O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VOLBY - SVÁTEK DEMOKRACIE PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 září 2022
Už od sobotního rána se mě zmocnila slavnostní nálada: "Já se těším na volení. Půjdu čistý, oholený. S hlavou vzhůru, ne však vzpurně, přistoupím k volební urně ..." Mám to teď trochu z ruky, pořád mám ještě přihlášený bydliště na Žižkově, a tak jsem vyrazil sraním kurvopěním a jako pokaždý jsem byl u "svý" urny hned první, dokonce ani nikdo za mnou. Což bylo fajn, popovídal jsem si v klidu s třema komisařkama, pak jsem byl napomenutej, že při zaškrtávání nejsem za plentou.


 


 

To vim, že nemá bejt, ale za plentou bylo málo světla, musel jsem s plachtama vylízt ven, abych na nich ANO 2011 našel.

 

 

Pak jsem ještě nostalgicky navštívil "svoje bejvalý" Tesco extra, koupil kus žvance, pokecal s prodavačkama, s kterejma jsme se vídali skoro denně deset let a pak už fárem mimo Prahu na celej den, za dědkovskou hlídací povinností.

 

Někdy asi v devět večer jsem se konečně dostal zpátky, konečně zapjal televizi a pochopil jsem, že tentokrát se jednalo o skutečnej Svátek demokracie, protože všichni vyhráli a všichni byli vítězně usměvaví. 

 

  • První mi po zapnutí tv naskočil Tomio - nadšenej, že pětispolek dostal přes dršťku a že SPD dokonale uspěl. 

Po něm Fiala s Pekarkou - nadšení, že Tomio s Andrejem dostali přes dršťku a že SPOLU dokonale uspěli.

Po nich Andrej - nadšenej, že pětispolek dostal přes dršťku a že ANO dokonale uspělo.

 

Tak fajn, tak to má ve Svátek bejt, všichni se mají radovat.  

 

Tak trochu mi to připomnělo internetový diskuse. Třeba dezinformační Parlamentní Listy. Když tam k nějakýmu článku přihodím pochybnost ve smyslu "jen jestli je to všechno skutečně tak", dostane se mi nejmíň pěti odpovědí, že jsem debil, Fialovec, Euroblb...

 

 

Když ovšem k nějakýmu článku na nedezinformačním Seznam.cz přihodím pochybnost ve smyslu "jen jestli je to všechno skutečně tak", dostane se mi nejmíň pěti odpovědí, že jsem Kremrole, Putlerovec, Estébák.... 

Jak se ovšem pak mám sám v sobě vyznat?

 

A tak si říkám, že jde skutečně o úhel pohledu, což tady nedávno nádherně uvedl, myslim Péťa, ale jestli to nebyl Péťa, tak se skutečnýmu autorovi omlouvám: 

 

          Když kouknu na hrnek shora - vidím kolo.

      Když kouknu z boku - vidím obdélník. 

        NÁDHERA!

 

PS: Dneska ráno jsem si zaběhl pro housky do Billy.

   Předvčírem stály 2.80, dneska 3.20.

 

Starej a nechápavej

 

