O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

FERI PDF Tisk E-mail
Středa, 01 listopad 2023
Je ukázkovým příkladem, co dokáže mediální známost. Rychlá sláva ho rychle omámila a choval se suverenně až povýšeně, a to nejen k ženám. Určitě měl jistý pocit beztrestnosti, výjimečnosti a především neodolatelnosti. Hodně tomu nahrával „kruh“ kolem něj – jeho obdivovatelé a obdivovatelky. Nebyl přeci „jen“ mladý politik, ale byl opravdu nepřehlédnutelný – v pravém slova smyslu. A co si budem říkat – děvčatům raného věku se mnohokrát nevyplatí ani přátelství s relativně obyčejným mládencem.

 


 

Nepoučilo ho to a současný soud je jen logické vyústění jeho aktivit.

Jestli soud shledá jeho vinu, nebo nenajde dostatek silných důkazů je už poměrně irelevantní. Kdo s ním zažil pár chvilek, ví své. A není to tak, že by to byl jeden, dva, nebo pár jedinců. Jistě, pár holek mu vlezlo do postele zcela cíleně. Těch, které si nestěžovaly,  protože byly spokojené, bylo určitě také hodně ...

 

A on si jen myslel, že půjdou všechny, stačí chtít. Jeho ego nekorospondovalo s realitou. Tak jak tak, každý z účastníků interakce ví své. Jeho přístup k ženám měl až spotřební charakter. On je spotřebovával pro vlastní uspokojení, aniž je vnímal jako lidi, aniž vnímal jejich potřeby. Byly to v zásadě objekty, které sloužily jeho mocenským a sexuálním potřebám. Mělo to skutečně až takový rutinní, neoriginální charakter. 

 

To, že se někdo chová jako idiot, má vysoké ego, láká  ženský do postele - to ještě samo o sobě není trestné. Nebudete tomu možná věřit, ale je spousta žen, které přesně takové extrémní macho chování pudově silně přitahuje. Vím to velice dobře právě z poradny – kde si mi mnoho dívek (i žen dospělého věku) právě na něco podobného stěžovalo… Mj. jistě znáte krásnou Páralovu knížku „Milenci a vrazi“, kde je tenhle problém nádherně popsán. Ano, ženská může být sebechytřejší, sebevzdělanější, ale když „on je tak sexy“….

Určitě to zkoušel na podstatně velké množství dívek; jenže těch, které chtěly být „viděny po jeho boku“, bylo hodně. Jistě míň, než těch, které mu daly jasnou možnost.


 

Dominik Feri

 

Čímž rozhodně Feriho jednání ani omylem neomlouvám!

 

Feriho jsem nemusela předtím a nemusím ho ani teď, ale soudci jeho pozici nezávidím, na jedné straně několik "neznámých" slečen a jejich tvrzení a na druhé straně tvrzení mladého politika, který byl svého času považován za symbol "pravdy a lásky".

 

Pevně doufám, že ty nešťastné dívčiny, které jeho jednání psychicky odnesly a jejichž výpovědi dodnes prohlašuje za nepravdivé, pevně doufám, že nakonec nebudou nijak dehonestovány a kučeravý exposlanec nebude omilostněn.

 

 

Jsou kolem nás války, ale nesmíme podceňovat ani činy,

Které sice nezabíjejí, ale ničí duši.

Napište svůj názor na tuto kauzu!

 

d@niela


Komentáře (17)add feed
... : Franta
Podle Feriho se skutky nestaly.
Podle žalobkyně jsou poškozené věrohodné.
Jestli mu to projde, tak proto, že soud nebude mít dostatek důkazů. Což by po takové době nebylo nic překvapivého. Nic víc, nic míň.
listopad 01, 2023 11:53
... : mamča
Soud je dobře načasovaný. Vzhledem k nové válce v Gaze, "vládnímu úspornému balíčku", zdražení elektřiny a tím pádem všeho...si většina lidí ani nevšimne, že nějaký Feri, který před pár lety znásilňoval naivní děvčata, konečně došel k soudu. A jestli dostane nějaký trest, nebo jenom "Ty, ty, ty", bude zajímat zase jenom ty postižené dívky a jejich rodiny.
Já očekávám, že dostane maximálně nějakou směšnou podmínku, protože je přece "dosud netrestaný".
listopad 01, 2023 12:00
... : Josef
No, tak já se tentokrát neshodnu. Sice bych měl jásat, že jeden z představitelů zločinecký bandy je souzenej, možná i odsouzenej. Ale nejásám, protože u soudu se nejedná o to, za co by odsouzenej bejt měl, tedy za členství v TOP, ale o něco, za co by, aspoň podle mě, odsouzenej bejt neměl. Už se to tady probíralo jednou, možná i dvakrát a tak mě už nebaví, znova psát totéž. Dobrýho trestu se mu dostalo na Moravě v Boršicích, i když zjevně málo. Přitom to servilní dezinformační média v čele s ČT tehdá servírovala jako politickej atentát dezolátů a buranů na demokratickýho poslance, kerýmu za jeho demokratický přesvědčení šlo o holej život (zatimco on se tam navážel do zadaný buchty a pěkně po moravsku dostal zaslouženejch demokratickejch pár přes dršťku).
To, co se teď okolo něj děje, to se mi nelíbí, vlastně se mi ani nelíbí hodnocení jeho osobnosti v článku, protože já nevim, neznám ho, vim jen to, co někde někdo napsal. Možná ovšem jeho osobnostní profil zveřejnil nějakej vzatej (na slovo) odborník, třeba expertka Džamila. To nevim a taky je mi to fuk, pro mě je celá psychiatrie i s psychologií pavěda.
A co se týče zhrzenejch ženskejch, tak i přímo osobně vim něco o tom, co dokážou.
listopad 01, 2023 13:13
... : *deeres*
Nejspíš dostane podmínku a tím to vyšumí. Že je to namachrovaný hovado, kterému stoupla sláva do hlavy a je přesvědčeno o své beztrestnosti,tak o tom nemám pochyb.
Kdysi jsem s ním viděla rozhovor, kde se ho reportérka zeptala , jak to má s děvčaty. S úsměvem jí informoval, že si může vybírat ze svých fanynek, co samým obdivem před ním padají na zadek.

