O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

O MUŽSKÉ JEŠITNOSTI A BOLÍSTKÁCH PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 duben 2008

Některé události v životě lidském slouží i jako námět k zamyšlení obecnějšímu a mohou sloužit i jako podnět k diskusi. My, muži, se co do ješitnosti rozhodně nemůžeme srovnávat se ženami - či spíše opačně - ženská ješitnost nikdy nedosáhne výšek mužské „pošlapané cti a vnitřního ega". Ověřil jsem si to sám na sobě.

 

 

 

 

 

 


     Přemýšlel jsem o tom, co mne vedlo k tomu, abych si v krátké době poté, co mi přítelkyně poprvé oznámila, že si u mne sbalí věci a končí, založil účet na Rande a zatvářil se tam jako opuštěné štěně. Bylo to ve chvíli, kdy jsem měl pocit, že jsem dal víc, než jsem dostal, že moje dobré úmysly a láska nebyly vyslyšeny a kdy jsem cítil selhání. V jejích očích to vypadá samozřejmě následovně: během pár hodin na mne zapomněl a hledá si okamžitě jinou - to jsem pro něj nebyla víc, než kus masa, děvka, kterou vymění za jinou?


     Jenže - s námi muži je to trochu složitější. Mnoho mužů po hádce s přítelkyní vyhledá třeba prostitutku - ne proto, že by tak nutně potřebovali sex - oni si hojí ránu na svém nitru... Vykonávají svoji malou pomstu, o které se partnerka většinou ani nedozví. Žena, když se mstí muži, tak mu to většinou dá "vyžrat" napřímo a ztropí mu scénu. Ne tak muž - ten si potřebuje někde jinde dokázat, že je chlap, že o něj někdo stojí a že dotyčná může jen trpce litovat.

 

 

 

 

     Ne, nevyrovnal jsem se jedním šmahem se svou minulostí, ne, neměním ženy ve svém srdci jako saka ve skříni. Cítím se odmítnutý, ve svém Račím znamení ublížený, nepochopený a nevyslyšený. Není to otázka skutečné viny a neviny ve chvíli ukončení vztahu, nejde až tak o pragmatické posouzení toho, kdo měl větší pravdu - sám za sebe, čistě egoisticky - mám pocit, že jsem nabídl maximum a ono to nestačilo. 

 

 

     Když se to však před týdnem změnilo a konec se nekonal, nebylo třeba ani této psychologické berly, bránící tomu, abych se nerozsypal a nekoukal celý den prázdně do počítače, neschopen kloudné práce. Text byl odstraněn, pacient odpojen od podpůrných přístrojů, bránících psychické sebedestrukci. Naplno se slavil návrat a myšlenky na cizí imaginární ženu byly v nedohlednu.

 


     Nicméně, úder přišel znovu a byl dokonán. Zalit mořem slz. A druhý den? Muž šel vykonat svou pomstu a zalátat díru ve své duši. Napsal světu, co všechno mu chybí a to byla rozhodně pravda. Napsal, že předchozí vztahy odvál vítr a to bylo skřípění zubů a dělání jako že "mně to přece neporazí". A dopadlo to špatně...

 


     Jak jsem jen mohl? Jsem takový cynik a asociál? Bohové... naordinoval jsem si terapii, ze strachu před vlastní bolestí a prázdnotou. Nedokáže mne toho zbavit, ale funguje jako anestetikum. Způsobuje místní znecitlivění...

 


     Věci nejsou nikdy tak jednoduché, jak se zdají. Rok krásného vztahu skutečně nedokážu ze dne na den odmazat a ani tu dívku, se kterou jsme se nerozešli kvůli nedostatku lásky, ale kvůli zásadní neshodě nad obrazem budoucnosti. Chtěl bych ji zpátky, moje srdce by ji chtělo, ačkoliv rozum ví o konfliktu, který nás rozdělil.

 

 

 

     A ano, ačkoliv jistě někde může být nebo dokonce je nějaká "neznámá", která se ke mně hodí lépe, nehledal bych ji od minuty, jen kdybych věděl, že Ona změní názor a budeme zase spolu. Byla to ale ona, kdo mne vydal světu všanc a učinil mne "svobodným" pro ostatní ženy. Já to nechtěl, ale stalo se.

 

 

Dal jsem to tedy světu na odiv - ona mne nechce - chcete mně?

Skutečně to znamená, že ji nemiluji?

 

 

Darien

 

 

 

Komentáře (81)add feed
No tak si pár dní pobreč ale ne zase moc dlouho (škodí to pleti) : NČ
Seznamování inetem docela ujde, za dodržení určitejch pravidel, který už tady byly párkrát popsaný.
Heleďse, hlavně tu dosavadní neuháněj! Jestli se ti bude chtít vrátit, vrátí se tím spíš, čím méně ji budeš uhánět. Přitom jí bude naprosto fuk, jestli´s po celou dobu někde sám fňukal, nebo prožíval bezva dny s jinou (jinejma). Docela bych spíš řek, že daleko větší šanci na její návrat máš, když zjistí, že už dávno sám nefňukáš.
No, a taky je klidně možný, že až to teda zjistí a až se začne zase o tebe zajímat, že ty už zájem mít nebudeš. A věř mi, že je to docela dobrej pocit:-)
duben 15, 2008 10:31
Jojo, to já znám. : strejda
Nejhorší na tom je, umět se odmilovat, odláskovat, odmazlit. Mě tehdy dávno pomohla další ženská, která se vetřela, kterou každý znáte a ta se jmenovala Práce. Pak jsem pochopil, že asi dělám dobře, protože jsem všude četl ta známá hesla "Jak budeme dnes pracovat, tak budeme zítra žít." A tak jsem pracoval a pracoval a jestli je můj dnešek už tím zítřkem, jak tam furt psali, nevím. Možná, že jsem měl pracovat ještě víc...

NČ, to jsem rád, že jsi na svobodě. Ani nevíš jak. Představ si, co já jsem to za starého moulu. Četl jsem, že zavřeli jednoho úředníka z magistrátu za 50 melounů, které si on přeposlal a protože jsem Tě tu dlouho nečetl, a také nevím na které úřadě Ty úřaduješ, nějak se mi to - podotýkám, že nechtěně a samo od sebe, už to bylo někdy k ránu, spojilo. Až jsem se lekl a probudil jsem se...
duben 15, 2008 11:04
Pěkný článek : Opcom
Docela přesně popisuje situaci, ve které jsem se také ocitl a před kterou se dva roky schovávám v různých druzích opojení. Bohužel se člověk jen tak neschová a jediným řešením je pravděpodobně nahrazení vyrvané části svého já, jiným člověkem.

