O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KDYŽ JE HOLKA DELŠÍ NEŽ OSTATNÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 březen 2023
Skládací metr OBUT MTICPCo si myslíte o vysokých holkách?? Já mám od čtrnácti 175 cm a dost jsem si svoje mládí a hlavně pubertu protrpěla. Menší kamarádky byly vždycky víc v kurzu. Ony byly tak roztomilé, tak drobné, tak vzbuzující potřebnou ochranu… Jenže - když máte víc než pár centimetrů navíc, ale zhubnout je nemůžete, musíte se s tím prostě smířit. Být vysokou holkou nebyl žádný med. Jednoduše holka, co může šacovat eroplány, hrombidlo, žirafa, telegrafní tyč.


 

Dnes bych s touhle výškou byla „taková běžná“. Ale ono to nejspíš trápí i současnou generaci, protože teď zas nejsou výjimkou dívky nad 180 či nad 190 cm.

 

Tohle je pár věcí, které takovou víc než narostlou holku znevýhodňují:

 

The Amazing Rachael 205cm 6ft8 tall by zaratustraelsabio | Tall women ... 1. Na podpatky můžete rovnou zapomenout. Pokud ovšem nechcete imitovat člověka na chůdách.

2. Většina kluků je menších, než jste vy. Pokud si tedy hledáte někoho "adekvátního", výběr máte dost zúžený.

3. Odjakživa se hrbíte. Toužíte alespoň někdy nevyčnívat z davu.

4. Nikdy si nemůžete stoupnout do předních řad, aniž by vás někdo nenapomínal, že přes vás nevidí.

5. Připadáte si jako zvětšenina svých vlastních kamarádek.

6. Pořád vás někdo vyzývá k tomu, abyste mu podali něco, na co sám nedosáhne.

7. Vtipu "Haló, jak je tam nahoře?" se nemůžete zasmát ani ze zoufalství.

8. Ve většině kalhot vypadáte, jako když honíte velkou vodu.

9. Všichni se vás ptají, jestli neděláte modelku nebo alespoň nehrajete basketbal. Na jinou profesi je vás asi moc. Nebo škoda.

10. Pořád se všude boucháte do hlavy a všude se cítíte stísněně.

11. Nikdy si při polibku s klukem nemůžete romanticky stoupnout na špičky.

12. Průměrně vysocí chlapi se vás bojí nebo vám závidí vaši výšku, takže vás obvykle nemají příliš v lásce, proto většinou skončíte s nějakým exotem.

 

 

 

Pokud je tu mezi vámi nějaká dlouhánka,

případně ještě navíc ne zrovna současná puberťačka,

tedy taková, co si něco podobného zažila,

napište!

 

d@niela

 

 


Komentáře (5)add feed
... : *deeres*
Měla jsem jenom o 3cm méně, teď už rostu do hrobu a i když se hodně narovnám, tak na 170 to nedotáhnu. Podpatky jsem nikdy neřešila, štekle jsem odložila až s kočárkem, kalhoty jsem si šila o 15 cm delší, než byla běžná konfekce. S džínama kalhotový problém odpadl, v pase 29 a na délku 34 palců, ani zkoušet jsem si je nemusela. Trpěla jsem snad jenom v tanečních, tam jsem byla za slonbidlo a pak jsem to nějak vytěsnila, protože, co je malý, to je hezký, co je větší, ještě hezčí.
březen 24, 2023 05:38
... : Josef Kouba
Když mě bylo 14, tak se mě kamarádi posmívali že nevidím přes prase na tramvaj. Nakonec jsem dosáhl výška 168 cm. Má ženuška bez podpatků měří 170 cm. Osobně mě nelákaly vůbec děvčata okolo 160 cm a menší. Ne že bych odmítal jejich náklonnost ke mě, v tom potěšení nebyl rozdíl mezi malou, vysokou, hubenou či při těle, nebo děvčetem jež roznášela pivo, čí herečkou.
Mám krásné vzpomínky na děvčata jež mne převyšovaly i o půl hlavy.
březen 24, 2023 07:53
... : doktor
Vysoké holky jsou krásné a okouzlovaly mne od dětských lásek.Na střední ,na vojně i v životě mne doprovázejí vysoké dívky.
březen 24, 2023 13:44
... : d@niela

Ona se ta vejška prolíná celym životem, protože vždycky kolem mne byli mužíci zvící max. 170 čísel. A já, s hlavou vztyčenou, chodící ajfelovka. Dodneška, když se v parku, kam mne vezme můj čokl, bavím s nějakým "pánem věkem ke mně", tak v nejlepším případě koukám rovně, ale většinou dolů...březen 25, 2023 10:59
... : *deeres*
Tak to jsi měla smůlu. Ale jestli si myslíš, že je nějaká výhra pohybovat se ve skupině lidí, kteří tě převyšují⁶ o hlavu, tak ne. Nejsem zrovna prcek, přesto když se nám v práci sešla skupina, většinou ajťáků, všichni více než metr osmdesát, tak jsem vždycky vyčkávala při odchodu z práce, abych nemusela s nima jít na tramvaj. V jejich skupině jsem se ztrácela a měla jsem pocit, že jsem trpajzlík.
březen 25, 2023 11:43
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]