O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NENÍ TO SNAD SUPER NÁPAD? PDF Tisk E-mail
Středa, 30 listopad 2022
Seděla jsem zrovna po delší době na obědě v restauraci. Na zahrádce. Trochu otrávená, že květákový placičky, jediný lowcarb jídlo, který se v širokým okolí dalo sehnat, jsou smažený a ne z trouby. Vopruz. K vedlejšímu stolu přisedla čtyřka chlapců. Mezi 20-30. Okamžitě začali komentovat procházející ženy. Byla to zajímavá sonda, takže jsem zůstala déle, než vyžadovala konzumace placiček ve vyjetém oleji. Čím méně oblečená žena byla, čím víc věcí prosvítalo, tím hlasitější komenty byly.


 

 

Mě si samozřejmě nikdo nevšiml, protože můj styl oblékání je spíše uvolněně elegantní, ne prvoplánově erotický,  a zakrývá primární i sekundární pohlavní znaky celkem spolehlivě. Jako dobře. V létě moc nenosím podprsenku, ale to je v mým případě smutnej výsledek. 0:0. Velikost versus efekt.

 

 

Taky jsem na dnešní vkus stará a pořád trochu tlustá, ale musím teda říct, že na místě slečny, která měla bílý šaty a pod nima nic, nechápu, bych teda bejt nechtěla.

Co si chudinka musela vyslechnout.

 

Vlastně by mě zajímalo, jak tohle chce společnost předělat.

Jak chce chlapy předělat, aby nečuměli, když jde holka skoro nahá po ulici. Protože to by podle mě museli bejt z kamene.

Kdyby proti mě na ulici šel chlap a měl ho volně loženýho, zkrátka na vzduchu, asi bych se nad tím taky minimálně pozastavila. Asi bych se i otočila.

A pak bych si možná musela dát skleničku něčeho ostřejšího. Griotky kupříkladu. 

 

Proč teda po chlapech chceme, aby zachovali pokerface, když má holka pod šatama vidět veškerý příslušenství?

Ztrácím se v tom. A byla bych pro gender equality.

 

Nařídila bych chlapům v létě průhledný trenky. Abychom mohly mít taky sexistický hlody. A hvízdat. A mlaskat. A říkat takový ty věci, jako chlapec dnes: Wow. Teď jsem se udělal.

 

Co vy na to, ženy?

Jen se bojím, že nás to, co má chlap mezi nohama, zajímá tak okrajově, že by to taky mohl být velkej vejbuch. A těžká rána pro mužský ego.

 

No jen si to představte. Svět plnej odhalenejch bimbásků a všude úplný ticho.

 

 

Napište, co si o tom myslíte.

NEOHROŽENÁ ŽENA

 

 

Komentáře (4)add feed
... : mamča
Já si myslím, že všeho moc škodí. Ti chlapi a chlapci nemají vůbec možnost zapojit fantazii, když se jim dívky předvádějí skoro nahé. Také bulvár píše (a ukazuje) "nadívané dekolty", a célebrity ukazují nahatá prsa, i když často není čím se chlubit. (můj muž těm visícím ňadérkům říká "ležáky").
Netvrdím, že je lepší chodit zahalená v pytli, ale trochu vkusu při ukazování "druhotných pohlavních znaků" by neškodilo.
Ale já jsem pochopitelně stará baba, takže chodit odhalená všude, by bylo na veřejné pohoršení...

prosinec 01, 2022 06:03
... : Josef
No já nevim, mamčo, s tou fantazií. Asi to mám jinak. Mou fantazii určitě vzbuzuje právě tím víc, čím míň oblečení.
Nepotřebuju si přeci představovat, jak to asi možná vypadá pod kabátem, ale jaký by to bylo ....
prosinec 01, 2022 06:16
... : mamča
Josef : No vidíš, tak už aspoň vím, pro koho je ta podívaná určená.
Mě třeba překvapuje, jak chodí oblékané moderátorky na NOVĚ. Takové hezké holky, a šaty mají na sobě upnuté jak neoprén. Taky extrémně vysoké podpatky bot, ve kterých většinou neumí chodit, deformují jejich jinak krásné nožky. A to nemluvím o tom, že každá musí ukázat aspoň "čárku" mezi prsama, i když často není (krom třeba Borhyové) co ukazovat.
A taky si říkám, že dívky chodící ve světlých legínách, kdy vypadají jako nahé, si tak trochu koledují o nějaké to obtěžování. Vždyť vypadají jako "laciné zboží".
Nemluví ze mě závist. Jako mladá holka jsem taky nosila mini minisukně, tak mám pro dívky pochopení. Ale trochu se o ně bojím. Není už na ulicích tak bezpečno, jako dřív. Pohybují se zde muži různých kultur, kde ženy chodí zahalené, a ty můžou naše odhalené dívky provokovat k násilným činům.
Naši muži jsou už otupělí. Ženská krása se jim nabízí jak na stříbrném podnose.

prosinec 01, 2022 06:57
... : Josef
O tom by se dalo mluvit dlouho. To má taky každej nějak jinak. Např. mě, jako orthodoxního dolňáka, zrovna výstřihy a jejich náplně nijak zvlášť neberou. Nijak zvlášť neznamená ovšem vůbec, jen míň! Hlavní priority vidim dolejc.
Co mi ovšem dost vadí, to je zohavování toho nejkrásnějšího, co příroda vytvořila, tetováním. Brrr!
A taky brrr, když se ani nejedná o krásnej výtvor přírody, ale spíš o bečky sádla, dohánějící tetováním snad něco dráždivýho, neboco. Vůbec nechápu třeba 80ti kilovou třicítku, proč se potřebuje "zkrášlovat" tetováním, místo diety a pohybu. Co si od toho tlustoprdka jako slibuje? A že je toho kolem vidět i na ulicích, ale hlavně u vody.
prosinec 01, 2022 07:56
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]