Nesouhlasím ovšem s tím, že se v tomto případě jedná o ješitnost. Zčásti možná ano (hlavně v začátku), ale u mě je to alespoň tak, že je největší problém právě s tou chybějící částí mého života, kterou partnerka byla. A abych řekl pravdu, ani nemám náladu na hledání jiné. Ono také proč? Proč se pouštět do vztahu s tak citově nestálým stvořením, jakým je žena? Bylo by sice pěkné, kdyby si dámy mohly rozmyslet dopředu, co od vztahu chtějí a tomu přizpůsobily výběr svého partnera. Jenže i když naleznou někoho, kdo jejich požadavky splňuje (pokud si je dovedou alespoň trochu přesně stanovit - přesně podle jejich skutečných potřeb a ne podle všeobecně uznávaných trendů), tak si po čase začínají vymýšlet nové požadavky a ty staré ustupují do pozadí. Nakonec stačí jediný pocitový zkrat a vztah se postupně začíná měnit na hromadu trosek. Ale jenom bych chtěl dodat, pro případné šťouraly, že zdaleka nemluvím pouze se svojí zkušenosti a mezi ženami mám celkem dost kamarádek, nejde tedy o ublížené ego.
Jak ale z této situace? Asi tak, jak jsem nastínil na začátku - nahradit jednu závislost jinou, ať už je tou jinou závislostí další žena, drogy, sport, či cokoliv dalšího.

A ještě v jedné věci nesouhlasím - rozhodně si nemyslím, že by se ženská ješitnost nevyrovnala té mužské, jen má jinou podobu. Zkus si představit situaci, že se tě manželka zeptá, jestli se ti líbí například její nová kabelka (ze které je naprosto unešena) a ty jí odpovíš, že se ti nelíbí. V lepším případě se urazí na chvilku, v tom horším budeš mít týden tichou domácnost (i když, opravdu jde o horší případ? smilies/smiley.gif ).
Nebo jiný příklad - žena se tě zeptá, jestli se ti stále líbí její zadek a ty jí odpovíš, že sice ano, ale jen na deset let starých fotografiích (samozřejmě, že jsem to teď malinko nadsadil, ale smysl jistě chápeš).
duben 15, 2008 11:15
oprava : Opcom
"ze svojí zkušenosti"
duben 15, 2008 11:21
to Opcom : Kamila
tvou beznaděj z budování vztahu lze převést mezi pohlavími. Tj. je spoustu ženských, které mají tento pocit z mužů (jo, patřím mezi ně). Jinak to, co na konci tvého příspěvku nazýváš ženskou ješitností, bych já nazvala pouze tvou neomaleností. Jsou věci, které lze říct, aniž urazíš... Neřekla bych muži, že se mi jeho nový mobil nelíbí, řekla bych to jinak. Neřekla bych, že se mi jeho břicho líbilo před 10 lety, když bylo ploché, protože bych ho urazila. To není neupřímnost, to je slušnost.
duben 15, 2008 11:48
to Kamila : Opcom
Ono je rozdíl mezi pocity a fakty. Kolik znáš osobně mužů (lépe řečeno, jaké procento), kteří nemají stanoveno, co od vztahu očekávají, případně své nároky na partnerku v průběhu vztahu radikálně změní? Neříkám, že takoví vůbec neexistují, ale řekl bych, že se jedná spíše o výjimky, potvrzující pravidlo (jak se nelogicky říká). Alespoň v okruhu lidí, které mám možnost prozkoumat blíže, to tak funguje.

Neomalenost je vyjádření svého názoru? V případě pozadí samozřejmě, tam jsem přece psal, že se jedná o nadsázku, ale v případě kabelky? Jak bys na takovou otázku odpověděla ty? Například, že neodpovídá tvému vkusu? To je sice diplomatičtější vyjádření, ale nechtěl bych být ve vztahu, kde je takováto nesmyslná diplomacie vyžadována. Pokud někdo chce znát můj názor, řeknu mu ho. Pokud se není schopen vyrovnat s upřímnou a třeba i negativní odpovědí, nemá se ptát.
duben 15, 2008 12:05
Ježišmarjá! Co je mi po kabelce? Když se jí líbí třeba puntičkovaná, ať si ji klidně nosí : NČ
.
duben 15, 2008 12:11
opcom : bb
to platí za předpokladu, že se tazatel ptá opravdu na to, na co se ptá, že to není zástupná otázka
duben 15, 2008 12:14
... : bb
takže odpověď "když se ti líbí puntičkovaná, tak si ji klidně nos" není pro většinu žen uspokojivá, protože ona nechce jen svobodně nosit co se jí líbí, to je přece samozřejmost, ona chce nosit to, v čem/s čím se bude líbit jemu - takže bude spokojená, když odpoví nějak takhle "nevím, tu kabelku moc nevnímám, ale asi je hezká, když ti to s ní tak sluší" - kdyby to přehnal a nad kabelkou se rozplýval, pojme podezření, že se jí z toho chlapa klube cosi jiného :-)
duben 15, 2008 12:17
Opcom : Radka*
je velmi pravděpodobné, že každý muž - stejně jako žena - vědí, co od toho kterého vztahu chtějí. Kolik jich to ale řekne narovinu? Já zkrátka nevidím rozdíl mezi mužem a ženou v tomhle... A partnerovi neřeknu - ten mobil je hnusnej. To prostě není narovinu, to je zbytečně zraňující... A já vim, že se nemám ptát, jestli mám velkej zadek, když nejsem schopna přijmout kladnou odpověď, ale která z nás si podobně aspoň jednou nenaběhla? smilies/grin.gif
duben 15, 2008 12:29
to bb : Opcom
V tom případě spíše tazatelka smilies/smiley.gif Ale to už je mi jedno, odpovídám na to, na co se mě lidé ptají. Něklik let se již snažím prosazovat to, aby spolu lidé mluvili otevřeně a narovinu. Často řeším s lidmi jejich problémy a to i problémy ve vztahu a chybná komunikace je dosti velkým problémem u valné části z nich. Ono, mluvit v náznacích a zkoušet tak citlivost / empatii partnera je sice pěkné pro červenou knihovnu, ale při řešení reálných problémů tado metoda spíše problémy prohlubuje.
duben 15, 2008 12:29
to Opcom : Ája
Nezlob se na mě, ale plně souhlasím s Kamilou. To, co Ty nazýváš nesmyslnou diplomacií, je jen špetka taktu, který do slušného vztahu podle mě plně a právem patří. Pokud se nejedná o pátou kabelku v tomhle měsíci, která už doopravdy vyluxovala definitivně váš společný účet, tak prostě pokud se ti fakt nelíbí (a žena se ti pochlubí, jakou hezkou věc si koupila), určitě to lze říci tak, abys neublížil. A upřímně řečeno, já bych tedy zase rozhodně nechtěla být ve vztahu, kde takt je slovo neznámé a neomalenost se vydává za upřímnost.
A tedy nevím, jestli je to s muži opravdu takové, že mají dopředu známá kritéria, co od vztahu a partnerky očekávají - pokud tedy nemáš na mysli, že to má být bloncka s trojkama.
duben 15, 2008 12:31
Opcom : bb
zcela souhlasím
jen už mi není 26, takže vím, že to není vždy, za všech okolností dobré - odpovědět např. přímo a na rovinu na otázku, když odpověď bude zraňující
duben 15, 2008 12:32
... : bb
"např." tam nemá co dělat
duben 15, 2008 12:37
Musím než souhlasit, : Vodoměrka
všechno se dá říct dvěma způsoby... buď tak, že to dotyčného zraní, nebo s taktem... i nepříjemné věci. Záleží vždy na tom dotyčném, jestli chce zranit, nebo si tu svou neomalenost neuvědomuje... a pak třeba na to dojede, nebo se mu to vrátí stejnou měrou, a možná si potom za pár let uvědomí, že to jde i jinak. Upřímnost je fajn, ale někdy hraničí se sprostotou... na to je třeba dát si pozor.
duben 15, 2008 12:38
to Opcom : Kamila
každopádně obdivuju tvou statečnost, takhle vtrhnout do jámy lvové mezi baby a ryze chlapsky argumentovat smilies/grin.gif
....tak nám prosím tě zas hned neuteč, ano?
duben 15, 2008 12:47
jo, když mi bylo 26... : Milan
to jsem si to taky maloval jinak...
Ale - neslouhlasím s tebou v tom, že se má jedna závislost nahradit druhou.
To jdeš z bláta do louže, Opcome.
Mj. - jakou sis vybral tu "náhradní" ty?
duben 15, 2008 12:48
to Radka : Opcom
Problém podle mě není v tom, co řeknou, ale co přiznají sami sobě (v tomto se dá mluvit o obou pohlavích). Ale rozdíl je pak v samotném průběhu vztahu. Když si řekne chlap, že má takovou a takovou představu, co by od partnerky a od partnerství očekával, drží se toho. Žena tyto věci velmi často v průběhu vztahu změní a to zásadním způsobem (rozhodně se nejedná o kosmetické úpravy, jak je tomu u muže).
Vlastně by se dalo říct, že muž hledá konkrétní věci v partnerství a hledá obdobné věci i tehdy, když změní partnerku a žena hledá proměnlivé vlastnosti u konkrétního partnera.

