O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

LEGRACE NA PLACE PDF Tisk E-mail
Pátek, 11 duben 2008

 To se nám toho v poslední době seběhlo...  Od podzimu prý čeká americkou Floridu nájezd Čechů - tak nějak vyzněly články na idnes. Dolar klesá, možnosti naše stoupají, vizová povinnost zmizí... Prý za bratru či sestře dvacet tisíc suprový floridský týden - tak člověče, neber to... Turisté ocení i fakt, že tam cestovky chystají rozběhnout přímé lety.

 

 

 

 

 

 

     Když uvážíte, že cesty do Karibiku se ve většině případů bez zdlouhavých mezipřistání neobejdou, tak díky tomu může u zatím nerozhodných zvítězit slunný americký stát; ceny zájezdů do Karibiku a na Floridu by se totiž měly pohybovat přibližně na stejné úrovni. A - jsou tu příznivé podmínky pro hraní golfu... Jak říkám - super dovča... Dokonce se vyplatí si tam "něco svého" zakoupit:

 

     Například Šárka Grossová  tam nedávno koupila pro rodinu luxusní letní sídlo -  v rezidenčním komplexu zvaném Hidden Bay.   Součástí areálu jsou dva bazény, čtyři tenisové kurty, klub a přístaviště pro jachty. V blízkosti jsou nákupní centra a přepychové restaurace.  A teď se podržte - Za bydlení na pobřeží Atlantiku dala necelých třináct milionů korun... Když se podívám do nabídek zdejších realitních agentur, které kolikrát za nějakou pastoušku chtějí dvakrát, třikrát více...

 

 

     Nu, neberte to...

 

 

Flori@n

 

 

 

Komentáře (9)add feed
No, hlavně : mamča
že ty Grossovic peníze jsou tak křišťálový, že už ani křišťálovější být nemůžou... smilies/grin.gif
duben 11, 2008 12:28
vždyť to pořád říkám, komu se nelení, tomu se zelení . . . : toulavej
a nemusí být člověk ani u zelených, klidně stačí i sociální demokrati . . .
no a kdyby je lidi volili víc, mohli se takhle mít brzy všichni u nás, žejo.

duben 11, 2008 12:33
mimo mísu :) : Kamila
asi budu, ale prostě mi nedá se nezmínit o skartování diáře páně Čunkovy sekretářky Čunkem. Jeho výmluva, že když se tam psalo o něm, tak je vlastně jeho, se zapíše do zlatého fondu přihlouplých výmluv!
duben 11, 2008 12:39
Kamila : mamča
Né že by mi ta Čunkova sexretářka byla nějak moc sympatická, ale co čekala, máčka ? Nevím, jestli ten skandál vyvolala na politickou objednávku, nebo z čirého "smyslu pro spravedlnost", ale pro ní (Mouřenína) byl výsledek jasný předem.
duben 11, 2008 12:52
mamčo : Kamila
taky mi nijak zvlášť do oka nepadla... ale tohle je fakt vrchol. Myslím, že to řekla správně, že to je ve své podstatě krádež...
duben 11, 2008 12:54
Kamila : mamča
To tak nějak vypadá, že pan Čunek MÁ CO SKRÝVAT, když ten neškodný diáře běžel hned nacpat do skartovačky. smilies/wink.gif
duben 11, 2008 13:13
kterýpak : alena tečkovaná
strýc jim na ten domeček asi půjčil
duben 11, 2008 13:23
Vždyt to říkám, : wendy
je to jedno z které partije kdo je, kradou, berou úplatky a dělají si z nás srandu. Charakteristický monolog našich politiků :
"Tak vám takhle stojím u otevřeného okna, prší, fouká vítr, a v tom od lesa přiletí pytel peněz a přistane rovnou na mojí posteli. No a kdybych vám to vyprávěl, tak mi to nebudete věřit!"
To už fakt nemá cenu to dál něco komentovat. Je něco shnilého ve státě dánském - zase.
smilies/undecided.gif
smilies/angry.gif
duben 11, 2008 21:19
mamča Kamila : Opcom
Ony jsou pěkné spekulace o tom, co se v jeho diáři psalo, ale pokud tam byl opravdu nějaký důkaz o jeho vině, jak automaticky předpokládají média, proč mu ho policie vracela? To mi nějak nedává logiku.
duben 15, 2008 16:18
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]