listopad 01, 2023 13:26
... : Josef
No fajn, Deer. "přesvědčeno o své beztrestnosti". Ale přeci jde o to, jestli vůbec se něčeho trestnýho dopustil.
Že je to namachrovaný hovado, votom přeci žádná. Ale že ty buchy byly nepolíbený panny, který věřily na čápa a na pusinkování, který vůbec nemohly tušit, že je to namachrovaný hovado, a teď mají doživotní trauma z toho, co na ně vytáh - to snad zase ne.
listopad 01, 2023 14:02
... : Josef Kouba
Měl by existovat paragraf, pokud žena nenahlásí znásilnění do stanovené doby zákonem, májí smůlu. V případě Feriho, (jak sám tvrdí), že mu děvčata do postele lezly sami, tak neměl žádný důvod nějaké násilím roztáhnout nohy. Dnes si ženy i po 40 letech "vzpomenou" že byly znásilněny, (hlavně nějakým politikem či bohatým mužem) a soud bere jejich prohlášení vážně. 
listopad 01, 2023 16:03
... : Petr Sysala
Připomíná mi, nám dříve narozeným, dobře známou Angela Yvonne Davisová (* 26. ledna 1944 Birmingham, USA), americkou marxistickou aktivistku a feministku. V 60. a v 70. letech 20. století byla aktivní v celé řadě hnutích, včetně Černých panterů. Členkou Komunistické strany USA byla až do roku 1991 ...

Stejný vzhled, stejné chování, stejný blb
listopad 01, 2023 19:23
... : *deeres*
Fanynky nanynky dostávaly od něj obohacené pití. Alespoň to některé tvrdi, ale to se těžko prokáže, v současnosti to je jenom tvrzení proti tvrzení. Byly to trubky, neměly k němu lézt, co si od toho slibovali?
listopad 01, 2023 19:37
... : d@niela
Jojo, Angela.... na tu se dokonce tady chodilo ke kadeřnicím... Na trvalou :-)))
No, to byla eklhaft doba!!!!
listopad 01, 2023 22:06
... : d@niela
mj. jsem zvědavá, jak dopadne soud s panem doktorem Cimickým.
Z předávkování se už vzpamatoval, čas navíc získal, tak se nechme překvapit.
listopad 01, 2023 22:08
... : Josef
Dneska ráno v 9 h. bude rozsudek s Féri. Myslim, že nesměroplatnej, takže prakticky o ničem.
Ale závislý i nezávislý média budou zase mít svou dávku potravy.
listopad 02, 2023 04:54
... : mamča
Tak prý 3 roky ve věznici s ostrahou...
No, on se ještě odvolá.
listopad 02, 2023 08:44
... : Josef
Někdo na Parl. listech psal "zavřít ho až zčerná". Taková blbost, jak by mohl?
listopad 02, 2023 11:01
... : mamča
Josef : Jedině zavřít až zbělá, nebo aspoň vybledne smilies/cheesy.gif.
listopad 02, 2023 11:55
... : Marie
Mně přijde nepoměřitelný rozsudek 3 roky za skoro 3 znásilnění a 5 a půl roku jenom za "psaní na internetu". Jedeme z kopce, držme si klobouky!
listopad 02, 2023 19:42
... : Josef
Jo, Maruško. To jistě jo, kdyby šlo skutečně o znásilnění. Ale podle toho, co bylo zveřejněno, se skoro stoprocentně dá odhadnout, že žádný znásilnění se nekonalo. Jenomže, v rámci hysterie #MeToo už soud neměl jinou možnost, než ho odsoudit a proto tak učinil aspoň mírně. Kdyby teda nakonec ty tři roky skutečně dostal, tak za rok může bejt venku. Ale tak či tak, s veřejnou činností má šmitec zřejmě doživotní.
Já to s nim mám podobně, jako s Kramnym. Na pivo bych URČITĚ nešel ani s jednim z nich, ovšem, bejt odsouzenej do kriminálu jen proto, že je dotyčnej nesympatickej, tak to zase prrrrrrrr!
listopad 04, 2023 17:31
... : Josef Kouba

Názor právníka:
Soud dospel k zaveru a proto rozhodl. Zadny z provedenych dukazu nebyl ten ktery by mu sejmul usmev z tvare. Soud v rozsudku varil z vody a senat se zrejme nechal unest vlastnimi pocity. Za me se kruh neprimych dukazu uzavrel tak chatrne a oduvodneni rozsudku je tak vagni a zalozene na pocitech, ze pro stredne zdatneho pravnika nebude problem napsat na dany rozsudek elaborat, ktery donuti odvolaci soud (tentokrat slozeny z profesionalu) stavajici rozsudek zrusit a vratit zpatky k projednani k soudu prvni instance.

Nebudeme predbihat udalostem, ale myslim si, ze pripad neni zdaleka u konce a neni zdaleka prohrany (vyhrany) jak se ted zda.
listopad 06, 2023 20:00
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]