O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KDYŽ NEPŘIJDOU SHORA PŘÍKAZY PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 září 2023
No, když nepřijdou shora příkazy, je nutný řídit se vlastní hlavou. Což jest pro naše význačné politiky a další veřejně činný osoby problém. Ne, že by byl neřešitelnej, to oni si zase poraděj, jsou to přeci VIP (very impotent persons), hlavně teda mentálně very impotent. Takže, nemajíce pokynů shůry, řeší problémy tak, jak předpokládají, že by jim asi mohlo bejt shůry nařízeno, kdyby bylo nařízeno. Vznikají tak situace až srandovní, kdyby nebyly tak strašně, strašně ubohý. Stejně ubohý je pak i zdůvodňování rozhodnutí v různejch rozhovorech.


 


 

A tak třeba z rádia slyšim, že Američani (Space X) vypustili zase nějakou raketu k dlouhodobýmu pobytu na vesmírný stanici s čtyřčlennou lidskou posádkou, ve který je jeden Rusák.

Jak se mohl Musk opovážit? 

 

A v těch samejch zprávách se dozvim, že současná nejlepší světová sopranistka má v Česku zrušenou smlouvu na podzimní koncert, protože je Ruska. V Americe i jinde po Evropě zpívá naprosto samozřejmě, ale v Česku to nejde. Co kdyby se někdo v USA rozzlobil? Nebo třeba ani nerozzlobil, ale zichr je zichr.

 

 

ANNA NETREBKO: BELLEZA DE LA ÓPERA MUNDIAL | Arte, Literatura, Filosofía,  Religión, Turismo y Gastronomía

 

 

Nebo třeba čtu: "Vláda na návrh ministerstva školství souhlasila se zákazem účasti ruských sportovců a týmů na soutěžích a utkáních na českém území. Kabinet to uvedl v tiskové zprávě. Stejný zákaz se má týkat také účasti sportovců reprezentujících Českou republiku v soutěžích na území Ruska."

 

Asi ale jak kdy. Někdy sem Rusáci můžou, jen se to musí vokecat. Čtu a volizuju: "Podle mluvčího vlády Václava Smolky jeden běloruský a tři ruští fotbalisti reprezentují kazašský klub a Kazachstán, ne přímo Rusko nebo Bělorusko." No vida, když hrozí pokuta od FIFA, tak se výmluva najde. A jak parádní! Sice jsou to Rusáci, ale nejsou to Rusáci, protože nereprezentujou Rusko (zatím co zpěvačka by reprezentovala).

 

A třeba tohle: "Čína a Spojené státy se dohodly na vytvoření pracovní skupiny pro obchodní otázky. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na americké ministerstvo obchodu. Dvě přední světové hospodářské mocnosti se již několik měsíců snaží zmírnit napětí ve vzájemných vztazích. Do středy je na návštěvě Číny americká ministryně obchodu Gina Raimondová." .... 

O něco podobnýho se kdysi snažil Zeman a vysloužil si jen posměch a nenávist pseudodemokratů.

 

 

Here's what the U.S. hopes China will do after Raimondo's trip

 

 

A ještě tohle: "Zboží nacházející se na sankčních seznamech USA a EU zřejmě ve velkém množství proudí do Ruska přes postsovětské republiky. Ukazuje to analýza údajů o zahraničním obchodě, kterou zveřejnil deník The Wall Street Journal. Ukazuje prudké zvýšení dovozu západního zboží do Arménie, Gruzie, Kazachstánu, Kyrgyzstánu a Uzbekistánu a výrazný nárůst exportu z těchto zemí do Ruska."

 

A taky sranda, zase z domova: V rámci svý hysterický kampaně "Antibabiš" si piráti ve vládě prosadili naprosto absurdní návrh na zvýšení daně na noviny. Babiš na ně kašle a Mafru asi prodá, aby měl pokoj od Michálka i od úředníků EU. A co na to piráti? Najednou už na zvýšení daně netrvaj. 

Piráti jsou vůbec srandovní: "Blažek svou přítomností ve vládě je zásadním ohrožením demokracie." Nojo, ale než by piráti opustili vládu, která je samotným ohrožením demokracie, a opustili tak i všechny další stovky koryt, to radši ať trpí demokracie.

 

 

Jak to tak pozoruju,

a jen z dálky v médiích (a ne všechno, jen občas něco zachytim),

tak se mi chce blejt, velebnosti.

 

 

Brejden všem, váš

 
Komentáře (2)add feed
... : mamča
Nemá smysl si čechrat nervy čtením jakýchkoli zpráv. Člověk se zbytečně nasírá a ukracuje si život.
Ale když ono nám to nedá. Stačí si ráno při snídani přečíst jenom titulky na Novinkách...
září 04, 2023 07:03
... : Lenka1
1 s hvězdičkou.
září 09, 2023 16:28
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]