O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MĚLO BY SE UKLIDIT PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 srpen 2008

Můj přítel milovaný, tč. můj nejdražší, u něhož občas i přebývám, nebyl nikdy bordelář. To rozhodně ne. Ale - je to prostě chlap. Nu - a to, co unikne oku chlapa, neunikne oku ženy-cídilky. Jak tak tu jím, spím, existuji, pochopitelně jsem přejala některé práce (například ho už nepustím k nádobí, kdo to má pak  po něm taky přemývat, že?). Co přejala - já si je na něm musela vybojovat, vyboxovat, uhájit!

 

 

 

 

 

     Měla bych podotknout, že nejsme pár, kde by se jednalo o soužití, které by jednoznačně mělo vést k dalšímu manželství; oba jsme delší dobu rozvedeni, svá kuřátka jsme do světa úspěšně vyvedli, a docela dávno tomu, takže nic nebrání, abychom si a se příjemně užili.

 

 

 

     Tak občas jsem pár dnů u něj, občas doma (doma bydlí ještě můj svobodný dospělý syn, takže když je potřeba vygruntovat či navařit, dá mi najevou synovskou lásku a já naklušu - trošku přeháním, OK).  Abych se ale vrátila k tématu: tuhle neděli, po ránu, jsem mému příteli nanesla větu, která je v titulu článku.

 

     On se na mně docela udiveně zadíval, pak přelétl situaci kolem - jedná se mj. o 1 + 1 s příslušenstvím - a odpověděl mi následující příhodou, co vyčetl ze zážitků Miroslava Horníčka. Prý kdysi bydleli společně s Eduardem Kohoutem, v nějakém hotelu a pro bordel na postelích i na zemi nebylo už ani kam šlápnout. Horníček tehdy navrhl: mělo by se uklidit". A ten Kohout mu tehdá prej uplně skvostně odvětil: "Mirku, život je příliš krátký na to, aby se uklízelo." 

 

     Tak jsem přesně tuhle větu mi pak znovu odpověděl v neděli... Já vám zůstala jak opařená... A tak jsem mu jen řekla, že nemusí převádět do reálu každou blbost. Věříte, že se tvářil docela nas-štvaně? Prý jak takhle znevážit jeden z nejskvostnějších citátů, kerý kdy slyšel.

 

     No, ještě, že jsem si ho nevzala :-)))

 

  

 

 

 

Ale vážně, kamarádky - jak je na tom ten váš ohledně uklízení?

Také by  nejraději respektoval slova páně Kohouta?

 

Anna

 

 

 

 

Komentáře (40)add feed
Obdržel jsem tento úsměvný mail. : strejda
Dámy si ho prý přeposílají, ale tím také zahlcují internetovou síť. Ha, ha!
Je to prý ženami vybraný NEJLEPŠÍ mail roku. Myslíte si to také??? Dámy??? :-))
(Co nás ještě čeká a co nás nemine? ...nejlepší mobil roku, auto roku, dívka bulváru, hééérečka, zpěvák a zpěvucha... nejkrásnější zadek, prsa, nohy...ach jo...) :-))