Jistě, já nepsal "ten mobil je hnusnej", ale "ta kabelka se mi nelíbí" (ne "ta kabelka je hnusná"). A myslím, že je to právě případ toho taktu - když řeknu "nelíbí se mi", je to jako odpověď ještě v pořádku, když řeknu "je to hnusný", už se o necitlivost jedná. Ale s ničím by se to nemělo přehánět, ani s citlivostí).

duben 15, 2008 12:55
to Ája : Opcom
Nezlobím se smilies/smiley.gif Dost už jsem toho vysvětlil v textu pro Radku, ale mám ještě pár slov.
Přečti si, v jakém kontextu byl pojem "nesmyslná diplomacie" použit. Opravdu ti připadá, že když někomu odpovím na otázku "líbí se ti ta věc, co jsem si koupila" negativní odpovědí, že se jedná neomalenost?
A myslíš, že psychicky zdravému, dospělému jedinci, může ublížit fakt, že se jeho partnerovi nelíbí nějaká jeho věc? Chápu, že ubližuje, když se svému partnerovi nelíbí slečna samotná, ale v případě neživé věci?

Vůbec jsem teď nemluvil o fyzických vlastnostech potencionálního partnera!!! Požadavky na ně se v průběhu času mění zcela určitě, bavil jsem se pouze o osobnostních rysech člověka a o způsobu fungování a naplnění vztahu.

duben 15, 2008 13:03
to bb : Opcom
Já ale přece nikde netvrdím, že by to tak mělo být vždy. Samozřejmě, že je pro některé věci takt nutností, ale rozhodně se to netýká kabelky - tedy, míra taktu by měla být v hodnocení kabelky mnohem nižší, než například u odpovědi na otázku "líbí se ti můj zadek". I tak by ale odpověď neměla být lživá, v tomto případě lze říci například: "sice by se mi líbilo, kdyby byl tvůj zadek trošku pevnější, ale ty se mi líbíš jako celek a proto s tebou jsem. A detaily spolu můžeme vyřešit ve fitku, kam bychom mohli začít chodit, pokud si nejseš svým pozadím jistá". Samozřejmě se ale očekává i ochota zapojit se do cvičebního procesu, což může být trochu problém.
duben 15, 2008 13:12
to Vodoměrka : Opcom
Jistě, myslím, že mezi námi není spor smilies/wink.gif
duben 15, 2008 13:12
to Milan : Opcom
Záleží na tom, jak se na pojem "závislost" podíváš. Člověk může být na čemkoliv závislý už jenom tím, že ho to udrží od negativních myšlenek a vzpomínek na věci, které už dohromady nedá.
Jakou závislost jsem si vybral já? Vybral jsem si kombinaci závislostí - určité drogy (alkohol, cigarety a marihuana) a jisté činnosti, které mě odreagují (ať už se jedná o procházky, literaturu, přestavování bytu, ...).
duben 15, 2008 13:17
to Kamila : Opcom
Díky, mám bohatou praxi ze zpovednice.cz smilies/smiley.gif Neuteču, maximálně se na nějakou dobu vzdálím.
BTW: "ryze chlapsky argumentovat" - co tím myslíš? Tento pojem mi škube koutky úst smilies/smiley.gif
duben 15, 2008 13:19
jo strejdo, dík za starost. : NČ
Nejsem ale správním úředníkem, takže tydle úřady maj ke mně dost daleko.
Toho Dariena je mi fakt líto. Von si myslí, že když třeba náhodou si ta buchta tady přečte, jak von ji strašlivě miluje, že mu znova naskočí. Ale buchty takovýdle vesměs nejsou. Bolestínky sice politujou, ale už jim nepodržej. To si nechaj pro většího suveréna. Anebo počkaj, až uviděj toho suveréna znova v něm. Já osobně bych už ale do ní nešel.
duben 15, 2008 13:44
Jejdanánku! : Krakonoš
Dospělej chlap, kterej se cejtí zraněnej partnerčiným názorem, že si koupil hnusnej mobil, by měl asi rychle vyhledat odbornou pomoc smilies/wink.gif. Některý lidi si ale, pravda, svoje zraněníčka a bebíčka přímo hejčkaj, přetavujou je do květnatejch, téměř básnickejch (a teda zpola nesrozumitelnejch) traktátů a vystavujou to na veřejným prostoru; proto se asi takováhle debata rozvinula právě pod jedním takovým bolestínským výtvorem. Chlape ufňukaná, dostals kopačky a bolí to, no, stačilo napsat tuhle jednu větu. Teď jde vo to si uvědomit, že "smrtí boj nekončí", voklepat se a bejt zase normální, ne?
P.S. Zkusil jsem si představit, že jsem si koupil boty, moje milá řekne, že se jí teda fakt nelíběj, já zvolám: "Ó, jsem zraněn a rozerván," zapláču a utíkám třeba za tou prostitutkou, bych provedl svou malou pomstu. smilies/grin.gif Prosím, pro chytače za slovíčka, toto je ndsázka! Ale mlátím se při tý představě smíchy, že se mi asi nepodaří opsat těch pět písmen dole. smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
duben 15, 2008 14:20
Hlásím se do řady těch, : saffron
které potkávají muže,kteří nevědí co chtějí - nebo to možná z taktických důvodů nepojmenovávají na férovku. Hodně z nich začíná velmi neutrálně, mají vystrčená tykadla, opatrně sondují terén a hledají, jak se co nejsnadněji dostat k svému cíli - často pak prezentují jen to, co jim pomůže konkrétní ženu sbalit:-). Pak se musím poctivě přihlásit do řad žen, které (podle Darienovi definice) přesně nevědí, co od života chtějí - mám svoji rámcovou představu, po životních zkušenostech vím, co bych si přála a co určitě nechci, ale vždycky mi zůstává jedna část, která je neohraničená. Ta se dotváří v konkrétním pastnerství a až doposud jsem si myslela, že je to tak přirozené. K těm cancům o prostitutkách, zlomených srdíčkách etc. se krásně vyjádřil Krakonoš. Když jsem procházela různé seznamovací inzeráty na netu, tak jsem si všimla, že muži se "nabízejí" jako zatoulaní psi - "jsem hodnej, smutnej a vopuštěnej, která by se mě chtěla ujmout?". Asi nemám tu patřičnou dávku opatrovatelských sklonů, ale tohle mě nikdy nezaujalo:-)
duben 15, 2008 19:37
Takové uvažování : Petronila
mi přijde strašně nedospělé, až dětinské. Autore, nezlob se, nechci se Tě dotknout, ale tohle by mě jako ženu spolehlivě odradilo.

