O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


PORAĎTE MI, KAM JET PDF Tisk E-mail
Středa, 10 duben 2024
Jsem ženská ve věku, kdy se mi dostává nejrůznějších poct. Poslední byla od mého synka, když jsem si mu postěžovala, že "furt zapomínám, že se fakt bojím, že budu mít asi něco s tim pánem od "A". No, a víte, co mi drahoušek odpověděl? "Mami, neboj, fakt to opravdu nehrozí... Ty seš totiž na Alzheimera už moc stará!" Nepraštili byste ho? Ale je pravda, že já zapomínám všechno možný už od narození. Pletu si obličeje, pletu si k nim patřící jména, nepamatuju si, odkud toho kterého znám... Co já s tím už zažila nejrůznějších průserů...  Jenže - vidíte, já vlastně zapomněla, cože jsem to od vás chtěla:

 

 

 

Potřebuju od vás poradit, kam jet.

 

Měla bych totiž „vytáhnout paty z bytu“, což se mi čím dál tím méně daří.

Jo, nedělám si legraci.

Dá se říci, že po stránce fyzické jsem celkem ještě docela dost funkční; denně našlapu minimálně pět, někdy i víc kilometrů, tak dvakrát třikrát týdně i přes deset. S mým čoklíkem, pochopitelně.

Taky se snažím cvičit. Dokonce jsem se na stará (ale funkční) kolena téměř zamilovala do jednoho mlaďocha, konkrétně do úžasného osobního trenéra. Ukecá mne na takové věci, o kterých bych nevěřila, že je zvládnu. Ale o něm a o jeho cvičení vám napíšu příště.

 

Horší je to s mým psychickým stavem.

Nějak se stalo, že jsem už dost dlouho uživatelkou antidepresiv, která mne jakžtakž drží v normálu. Ale nepomáhají při „úletech“, jako je například až neschopnost jít ven. Kamkoliv.

Mám daný psí okruh, krátkou cestu do nejbližšího obchodu – a šmytec. 

Moje kamarádky už mě takovou berou. Že slíbím, že určitě… ale pak se vždy nějak vymluvím, a nikam nejdu…

 

 

 

 

 

Rozhodla jsem se to nějak přemoct. Zvládnout.

Uvažovala jsem o psychoterapeutech, ale to jsem vzdala, když jsem zjistila, že add 1 se do nějakého toho pořadníku hned tak nevejdu, add 2, že dávat tolik peněz za to, abych někomu jednou týdně necelou hodinku říkala, co mne trápí? Když se stejně žádného výsledku nedočkám?

(Zkusila jsem to, ale…)

 


Tak se obracím na vás,

moje drahé kamarádky a drazí kámoši, tentokrát já.

 

 

 

Asi bych měla jet „někam“, kam můžu vzít s sebou svého pidipsa, kde nebudou žádné davy, rozhodně tedy do žádného velkého města atd. A ne na dlouho. Tak na týden, dva.

A pak zase domů – a za týden, dva, bych třeba zas jela někam jinam…

Vůbec nemám ponětí kam. Jestli tady po našem krásném Česku, nebo i někam dál.

 

 

 

Předem opravdu velký díky za jakoukoliv radu,

Vaše

d@niela

 

 

