O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DOPISY - UŽ NENÍ BEZVLÁDNÁ! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 duben 2008

Asi je to už řízením osudu, že vždycky - nebo skoro vždycky -  když mám  depku, či jen špatnou náladu,  tak dostanu nějaký moc hezký e-mail. A právě včera jsem měla pověstný Den blbec, nějak mi šlo všechno šejdrem a jen jsem si přála, aby byl zas u konce. A pak večer, když jsem ještě trochu "uklízela poštu", právě přišlo... hezké virtuální psaníčko pro potěchu duše.

Bylo to poměrně nedávno, kdy jsme se tu snažili pomoci jedné z nás.  Nakonec jsme se o Hance dozvěděli, že je to docela prima ženská...  Nu, a ten dopis, co mi (nám) přišel, je tady:

 

 

 

 

 

 

Milá kudlanko,

 

     tak jsem udělala vše, co mi čtenáři poradili. Díky Tvé poznámce o romských tvrdohlavcích, jsem i já šla na věc  neoblomně... Když dorazil manžel a celý den mě prudil a otravoval natolik, že jsem už měla velké poslíčky k porodu, naštvalo mě to a zavolala jsem Ivana (zaplatila mu za návštěvu a vypití kávy). A vidíte, manžel vypadl tak rychle, že jsem se ani nestačila divit!  Ale v noci se to na mne znovu projevilo  - opět velké bolesti. Bylo to ve 35. týdnu. Přesto jsem to v noci nějak ustála, ale hned ráno jela do nemocnice, kde si mě málem nechali, ale naštěstí dost rychle zabralo magnesium a díky tomu jsem ještě celá (respektive stále "2v1").

 

     Takže jsem rovnou z nemocnice ještě mazala na státní zastupitelství, kde jsem je donutila, aby zas donutili oni místní policii k činnosti; chtěli mě odbýt, ale vzpomněla jsem si na vás - a nedala se a skuhrala. :-)))  Pak to tedy se mnou konečně policie sepsala jako trestný čin ... jak to ale dopadne, nevím, jen mi policie slíbila, že pokud se ještě jednou objeví, mám je zavolat a dostane už konečně zákaz na 10 dnů.

 

     Ještě jsem navštívila sociální pracovnice, kde se mnou sepsali žádost pro nerozvedenou manželku na výživné; to proto, aby manžel už konečně přistoupil na rozvod a přestal vše brzdit. Doufám, že když mu přisoudí, že má na mě něco platit, tak mě už nebude chtít...

 

     Nevím sice, jak vše dopadne,ale díky Vám, Danielo,  a ohlasům čtenářů Vašeho serveru, jsem se snad aspoň trochu vzbudila z letargie a z bezmocnosti boje s úřady. Také jsem začala pomocí inzerce hledat nějaký pronájem, abych vypadla ze společného domu; tím snad můj dosavadní manžel pochopí, že fakt končíme.

 

     Ještě jednou děkuji Vám všem!

 

                                                                Hanka

 

 

Komentáře (5)add feed
Gratuluju, : Ema
je moc prima, číst, že vám Kudlanka pomohla - pevně věřím, že se ti povede všechno, co ke klidu potřebuješ, a že mimčo i ty budete stoprocentně v pořádku.

Hodně štěstí!
duben 17, 2008 10:06
Dobrá zpráva, takových víc : saffron
smilies/grin.gif. Držím pěsti palce!!
duben 17, 2008 14:45
takže jsem to odhadla, Hanko, : bb
že to byla jen momentální indispozice a že až to přejde, tak si s tou situací poradíš jako doposud se vším
duben 17, 2008 23:09
... : bb :Hanka
doufám že poradím a že nepřijde nějaká nečekaná osudová pecka!
duben 18, 2008 13:32
Hanko, : Ceskymo
to je skvela zprava!!! Preju ti hodne energie a stesti k poreseni celyho zivota, uz jsi toho zvladla tolik, ze tohle dokazes taky. Drzim ti moc a moc palce!!! smilies/wink.gif
duben 19, 2008 18:05
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]