Za prvé - vidím v tom ublíženost a snahu se té partnerce pomstít, a ochotu vrhnout se jí okamžitě k nohám, kdyby jen chtěla.

Já si myslím, že řešit takovouhle akutní situaci hledáním nové partnerky je snad to nejhorší, co můžeš udělat (pokud to tedy není jen vztah na jednu noc, oboustranně tak oběma chápaný) - nechtěla bych být tou "náhradní" holkou, co se chytila na "smutné psí oči".

Jestli jste se rozešli kvůli zásadní neshodě nad obrazem budoucnosti, jak píšeš, tak je to v konečném součtu jedině dobře. CHápu, že to asi děsně bolí, ale pokud to bylo opravdu tak zásadní, tak je líp se rozejít teď než v momentě, kdy byste měli společnou hypotéku a dvě malé děti.

Já osobně bych se vrhla na práci, ubezdušila bych se sportem, ale rozhodně ne do jiného vztahu. Sama bych rozhodně nechtěla někoho, kdo nemá vyřešenou minulost, a už vůbec ne někoho, kdo uvažuje stylem "pomstít se, aby ten druhý litoval".
duben 15, 2008 20:21
Opcom : Petronila
nejedná se o ublížené ego - povídali, že mu hráli smilies/grin.gif

Krakonoši - stejně tak jako dospělá ženská, která se cítí natolik uražená, že se jejímu partnerovi nelíbí její kabelka, že s ním týden nepromluví, by měla taky vyhledat odbornou pomoc, Jinak s Tvým příspěvkem naprostý souhlas. Rozchod (tedy ve fázi chození, nemluvím o rozvodu manželství s dětmi) by snad měl normální dospělý člověk unést - klidně vyřvat díru do polštáře, rozboxovat boxovací pytel, vyplakat se na rameni nejlepšímu kamarádovi/kamarádce - ale NEFŇUKAT, NELITOVAT SE a NEMSTÍT SE. Vždyť je snad OK, že ten druhý přijde na to, že nejsem to pravé ořechové - to snad má strávit dalších 50 let s někým, kdo není jeho šálek čaje?

duben 15, 2008 20:26
Co by mě spolehlivě dostalo : Petronila
na místě té dívky (pokud by ten rozpor nebyl opravdu zásadní, protože v tom případě by přes to asi už nejel vlak):

kdyby se Darien choval stylem - jsem hluboce zraněn, neb jsem tě opravdu miloval, ale co se dá dělat, Ty nechceš a já to plně respektuji. Žít s Tebou sice bylo nádherné, ale teď si budu muset poradit sám. Nějakou dobu si budu v skrytu lízat rány, protože nezastírám, že teď to opravdu hodně bolí, ale vím, že za čas se z toho dostanu a budu zase v pohodě.
duben 15, 2008 20:34
Opcom, když jsme u toho teoretizování :-) : bb
co když nastane situace, že ona si svým zadkem jistá je a je s ním spokojená a vážně nevidí důvod, proč se tejrat ve fitku aby měla zadek jako JLo, zatímco on má na její zadek ten názor cos napsal - mohl by být pevnější, ale zapadá do mnou milovaného celku, tak pojď, vytáhenem tvůj zadek na cvíčko...? :-)
Má pak ona právo jednat upřímně a zranit jej (na hlavě činkou)?
duben 15, 2008 20:41
Opcome, tak si tady čtu tu tvoji filozofii o přímosti : strejda
v partnerských vztazích a z Tvého psaní vidím, že jsi ještě mlád. Také mi tu škubou koutky úst. Jen počkej zajíci...až dorosteš. smilies/cheesy.gif
Tzv. "na rovinku" (nelhat), můžeš či musíš říkat partnerce úplně jiné věci, než to, co jsi příkladoval.
Příklad s kabelkou: O tom, že se ti nelíbí ta či ona kabelka, jí můžeš říct jen tehdy, jste-li oba ještě před výlohou, pokud ji třeba vybíráte spolu. Pokud už s ní přijde ona a řekne, že si koupila kabelku, měl bys ji pochválit. Ne zhanit. I kdyby se ti nelíbila (nevím však proč, protože ženské mají úplně jiný vkus než chlap a kabelku si kupují vždy takovou, aby ještě k něčemu ladila, třeba k botám), měl bys na ní najít alespoň nějaký klad. Třeba že má hodně kapes a že je fajn, že se jí tam vejde i deštník. Třeba. Každá normální ženská (pokud jí něco zhatíš) to přestane nosit. Ta moje aspoň jooo.
S tou prd - pardon zadkem. Z vlastní zkušenosti vím, že ženy nemají rády velký zadek. Ony si ho pravidelně kontrolují jednak očima, jednak omakem a často se na něho dívají i v zrcadle. Zadek je pro ně jakýsi etalon hmotnost. Podle velikosti zadku se řídí i obsah a obměna jejich skříně. To nevíš?
Zase příklad. Když je tu žena se mnou přes víkend, nosím jí snídani do postele. Ona si v sobotu ráda přispí. Naopak já, ranní ptáče, zvláště v létě a pokud neprší, mám ráno čas, tak si vyhraju se snídaní. A ona mi řekne, že nemůže takhle jíst, že ji tady vykrmuju a na důkaz si stlačí prsty kůži na hýždi a na břiše. "Podívej" řekne. A já řeknu no co? Snad bys nechtěla být jako ty vychrtlé modelky, co si na molu šlapou na špičky? Pohladíš jí, poplácáš jí prdelinku a řekneš, že se ti naopak líbí. A ona pak sní i tu třetí obloženou housku. Některé věci by se měly řešit pouze humornou formou. Tím "vše na rovinku", jí jen ublížíš. Ono ale záleží jak na NĚM, tak na NÍ. Nedá se to asi paušalizovat na obě pohlaví všeobecně.