 
Komentáře (59)add feed
... : Jiri Bilina
Ze jsi byl stary brachu Josefe napomenut, ze nejsi pri zaskrtavani za plentou?
Vidis - pri prave probihajicim "referendu" na Ukrajine neni ani plenta, ani volebni obalky a zaskrtava se pod dozorem zabijaka v neprustrelne veste a se samopalem v ruce.
-----------------------------------------
Ale drzme se tema tveho clanku. smilies/wink.gif
Nejvice me to pripomina Jirankuv kresleny vtip publikovany kratce po sametove revoluci, kde ridic Tatry 613 rika Jakesovi na zadnim sedale "vsechno je jinak, vid soudruhu"?
Takze podle me, se to tebou kyzene ocekavane referendum proti demokraticky zvolene vlade a na podporu Putlerovych zvrhlosti jaksi nekonalo.
Podle Krakonose se naopak konalo.
Ale vysledek byl pro pratele zlocinnych diktatur a milcu komunistickych zverstev prinejmensim ubohy. A Cesko zustava parlamentni demokracii, podporujici demokratickou a svobodnou Ukrajinu.
V tom seznamu odpovedi na tve vytvory na Seznamu si vyber, co chces.
Nic ve zlem, ale vsechno to sedi (slovy Lenky) "jako prdel na hrnec".
A lide, kteri pamatuji nacismus, komunismus i dalsi zvrhlosti si demokracii i svobodu kterou maji cesti obcane diky clenstvi v NATO i EU vzit nenechaji.
Sorry jako... smilies/wink.gif
Mikin
září 26, 2022 03:01
... : Josef
A už první den po volbách geniální ministr průmyslu oznámil, že zastropování cen energií bude samozřejmě jen do určitý spotřeby. Přitom ještě minulej tejden říkal, že omezení spotřeby nebude, protože sama vysoká cena je dostatečnym důvodem k šetření. Takže omezení přišlo, ovšem vysoká cena zůstala.
Jasně. "Svátek demokracie" skončil v sobotu ve 14 hodin. Už není třeba lhát.
září 26, 2022 05:52
... : Petr Sysala
Děkuji za použití mého vysvětlení úhlu pohledu. To, že jsou všichni politici spokojeni mne moc neuklidnilo. Teď se budou dohadovat, kdo s kým a za kolik. Takže na občana se bude kakat stale stejně a ceny vesele porostou vzhůru. Hlavně, že mame na to, dodávát zbraně zdarma.
září 26, 2022 06:18
... : Jiri Bilina
Když ovšem k nějakýmu článku na nedezinformačním Seznam.cz přihodím pochybnost ve smyslu "jen jestli je to všechno skutečně tak", dostane se mi nejmíň pěti odpovědí, že jsem Kremrole, Putlerovec, Estébák....
No, pokud se Josefe nesnazis Putinovu zlocinnou agresi proti Ukrajine pomoci vyroku ze "Rusku nic jineho nezbylo" omlouvat, mel by sis tam jit stezovat. smilies/wink.gif
Mikin
září 26, 2022 07:10
... : mila1
Josef: jedno musím ocenit - máš dar vypíchnout podstatné a děláš to tak, že to je vtipné. Měl bys psát fejetony. A to myslím zcela vážně, bez ironie.
K volbám jsem se už vyjadřovala. V naší rodině jsem šla volit jenom já, ostatním to nepřišlo důležité. Lidi chodí k volbám hlavně, když chtějí změnu a je vidět, že těch lidí, co změnu chtěli, zas tak moc není. No a někteří jako já, chodí k volbám vždycky, protože mi to není jedno.
září 26, 2022 08:12
... : *deeres*
Současná vládní i komunální garnitura si pochvaluje, jak nakonec zvítězila a lidé si změnu nepřejí. I opozice tvrdí, že zvítězila a lidé si změnu přejí. Pro mne to je jasný signál, že je celkem jedno, komu to hodíte, je to jedna verbež odchovaná Aspenem a správně indoktrinovaná. Na prvním místě GP, pak USA, následuje EU, Němci. Náš národ, ten je až na posledním místě. Protože otroctví je svoboda.září 26, 2022 08:54
... : Marie
Ahoj Pepiku, krásný článek, už jsem dlouho tak nenasmála, moc děkuji.
září 26, 2022 11:10
... : Jiri Bilina
No, uspechem se rozhodne nechlubi priznivci potrhleho "Hnuti Pes", jehoz mluvci pan Janecek ve volbach do mestske casti propadl a v rozcileni prohlasil, ze:
je zbytečné, aby lidé chodili na demonstrace, když nechodí k volbám. smilies/smiley.gif
Mikin
září 26, 2022 18:44
... : Krakonoš
Vyskočila na mě na novinkách nějaká reklama na bunkr, že prej doba je zlá a mám se zakopat. Tak jsem zapátral, kdopak nám tu rozjíždí super byznys se strachem, a narazil jsem na bizár, kterej si nemůžu nechat pro sebe:
https://www.youtube.com/watch?v=Z1C5aDF2QOc
A stránka výrobce včetně e-shopu. A kupujte, takhle levný už nebudou! smilies/grin.gif smilies/grin.gif
https://www.ibunker.cz/
Já jsem měl už pár let podezření, že Šándor je kkt. Tak líp už mi to asi ani dokázat nemohl.
září 26, 2022 21:41
... : Jiri Bilina
Hezké je Krakonošu, ze si pan generalissimus nasel novou praci. Na tom druhym videu se me libi, jak se ta rodinka stastne usmiva pri pomysleni, ze bude diky tomu bunkru zit o neco dyl nez sousedi.
Ja videl zase krasny video, na kterym jakasi sverepa ruska lampasacka krici na cerstve odvedence, ze si musi koupit svoje vlastni spacaky, karimatky, turnikety z autolekarnicky a tampony na absorbovani krve. Ze od armady dostanou jen uniformu a zbran.
O vlastnim pytli na mrtvolu se kupodivu nezminila, asi nechtela sirit strach a paniku. smilies/shocked.gif
září 27, 2022 02:17
... : Krakonoš
smilies/grin.gif smilies/grin.gif
září 27, 2022 09:24
... : Josef
Nezapomeňte! Zejtra svátek Sv. Václava. Krámy zavřený!!!
Tendle Sv. Václav nás kdysi zaprodal Němcum za 120 volů a 500 hřiven stříbra ročně. A byl k Němcům tak servilní, až to jeho bráchu tak naštvalo, že ho připíchnul na vrata kostela. Tak vlastně ani nevim, proč je to potřeba nějak slavit. To už bych daleko spíš oslavoval Boleslava. A s těma jeho Blanickejma rytířema, to bude nějaká blbost. Nebo ještě může bejt hůř?
Těch 500 hřiven stříbra (asi 120 kilo), to Němcům ročně odvádíme víc než bohatě. Škoda, že o voly nestojej. To by stačilo dojít do paláců na Malou Stranu.
září 27, 2022 13:17
... : Jiri Bilina
Jasne ze muze bejt hur, brachu Josefe.
Muze bejt jako kdysi nedavno, kdyz jste nas zaprodali vychodnim mongolum, kramy byly otevreny ale prazdny a v politbyru sedela vedle quislinga Bilaka jakasi Žena za pultem. smilies/wink.gif
Mikin
září 27, 2022 14:03
... : Markéta
Jiří Bílina - nechápu: "...jste nás zaprodali..." Kdo je koho? Pochybuju, že Pepa nebo kdokoli tady
září 27, 2022 19:13
... : Jiri Bilina
Staci cist Marketo komentare. Ze nakonec omlouvaji Putlerovu agresi proti Ukrajine, to je uz jen tresnicka na dortu.
Mikin
září 27, 2022 20:22
... : Josef Kouba
Na komunisty se nadávalo a nějak nám tento druh politiky nevoněl. Porovnáme -li co dokázali za 40 let postavit a co se vybudovalo v kapitalismu v Čechách za 32 let, tak je to bez debaty obrovský rozdí. Jak je to jen možné?? Dnes jsou krámy narvané dovezeným zbožím, byt po komunistech v paneláku stojí 2 miliony. Nevlastníme ani banku, pivovary a mnoho jiných podniků, na elektrice se přiživuje 40% soukromníků z toho větší polovina z toho  je z USA. Tu atomovou elekrárnu postavil kdo??
Na ulicích se povalují bezdomovci, prostituce, drogy a kolik % občanů má onen hlásaný 35 tisíc plat měsíčně??
Každá mince má rub a líc, ale pokud porovnáme úspěch těchto dvou politických systémů, chtě nechtě musím dát palec nahoru komunistům.
Jediné v čem není rozdíl nezi těmito systémy, je jedna jediná pravda v TV a novinách, stejné jako známé heslo: kdo nejde snámi jde proti ním, že Bilino??

