O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


MŮŽE ZA TO PANDEMIE? PDF Tisk E-mail
Neděle, 17 září 2023
Milá Kudlanko, nedávno jsem byla na návštěvě u sestry. Byla dost přepadlá, a když jsem se zeptala, o co běží, tak mi při kafi prozradila, že bude babičkou. Babičkou ve dvaačtyřiceti! Její "téměř" sedmnáctiletá holčička, která stále ještě vypadá, že neoblomně věří na čápa, je teď už v pátém měsíci. Sestra se o tom nadělení dozvěděla vlastně náhodou, když před měsícem uviděla u ní na monitoru rozepsaný dopis pro její třídní:

 

 

 

Dobrý den , chtela bych vám jen ríct že su těhotná a čekám dvojčátka s mím dvouletým přítelem jsme s toho oba nadšení , jsem ve čtvrtém měsíci a při porodu budeme s mím přítelem. Budeme mít dvě miminka ... Sice doktor říkal že budou asi trošku menší než normální miminka ale časem se to spravý moje mamka s toho sice ze tačátku bude trochu zaskočená ae ona to určitě dá :)

Studium dám tak že budu studovat na dálku přes internet a pak nakonci pujdu dělat něfo jak skoušky. Mamka je hodná těšim se na nákupy oblečku netrpíme nějakou nouzí takže s penězi mít problém vůbec nebudeme přítel bude semnou pak děti lídat vždycky když budu potřebovat něco zařídit nebo prostě jen tak...Vůbecs toho nebojte vím že jsem ještě hrooozně mladá ae mamka mě hodně podporuje takže probmlémy nejsou...

 

 

No, a pak že covid  (a škola přes internet) neudělal lidem průšvihy… My to všichni přežili ve zdraví, a jak je vidět, tak na mé neteři to zanechá celoživotní stopy. Osobně jsem byla z toho dost odepsaná: jednak z toho, že si toho sestra včas nevšimla, i když jak jsem pak neteřinku viděla, tak doposud na ní téměř nic není znát, druhak z toho jejího už středoškolského pravopysu!

 

Nepíšu vám to se žádostí o žádnou radu, protože tady už není rady, jen pomoci - jen snad abyste – pokud je to vůbec možné, svoje milované puberťačky a puberťáky opravdu hlídali.

Držím těm našim všechny palce, a dopředu se bojím o své ratolesti.

Naštěstí ještě obě moje holky chodí zatím na základku.

 

Zdravím všechny,

 

LUCIE

 
Komentáře (5)add feed
... : andrea
Milá Lucie, je to nepříjemný, ale stalo se a pokud to všechno dopadne dobře, tak jednou opravdu dostuduje. Protože ted nevim, pokud to za ni nepřevezme maminka, tak to bude mít najednou těžký. Podle všeho tvoje sestra je rozumná a asi nedělala zbytečně nějaký scény. Tím už se nic nevyřeší.
Myslím, že jim asi všichni držíme palce.
Jinak je to po tom "velkém volnu" všechno uvolněný a uvidíme, jak to bude pokračovat. Je jasný, že jako jedno z prvního utrpělo vzdělávání.
září 18, 2023 09:24
... : d@niela
Inu, nemyslím si, že je to dnes nějak ojedinělé, ale každopádně je fajn, že lidé už dávno - no, ne tak dlouho - neodsuzují jak časnější těhotenství, natož pak děti "za svobodna, případně bez otce".
Spíš je běžné něco podobného, co je například už dávno v Americe. "Nechci dítě, tak odjedu do jiného státu", řekne novopečený budoucí otec. A tak je tam hodně moc maminek samotných s dětmi. Třeba i podstatně větším počtem dětí, protože to je tak lehké, přijít do jináče... smilies/grin.gif

Myslím, že zatím se tady máme, pokud se péče o děti a zdravotní péči, tak, že nám to mohou běžní Amíci jen smutně závidět.
září 18, 2023 14:04
... : Josef
No tak gratuluju!!! Tohle jsou ty nejlepší zprávy!
A skoro bych řek, jak píšeš, že děvče vypadá jak by ještě věřila na čápa, že třeba skutečně věřila a právě to je příčinou.
Držim palce!
září 18, 2023 16:10
... : mamča
Mně tedy připadá, že slečna budoucí matka si představuje jenom načančaný kočárek s dvojčaty, a veškeré "nepříjemnosti" typu kde a za co budou žít, ponechává na svých rodičích.
Bohužel už se stalo, skoro sedmnáctiletá středoškolačka bude mít najednou dvě děti, ale když už se na ta robátka tak těší, měla by mít za ně taky veškerou zodpovědnost.
Rodiče jistě pomůžou, ale děti budou především její. Přehodit problémy na rodiče značí značnou nevyzrálost budoucí matky.
Tak hlavně aby děvče zdárně dostudovalo. Písemný projev je hodný tak 3. třídy Zvláštní školy.
září 19, 2023 01:12
... : mamča
"No, a pak že covid (a škola přes internet) neudělal lidem průšvihy…"
Chudák Covid, co všechno se na něj nesvede. To, že děvenka není zrovna z nejbystřejších, za to fakt Covid nemůže. To, že podobné pipinky studují střední školu, je vina našeho školství a zrušených JZD. Za minulého režimu by s touhle inteligencí mohla poklízet u krav nebo jednotit řepu.
Chudák její máma, o tátovi není zmínka.
A "tohle" se množí ! A to hned dvakrát !
Předpokládám, že "dvouletý přítel" není batole, ale že slečna tím chtěla říct, že už spolu žijí dva roky. Tak snad příteli není taky 16-17 let, a má nějakou placenou práci.
Jinak rodičům těhotné studentky přibydou děti tři.
září 19, 2023 06:57
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]