tříměsíční "štěnda" velikosti zatím botníku pro dvě osoby. Velikost pacek, mastodontní předkové a růst rychlostí 2 kila za týden, ovšem dávají tušit, že z toho nevyroste krysařík, alébrž spíš "Drobček". smilies/cheesy.gif
Hned ten článek přeposílám novopečeným otrokům naší milé "štěnice", ať vědí, co je čeká... smilies/cheesy.gif
září 29, 2008 07:35
To je dost, že jste se tu zase objevili : wendy
vy dva & spol. Kam razíte příště ? ♥♥
září 29, 2008 09:24
Při depresivním pracovním pondělí : lila
jsem se pobavila. Moc hezky napsaný článek, kéž by
takových bylo víc.......hned má člověk lepší náladu....
září 29, 2008 10:38
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]