Tak tedy:
Otec rodiny se vrací z práce a vidí, jak jeho děti sedí v pyžamech před domem a hrají si v blátě s prázdnými krabičkami od pizzy a číny, které jsou rozházené po celé zahradě. Vrátka na ulici jsou otevřená dokořán, zrovna tak dveře od auta, uvnitř leží pes čerstvě vyválený v blátě a nikde ani stopa po druhém psu. Muž vešel do domu a uviděl ještě větší nepořádek.
Lampa převrácená a běhoun skrčený u zdi. Uprostřed pokoje hlasitě hrála televize a jídelna byla zaházena hračkami a různými díly šatníku.
V kuchyni to nevypadalo lépe. Ve dřezu stála hromada nádobí, rádio hrálo na plné kolo, zbytky snídaně rozházené po stole, navrchu na prostírkách leží kočka. Lednice otevřená, psí žrádlo na podlaze, rozbitá sklenička pod stolem a u zadních dveří uplácaná hromádka písku.
Muž rychle vyběhl schody, stoupajíc na další hračky a šlapajíc po oblečení. Ale nehleděl na to, jen hledal svou manželku. Bál se, že je nemocná, nebo se jí něco vážného stalo. Viděl, jak dveřmi koupelny prosakuje voda. Nakoukl tam a uviděl mokré ručníky na podlaze, rozlité mýdlo v hromadě špinavého prádla a mezi vším další rozházené hračky.
Kilometry toaletního papíru se vinuly mezi tím vším a zrcadlo a stěny byly pomalované zubní pastou.
Rychle se otočil a spěchal do ložnice, kde našel svou manželku, ležící v posteli a čtoucí knihu. Podívala se na něj, usmála se a zeptala se ho, jak se měl celý den. Podíval se na ni nedůvěřivě a zeptal se: „Co se tu dnes stalo?"
Usmála se znovu a odpověděla: „ Pamatuješ se, drahý, že každý den, když se vracíš z práce, ptáš se mně: „Co jsi, do prdele, dělala celý den? “
„Ano," odpověděl muž nejistě.
"Tak dnes ........... jsem nedělala nic!“

