O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KORUNOVANEJ PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 duben 2023
To jsem si vzpomněl na Vlastu Buriana a na jeho nesmrtelnej výrok "Císař pán není vůl, je korunovanej." Teď teda bude zase jeden další korunovanej. Což je mi srdečně fuk, pro mě za mě, ať si je klidně korunovanej třeba desetkrát, když to má zapotřebí. Jen nerozumim tomu, proč mi to média furt vnucujou. Nechápu, koho to v Česku může zajímat, a zejména ve vládní televizi a v rádiu, který ještě navíc musim povinně platit.


 


 

6. května bude ten slavnej den, kdy ve všech médiích od rána naplno vypuknou orgie servility k velmoci.

Speciál za speciálem, nadšením podělaní politici, politologové, filozofové, samozřejmě moderátoři, všichni slavnostně naladěni, nepopsatelně vzrušeni v dychtivém očekávání, až se objeví ON - korunovanej.

Sem tam nějaká politička upadne do šoku, jak je jejím zvykem, jiná v záchvatu hysterie a v gejzírech orgasmů začne s sebou škubat, jak je jejím zvykem. Tak to se stane už za dva tejdny, konečně bude korunovanej, zřejmě i vykaděnej kadidlem.

 

 

Korunovace Karla Velikého - Karel Veliký byl králem Franků a římským císařem. Stal se prvním a největším panovníkem středověku

 

 

Mě by spíš zajímalo, co třeba na ty tuny vyplácanýho benzínu a kerosinu říká vyšinutá Gréta. Jo, taky, co říká na tuny vyplácanýho paliva na včerejší mimořádně zdařilej, byť naprosto nezdařilej, čtyřminutovej let megarakety Super Heavy Starship, odněkud z Texasu ("Roztočila se a vybuchla" zní titulek na iDnes).

To by taky stálo za vyjádření. Třeba by mohla aspoň: "Jak jste se mohli opovážit?" To už má naučený nazpaměť. Ale tentokrát Gréta nedostala k rozhořčenýmu přednesu pokyny, noty ani prachy, tak drží hubu a sčítá ve vzduchu molekuly.

 

Snad se nám teda tu korunovaci zdaří přežít bez zvláštních následků na psychice. Ostatně, bude to sledovat a prožívat jen množina už dávno postiženejch, a u těch už je to stejně fuk. My normální si v ten den, po zapnutí jakýhokoliv kanálu televize, klepnem na čelo, rychle zase vypneme a vyrazíme za nákupem akčního vepřovýho a akčního toaletního papíru do Lídla.

 

Pevný nervy všem a krásnej den,

 

Komentáře (11)add feed
... : *deeres*
Nějak to šlo mimo mne,chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomila, že je řeč o jednom z horlivých přisluhovačů jezdců Apokalypsy.
duben 26, 2023 05:02
... : *deeres*
ČESKO / EU: Ursula Von der Leyenová přijede 2. května do Prahy, oznámil Petr Pavel po telefonátu se šéfkou Evropské komise. Jednat budou mimo jiné o další podpoře Ukrajiny.