Bébé, když už jsme u těch zadků, kdo je to prosím JLo? Bardotky zadek si umím vybavit, Barbary Brylské také, ale JLo neznám. To bude asi tím, že nečtu AHA.

duben 15, 2008 23:35
Strejdo, : Petronila
je vidět, že jsi znalec smilies/wink.gif
duben 15, 2008 23:48
Chyba - : strejda
tam má být hmotnosti (aby to dávalo smysl)
duben 15, 2008 23:51
Potronile : strejda
si piš!
duben 15, 2008 23:54
... : Minnie
Jo jo... smilies/grin.gif Šestadvacetiletí odborníci na vztahy, šestadvacátníci se zlomeným srdéčkem, co vědí vše o ženách, co vědí přesně, jak VŠECHNY ženy uvažují smilies/cheesy.gif ....tak ti jsou FAKT zábavní...
duben 16, 2008 05:46
strejdo, není to ta kočka Lopezovic, Jenifer? : Milan
co říkáš její pr-zadeli?
duben 16, 2008 06:59
Jennifer Lopez : Míša šíša
jo, je zajímavý, že bb zmínila právě ji, protože ona je proslulá svým oblým zadečkem a jednou dokonce vyhrála nějakou cenu za nejkrásnější zadek v Hollywoodu či co, přičemž ona se vždy (údajně - dle bulváru) trápila, že má zadek velký.

Asi se už budu opakovat, ale k tomuhle nastolenému tématu se to hodí. Můj tatík říkává, že "velká p*del je lepší než velký věno". Ale možná tím chce jen před svým zeťákem zaobalit to, že u mě to věno nějak chybělo smilies/kiss.gif
duben 16, 2008 09:33
Míšo šíšo, : Ariana
smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif Taky mně věno chybělo, takže asi zaujal jenom ten holý zadek smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
duben 16, 2008 10:02
Odpovědi : Opcom
to Petronila:

A nějaký argument, který by podložil tvé tvrzení?

to bb:

Pokud si je žena svým pozadím jistá, bude se někoho ptát, jestli se mu líbí? Bude potřebovat, aby jí někdo v její jistotě podporoval?
A dále – neřekl bych, že je mnoho žen, které si jsou svým pozadím jisté, a proto se zeptají – pak by samozřejmě nikoho mlátit činkami neměly smilies/smiley.gif

to strejda:

Ano, mlád jsem (a to už tu bylo napsáno), ale nemyslím si, že svůj postoj časem změním, protože jsem ho už změnil. Měl jsem podobný názor, jako ty – snažit se ženu pokaždé ubezpečovat, že je dokonalá, krásná a obsahuje všechny superlativy, které je vůbec možno obsáhnout (opět nadsázka), i když jsem měl třeba názor jiný. Pak jsem si ale řekl, proč to mám dělat? Proč bych nemohl být i kritický, když se mi něco nelíbí? Já kritiku snesu také a dokonce si jí vážím (i když mi kolikrát příjemná není), proč bych měl posuzovat ostatní podle jiných měřítek, než sám sebe (jasně, člověk sám sebe hodnotí s menší objektivitou, než ostatní, ale teď se bavím o kritériích)? A také si nemyslím, že bych neuměl nalézt tu správnou míru taktu, alespoň mi partnerky nevyčítaly, že jsem necitlivý, nebo že bych je nedokázal pochopit (určitá tvrdost mi vyčtena byla, ale to se týkalo spíše reakcí na některé pokusy o citové vydírání).
„Každá normální ženská (pokud jí něco zhatíš) to přestane nosit“ – mám se svými bývalými partnerkami jiné zkušenosti. Možná měly více sebevědomí? Nebo chápaly princip, že co se líbí jednomu, nemusí se líbit druhému a je nejdůležitější, když se v tom cítí dobře (pokud bychom se bavili o oblečení, kabelkách, botách, …)? A také je otázkou, co je podle tebe „normální ženská“.
A stejně tak obráceně, když mi něco kritizovaly ony (například moc krátký účes) – bylo vždy jen na mně, jestli danou věc na základě jejich kritiky změním, nebo ne, protože se mi to tak líbí.

Ohledně zadku – ženy sice nemají rády velký zadek, ale mnoho z nich si ho doslova pěstuje.

A ke tvému příkladu – rád dám slečně najevo, že se mi líbí, ale abych jí přesvědčoval, aby se vůbec pořádně nasnídala? Takové hry hrát odmítám, jsou mi odporné. Dospělý člověk by měl sám vědět, jestli má hlad a pokud chce hubnout tím, že nebude dostatečně snídat, tak se chová dost pokrytecky (leda, že by neobědvala, ani nevečeřela) – nevěřím totiž, že by neznala pravidlo o zdravém způsobu rozložení stravy (snídaně - bez omezení, oběd – vydatný, ale nepřejídat se, večeře – něco lehkého, nekalorického a nejlépe několik hodin před spaním. mezitím samozřejmě svačit). Takže to vidím tak, že si s tebou tvá partnerka hraje a ty jí na její hru přistupuješ – pokud tě to baví, nic proti, mně by něco takového asi dost lezlo na nervy. Já potřebuji, aby má partnerka byla samostatným a sebevědomým člověkem, ne dítětem, kterému musím chválit každou bábovičku, kterou uplácá z písku.


to Minnie: Děkuji ti za tvůj emotivní výplod. Příště zkus trochu argumentovat a také lépe číst, předem děkuji.

duben 16, 2008 10:35
Teda Opcome, : Ája
Ty jsi ale konfliktní typ.... Vůbec jsi strejdu nepochopil. Copak to nechápeš? Fakt bych nestála o to u ranní pohodičky s luxusem snídaně do postele přemejšlet o racionální stravě a zdravém rozložení příjmu potravy během dne. Snídaně do postele je přece hrozně milý gesto, a ty výčitky "to bych neměla" nejsou přece nic proti ničemu a nesouvisí se sebevědomím. A já si nemyslím, že strejda "trpí" vyjadřováním superlativů vždy a za všech okolností, o tom to totiž není. Rozhodně nejde o chválu za každou uplácanou bábovičku...
A ještě jedna poznámečka - dospělý člověk by měl podle mě vědět spoustu mnohem důležitějších věcí, než je rozložení potravy během dne. Třeba to, že rozhodnout se, že už všechno báječně vím a rozhodně se nehodlám měnit je věc, která k dospělým stanoviskům nepatří - aspoň si to tak myslím.
A postoj - já kritiku snesu, musíš ji snést taky - no nevim, prostě mi to silně nesedí, vůbec tenhle způsob uvažování, celý mi to zavání jakýmsi businessem, na kterej se scvrknul a omezil vztah tak, jak ho vidíš Ty.
Opcome, nedalo mi to nenapsat, nějak z Tebe čiší takové to "mladý, dynamický, perspektivní..." a taková nějaká nedefinovatelná obyčejná lidskost - tu zase postrádám. Objektivně máš v lecčems pravdu, názor snesu kritiku, musíš ji snést taky asi obhájíš, ale ... No nic, jen jsem měla potřebu reagovat smilies/smiley.gif
duben 16, 2008 12:04
Ájo, souhlas se vším : Míša šíša
A navíc bych dodala, že já si osobně myslím, že Opcom vůbec, ale vůbec nesnese kritiku smilies/kiss.gif
(apropó - je tu mezi námi někdo, kdo ji snáší bez výhrad?)
duben 16, 2008 12:13
Strejdo :-)))))))))))))))))))))) : NČ
A máš to černý na bílym potvrzený, že ses nemýlil. A já jsem se zase bezva pobavil:-)))))
duben 16, 2008 12:45
to Ája : Opcom
Konfliktní typ? Pokud diskusi považuješ za konflikt, tak asi konfliktní typ jsem.
Já myslím, že jsem ho pochopil.
„Snídaně do postele je přece hrozně milý gesto, a ty výčitky "to bych neměla" nejsou přece nic proti ničemu a nesouvisí se sebevědomím.“ – pak jde tedy o co? O hru, o které jsem psal. Jinak souhlasím, že je snídaně do postele milé gesto – na takové gesto je ovšem vhodnější poděkovat a rozvinout nějaký příjemný rozhovor, například řešit, co budeme nadcházející den tvořit. Rozhodně mi nepřipadá vhodné vyžadovat nějaké ujišťování. Na to pak lze odvětit, že slečna bude připravovat snídani sama, aby si sama mohla zvolit, co bude chtít konzumovat.
Já také beru snídani (nejen) požitkářsky a zdravou výživu neřeším. Asi jsi nepochopila kontext, ve kterém jsem ji zmiňoval (viz. pokrytectví, nebo hra).