srpen 13, 2008 01:26
ano - je to nejoblíbenější mail roku : alena puntíkovaná
já sama jswem ho přeposílala snad stokrát - akorát mi přijde, že to není moc přehnaný, naopak, že to krutě odpovídá realitě. Můj muž-otec mých dětí měl dvouleté dítě a mimino hlídat asi tak dvě hodinky, než jsem se vrátila z vyšetření u lékaře. Hlídal je tak, že je nahnal do pokojíčku a v kuchyni si montoval staré rádio. Když jsem přišla domů, tak mi s úsměvem sdělil, že "toho nadělám", že hlídání dětí je hračka. Otevřela jsem dveře od pokojíčku a málem mě kleplo. Miřeček roztrhl polštřářek a kdesi našel skleničku s medem, co jsem jim ho dávala do čaje. I pomazal sebe, bratříčka i zbytek místnosti, kam dosáhl, tím medem a zasypal tím peřím. V životě jsem nevyslovila tolik sprostých slov a poprvé padlo slovo rozvod.
srpen 13, 2008 05:56
za chlapy : Karel K...
Jestli tedy nevadí, že jsem chlap, dovolil bych si odpovědět na otázku: "jak je na tom ten váš ohledně uklízení?"
Jsme spolu sedmým rokem, druhým rokem ve společné domácnosti. Předtím jsem uklízel vždy, než ke mně přijela smilies/smiley.gif).
Teď to máme celkem systematicky rozdělené:
ona vaří, já umývám nádobí
ona vytírá, já vysávám
ona uklízí koupelnu, já utírám prach
ona pere věší prádlo, já žehlím
atd. smilies/smiley.gif
srpen 13, 2008 06:50
asi je to o tom jaký je Váš partner. : Inka
Můj první muž byl velmi šikovný chlap, leč bordelář nonplusultra, kde mu co vypadlo z rukou, tak to leželo a navíc se to začalo množit geometrickou řadou, dcera byla těžce po něm (to se změnilo až když má svou domácnost). Syn je pořádný, má stále malý přehledný, vždy tam může kdokoliv kdykoliv přijít, asi to je už v člověku ...Jo kolikrát jen jsem slyšela co jsi prosím Tě celý den dělala ?!?! A jak mě to panečku mrzelo, dům celý uklizený, zahrada posekaná, bazén vyluxovaný, auta umytá, doma navařeno, napečeno, vypráno a vyžehleno, děti v pořádku, ....
Pak žil dlouho sám a já jsem chodila na návštevy, občas uklidil, občas jem mu pomohla (nedalo mi to), ale to co tam měl se po týdnu dalo hrnout sněhákem, pak pochopil když si to musel sám po sobě uklidit....
Druhý manžel je pořádný, vaří denně večeře a já umývám nádobí, pokud bych vařila já on umývá nádobí (nepsané pravidlo střídání), jinak máme stále takový malý přehledný, pokud se rozroste ve velký nepřehledný a to není moc často, tak většinou uklízím já, ale i on mi pomůže, tak nějakse sám přídá, já nejsem prudilka, ale i on občas když přetéká koš na prádlo, tak ho rozdělí a začně prát, občas vyluxuje když má pocit, že nestíhám, občas i si něco vyžehlí, já se zase starám o dokčení rozestavěného domku, organizuji veškeré práce a vybírám dodatvatele a metriál, jemu to dávám až k schválení, také na baráčku manuálně dost dělám, on občas, když není v práci... takže se tak nějak na všem bez probému domluvíme. On má rád pořádek a já také a o tom to asi je....
srpen 13, 2008 06:59
... : karl
u nás domácí práce dělám já, tzn. peru, uklízím, s vařením je to na střídačku. Přes týden já, občas o víkendu partner. S větším uklízením, jako vánoční úklid a pod. se snaží pomáhat. Já zase beru to, že přijde z práce a lítá kolem baráku, staví komín, opravuje co je potřeba spravit, dláždí... no prostě dělá zase ty chlapský práce co já nezvládnu smilies/grin.gif smilies/grin.gif
myslím, že je to normální. Na nádobí máme myčku, na praní pračku a další jiné technické vymoženosti, dokonce shledávám, že když je barák prázdnej a já sama doma, líp se uklízí a jde to pěkně od ruky. Jen u dětí v pokojíku ne, tam si uklízí sami pod mým dohledem nebo je poprosím at´vyskládají myčku, popř. vysají, vynesou koš s odpadkama, co se v mládí naučí... smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
srpen 13, 2008 09:04
... : karl
a taky se přece budou chtít ti moji hoši jednou oženit, tak at´pak nastávající snaška neřekne, že jsem je nevedla k pořádku smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
srpen 13, 2008 09:07
Měli bychom uklidit - když pronesu tato slova před svými syny, : Myška
nepatrně zesinají, a klidí se mi z cesty. Pokud je pronesu v jejich pokoji, okamžitě se mě snaží přesvědčit, že to není nepořádek, ale zabydlený pokoj. Nevím čím to je, odmalička jsem je k pořádku vedla, skládali si své oblečení, uklízeli hračky, a tak dále, ale jako by to na nich nezanechalo stopu. A ač při výchově psů slavím úspěchy, synové jsou ke všem snahám jaksi imunní. Už vidím, jak mi budoucí snachy nebudou moci přijít na jméno krom jiného i kvůli tomu, že jsem chlapce nenaučila uklízet. Ale já je to fakt učila... Ale vysvětlujte to, když uvidí opak, že. Ale možná, až budou bydlet sami nebo se svou vyvolenou... Radši nebudu doufat, a nechám se překvapit. Aby to nevyznělo, že za ně vše dělám - to ne, ale stojí mne dost sil je k bohulibé činnosti dotlačit.
srpen 13, 2008 09:33
ÁLE - : ivanka
nejen kluci, moje dcera je taky super bordelář. Tedy, byla, když ještě byla doma.
Měla v pokoji vysoké křeslo a tak, když hrozilo, že půjdu na inspekci, tak co šlo, hodila za křeslo, co nešlo, narvala do skříně - a bylo uklizeno.
Ještě urovnala fousy u koberce a na první pohled to vypadalo... Jenže: nesměl nikdo otevřít skříň - to se pak "vyvalily vlny zdola...."
A nedívat se moc zblízka na zem. Někdy to bylo fakt úděsný
smilies/angry.gif
srpen 13, 2008 10:16
Znáte ten citát pro návštěvy : Promiňte že je tu bordel, ale tady se bydlí.... : wendy
chlapi většinou nepořádek nevnímají, ani ten můj ne, ale zase s tím neuklízením obecně - znáte to, když třeba přijedete z dovolené. Musí se zklikvidovat prach z poliček, skříní a ze země, jinak to smrdí. Musí se převlíct postele, umýt WC a koupelna. Nepořádek není pobíhající a hračky roznášející pes, knížky a časopisy po stolech, svetr na gauči nebo ne zrovna luxusně čisté okno.
Takže muži promíjíme šroubovák na lince a nezavřenou tubu od pasty....
srpen 13, 2008 10:42
matičky : Kamila
nezoufejte! Též jsem byla bordelář, respektive stálo mi za to si to tak dlouho nechat opakovat a řvát na mě, až maminka nevydržela a uklidila to. Anebo jsem považovala za výslovný útok na svou osobu, když po mně asi ve dvanácti začli chtít, abych šla s košem! Fuj, ano prosím - zde se veřejně přiznávám!
Dodávám, že se to okamžitě zlomilo, když jsem začla bydlet sama. Prostě jsem byla zvyklá na pořádek, nikdo mě do toho nenutil, nikdo mi do toho nekecal a musím říct, že mám doma uklizeno, fakt, na mou duši, na psí uši!
srpen 13, 2008 10:43
... : karl
jinak už mám vytipovaný dvě místa kam partner odhazuje svoje oblečení, jdu téměř najisto. A pak si dokonce připadám jako geolog, totiž podle vrstev odhaduju stáří smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif
jen doufám, že už mám zmáklý všechny skrýše.
srpen 13, 2008 11:21
ohledně dětí : karl
jsou bordeláři pořád, donutím je uklidit, uklízí asi 3 hodiny s přestávkama, kdy mi chodí po jednom sdělovat, že už je to nebaví, že je bolí záda, ruky...a stejně je tam do hodiny zase bordýlek. Nejsem uklízecí sup, stačí když jednou za týden to u nich hodinu vypadá jako pokojík.
srpen 13, 2008 11:24
Bordel v bytě - šťasné dítě ! : wendy
Připadám si zase jako teta KAteřina..ale sedí to, že ? smilies/cheesy.gif smilies/wink.gif
srpen 13, 2008 12:33
I já jsem mívala pořádné děti. : mamča
Nevím, čím se to stalo, ale s nástupem puberty zapomněli uklízet, vařit, žehlit...aj. činnosti, které do té doby chlapci vykonávali bez reptání. Teď jsem ráda, když si čas od času vykydají pokoje aspoň natolik, aby se méně podobaly dobře zavedené dílně, a více obyvatelnému prostoru.
Ale už dávno neprudím, nenadávám, protože jsou na světě mnohem důležitější věci, než naklizená domácnost.
Tím nechci říct, že doma máme bordel, ale tak nějak zabydleno, aby tam nám všem bylo milo se vracet.
srpen 13, 2008 13:21
Ten nadpis mi připomíná hlášku z filmu "Léto s kovbojem" : mamča
Květa Fialová (jako matinka) : "Mělo by se spláchnout nádobí !" a odpověď Daniely Kolářové (Dorky): "Ať se spláchne..." smilies/grin.gif
srpen 13, 2008 13:26
jo, fakt se mi moc líbí sám ten citát, : iveta
co uvádí Anna - respektive "ten její"

