O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


KOČKY, MILFKY A DAŇ ZE SEXU - 1. PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 březen 2023
"MILF" je zkratka anglického "mother I would like to fuck", a když  někdo (většinou mladý muž) o určité dámě řekne, tak to značí, že tuto pěknou ženu, která by mu mohla dělat matku, by nejraději viděl ve své posteli - tedy aby mu dělala spíše něco zcela odlišného... Tento slangový výraz vznikl v roce 1999 s uvedením filmu American Pie. Milfka je prostě „kočka v létech“. Ano, když dáma vypadá ještě k světu, věk opravdu není na obtíž. Takže prostitutky i vyššího věku mohou být velmi úspěšné… Proto pirátský poslanec Jakub Michálek přišel s vážným návrhem sex-byznys zdanit. (Nebyl první, podobných návrhů už v historii bylo víc.)

 

 

 

 

Sexuální služby za úplatu poskytuje v Česku kolem čtrnáct tisíc žen. Tedy, tak se to odhaduje.  A pochopitelně, přínos do státního rozpočtu z této nejstarší profese světa, je nulový. Čas od času se tedy dostává na paškál i otázka legalizace a zdanění prostituce.

 

Již dříve odhadl, že se v tuzemském sex-byznysu protočí ročně kolem deseti miliard korun.

Byl tedy zpracován záměr, podle něhož by daňový výnos byl minimálně kolem miliardy korun.  

 

Proto pirátský poslanec Jakub Michálek přišel s vážným návrhem sex-byznys zdanit:

„Reforma veřejných financí na tom nestojí, přesto si myslím, že by bylo dobré tento byznys zdanit a regulovat. Musíme samozřejmě hledat ve všech místech s úniky. Například u zdanění velkých korporací či úniky peněz do zahraničí, proti čemuž je prostituce jen pomyslné plivnutí. Na druhou stranu by se peníze měly hledat ve všech sektorech. Do budoucna by však nebylo od věci vybírat peníze i z této šedé zóny ekonomiky.“

Současný návrh Národní ekonomické rady vlády na vylepšení státního rozpočtu přišel sice s několika návrhy na zvýšení daní či omezení některých výjimek, se zdaněním sexuálních služeb ale vládní experti zatím nepočítají.

 

 

 

Má to totiž háček.

Česká republika by kvůli legalizaci nejstaršího řemesla musela odstoupit od Úmluvy o potlačování obchodu s lidmi a využívání prostituce druhých osob z roku 1950.

Samy prostitutky jsou však proti zdanění, a kontrují tím, že většina z nich se do situace, kdy musí prodávat své tělo, dostala také vinou státu.

Věří, že zdanění prostituce, či veřejných domů nikdy neprojde.

 

 

 


Jaký na to máte názor vy?

Má se „milování na kšeft“ zdanit – nebo ne?

d@niela

 


Komentáře (7)add feed
... : andrea
Zauvažovala jsem.
jo, jsem (doufám) správná milfka, tedy snažím se, co to de.
i když nevím, jestli by na mne poslanec Michálek zabral.
a taky mne docela zaujal ceník. Napadlo mne, že bych to mohla vyvěsit na lednici...

březen 14, 2023 17:03
... : mamča
Co všechno by ještě chtěli zdanit ? Vždyť ty holky používají vlastní "provozovnu", a většinou si na to pronajímají pokoj v "hotelu" nebo byt. Já bych byla pro to, aby prostitutky byly registrované. Nejen kvůli zdravotním rizikům, ale i proto, aby je někdo nezneužíval, protože velká většina to nedělá proto, že by se jim tolik líbil sex, ale z nouze.
Jenže ve chvíli registrace už by na ně finančák naběhl. Jen nevím, jak by chtěli počítat, kdy a kolik měla dotyčná klientů a kolik jí zaplatili.
To by musela nosit na zádech pokladnu s nějakým EET.
březen 14, 2023 17:25
... : andrea
nojo, a nejspíš pak klientovi vystavit fakturu...
třeba jako něco u kadeřnice - vodová, foukaná, trvalá...
tak zákazníkovi by se účovalo rychlá příprava, zdlouhavá příprava... fofrakce, akce delší...