Komentáře (19)add feed
... : Josef Kouba
Šumava. Náhoda mě seznámila s bývalým profesionálním hokejistou jež tam má nádhernou chalupu. 300 m od ní slušná restaurace. V okolí klid, dokonce i asfaltové pěšinky pro kolaře. Zcela určitě je před prázdninami a po nich možnost sehnat ubytování.
duben 11, 2024 09:43
... : d@niela
Pepíčku, super nápad... Já jsem si vzpomněla, jsem sem asi před 6 lety byla zase na druhé straně, v Krkonoších, v jednom takovém velkém hotelu, postaveném dávno tomu, když se jezdilo ještě na ROH dovolené. A tam dokonce mají nádherný velký bazén.
Takže jsem se přes den procházela po kopcích a ráno a večer si chodila zaplavat - vidíš, to by taky bylo dobrý - Kouknu se na tu Šumavu - DÍKY
:-) :-) :-)
duben 11, 2024 11:45
... : Franta
Doporučil bych lázně. Zjisti si, kde můžeš mít s sebou psa, případně, jestli ho můžeš někam na pár dnů dát. A tam jako samoplátce můžeš jet na týden, na dva. A uvidíš. Setkáš se tam s novými lidmi, přijdeš na lepší myšlenky smilies/grin.gif
duben 11, 2024 16:57
... : *deeres*
Podívej se na adresu booking.com! Stačí zadat místo, požadavek na ubytování a datum od-do. Vyběhne ti nabídka a můžeš vybírat.
Jak jsem psala o té úzkokolejce, tak Jindřichův Hradec je stejně krásný, jako Český Krumlov, ale není tam tak narváno. Dívala jsem se na nabídky a přímo ve městě cena za týden s polopenzí do 10.000 Kč.
Od metra C Roztyly tam jede ve všední den přímý autobus, jsi tam za dvě hodiny.
duben 11, 2024 17:34
... : Lenka1
Předřečníci mě předběhli.

Protože na internetu jsi velmi zběhlá, tak se můžeš kromě již výše napsaného podívat třeba i na turistické trasy, třeba dvoudenní s přespáním v nějakém tom hotýlku, kde ti vezmou i chlupáče.

Já začínám s něčím podobným, ale já jsem otřískaná, takže já plánuju i vícedenní výlety s hafanama pod širákem. (No, na podzim si koupím stan.)

duben 11, 2024 18:53
... : Milena Nováková
Já budu od 4. do 13. května v Praze. Chystám se do ZOO, do botanické, do zahrad pod Hradem atd., můžeme si dát spicha a projít něco z toho spolu. Chtěla bys?
To, že člověk dost nerad někam vyráží sám, znám.
duben 11, 2024 19:35
... : d@niela
vauuuu ....
a já si už smutnila, že mi nikdo neodpoví :-)
takže:
Franto a deeres - - jste super, setsakra dlouho jsem hledala a lovila a hlavně NACHÁZELA! - jenže jeden obrovskej problém: čokl by za přespání hradil cca 5 i více stovek za noc!! to mi má super-krkounská duše neschválí...
Ale nevzdávám, to, budu hledat dál.

duben 11, 2024 20:13
... : d@niela
Jedničková Lenko, to není tak špatnej nápad, dost možná, pokud bych je pak ukecala, aby mi toho pidipsa dovolili za nějaký menší peníz, tak by to třeba i šlo, udělat si trasu... Jenže znáš mne (osobně), takže víš, že už nejsem žádná běhna, ale spíš coura. Takže ta trasa by asi nemohla být extra dlouhá smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif

Každopádně se ozvi!
duben 11, 2024 20:18
... : d@niela
Mileno, to bude super, takže tě zvu na kafe a pokec,
a moc se těším do té Botanické i další zahrady
- já si zrovna vyhledala nějaké nápady na zajímavé věci pražské... Mohla bych tě vzít na procházku po "nemravné výzdobě okolí Karlova mostu", což jsem kdysi ukazovala dětem (když už byly starší) smilies/grin.gif ale jak se teď snažím vzpomenout, tak si jich zas až tolik nepamatuju...
duben 11, 2024 20:37
... : Milena Nováková
Jinak když si do uváděného Booking.com zadáš ubytování s domácím mazlíčkem, vyfiltruje ti, kde jsou zvířata povolená. Mnohdy uvádějí "za případný poplatek nebo zdarma" a tam tedy mi šeltii ubytovali zadarmo bez problémů (za velkého hafana bych asi platila).
Máme teď koncem dubna rodinnou akci na chatě, vždy hledáme takovou, abychom se tam vešli (6 rodin), takže tam jsme zkousli, že poplatek za psy bude, minulou akci se neplatilo, ale nechceme jezdit stále na stejná místa. Vlastně teď si uvědomuji, že to bude poprvé, co za ně budeme platit...