život je příliš krátký na to, aby se uklízelo.
srpen 13, 2008 13:57
U nás doma : Ariana
je na pořádek nejvíc vysazený můj muž, který je mj. zvlášť pečlivý na ukládání různých důležitých dokumentů do šanonů a pak je zoufale hledá, zatímco já a naše dcera vše házíme na jednu hromadu do jednoho šuplíku a vždycky vše během chvíle bez vyšilování najdeme. Dcera byla největší bordelář cca do svých 24 let, do jejího pokoje s "podestýlkou" často nešlo ani vstoupit, pak se v ní něco zlomilo (dodnes nevím co, ale raději po tom nepátrám) a teď už dva roky je z celé rodiny nejpořádnější a pokojík má vždycky uklizený. Díky naší dlouhochlupaté kočce jsme nuceni minimálně dvakrát týdně vyluxovat. To je jedna z mála domácích prací, kterou můj muž odmítá dělat. Zato ale často vaří a nádobí "spláchne" myčka.
srpen 13, 2008 14:30
Ja to znam : Giussi
z jednoho clanku kdysi v Mladem svete jako "Bordel v byte - chytre dite". A tam psali, ze vetsinou nad miru inteligentni deti maji v tom pokojicku tak nejak bordel. Tak jsem to vzdycky rodicum predhazovala, kdyz nadavali, ze nemam uklizeno.