Já někde psal „už všechno báječně vím a rozhodně se nehodlám měnit“? Tak si mé věty vykládáš ty – chybně.

Jistě, když ti takový postoj nesedí, je to tvoje věc. Nikdo ti nebere právo na soužití s člověkem, který má jiný postoj, než já. A mimochodem, vztah bohužel obchod je, i když si to mnoho lidí ve sladkém opojení nepřizná. Někdo dá na trh nezadaných (vím, že to zní hrozně) nabídku svých vlastností a očekává za ně někoho, kdo bude obsahovat soubor vlastností, které požaduje. Když na sebe narazí dva lidé, kteří vzájemně dovedou své poptávky uspokojit, dají se dohromady (stejně jako zákazník uzavře obchod s prodejcem, pokud ten nabízí hledané zboží za přijatelných podmínek).

Věřím, že tak na tebe působit mohu, ale v reálu ani dynamický, ani perspektivní nejsem. Žiji si ve svém světě a na nějaké budování ať už kariéry, či společenské prestiže, zvysoka kašlu (je to částečně způsobeno i mojí leností).

Jsem rád, že jsi měla potřebu reagovat – kdybychom tuto potřebu neměli, byla by tu asi trochu nuda :-)

duben 16, 2008 12:47
to Míša šíša : Opcom
Na základě čeho soudíš, že Opcom vůbec, ale vůbec (nezapomněla jsi dodat tři tučné vykřičníky?) nesnese kritiku?
duben 16, 2008 12:49
Strejdo, Míšo, Ájo :-))))) : NČ
Dík ještě jednou. Bavím se bezva :-))))
duben 16, 2008 13:40
Opcome, : Míša šíša
tři tučné vykřičníky jsem nezapomněla dodat, ty jsi to zvládnul skvěle sám svými posledními komentáři.
A na základě čeho tak soudím? Nesoudím, jen jsem řekla, že si to myslím. A myslím si to podle toho, jakým způsobem reaguješ.

A jenom pro potvrzení: opravdu očekáváš od partnerky, že poté, co jí doneseš snídani do postele, začne řešit, co budete nadcházející den tvořit? T-v-o-ř-i-t?... ??? A co takhle při pojídání croissantů sestavovat harmonogram dne?
Nemohu se zbavit dojmu, že Ája na to kápla úplně přesně smilies/wink.gif
duben 16, 2008 14:20
Jo vlastnosti, vlastnosti jsou pěkná věc, : wendy
ale stejně si nakonec vybereme toho, kdo nám nejvíc voní. A máte po filosofii...
smilies/cheesy.gif
duben 16, 2008 14:31
ale jdi ty, wendy! : Kamila
nevybereš si kriminálníka, co ti voní smilies/grin.gif
A abych nebyla tak drsná - i kdyby mi voněl sebevíc, tak pokud mi bude pomlouvat kabelky a říkat, že mám velkej zadek, tak mi vonět přestane smilies/grin.gif
duben 16, 2008 14:41
NO jo, : Béda Traktorista
vono to je tak, Opcome, že i ta ženská s tím největším zadkem chce slyšet, holka, neblbni, víš, že tě mám rád takovou, jaká jsi, právě proto, že to jsi ty. Stejně tak jako chlap, ať už umí přijmout kritiku nebo ne, by určo nevydržel s nějakou ochechulí, co by mu pořád říkala, že ty zuby měl bělejší a měl jich o pár víc, že ty vrásky se jí nelíbí, že břicho taky nic moc, že ta košile, co si koupil, je ohavná a tak dále a tak dále. A že své skálopevné přesvědčení, že se nikdy nezmění a ze svých názorů nesleví, se časem změní na Nikdy neříkej nikdy a zkušenosti ho naučí, že všechno je možné, na to si milej Opcom přijde za takových deset dvacet let sám. Jsem zvědavej, jestli to tady na kudle potom přizná. smilies/wink.gif
duben 16, 2008 15:03
NČ, : Ája
jejda, jsem teď malinko mimo mísu :-)))) Řekni mi, čim Tě bavíme...? :-))))) (asi vykazuju vysokou míru natvrdlosti, ale zvědavost mi nedá?:-))
duben 16, 2008 15:30
Tak já teda jdu.... : wendy
to víš že jsem to nemyslela extrémně, ale cloumají ty lidské feromony s námi pěkně a ani si to moc neuvědomujeme.
Hned jak přijdu domů otestuju toho svého přítulku. A běda, jak se mu moje krešlaková kabela nebude zdát dost krásná !
smilies/grin.gif
duben 16, 2008 15:50
Odpovědi 2 : Opcom
to Míša šíša:

Opravdu? A čím konkrétně dokládám, že nesnesu kritiku?
"A na základě čeho tak soudím? Nesoudím, jen jsem řekla, že si to myslím" - těmito větami jsi mě opravdu rozesmála - nikdy jsi neslyšela například otázku "Co o tom soudíš?" ("Co si o tom myslíš?")? smilies/smiley.gif
Opět bych tě ale poprosil o konkrétní příklad.

To byl příklad toho, o čem se v té posteli můžeme bavit. A ano, tvořit, co ten den podnikneme. Pokec o tom, co bychom chtěli daný den dělat, je podle tebe špatný?

to Béda Traktorista: Ale to já chápu, vždyť jsem psal možný způsob odpovědi na takovou otázku: "sice by se mi líbilo, kdyby byl tvůj zadek trošku pevnější, ale ty se mi líbíš jako celek a proto s tebou jsem. A detaily spolu můžeme vyřešit ve fitku, kam bychom mohli začít chodit, pokud si nejseš svým pozadím jistá" - to je podle mě podobný způsob odpovědi, jako píšeš ty.