Trochu humoru. 
Bolo to ešte v zime. Starý Dežo sa ráno zobudí a v byte je teplo. Chytí radiator, je horuci, pustí vodu, tečie aj teplá, zažne svetlo, svieti, pusti plyn, plyn ide...Celý rozrušený křičí na ženu: Arana vstavaj!! Komunisti sa vratili k moci...
září 27, 2022 21:17
... : Jiri Bilina
Tak vidis Marketo ze jsem s tema kolaborantama nekecal. Tenhle je primo ukazkovej. smilies/grin.gif

září 27, 2022 21:45
... : Josef Kouba
Zde vidíš Markéto,... jen porovnávám dva systémy a hned jsem kolaborant, protože na to nemůže odpovědět. Pádné argumenty nemá. Místo aby zde nasazený "politolog" Mikin popsal úžasné úspěchy systému jež jsou v Čechách od roku 1998 do současnosti, nic a zase nic. Ani ta dálnice Praha-Brna snad není stále hotová.
Musím ale pochválit kapitalismus, města a vesnice, jsou ve srovnání s komunistickým systémem nádhernně udržované.
září 27, 2022 22:14
... : Jiri Bilina
A pak ze neni zadna spravedlnost! Ja uz se bal ze se zde (uz asi tak po stopadesate) zapletu do stejne nesmyslne hadky, ale prisel Kouba a zachranil me. smilies/wink.gif
To vis ze jo, Josefe. Vono se za te zlocinne komunisticke diktatury, jeste vylepsene sovetskou okupaci vesele budovaly tovarny, elektrarny i dalnice a vsechno patrilo lidu. Naproti tomu na zapad od hranic zili chudaci lidi v chatrcich, jezdili a orali s taznym dobytkem, svitili loucemi a kdyz konecne padla zelezna opona a oni mohli poprve v zivote vycestovat, tak nad tim komunistickym blahobytem jen vyvalovali oci. Hlavne prej zapadni Nemci, protoze ti do te doby nevideli poradny auto.
Nazdar! smilies/wink.gif
Mikin
září 27, 2022 23:56
... : Josef Kouba
Mistře Bilino, zase kličkuješ a nemluvíš k věci. Předhazuješ Německo jak si tam lidé žili. Bylo mě asi 25 let, na autostopu jsem se seznámil s klukem stejného věku ze západního Německa, původem Polák. Slovo dalo slovo a já jej protáhl Prahou, Plzní a zúčastnil se i velkého potlachu jež pořádala chebská parta. Když jsem mu řekl že jsem narozen v Norimberku a že se mohu vystěhovat, tak mě řekl abych to nedělal, že budu velice zklamán. Lidé vidí jen přepočet koruny k marce 1:16 ale co to stojí žít v Německu to neví.
Má neteř děla ve Vancouveru manažerku 3 baráků, celkem 120 bytů přes 40 let starých. Dvouložnicový byt stojí 1800 CN což je bratru něco přes 30 000 Kč. Téměř polovinu měsíční výplaty se utratí za nájemné. Vítám v kapitalismu.