Muj manzel je asi vyjimka mezi muzi, neporadek nesnasi, naucil me si po sobe okamzite uklizet obleceni a to pozitivnim prikladem, kdy jsem se zacala stydet, ze po me to tam zustava a po nem ne. Ale porad jeste bojuju s ruznymi papiry a casopisy, ktere se mi hned nechce uklizet, takze obcas mam nekde "uhlednou hromadku", ale snazim se.

Poradek mam moc rada, jen se mi nekdy nechce ho vytvaret. smilies/smiley.gif
srpen 13, 2008 14:41
Giussi : mamča
U nás se "úhledným hromádkám" říká hnízdo. Protože stačí, že někdo někam položí první úhlednou hromádku časopisů, druhý přiloží letáky vyndané ze schránky...a pak se na to hnízdo pořád snáší, až tu horu papírů popadnu, vytřídím a vyházím. smilies/cheesy.gif
Jinak hnízd u nás bývá povícero, nejlépe v každé místnosti aspoň jedno. smilies/grin.gif Asi jsme nějaká hnízdivá rodina. smilies/wink.gif
srpen 13, 2008 15:03
já jsem si vzpomněla jak : Inka
jsem když byly moje děti ještě v pubertě jsem požadovala jednou týdně uklidit pokjíčky a protože se to v pubertě stalo jaksi neprůchodné a já s nimi zůstala sama a byla z toho občas dost unavená, tak jsem začala dávat ultimáta typu: "do 20.00 bude uklizeno" odpovědí mi bylo: "my čekáme návštěvu???". Stalo se to posléze jakýmsi rodinným oblíbeným sloganem.
Ale když byly ještě menší, byla jsem děsnej pes. Řekla jsem o úklid jednou, podruhé a pokud se ani potřetí nic nedělo, tak jsem udělala takzvanej "leteckej den" a ten spočíval v tom, že jsem pokojíček prošla kolem dokola a vše jsem vyházela na hromadu doprostřed pokoje, knihy, prádlo, hračky, vše ... co mi přišlo pod ruku a zbyly jen prázdné police a regály. A oni pak musely vše potřídit, přebrat a srovnat zpátky. Věřte mi nebo ne, udělala jsem letecký den asi 3x v životě a pak jen stačilo říct, že ho udělám a do chvíle bylo vše tak jak být má a byl klid.
srpen 13, 2008 17:56
Úhledným hromadám : Ariana
u nás zase říkáme komínky. Takových komínků z časopislů, knih a slovníků mám ve svém pokoji - pracovně docela dost, abych měla tzv. vše po ruce. Můj muž se diví, jak se v tom mohu vyznat, ale já se docela vyznám, jen mi to někdy trochu déle trvá, než se vším prohrabu smilies/smiley.gif

