O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

UŽ JE TU ZASE!!! PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 říjen 2023
Mám na mysli Covida. Když to před třemi lety začlo, byli jsme dost zděšení. Pandémie! No těbuch! V rádiu, televizi, internetu, novinách, nic jinýho než pandémie. Začala doba náhubků, ženský šily náhubky jak zběsilý, pokud se někdo odvážil i nepatrně zakašlat v tramvaji, hrozilo mu lynčování spolucestujícíma. Když MUDr Prymula zkraje v televizi prohlásil, že to bude trvat zhruba dva roky, měli ho všichni za vyšinutýho blázna. Však si ty začátky pomatuje každej.


 

 

Pak dorazily vakcíny, nejdřív málo, několik prominentních osob doplatilo na přednostní očkování ztrátou zaměstnání. Pak už bylo vakcín dost, V televizi denně píchání, píchání, píchání, ale současně se objevily i varovný hlasy, že to s tím vopícháním nemusí bejt zas až tak moc dobrej nápad. Pochybující hlasy byly utloukaný a odsuzovaný jako dezinformace bláznů, v parlamentu vznikla a mezi lidem se rozšířila nádherná hláška, dodneška používaná "dostaneš flákanec", atd. atd. atd.

 

Jenomže ty dezinformace se postupně začaly jevit, že na nich přecijen (pro outlocitný čtenářky "přeci jen") může bejt něco pravdy. Dost očkovanejch lidí po několika tejdnech nebo měsících začaly přepadat doposud jim neznámý neduhy, klouby a svaly, nervy, alergie, taky arytmie, a co nejhůř - i úmrtí. Vono se tak řekne, že nakonec stejně umře očkovanej i neočkovanej, nojo, to jo, ale třeba by ještě nemusel.

 

Nežádoucí účinky vakcín aneb co můžeme po očkování čekat A pak, jak když prutem švihne, přesně v noci 24. února 2022 Covid odešel.

Jen tak si odešel, přes noc, stejně jak přes noc odešla cukrovka pana prezidenta Zemana.

 

Teď teda přichází podzim a po dvou letech zase, kde se vzala, tu se vzala, corona! A v televizi píchání, narůstající v píchání, píchání, píchání. Já osobně na to koukat nemůžu. Pokud jsem píchanej sám, nevadí mi to, klidně koukám, ale koukání na píchání jinejch mi vobrací žaludek.

 

 

 

Proč to televize dělá, to jsem nepochopil tehdá, ani to nechápu teď. 

Stejně se píchat už nedám.

Stačilo mi to třikrát v předchozí době a jsem rád, že snad (???) už jsem se z následků základních dvou dávek a třetí tečky vylízal.

Určitě to nebudu znova riskovat! 

 

A jak to máte s tečkováním vy?

Brejden všem přeje NČ

 
Komentáře (8)add feed
... : Marie
"Představte si vakcínu tak bezpečnou, že vám musejí vyhrožovat, abyste si jí dali.
Proti nemoci tak smrtící, že vás musí testovat, abyste věděli, že ji vůbec máte."
říjen 03, 2023 09:33
... : *deeres*
1. myš: "Už jsi očkovaná proti Covidu?"
2. myš: "Ještě ne, počkám až to odzkouší na lidech."
Poslední článek Bornový obsahuje zajímavé statistiky. Jsou to oficiální data, ale takhle seřazená jasně vypovídají o tom, co nám vnutili.

říjen 03, 2023 09:53
... : mamča
Tak je to logický. Když začala otevřená válka na Ukrajině, tak jsme se mohli místo Covidu bát války. Teď už jsou lidi otrlí, válka už trvá dlouho, takže je moc nezajímá, tak se zase objevil Covid, prý jiná varianta. A protože máme (začerněné) smlouvy na nákup spousty tohohle očkovacího sajrajtu, a likvidace je dražší, než to napíchat do lidí, tak se budou zas dělat předražené reklamy na "tečkování". Však na to máme ! Zajímalo by mě, jestli ti "odborníci" a herci se aspoň stydí, že se k těm tečkovacím reklamám propůjčili. Ale asi těžko. Peníze přece nesmrdí.
Ono vyděšenému stádu se nejlíp vládne.
říjen 03, 2023 11:40
... : Míša šíša
Jak to mám s tečkovaním? Jednoduše. Nejsem tečkovaná ani jednou a nic na tom měnit nebudu.
říjen 03, 2023 20:26
... : Josef
No, já jsem fakt věřil. A kdyby mě nepostihly do tý doby mi neznámý velmi bolestivý trable s kloubama a s lícním nervem, zřejmě bych ještě věřil. Jenomže ty trable a jejich vracení se časově tak přesně shodovaly vždycky cca po šesti tejdnech po píchání, že věřit na shodu náhod už nešlo. Taky vzpomínám na starýho pana doktora Schovánka, kterej mě odmítl kdysi očkovat proti chřipce se slovama:
"Ty ses zbláznil, víš co ti to udělá s organizmem? Jestli na tom trváš, zajdi si jinam." A to se ještě vůbec nejednalo o vakcínu mRNA!
Takže souhlas s mamčou "vyděšenému stádu se nejlíp vládne". Zcela a už nepokrytě záměrně udržovaná vysoká inflace, aby byly vyšší příjmy z nepřímejch daní, obnovení tzv. "ekologický" daně na elektriku, okradení o část důchodů, další a další zlodějny, co by zabraly celou stránku, a to všechno jen proto, aby lidi nedobrovolně zaplatili stíhačky.
říjen 04, 2023 06:12
... : *deeres*
Nobelovu cenu za fyziológiu a medicínu získali biochemici Katalin Karikó a Drew Weissman (Maďarsko a USA), ktorí vynašli technológiu modifikácie mediátorovej ribonukleovej kyseliny (mRNA) používanej v koronavírusových vakcínach od spoločností Pfizer a Moderna.
Proč ne, když cenu za mír dostal kdysi i Obama.
Ještě, že jsem ten dezolát, kdy covid se u mne projevuje jenom jako rýma.
Ale obavy mám z toho, co nakonec vymyslí, aby do nás ten sajrajt dostali.
říjen 04, 2023 06:28
... : *deeres*
USA: Republikán Thomas Massie: „USA financují výzkum transgenní mRNA jedlé vakcíny. Vědci z Kalifornské univerzity v Riverside, financovaní z peněz daňových poplatníků, zkoumají, zda mohou jedlé rostliny, jako je salát a špenát, přeměnit na továrny na výrobu mRNA vakcín, a vytvořit tak transgenní jedlou vakcínu.

říjen 04, 2023 06:33
... : mamča
*deeres* : A neměl by Nobelovu cenu dostat taky ten, co virus Covid vymyslel a vyrobil ?
Výrobcům vakcin a distributorům očkování přineslo možná větší příjmy, než zbrojnímu průmyslu.
A pak prý že netopýři...
říjen 04, 2023 07:01
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]