O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


SUCHO NESVĚDČÍ NÁM ANI KYTKÁM PDF Tisk E-mail
Středa, 21 únor 2024
Suchý vzduch v bytě je dost velký průšvih pro nás – mj. podporuje respirační nemoci, suché a bolavé oči, zhoršují se kožní nepříjemnosti… a pochopitelně, že stejně jsou na tom i rostliny, které máme v bytě. Ačkoliv se o ně příkladně staráme, suchý vzduch je může zcela zničit, i když je dost zaléváte. Ale když se rozhodnete s tím něco udělat, třebas sušit v místnosti prádlo, není to také to pravé…Přeci jen dýchat prášky na praní...


 

Nedávno jsem viděla na pinterestu docela zajímavý nápad, který jsem vyzkoušela – hodí se především pro lidi, kteří nemají nonstop puštěné topení.

Mj. já nezapnula tohle „rourové strašidlo“ už snad pět let… a když jsem to vyzkoušela, viděla jsem na měřiči, že to má skutečně dobrý výsledek.

Zkuste to – nic než chvilku práce vás to stát nebude…Pochopitelně, že je to vhodné do menších místností.

 

 

 

Sušené květiny a jejich negativa | Naše zahrada potřebujeme:

 

plastovou láhev

lepicí pásku

proužek látky

gázu

vodu

 

 

postup

Vyřízněte otvor o velikosti asi 5 x 10 cm uprostřed láhve.

Připevněte láhev s vodou k radiátorové troubě (viz obrázek)

Láhev lze upevnit pomocí lepicí pásky (viz obrázek), aby byla láhev co nejstabilnější.

 

 

Zabalte tkaninu kolem horké radiátorové roury (viz obrázek dole) tak, aby byla tkanina současně ponořena do vody v láhvi.

Do láhve pravidelně dolévejte vodu (například pomocí jiné láhve).

 

 

 P.S. To rourové strašidlo: Když byla moje holčička malá, byl to tvořeček přímo nabitý energií. Ničeho a nikoho se se nebála… Jednou se ozvalo v rourách od topení velmi hlasité škrundání. Protože to bylo zrovna ve chvíli, kdy jsem se jí zrovna snažila domluvit, tak jsem jejímu vykulenýmu ksichtejčku oznámila, že je to „rourové strašidlo“, které se velmi, velmi zlobí…Jo, ten večer byla hodná.Druhý večer, když se ten rourák zase ozval, tak ho dceruška seřvala: „Ty vouváku, nemám tě váda!!!“ Ale otočila se čumáčkem ke zdi a bleskurychle usnula …

J Kudlanka  J


Komentáře (4)add feed
... : mamča
Kdo četl Krhútskou kroniku, ví, že v rourách lomozí Bůh odpadních rour a potrubí - Lomikel. Ten má ještě manželku Kvakev, která ho v lomození bezvýhradně podporuje.
únor 22, 2024 07:08
... : *deeres*
Dnes by na tebe vlítnul OSPOD pro psychické týrání. Na mne taky.
Ve školce dcera chytila planné neštovice a doma to s ní bylo k nevydržení. Už jsem byla tak vydeptaná, že jsem vymyslela Hlupenici.
Po schodech v domě šel někdo s lahvemi a ty o sebe cinkaly. A já jí přesvědčila o tom, že je to Hlupenice, která takhle chodí po domech, hledá, jestli někde není nějaké uřvané děcko a jak ho najde vyndá z tašky skleněnou přilbičku, nasadí uřvanci a to zmlkne a navíc i zblbne. A byl klid.
Vlastně nic nového, jenom modernější Klekánice smilies/grin.gif
únor 22, 2024 09:05
... : Josef
Simi Mamčo připomněla, jak se asi před 10ti lety náš ministr zdravotnictví jmenoval Rubáš a jeho náměstek Hroboň. Nomen - omen.
únor 22, 2024 12:39
... : mamča
Omlouvám se za dezinformaci. Bůh Lomikel nelomozí, ale rourácí !
Co my jsme se dětem navykládali, když se bály večer rachotu v trubkách ústředního topení, že se NIC neděje, že to jenom Lomikel rourácí ! smilies/cheesy.gif
únor 23, 2024 08:09
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]