Ad akce Moravák v Praze - máš 3 týdny na to se na mě připravit... budu ráda, když mě provedeš zajímavostmi, které by mi možná unikly. Předběžně jsem si vytypovala z toho, co jsem v nedávné době nebo vůbec neviděla - třeba Grobovku, Hadovku, pražský Semering, stínadla, Emauzy, věže Karlova mostu, kláštery, Průhonice. Vím, že nestihnu všechno, pokud bude počasí, tak hlavně ty zahrady, když nebude, možná spíš ty muzea a kláštery.


duben 11, 2024 21:09
... : d@niela
tak budu filtrovat a filtrovat.
ale co jsem se dívala, tak za pidipsa chtěj minimálně 2 - 300 Kč, ale většinou kolem 400,-. Holt se zdražuje všechno.

Jo, a uvědom si, milej Moraváku, že už nejsem šnelcuk, ale courák... smilies/grin.gif
duben 11, 2024 23:58
... : Josef
Hm, tak já bych z nejlepších pražskejch míst nejspíš doporučil Ruzyň a odtamtud pak za 4 hodiny Hurghadu.
duben 12, 2024 06:01
... : Josef Kouba
Josef..
ty jsi jednička.
duben 12, 2024 06:59
... : *deeres*
Při slunečných dnech bylo v Hurhadě během března ve stínu až 35°C. To bych chcípla.
Ten poplatek za psa je pro mne novinka.Loni na podzim jsem byla na severu Moravy. Ubytování centrum Olomouc, okraj Šumperk a Malá Morávka. Dva psi a bez poplatku.
duben 12, 2024 13:20
... : Josef
Ale jasně, Deer. Mě zase krutě krutě deptá courání po lesích, cestách a památkách. Každej máme o pohodě svou vlastní představu a podle toho vybíráme. A tak to, myslim, má i bejt.
Potíže nastanou, když se tyhle představy dostanou do kolize mezi partnerama. Jistě se to dá řešit nějakym kompromisem, vloni Hurghada, tak letos Olomouc, ovšem tim je i daný, že pokaždý bude muset jeden nějakej čas trpět. Naštěstí už jsem příliš starej, abych takový situace musel řešit.
duben 12, 2024 18:46
... : *deeres*
A proto mám jako parťáky chlupatce, ti nic nenamítají a i kdyby jo, tak mají pech. smilies/grin.gif
duben 12, 2024 19:48
... : Lenka1
deeres:

Mám to stejně. smilies/grin.gif
duben 12, 2024 20:35
... : Lenka1
Velká Kudlanka:

Máš ode mě mejl.
duben 12, 2024 20:36
... : kim
Já bych šla do dobrodružství a to tak, že bych sedla do auta a jela na okružní cestu po ČR. Tam kde by mi pocit,instinkt, či blížící se podvečer dál signál, že mám hledat nocleh tak bych to udělala a zůstala dva dny abych to místo poznala. Takhle bych žila než bych naší zemi objela zase zpátky domů.
Jednu takovou pouť mám prožitou a byla to nejlepší dovolená v mém životě. Ubytování je všude dost a bylo to akční. Kdybych byla někde na jednom místě sama ( je fakt, že život bez chlapa asi bude jednoduchší a ten kdo řekl, že štěstí a láska se nedá koupit tak zapomněl na štěně ) ale samá týden na jednom místě na depresivech není dobrý nápad. Žiješ v Praze kde je asi 150 parků, sadů, lesů, zahrad. Žluté lázně a další přírodní koupaliště, nesčetné množství krásných historických zákoutí. Říká se, že ani Pražák za svůj život celou Prahu nepozná tak začni trénovat a pro začátek prozkoumej Prahu.
duben 12, 2024 22:03
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]