O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ŠERIF JOE ARPAIO, ARIZONA PDF Tisk E-mail
Středa, 27 srpen 2008
Přejít na obsah
ŠERIF JOE ARPAIO, ARIZONA
Strana 2
Strana 3

Nedaleko od Phoenixu v Arizoně šerif Joe Arpaio vytvořil  „Stanovou věznici". Rozhodl se tak proto, aby pomohl ušetřit státu Arizona miliony dolarů výdajů, které by jinak stál jakýkoliv jiný vězeňský komplex. Na vězeňské jídlo vydává o 20 centů méně na porci a nechává si za něj od vězňů platit.

 

 

 

 

 

     Ve věznici zakázal vězňům kouřit a číst pornografické magazíny, vyházel kulturistické nářadí a zatrhl všechny filmy s výjimkou filmů typu „G" (filmy označené jakousi etickou filmovou komisí jako tzv. „G-rated movies" zaručují, že neobsahují hrubé nadávky a rouhání, extrémní násilí a neobsahují sexuální scény - jsou to tedy filmy „pro děti". Příklad: Shrek, Rattatouille). Šerif říká: „Jsou ve vězení proto, aby splatili dluh společnosti a ne proto, aby si pěstovali svaly proto, aby pak napadali nevinné lidi, jen co vyjdou z vězení."  

 

 

 

 

     Vyhodil vězňům kabelovou televizi, dokud nezjistil, že podle usnesení federálního soudu kabelová televize musí ve věznici být. Takže ji znovu zavedl, ale povolil pouze kanál s kreslenými disneovkami a kanál o počasí. Když se ho ptali, proč povolil zrovna kanál o počasí, řekl: „Proto, aby věděli, v jakým horku musí pracovat, když makají u mě v řetězech". 

 

 

      Znovu zavedl „skupinové řetězy" pro vězně, kteří zadarmo pracují na veřejně prospěšných pracích ve městě a v celém okrese a šetří tak peníze daňových poplatníků. Nedávno zavedl řetězy i pro potrestané ženy, takže ty si teď nemohou stěžovat na diskriminaci.

 

     Zatrhl jim kávu, protože „má nulovou výživnou hodnotu a vyhazují se tím peníze daňových poplatníků".

 

 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]