srpen 13, 2008 23:51
no jo : kolemjdoucí
to není nepořádek, to je systém uložení věcí, který jenom nechápete....
srpen 14, 2008 07:44
No, to je pravda, že to chápeme každý jinak : Míša šíša
Zrovna dnes ráno jsme měli s manželem takovou debatu. Já z poslední výpravy už všechny věci dávno uklizené, ovšem jeho batoh a trekingové boty již pátým dnem trčely v obýváku na zemi. Když jsem začala protestovat, že už je to fakt jako dost dlouhá doba a že by tam takové věci neměly co pohledávat, ohromně se tomu podivoval. Ptala jsem se ho, zda někdy u někoho viděl, že by měl takové propriety vystaveny v obýváku, načež mě uzemnil argumentem, že jeho ale naprosto vůbec nezajímá, zda někdo jiný má či nemá něco takového v obýváku. On to v tom svém prostě má a jemu to nevadí. Pak jsme ještě řešili, zda je to lenost či co jako, že si to neuklidí, a došli jsme k závěru (tedy ON došel k závěru), že to není lenost, ale pouze to, že on nechápe, proč by to měl uklízet, když jemu to takto vyhovuje. No, nakonec si to uklidil (otázka jedné minuty, přičemž debata trvala asi čtvrt hodiny), ale myslím, že mu to pokazilo celý den. Zase se musel podřídit ženské! smilies/grin.gif
srpen 14, 2008 08:59
Je jistě příjemnější : wendy
jen natáhnout ruku a vybrat z hromady (hnízda, komínku apod) potřebnou věc. Lepší než lézt po knihovně a šuplíkách a tak tomu podobně. To je pracovní chaos. Ergonometrie.
Jenže - když jsou takhle naštosované věci, které nikdo nepoužívá, měsíce, roky, tak tomu říkám zbytečný bordel. Ano, správně tušíte, pomlouvám zde tímto svého drahého muže! Teď právě minulou noc, jak nás vyplavila ta voda, jsem nutně potřebovala nějaké nářadí. To má být po ruce ! Ale to ne, je zarovnané v komoře pod haldou blbostí. Jsou holt věci, přes které vlak nejede a i pro ně je život příliš krátký na to, aby se kvůli nim rozčilovalo. JAk se to říká Werichovi : nenechte hněv cloumat svým majestátem !
srpen 14, 2008 09:00
zahambeně se přiznávám, že bordelář jsem já : alena puntíkovaná
pokud všechno házím do jednoho šuplíku, pak vím, že obrátím-li šuplík dnem vzhůru, kýeženou věc dříve či později najdu. Když mě ovšem posedne pořádkumilovnost a já věci roztřídímj a uklidím...pak už nenajde nikdo nic. Snad jednou po létech až archeologové.
srpen 14, 2008 09:04
já jsem taky bordelář, : Petronila
a přiznávám se k tomu zcela bez zahanbení.

Ty boty v obýváku, to jsem klidně mohla být já. A na výtky bych reagovala úplěn stejně jako Míšin muž.

Ne že by se mi nelíbilo, když je uklizeno. A čas od času se s manželem jeden nebo druhý nebo oba utrhneme a uklidíme. Ale je tolik důležitějších věcí na světě, tak proč si zbytečně dělat nervy s takovou prkotinou? Plísní a červy jsme ještě nezarostli, tak co smilies/grin.gif
srpen 14, 2008 09:53
Nojo, do jednoho šuplíku, ale ten není bezedný... : wendy
faktem ale je, že věc si pamatuju tam, kam jsem ji dala poprvé. Když věci toztřídím, tak aby logicky a tématicky zapadaly na místo určení, aby se jako šlo na jisto, nikdy se hned nenajdou. Třeba návod k televizi byl u kazet a DVD. Pak jak to tam kynulo, jsem jej dala k ostatním záručákům, návodům, atp. Dlouho jsem ho mezi filmy hledala, až jsem si vzpomněla...

Petronilo, já zase nemám ráda když je stabilně všude plno krámů povrchu. Ty knihy svetry hračky zmizí, ale stabilní pořádek pro věci je u nás ve skřínkách. Ani v koupelně nemám vystavené a vyrovnané věci po vaně, otevřených policích, pračce a tak. LAky, prášky, kartáčky, všechno pod uzavřením. Pak se jen vezme hadr přelízne se to a hotovo. S úklidem to taky nijak ale nepřeháním. Zrovna včera jsem koukala kritickým okem na okna. A u stropu v obýváku se houpe krásná pavučinka. Mělo BY SE TO uklidit. I když - po té potopě včera v noci mám tak všechno vodou omyté, že ani na vánoce nebudem muset gruntovat ...
smilies/undecided.gif
*******************
srpen 14, 2008 10:23
V mým okolí : Krakonoš
se vyskytujou jen tři patologický bordeláři - moje bejvalá švagrová, bejvalá žena a moje dcera. Co na to poví znalkyně mužskejch nepravostí s puntíkama? smilies/cheesy.gif
srpen 14, 2008 11:35
Krakonoš : : mamča
Na to je logické vysvětlení. Tvoje manželka byla chlap... smilies/grin.gif
srpen 14, 2008 12:35
Nojo - a mají to v rodině ! : wendy
Podívej na další bordelářy - samá přízeň, švagrová, dcera...
srpen 14, 2008 13:30
..na další bordeláře... : wendy
hrůza ! smilies/shocked.gif
srpen 14, 2008 13:31
... : mura
o na to poví znalkyně mužskejch nepravostí s puntíkama?

