O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DOPISY - ON JÍ - ONA JEMU... PDF Tisk E-mail
Středa, 23 červenec 2008

Následující dva dopisy jsem dostala dopisem - ale je to spíš taková půvabná internetová poezie, bůhví, kde je asi jejich autorka (nevěřím, že by tohle napsal muž). Ne vždy to dopadne tak, jak zde - takže to berte spíš jako hezkou pohádku pro dospělé holčičky :-))). Každopádně - i tady je vidět, že nejlepší řešení nejsou scény a vyčítání - udělat si výlet, to je ono.... :-))))

 

 

 

 

 

 

 

Drahá manželko,

 

     píšu Ti tento dopis, abych Ti oznámil, že Tě navždy opouštím. Byl jsem Ti dobrým mužem po sedm let a nic z toho nemám. Poslední dva týdny byly dokonce peklo. Tvůj šéf mi volal a říkal, že jsi dala právě výpověď; a to byla ta poslední kapka.

 

     Minulý týden, když jsi přišla domů, tak sis vůbec ani nevšimla, že mám nový sestřih, že jsem uvařil Tvé oblíbené jídlo a dokonce ani toho, že jsem si oblékl nové hedvábné trenýrky.

 

     Ty jsi to snědla během dvou minut a odešla rovnou spát - pochopitelně až po shlédnutí všech tvých seriálů.

 

     Neříkáš mi nikdy, že mě miluješ;  nechceš sex ani nic, co nás spojuje jako manžela a manželku. Buď mě podvádíš nebo mě už nemiluješ; ať je to jakkoliv - opouštím Tě.

 

Tvůj ex-manžel 

 

P. S. Nepokoušej se mě najít.

Tvoje sestra a já se spolu stěhujeme pryč do Západní Virginie!

Měj skvělý život!

 

   

 

 

 

 

Drahý ex-manželi,

 

     nic nemohlo můj den zlepšit víc, než Tvůj dopis. Je pravda, že Ty a já jsme manžely už sedm let, ačkoliv  výraz "dobrý muž" je přirovnání hodně vzdálené tomu, čím jsi mi skutečně byl. Sleduji tolik "mé" seriály proto, že si přeji přehlušit Tvé neustálé fňukání a chamtivost. Bohužel to nefunguje...

 

 

     Ano, všimla jsem si Tvého nového sestřihu minulý týden, ale první věc, která mě napadla, bylo: "Vypadáš jako holka!" Protože mě ale moje matka vychovala tak, abych neříkala raději nic, pokud nemůžu říct nic hezkého, nekomentovala jsem to. A když jsi mi uvařil moje oblíbené jídlo, myslím, že sis mne musel splést s mou sestrou, protože jsem přestala jíst vepřové už před sedmi lety. 

 

     A k  těm hedvábným trenýrkám: otočila jsem se od Tebe, protože na nich byla stále cedulka s cenou $49.99, a já se modlila, aby to byla jen náhoda, že si ode mě právě to ráno moje sestra vypůjčila padesát dolarů...  Přesto přese všechno jsem Tě stále milovala a cítila jsem, že snad i tak můžeme nadále fungovat.

 

     Takže - když jsem teď  v loterii vyhrála deset milionů dolarů, dala jsem v práci výpověď a koupila nám dvě letenky na Jamajku. Ale když jsem přišla domů, byl jsi už pryč. Nu co, takový je náš osud.... Všechno se stalo z určitého důvodu, myslím. Přesto doufám, že budeš mít přesně takový život, jaký sis vždy přál. Můj právník řekl, že Tebou napsaný dopis zajistí, že ode mě nedostaneš ani vindru. Tak se měj.

 

Tvá ex-manželka,

nyní čertovsky bohatá a nádherně svobodná,

vlastní rukou.

 

P. S. Nevím, jestli jsem Ti vůbec někdy řekla,

že moje sestra se narodila jako Carl...

 

 

 

 

Komentáře (1)add feed
Pěkný : mimozemšťan
fakt pěkný, jen škoda, že takhle nějak to nefunguje doopravdy. Tomuhle se dá říct - boží mlýny zamlely. smilies/grin.gif
červenec 23, 2008 11:32
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]