O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAK ZVLÁDNOUT SÁM SEBE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 červen 2008
Přejít na obsah
JAK ZVLÁDNOUT SÁM SEBE
Strana 2
Strana 3

 Situace, kdy někdo má pocit, že to není už to, co to bývalo a rozhodne se „nahodit motor“. To byl námět minulé debaty. Ovšem, zaměřený pouze na ženy. Nyní, v rámci vyváženosti, se Perda s Davidem pokusili vymyslet i podobný návod pro muže. Ale není to jen návod na řešení nehod už vzniklých, je to spíš manuál na „život bez nehod“.

 

 

 

 

 

 

Jak pečovat o vztah se ženou tak,

aby se společný život

nestal bojem dvou cizích lidí

 

 

 

 

Co nechceš, aby jiní činili tobě, nečiň ty jim

 

Neboli pokud dojde ke krizi, zkuste si představit sami sebe na místě vaší partnerky. Věřte, leckdy by se vám vaše slova nebo skutky rázem nezdály tak logické a správné, jak se vám zdají nyní.

 

 

Mluvit a nechat mluvit

 

 Uvědomte si, že žena po vás nechce řešení, žena chce, aby jste jí aktivně naslouchal. Povídání si je pro ni životní nutnost, kterou však nelze plně saturovat jen s kamarádkami. Vaše naslouchání je pro ni současně známka, že o ni máte (stále) zájem, upevňuje to váš vztah a otevírá spoustu možností.

 

 

Sex

 

  • Smiřte se s tím, že nymfomanky jsou jen ve filmech.
  • Rozeznávejte vztah milenecký a vážný. Jednoduchý indikátor: milence byste si nikdy nedovolili nechat svoji špinavou košili, ať vám ji vypere.
  • Předehra - to je všechno, co se mezi vámi děje i mimo postel. Nezapomínejte, že žena mívá většinou mnohem větší potřebu fyzického kontaktu - pusa, pohlazení jen tak během dne výrazně zvyšují pravděpodobnost večerních radovánek. Pokud se kvůli něčemu rafnete, je velmi nepravděpodobné, že žena bude sdílet vaši touhu urovnat to v posteli. Nejdřív vyřešte co se stalo, případný následný sex je třešnička na dortu ve vašem usmíření.
  • Pokud s vámi vaše žena nespí, není to obvykle "za trest". Zkuste hledat důvod, nejlepším řešením je zeptat se. Možné důvody: nedořešený spor, únava, nekonečné domácí práce, při kterých prostě nemáte myšlenky na sex, problém v práci, s rodiči, dětmi... Řešení ad bod 2 - mluvte s ní, zeptejte se, projevte zájem, zkuste pomoct. Nevydírejte!
  • Nebuďte sobečtí - myslete hlavně na to, aby si to užila ona. Pak určitě nevyjdete naprázdno ani vy.
  • Komunikujte - nikdo nečeká, že budete okamžitě vědět, co a jak. Ona také sama od sebe neví, jak na vás. Dar řeči je pro tuto úlohu jako stvořený - nestyďte se a používejte ho. Nemístné sebevědomí je spíše na škodu, každá žena je jiná.
  • Dlouhodobé odmítání bolí - pokud je to jen trochu možné, snažte se vyhovět, udržujte oheň. Případné problémy řešte v zárodku. Nestrkejte hlavu do písku.

 

 

Domácí práce

 

V dnešní době není potřeba každý den štípat dříví, tudíž není důvod dělit práce na ženské a mužské. Podělte se o ně a to dohodou. Dohodu plňte bez připomínání, upomínání staví obě strany do nepříjemné situace.

 

 

Peníze

 

V určitém momentu (svatba, děti) je vhodné přejít na společné hospodaření s penězi. Společné znamená rovnoprávné, opět je nutná dohoda. Zjištění, že si ulíváte peníze bokem (i kdyby to bylo jen na pivo), vždy vyvolá obrovskou negativní reakci. Zkuste použít pravidlo č. 1. Pokud zvládáte i pravidlo č. 2, není přece problém své finanční požadavky zdůvodnit.

 

 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]