Tak my se svého slavného dne dočkáme už 2. května.
duben 26, 2023 05:54
... : Míša šíša
Perfektní glosa! NČ, proč ty ses vlastně nestal novinářem? Myslím za mlada? Nikdy tě to netáhlo tímhle směrem?
duben 26, 2023 06:47
... : d@niela
Míšo, jsem ráda, že jsem ho "objevila, ulovila, přesvědčila" - a že píše alespoň pro kudlanku. Jenže, co vím, tak měl v mládí podstatně zajímavější koníčky...
(Tak si říkám, že podobný "hobby" měl i druhý zdejší psavec, taky Pepa, ale ono to v tom případě má mít název místo koníček, tak "kobylka") smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
duben 26, 2023 07:25
... : Josef
A dyk já jsem se tehdá před asi dvaceti lety nechal ulovit docela rád. Bylo to fajn, jak se postupně nabalovaly nejznámější nicky, některý se časem zase ztrácely, často uražený rozhádaný. Někerý zmizely ale po čase se navrátily. Bylo by jich na stařecký vzpomínání hafo. Jenže stařecký vzpomínání je naprt.
Teď mi přijde, že je tu až příliš prázdno, smutno. Je to škoda, že některý nicky uražený přestaly komunistikovat, přestože několikrát denně bedlivě hltavě čtou. Jen v rozpornejch názorech se dá diskutovat. Když chyběj a diskuse přejdou v přitakávání, je to nuda. Nový nicky nepřicházej, to taky nevim proč, když před těma dvaceti lety přicházely téměř denně. Možná proto, že tenkrát nebylo třeba přihlašování, nebo nevim.
Taky je na internetu uplně jiná doba, než před dvaceti léty. Všude samej fejkbůk, twitter, tikťok, kdovíco, nevyznám se v tom. Je teda možný, že tenhle, kdysi jedinečnej, formát už dneska prostě netáhne, že táhne jen nás, staromilce, příznivce starejch pořádků.
duben 28, 2023 05:51
... : Josef
Jo, ještě k tomu korunovanýmu. Uvědomuje si vůbec ta velmoc, že zatímco ona bude mít Karla teprve třetího, tak my jsme už dávno, skoro před 700 lety, měli už čtvrtýho! Tak ať se tolik nevytahujou!!!
duben 28, 2023 06:53
... : AnickaM
Pepo, vis, ze ja se tem nekterym urazenym nedivim? Komu se asi libi byt titulovan blbcem a jeste horsimi nadavkami. Za jiny nazor?! To v posledni dobe nebyly diskuze, to byly urazlive hadanice ve stylu hlasitejsi a hrubejsi vyhrava.
duben 28, 2023 08:36
... : Josef
AničkoM: A kolikrát tady byl komouš, putlerovec, kremloid, ruskej šváb.... ? Mně to nevadilo.
Skutečnej hlupák tu byl jen jeden jedinej, ten se taky už odmlčel. Ale ten si o skutečný sprostý nadávky řekl sám, ne pro svý názory, ale pro svý sprostý chování, vyústěný v ještě sprostší vydírání.
A jistě. Bylo i označení některejch příspěvků za hloupý. To jo. To ale proto, že místo argumentu to bylo omletí nějakýho bezduchýho hesla.
duben 28, 2023 09:16
... : Lenka1
NČ zase za 1 s hvězdičkou.

Mě baví sledovat, jak se pomalu otáčí veřejné mínění. Tedy té zmanipulované části. Jak ze začátku bylo všude žlutomodro, někteří měli pomalu i orgasmus při provolávání nechvalně známého pokřiku a teď najednou začínají procitat do reality. Jak se všechno zdražuje a oni na to pomalu přestávají mít. Jak se ti prý vděční uprchlíci začínají projevovat svojí pravou mentalitou. Zejména pročítání diskuzí na Seznamu na téma podpora UA je dost hlína. Když si pamatujete ty nejaktivnější nicky, jak pomalu otáčejí. Nedávno tam jeden brečel, že mu stát už nezaplatí to, že poskytuje bydlení UA rodině. A že co má dělat. Že na to přece nebude doplácet.

A já myslela, že humanita a dobro se má páchat za svoje, ne za cizí. Tedy platí pro plebs. Pro vrchnost je to samozřejmě jinak.

Holt ta morálka a humanita něco stojí. Sice jsme z Evropy opět za největší kretény, až ta tragikomedie skončí, tak všichni budou s Ruskem zase čile obchodovat (ne, že by to teď nedělali, ale zatím je to pod pokličkou) a budou vysmátý, jen my zase budeme čumět jak troglodyti a budeme mít akorát holou prdel a hromadu nesplatitelných dluhů.
duben 29, 2023 16:59
... : Josef
Tohle bohužel není fór ani dezinformace!

"Na Facebooku, ale kupříkladu i na Twitteru proletěl dotaz jednoho ze zákazníků, který chtěl vědět, proč Lidl píše k vajíčkům, která prodává, že jsou česká, když jsou dovezená z Polska.

Lidl poslal odpověď:

„Dobrý den, jedná se o české slepice, které jsou v Polsku, kde pro ně jsou lepší podmínky. Děkujeme za pochopení,“ napsal řetězec.
duben 30, 2023 08:11
... : Josef
"Dobrý den. Máte jed na krysy?"
"Ano, máme. Chcete hladkou nebo polohrubou?"
duben 30, 2023 14:32
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]