"Stejně tak jako chlap, ať už umí přijmout kritiku nebo ne, by určo nevydržel s nějakou ochechulí, co by mu pořád říkala, že ty zuby měl bělejší a měl jich o pár víc, že ty vrásky se jí nelíbí, že břicho taky nic moc, že ta košile, co si koupil, je ohavná a tak dále a tak dále" - no moment, tady se přece bavíme o situaci, kdy žena položí otázku, ne o tom, že bych jí měl stále dokola opakovat její negativa - viz. třetí a čtvrtý odstavec mého prvního komentáře v této diskusi její další vývoj (mám takový dojem, že sis celou diskusi nepročetl). A stejně tak k dalšímu bodu, nikde netvrdím, že se můj názor nikdy nezmění. Psal jsem pouze, že si to nemyslím (nepsal jsem ale, že to 100%ně vylučuji) vysvětlení, proč si to nemyslím.
duben 16, 2008 17:00
nějak vypadly znaky plus : Opcom
byly použity po:

"prvního komentáře v této diskusi" a
"(nepsal jsem ale, že to 100%ně vylučuji)"
duben 16, 2008 17:04
opcome : bb
ale může, právě naopak, může si být jistá, a proto se bude ptát, protože to bude chtít slyšet od něj, prostě si tím oklikou, jak to ženy dělají, řekne o pochválení zadečku (když si nebude jista, zeptá se dobré kamarádky)
a ejhle, on na to fitness
pak ona může zvolit tu činku :-))
duben 16, 2008 17:09
Argumentovat nebudu, Opcom... : Minnie
Ne snad, že bych to nedokázala, nebo mi snad chybělo racionální a logické myšlení, (neb jsem ženského pohlaví),smilies/grin.gif ale bylo by to plýtvání časem a energií...
Rozebírat do detailů výroky o opravdu hnusných kabelkách a mobilech (existuje to vůbec? smilies/cheesy.gif) nevyhovujících účesech, rozměrných pr- zadečcích, racionální stravě, pokrytectví, alkoholu, cigaretách, marihuaně, posilovnách..., o tom, zda ženy vědí, co chtějí, případně muži vědí, co chtějí a kdo z nich to ví líp...
Kopírovat, citovat, vysvětlovat... za účelem "vítězství v diskusi", navíc na naprosto cáklý téma "muži versus ženy," případně "mimořádně inteligentní a správně a logicky uvažující Opcom proti všem," to mi přijde krapítek únavný... Jinak článeček od "Dariena" je dost hloupej a pomatenej, ale naštěstí je to tady na Kudlance výjimka.

duben 16, 2008 18:12
Dotaz to Opcom : tippler
"sice by se mi líbilo, kdyby byl tvůj zadek trošku pevnější, ale ty se mi líbíš jako celek a proto s tebou jsem. A detaily spolu můžeme vyřešit ve fitku, kam bychom mohli začít chodit, pokud si nejseš svým pozadím jistá"

Už jsi tohle někdy nějaký řekl?
duben 16, 2008 19:48
Opcom : Petronila
pouze a čistě můj pocit vyplývající ze způsobu, jakým o těch věcech píšeš smilies/wink.gif
duben 16, 2008 20:45
Ájo, abys teda nebyla mimo mísu : NČ
baví mě úžasně Opcom!!!! Díky vám!!! Tak jsem to myslel.
duben 17, 2008 06:03
tipplere : Kamila
:-)))))))))))))))))))))
duben 17, 2008 08:18
Přilití benzínu do ohně, díl třetí. : Opcom
to bb:

Pak holt musí počítat i s negativní odpovědí. Pokud si je ale jistá a má přitom jistou míru sebereflexe, tak by negativní odpověď přijít neměla (stejně mi nedává logiku, proč se musí ujišťovat člověk, který si je něčím jistý).

Ta činka se mi ale stále nějak nelíbí – nebylo by možné, aby místo mlácení partnera činkou, došla třeba nakoupit, nebo umýt okna (chápu, že se mi po této větě objeví na čele světlo zaměřovače odstřelovací pušky feministických spolků)? smilies/smiley.gif

to Minnie:

Je pravda, že jsem podobnou odpověď mohl očekávat a samozřejmě VŮBEC nejde o nedostatek argumentů.

K tomu zbytku – hluboce se omlouvám, nechtěl jsem ti způsobit nějaký komplex.
Mimořádně inteligentní a správně a logicky uvažující Opcom ti přeje pěkný den

to tippler:

Ohledně pozadí ne, nebylo to potřeba (díky Bohu, musel bych začít chodit do fitka, přítelkyně byly takového založení, že by se podobného návrhu okamžitě chytly, až by vybublaly).

to Petronila: Ok, díky za odpověď.

to NČ: Zřejmě budeš velice veselý člověk. Tak ať ti úsměv vydrží.

duben 17, 2008 09:03
...dík za přání, génie...... : Minnie
a můžeš být bez obav, žádnou újmu jsi mi nezpůsobil, neb podobných existencí je plný internet a já jsem zvyklá...
duben 17, 2008 14:44
to Minnie : Opcom
A já ti děkuji za uklidnění, oddechl jsem si.
duben 17, 2008 14:54
opcome, potřetí nalít do džbánu: : bb
ujišťování o tom, že se jemu líbí její zadeček neznamená její nejistotu, znamená jen to, že chce slyšet od něj, že jej přitahuje, líbí se mu - to člověk občas rád slyší, i když není nejistý
kdyby ses nepohyboval jen v rovině teorií, tak bys to už asi znal :-)
sice jsem ještě nepraštila nikoho činkou, ale polila vodou a vínem, obojí mi poskytlo rychleji uspokojení a tuším i větší, než kdybych se převlékla do tepláků, napustila kbelík, sundala záclony, oprášila pavučiny a jala se mýt okna...
duben 17, 2008 17:38
Opc, : NČ
dokud budou existovat, a hlavně exhibovat, přesvědčenci o své vlastní dokonalosti, úsměv mi vydrží zcela jistě.
To přímo žeru!!!! Dík :-)))))
duben 18, 2008 06:12
... : Opcom
to bb

Já beru, že chce člověk slyšet od druhého, že se mu líbí. Ale taková věc by podle mého názoru měla přicházet automaticky, spontánně a ne na základě nějaké otázky. Pak v tom vidím jistou křečovitost a navíc se chlap dostává do nepříjemné situace, kdy musí lhát (místo toho, aby spontánně pochválil jinou vlastnost partnerky, která se mu líbí).
smilies/cheesy.gif Máš pravdu, že se v současné době převážně v rovině teorií pohybuji - ono to ale není zase až tak špatné, přijdu domů a nikdo po mně nechce, abych například umyl nádobí smilies/cool.gif Je ovšem pravda, že mě začínají popadat myšlenky na hledání partnerky - zatím ale nejsou natolik silné, abych svůj současný stav začal měnit.