ze je to evidentne dedicny smilies/wink.gif
srpen 14, 2008 15:15
ps. krakonosi : mura
syn bordelar neni? potom by to mohla byt dedicnost vazana na pohlavi. a nebo muzou byt muzi pouhymi prenaseci. neco jako hemofilie naruby smilies/smiley.gif
srpen 14, 2008 15:18
Líbí se mi následující: : jitka_u
"Pořádek je blbce, inteligent zvládne zmatek!"
srpen 14, 2008 15:59
Jitko, : Ariana
tohle říkal i jeden kolega, ale když k němu člověk vešel do kanceláře, tak jsem o pravdivosti citátu začala pochybovat. Kam jsem se na něj hrabala se svými komínky. To byl jeden neskutečný chaos. Ale fakt je, že po krátkém hledání věci dokázal najít.
Jinak souhlas s Wendy, když si čas od času všechno pěkně uklidím, tak pak nevím, kde co je. Ale mám už takový systém, že když si tak po půl roce vykydám, tak spoustu věcí už tzv. vyhnije a mohou se bez problémů vyházet, protože jsou už neaktuální. To se pak ty komínky lejster trochu zmenší a mohou se salašit další . smilies/cheesy.gif
srpen 14, 2008 16:08
to je to, muro, : Krakonoš
kluk neni. Mají společnej pokojík a ty dvě půlky jsou neskutečně rozdílný. Je to daný jejich povahama a i když se to snažíme korigovat, ten rozdíl tam bude vždycky. To jen tak jako příspěvek ke známýmu stereotypu: ženská = pořádná hospodyňka, chlap = bordelář. smilies/wink.gif
srpen 14, 2008 17:26
Milá Jitko učková : wendy
to chlapům nevěř, tím jen maskují svůj odpor k uklízení. A ještě se snaží prodat své IQ... no když je co prodávat, prosím.
srpen 15, 2008 07:31
Vypozorovano ze zivota (vlastniho): : Cesky
kdyz neco nemuzu najit, tak to asi nebylo tak dulezity....
vyhoda suchyho vzduchu - ten chleba s maslem pod posteli nikdy nezacne smrdet ani neobroste plisni...
o co vic pavouku, o to min much...
kdyz je samocistici pes, treba bude samocistici i vana?
kdyz je vsude prach, staci udelat pruvan...
...a tak bych mohla pokracovat, ale je to vsechno o tech dvou, ktery tam zijou.
srpen 15, 2008 19:16
Jernže já většinou hledám jen ty důležitý věci : wendy
nedůležitý věci nejsou-li, prostě nehledám ! A samočistící je u nás jen pes a peněženka. Přesto žiji poměrně spokojeně...
srpen 18, 2008 07:58
Když jsem : Ivule
dálkově studovala,občas jsem nestíhala udržovat domácnost v napiglovaném stavu.Proto mě šokovala spolužačka,když jsme dojeli na jednu šíííleně těžkou a zničující zkoušku,všichni polomrtví vyčerpáním ze šprtání a hrůzou z toho,co nás čeká,a ona povídá:Tak jsem včera vyluxovala byt.Všichni jsme na ni koukali,jak si mohla dovolit marnit drahocenný čas nějakým blbým uklízením.Chvíli nás to nechávala vstřebat a pak povídá:No,nečumte,prostě jsem udělala průvan,no... smilies/cheesy.gif
srpen 25, 2008 17:39
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]