březen 14, 2023 18:09
... : Josef Kouba
Sexuální provozovny po sametové, rostli ve všech městech doslova jako houby po dešti. Můj dlouholetý kamarád mě představil spolužáka ze školy, jež tento hampejz provozoval. Tvrdil o něm že pokud by všechny prachy neodnesl do herny, byl by to nejbohatší občan města. Aby se obešel zákon (dělali to tak všichni ) poskytoval pouze příjemné prostředí, občerstvení a pokud si chlap padnul s děvčetem do náruče tak i útulnou cimru. Za tento úkon obdržel od "milenců" 2,300,- Kč. za poskytnutý pokoj. na 30 min. Za hodinové použití 3,000 Kč.
Po skončení provozu vyplatil dívkám přesně polovinu této částky. Takže pokud mělo děvče 4 zákazníky tak si odnesla domů 4,600,- Kč a navíc měla i procenta z občerstvení. Čím více zákazníka nutila pít tím pro ni lépe. Pokud pracovala 20 dní, tak bez daní v průměru 100,000- Kč měsíčně. (to mají snad jen poslanci)
Provozovatel měl otevřeno každou noc a při počtu pěti krasavic to dělá bratru 750,000,- měsíčně jemu do kapsy, plus tržby z alkoholu. Něco zdaňoval, ale co to nevím.
březen 14, 2023 22:12
... : *deeres*
Taková škoda,že na truc zrušili EET, protože Babiš. Holky by si na to musely opatřit živnostňák a pěkně by cálovaly.
březen 15, 2023 05:09
... : Josef Kouba
Vážení asi tak.... Je smutné, že je to pravda ...v bordelu se něco vydělá ale takto to jde lépe.

Vůbec už mě nezajímá nějaký předvolební boj a mám pro to tyto důvody:

"Vy, kteří neustále pindáte o nějakém pofidérním šetření a myšlenkách na budoucí generaci, běžte do hajzlu!

Až všichni ti ( sluníčkáři, kavárenští povaleči a hlavně převlečení bolševici, co zprivatizovali a vytunelovali národní podniky), vrátí všechno to, co za 30 let rozkradli, pak se můžeme bavit o nějaké budoucnosti! Až modří ptáci vrátí 300 miliard z podvodu LTO, 300 miliard z důchodového fondu, kterým si KLAUS a TOPOLÁNEK vylepšovali státní rozpočet!

Až bude vráceno 900 miliard z fondu národního majetku, které zmizely neznámo kam! Až gauner Bakala vrátí 100 miliard za OKD! Až převlečení bolševici Kočárník, Dlouhý vrátí 200 miliard za sanované banky a ODS a ČSSD vrátí zkorumpované stovky milionů, které jim vrazil do kapes BAKALA na předvolební prasárny! Pak se můžeme bavit o budoucnosti..!"

Do té doby nepište voloviny o předvolebním boji. Je to téma akorát pro - cetileté fracky, kteří už neznají, co je to práce, co znamená denní vstávání ráno za plat, pro který většina z nich dnes ani nevstane z postele.

To všechno podstoupili rodiče, aby se dnes mohli mladí flákat, protože práce již není povinností jako tenkrát! Jaká škoda!! To všechno pramení z vaší neschopnosti něco pořádného dělat! A vy ostatní (dnes už důchodci) si uvědomte před volební urnou, že je to právě ODS, TOP 09 a PIRÁTI, kdo dneska veřejně prohlašují, že jsme na obtíž a brzdíme rozvoj naší vykradené, vytunelované vlasti!

My jsme ti zatracování senioři , kteří jsme tuto zemi vybudovali a ti nynější politici ji zašantročili a zničili !!!

Taková je pravda !
březen 15, 2023 08:48
... : karolina
znala jsem jednu zenu, ktera se timto povolanim opravdu zivila. A co ja vim, tak dobre. Mela nekolik stamgastu, a tak se ji povedlo vychovat dve deti, se kteryma zustala sama, kdyz se jeji manzel zabil na motorce. Nikdo to o ni nevedel, byla to slusna, hodna a mila ženska.
březen 15, 2023 22:49
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]