Koukám, že s tebou bude asi docela zábava - ale zase předem neodsuzuj to, co nevyzkoušíš smilies/wink.gif

to NČ:

Chápu, že obhajoba vlastního názoru může vzbuzovat u jiných lidí, kteří nejsou něčeho podobného schopni, závist. Ti pak takovému člověku přisuzují různorodé přívlastky, které by ho měly zesměšnit, či oslabit jeho argumentaci. Argumentaci ovšem mohou oslabit pouze protiargumenty a ty jsi neuvedl ani jediný. Jak příznačné.
duben 18, 2008 09:15
pro Opcom : NČ
Píšu česky, nevím, co znamená "to NČ". Nejsem TO, jsem TEN!
A co dodat? Já s tebou přece vůbec nechci polemizovat, ani protiargumentovat, já se jen bavím. Už mě fakt nemusíš OPAKOVANĚ utvrzovat, že jsem si udělal správnej úsudek :-)))
duben 18, 2008 10:21
to NČ : Opcom
Pokud už chceš řešit takové nesmysly, tak má přezdívka nezní "Opc", nýbrž "Opcom". A pokud bys psal česky a "Opc" měla být zkratka, tak se má za zkratku dávat tečka. Ale je vidět, že k tématu opravdu nemáš co říci, když se chytáš takové drobnosti, že místo "pro", používám "to".

duben 18, 2008 11:22
Ježíšinanebi!!!! UŽ STAČILO!!!!! : NČ
.
duben 18, 2008 11:26
I když - přeci : NČ
Zoufalci, kteří maj nutkavý touhy, za každou cenu bejt zajímaví, používají anglikanismy jako známku svý "světovosti" a vzdělanosti. Asi si připadaj takoví hodně hodně IN...
No, řek bych, že jestli takhle machruješ na normální fajn holky, tak že se jim vůbec nedivim, že na tebe ***** zvejšky.
duben 18, 2008 11:33
to NČ : Opcom
Pokud považuješ použití výrazu "to" (výrazu, který se na internetu běžně používá) za machrování, tak máš asi dost velký problém se svým sebevědomím.

A další chyba v odhadu - zájem ze strany slečen o mě je a se svými bývalými přítelkyněmi se až na jednu výjimku nadále stýkám v přátelské rovině. Asi díky svému "machrování" smilies/grin.gif
duben 18, 2008 12:03
Chlape, : Krakonoš
přiznej se, že si tě Daniela najala, aby to tu ožilo? To jinak pžece nejni možný! smilies/grin.gif smilies/cheesy.gif smilies/wink.gif smilies/smiley.gif
duben 18, 2008 13:08
Je skvělej!!!! :-))))) : NČ
.
duben 18, 2008 13:27
to Krakonoš : Opcom
Jakou odpověď na takovou otázku můžeš očekávát? smilies/cheesy.gif
duben 18, 2008 14:15
Přesně tuhle :-DDD : Krakonoš

duben 18, 2008 15:08
to Krakonoš : Opcom
Chápu, ono by vlastně stačilo, kdybych odpověděl cokoliv smilies/cool.gif
duben 18, 2008 15:23
Opcome, o jaké vlastně se ti jedná "argumenty" (čili důkazy a zdůvodnění...abychom si rozuměli) : Minnie
Všechny ty donekonečna rozebírané fiktivní rozhovory o pr***ích a kabelkách, to přece měly být důkazy pravdivosti tvých tvrzení ve tvém prvním báječném příspěvku...

A byly to tyto zásadní myšlénky:smilies/grin.gif

Žena je (dle Opcoma) stvoření citově nestálé, ženy (dle Opcoma) nepřemýšlí, co od partnera chtějí, pokud si ženy náhodou jakési požadavky na partnera stanoví, tak je pak v průběhu času mění, navíc prý podle jakýchsi trendů (tvrdí Opcom)... Nakonec jsou to (podle Opcoma) ženy, které vztah boří, aniž by vlastně věděli proč... Muži ale (dle Opcomových poznatků) mají prý vše ve vztazích promyšlené a ujasněné...

Ty tedy toužíš po tom, abychom s těmito výkřiky ukřivděného, před dvěma lety opuštěného hocha...,( co zanevřel na ženské zadky a kabelky a tráví dva roky v jakémsi opojení...) smilies/grin.gif
polemizovali, abys pak, pod tíhou důkazů a naší neúprosné logiky mohl tyto postoje opustit..?
duben 18, 2008 20:31
Milá Minnie, : Eva
tos napsala zcela vyčerpávajícně úplně přesně smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
duben 19, 2008 08:58
Jsem ted docasne mimo svoji chaloupku, : strejda
neb jsem musel odjet do Phy, pohlidat tu do nedele tu moji malou Barborku, ale bavim se tu skvele.
"Jen pockej zajici..." smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
OPC. chtel bych te videt az budes nekdy prebalovat a odhovnovat...ale uz mi rika deda. smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
duben 19, 2008 13:43
Teda Strejdo! : NČ
Kyšuš jsi byl v tý Matičce Stověžatý, mohl ses vozvat na Žižkov. Třeba na jedno...
Ale to ty asi chodíš jen s inteligentama, s kterejma se můžou vést polemický debaty (třeba Opcom?).
Nebo´s stál frontu na klenoty?
duben 21, 2008 06:17
:-) to prostě nejde, škoda že tato diskuze pomřela - toto bylo naprosto přesné : procházející
Všechny ty donekonečna rozebírané fiktivní rozhovory o pr***ích a kabelkách, to přece měly být důkazy pravdivosti tvých tvrzení ve tvém prvním báječném příspěvku...

A byly to tyto zásadní myšlénky:

Žena je (dle Opcoma) stvoření citově nestálé, ženy (dle Opcoma) nepřemýšlí, co od partnera chtějí, pokud si ženy náhodou jakési požadavky na partnera stanoví, tak je pak v průběhu času mění, navíc prý podle jakýchsi trendů (tvrdí Opcom)... Nakonec jsou to (podle Opcoma) ženy, které vztah boří, aniž by vlastně věděli proč... Muži ale (dle Opcomových poznatků) mají prý vše ve vztazích promyšlené a ujasněné...

Ty tedy toužíš po tom, abychom s těmito výkřiky ukřivděného, před dvěma lety opuštěného hocha...,( co zanevřel na ženské zadky a kabelky a tráví dva roky v jakémsi opojení...)
polemizovali, abys pak, pod tíhou důkazů a naší neúprosné logiky mohl tyto postoje opustit..?
smilies/smiley.gif smilies/smiley.gif
prosinec 31, 2008 12:42
puntíková kabelka a další důležité věci : Debil
Ahoj,dal sem si jméno Debil,ale za větší exempláře tohoto označení považuji vás,co tu řešíte až na dřeň problém puntíkové kabelky. Ano, nejspíš tu budu považován za necitelného burana,ale rozebírat maličkosti z tolika úhlů až z toho nakonec vzniknou další a další problémy..to už aby se člověk pomalu bál vůbec promluvit. Jestliže někdo taktizuje nad tím,jak odpovědět jestli se mu něco líbí(tím myslím věci,ne osobnost a vzhled),to není vztah,ale psychologické divadlo. Někdo je víc od rány a řekne to rovnou,někdo nebude chtít urazit-ani jedno neni důkaz,že by byl někdo špatný,prostě odpověděl na otázku. Jestli to někdo nepřijme a neunese negativní odpověď (zvlášť co se týká kabelek a jiných životně důležitých věcí),nemá se ptát.
duben 23, 2011 21:51
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]