O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

LEGRACE NA PLACE - TO JSOU NOVINKY, CO? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 únor 2024
Tedy, že by byly následující novinky potěšitelné, se zrovna říci nedá. Rodiče, kteří se rozhodli "nepíchat do svých dětí chemické srágory", mají na triku stoupající počet nakažených "černokašlalů". Bohužel se nejedná o nějakou tu rýmičku, ale je to velmi nepříjemná nemoc, která u malých dětí může mít i fatální následek.  Sněmovna měla důvod se zase o něco porvat - a kdo poslouchal občas televizi, tak se bavil. Na některých kanálech se vášnivě debatovalo - jedni hodně moc proti, druzí zase proti těm prvním. Pravda je, že stejnopohlavní partneři už to mají ve světě dost vybojované, alespoň že jim uznali vzájemná práva.

 

 

 

Podle ministra zdravotnictví Válka za aktuálním šířením černého kašle (pertuse) stojí především rodiče. Pokud by tento nárůst pokračoval stejným tempem, lze předpokládat, že by na konci roku 2024 mohly celkové počty dosahovat tři až čtyři tisíce případů černého kašle. V populaci rovněž celkově narostl počet vnímavých jedinců, mezi kterými se tato vysoce nakažlivá nemoc následně snadno šíří. Je tedy třeba se s nejvyšší pravděpodobností připravit na pertusový rok. 

 

 

 

Páry stejného pohlaví zřejmě budou nyní vstupovat do partnerství - tedy nebude se jejich svazku říkat manželství, neprošel tedy název, který pro svazky stejnopohlavních párů uznává většina Evropy -  ale přeci jen budou žít s většinou práv, jaká mají v manželství muž a žena. Omezení se bude i nadále týkat práv k dětem: předpokládá se, že osvojení dítěte by bylo možné jen v případě, že by jeho biologickým rodičem byl jeden z partnerů. Nebudou však moci společně adoptovat děti.

V novele občanského zákoníku to schválila Sněmovna. Novela občanského zákoníku nyní zamíří do Senátu, poté ji musí podepsat prezident Petr Pavel.

 


 

 Ostrava se jako první město v Česku rozhodla řešit takzvanou menstruační chudobu. Podle odhadů a zkušeností pedagogů tam zhruba 500 školou povinných dívek ze sociálně slabších rodin nemá na hygienické potřeby peníze. Magistrát se proto rozhodl, že je nakoupí a školám poskytne. Vložky a tampony za půl milionu korun by měly vystačit asi na deset měsíců. v nejvyšší, 21procentní sazbě DPH, Ve srovnání s Evropou, například ve Skotsku, kde jsou pak pro všechny ženy úplně zdarma.

 

 

 

 

Mj. ta Ostrava mne docela překvapila …

KUDLANKA

 
Komentáře (4)add feed
... : *deeres*
Kdo má peníze, tak si to dítě stejně opatří. Co se týká surogátního mateřství jsme u nás hodně napřed. Lehko se dá zneužít, stačí najít ochotnou matku, která za peníze se nechá oplodnit poskytnutým sperma a pak za peníze se dítěte vzdá a přenechá jej biologickému otci. Dočetla jsem se, že to je běžná praxe.

únor 29, 2024 05:54
... : Marie
Ten černý kašel neroznášejí neočkované děti, ale naši nový spoluobčané, kteří ze dne na den "zrušili" ve světě co.vid - 19, ale přitáhli s sebou plno nemocí, protože u nich se očkovat nemusí a na dospělých bylo zkoušeno skoro všechno, to další se projeví časem
únor 29, 2024 18:31
... : Franta
Ony taky ty nové vakciny proti černému kašli nejsou tak silné, ty dřívější vydržely na dlouho.
březen 04, 2024 14:10
... : Lenka1
Tak jsem na chvíli zase nakoukla a koukám, že tady se furt jede korektně. To víš že jo, Kudlanko, že za to můžou biomatky. A o jiné, mnohem pravděpodobnější příčině, ani muk.

Stojí ti to za to?
březen 04, 2024 18:12
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]