O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAK SPÍME, KDYŽ SPÍME PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 duben 2008

Předesílám, že prachmizerně, takže tvrzení mé dcery, že Kryštůfek je hodné miminko, je minimálně přehnané. Náš malý chlápek je ukrutně unavený kteroukoliv denní hodinu. Bohužel, pokud se neveze zrovna kočárem přes výmoly, spánek mu moc dlouho nevydrží... Navíc se s přibývajícím časem jeho aktivita a chuť pozorovat zajímavý svět zvětšuje - vrcholí pak kolem půl čtvrté ráno...

 

 

 

 

 

    

     Tehdy mu na plné obrátky začínají pracovat vnitřnosti. Co kraválu se přitom navyvádí... Vše končí kolem sedmé ráno, pokaděný až mezi  lopatkama pak blažen a spokojen usíná. Lopota je za náma.

 

     Jedna z prvních věcí, které jsem si po návratu z porodnice pořídila, byl starý kočár zvaný balkónový. Náramná věc. Trocha toho čerstvého zahradního vzduchu ve čtvrtém patře na ploše zhruba 1,5 x 3 metry pro našeho chlapečka. Zabalený ve fusaku a dece takhle vydrží zhruba půlhodinku.

 

     Lepší než nic, čas akorát na kafe a kousek novin. Ale vzhledem k tomu, že se pořád nacházíme ve vzájemně se očuchávající fázi, nehážu flintu do žita. Např. nedávno jsem přišla na první plody své poznávací činnosti. Než bych cokoliv vysvětlovala, nabízím ukázku, jak vypadá nejoblíbenější spací poloha našeho benjamínka a nejen jeho.

 

      Takže - dva ze tří chlapů v naší rodině by doporučovali ...

 

 

Paula

 

 

 

Komentáře (11)add feed
jojo, to je hrozný : ivanka
že "to" vlevo, bylo jednou tak sladký, jako to vpravo;
že z "toho" vpravo jednou vyroste něco jako je to vlevo...

smilies/grin.gif
duben 08, 2008 14:36
Krásná fotka ! : mamča
Dávala bych je zásadně spát JEN spolu. To by za tu trochu odstříkanýho mlíka a Paulí spánek až do rána stálo, ne ? smilies/grin.gif
duben 08, 2008 14:58
to člověk kouká jak blázen : alena tečkovaná
- co všecko je geneticky zakódovaný a co po rodičích děti všecko můžou zdědit. Z pouhého pohledu na oba spáče z profilu je jasno, že spory o otcovství dítěte jsou předem vyloučeny a testů DNA netřeba - stačí pouhopouhý pohled - a hned je jasno.
duben 08, 2008 15:14
Pauli, : skaz
pořád nechceš pochopit,že malinkej chlápek je přece MUŽSKEJ.A budu ještě hustější,za 12 -15 let budeš na tuto dobu vzpomínat jako na idylu - jo,vím,že to zní zcestně,ale je to tak.To ti pak třídní učitelka zavolá - je nutná Vaše přítomnost - a řešení - no,než bych ho zabila,raděj jsem si promítla obrázek,který jsi poslala/jo,nechej se taky podobně vyfotit,bude ti to ohromně pomáhat/. Hele,ten správnej,malinko zlobivej,ale děsně fér chlap ti právě roste doma.
Můj "mimásek" žil vždycky vlastním životem,nenechal se spoutat,žil i nějaký rok ve sqotu na Ladronce,dělali z toho kulturní centrum jejich generace.Jeho obrovská touha po volnosti a svobodě - odmalička.Představa manželství a dítěte u něho byla nesmyslná - proč do tohoto světa,že? Tak ženil se až v 33 a teď čekám na telefon,že další úžesný mimásek je na světě.
A Pauli,takhle to asi chodí s těma chlapíčkama.
duben 08, 2008 18:50
To je fotka tzv. na ledničku, : saffron
protože je úsměv vyvolávající a chmury zahánějící. Nádhera!
duben 08, 2008 19:00
Tomu říkám zátiší !!! : wendy
A co prdíky, máte,máte ?
skaz - ty budeš babička. Další mimísek, budoucí daňový poplatník, jak se vždycky nezřízeně raduje kolega. Tak dej hned vědět. Založíme klub babiček.
smilies/cheesy.gif
duben 09, 2008 07:55
Tu fotku bych nechala udělat velkou : Vodoměrka
a zarámovala... za deset, patnáct let tomu nebudeš vůbec věřit, že to bylo vůbec možný... smilies/wink.gif
duben 09, 2008 08:28
Sandro, : Eva
touhle fotkou a písáním jsi dostala i mého 23 letého syna smilies/wink.gif
Skaz s Wendy si založí klub babiček (tak fakt aspoň napište, prosím, jak to jde, ať se máme na co těšit smilies/grin.gif), já si s Alenou T. ještě počkáme smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
duben 09, 2008 16:46
... : Paula
Evi, to je milý. Takové mladé pány nechávají podobná témata ještě v klidu, takže mě to těší dvojnásob. Hele a Sandra píše o Medvědovi - to je taky dobrý, to mu ukaž.
duben 09, 2008 19:32
Je, promiň Paulí, jste se mi nějak popletly:-)))) : Eva
tenhle mladík to už má odmala, akorát to nesmím už moc zveřejňovat, kolikrát přijde, že "nenápadně šacoval" někde na ulici zase kočárky smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif Říká to už jen mě a svojí dívce, leč nikdy bys to do něj určitě neřekla, vypadá, jak drsňák, má skoro 2 metry, taková gorilka smilies/grin.gif Ovšem, Tvůj článek o malém mazákovi vyvolal úplně hlasité nadšení a opakované předčítání vybraných pasáží smilies/grin.gif
Hele, Paulí, když byl malej toužil dlouho být pediatr, on se s nima domlouvá, já vůbec nevím jak. Pak se mně v 10 zeptal, zda umírají i malé děti a povolání zavrhl, že by ho to moc trápilo. Ale nevím, zda jsme to udělali dobře. Ale vypadá to, že bude prima "fotřík" smilies/grin.gif
duben 09, 2008 21:03
... : Paula
to je krááásný a jen tak se nevidí nadšení pro malý děti u většiny pánů určitého věku, dokonce se mi jednou stalo, že mě manžel mojí kamarádky, která si za mnou neustále chodila půjčovat moje děti - ve třiatřiceti jí prostě už ti hodiny nahlas bušili. Zkrátka mi ten její o pár let starší vynadal, že ji pořád navádím, protože on na to ještě vůbec není připravený. No a teď o pár let později je nadšený tatínek dvou holčiček.
duben 09, 2008 21:45
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]