O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TO SE VÁM STÁT NEMŮŽE... PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 duben 2008

 Dva kamarádi došli k závěru, že už to takhle dál nejde, že už toho pití je nejvyšší čas nechat. Měli však ještě jednu láhev vodky. "Ať za nás rozhodne osud," řekl ten první po chvilce přemítání. "Ty se otočíš ke mně zády a já zatím tu láhev schovám tady do toho stolu. Buď do pravého nebo do levého šuplíku. Když uhádneš správný šuplík, tuhle láhev spolu ještě vypijeme...

Když neuhádneš, vylejeme vodku do umyvadla." Stalo se, kamarád se otočil zády, láhev zmizela v šuplíku a dotyčný váhavě zašeptal: "V pravém šuplíku." "No, tak to byla zkouška," povídá první kamarád. "A teď se pořádně soustřeď a hádej doopravdy!"

 

 

 

 

  • Manžel povídá manželce: " Co bys udělala, kdyby se stala taková náhoda, že mě najdeš v posteli s jinou?" "A co ty bys dělal, kdybys mě našel v posteli s jiným?"  "No pozor! Nepleť si náhodu s ku*vením!"

 

  • "Mami, mami, tatínek se na půdě oběsil!" křičí Pepíček na maminku. Maminka celá zděšená běží na půdu a Pepíček za ní volá: "Aprííííl!!! Visí ve sklepě!"

 

  • Vysoko v horách sedí dva hrůzostrašní sněžní muži a ohryzávají lidskou nohu. Mladší yetti se ptá: „Tati, a proč se skrýváme před lidma, když je nakonec sežerem?... A tati, proč je pořád přepadávame zezadu, když nám stejně nikdy neuniknou?" Starší Yeti si důkladne olízne prsty a říká: „Víš synku, to je proto, že chutnaj líp nepos...aný...."

 

  • Večer, muž a žena v posteli... najednou se žena začne hrozně smát a říká: " A ty se mi budeš posmívat, že se netrefím autem do garáže..."

 

 

 

Komentáře (3)add feed
... : bombastic.1
Jdou tři talíře po ulici.Který z nich je policajt???
No přece ten.....................NEJVYLÍZANĚJŠÍ!!!
duben 20, 2008 23:09
Jeden dětskej a jeden japonskej : : wendy
Je to černý a žere to hranolky. Co to je ?
- Polovina USA -

Jak se řekne japonsky miminko ?
-čumisfusaku -

smilies/cheesy.gif smilies/grin.gif
duben 21, 2008 08:18
Hezky, hezky... : Ceskymo
cheche, "pulka USA - to nejni ftip, ale pravda! smilies/cheesy.gif
Jinak nadpis je zavadejici, aspon tedy me se todle stava kazdou chvili - kdyz uz se konecne rozhodnu, ze bych mela jit do sebe a prestat pit, tak se vzdycky najde nejakej ten pokusitel smilies/sad.gif A pak ze je to snadny!
duben 21, 2008 19:40
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]