Ale ve zkratce.
V komunismu bylo 75% lidí spokojených a 25% těch co zadarmo vystudovali nespokojených a pokukovali po královském životě na západě.
V kapitalismu je to jen obráceně. 25% velice spokojených a 75% nespokojených co žiji ze dne na den. Najít systém aby všichni byli spokojení neexistuje. Bohužel.


září 28, 2022 02:17
... : Josef Kouba
Pardon, oprava. V socialismu. Komunismu, kdy bude vše zadarmo nebylo dosařeno.
září 28, 2022 02:20
... : Jiri Bilina
Nezlob se Koubo, ale jak ti probuh mohu na takovy zmateny, choromyslny blabol odpovedet? smilies/grin.gif
Normalni lide porad prchaji z vychodu na zapad, odsuzuji zverstva tvych rudohnedych milacku a pisou ti, at je uz laskave prestanes s temi svymi idiotskymi konspiracnimi teoriemi otravovat.
Ale nedej na ne, Koubo. I kdybyste padli vsici, vstanou novi bojovnici, prapor rudy zavlaje.
Ty ses mel hochu narodit v severni Koreji. smilies/smiley.gif
Mikin
září 28, 2022 04:37
... : Josef
I nech ho, Markéto. Dyť je to jeho jediný celoživotní potěšení.
září 28, 2022 06:13
... : Iris
Proboha Nč, ty snad s Josefem Koubou souhlasíš? Za komančů bylo líp, já se picnu, 75% spokojenosti
září 28, 2022 06:39
... : Josef
To se ale, Iris, týkalo mě, viz předchozí přípisy. Chápu Markétku, že si myslí, že s tou hříčkou přírody lze diskutovat. Je tady teprv krátce.
září 28, 2022 07:00
... : Jiri Bilina
Asi takhle Iris:
Josef me uz nekolikrat proklel za mou emigraci, protoze jsem se podle neho udajne "vysral na sve rodice". To ze Josef Kouba emigroval a nechal doma nejen rodice, ale i sve dve vlastni deti mu podle vseho nevadi.
Anonymni "Lenku" ten samy Josef s detinskym chichotanim nekolikrat pochvalil za jeji camrani o tom, ze cikanske dite bezmocne visici na plote bestialne bila tak, az "kvičelo jako podsvinče".
Tihle komunistickou diktaturou skrz naskrz zkazeni lide jsou naprosty a uplny odpad spolecnosti. smilies/undecided.gif
Mikin

září 28, 2022 07:04
... : Jiri Bilina
Hricka prirody Pepo, Pepane, Josefe, NČ, Neznamy ctenari a Maño z Počernic? smilies/wink.gif
Mikin
září 28, 2022 07:35
... : Josef Kouba
Mr. Bilino.
Pokud by jsi pozorně četl co jsem napsal, tak by jsi pochopil že ani socialismus ani kapitalismus nepracuje, že nad tím jen filozofuji. Čekají nás v roce 2023 obtížné časy.
Parta WEF hodlá spustit něco mezi?? Pro smetánku kapitalismus a pro 90% ostatních socialismus. Ale bez poslušnosti Ruska, to bude pro ně složitější. V říjnu všechny státy EU předají oficielně moc EU velení. To ani velení SSSR nepožadovali.
.....
Podle WEF má být rok 2023 rokem, kdy má dojít ke konečné transformaci kapitalismu na socialistickou diktaturu.
září 28, 2022 08:33
... : Josef
Teď jsem se rozesmutněl. Na Novinky cz jsem k článku o podmořských dírách v plynovodech NS1 a NS2 napsal v diskusi reakci. Jen jediný dvě slova: "Cui bono?"
A asi po pěti minutách mi vyskočila hláška: "Váš účet byl trvale zablokován pro porušení smluvních podmínek."
září 28, 2022 09:05
... : Josef Kouba
Josef, já vyfasoval na idnes.cz 6 měsíců na tvrdo zaracha. Mé příběhy uklidili někam kde je nikdo nečte. Je to nová a dobře pracující metoda.
Před zablokováním byla průměrná čtenost 400 a poté 7 -8. Můžeš se i mrknout.
josefkouba.blog.idnes.cz (rss)
září 28, 2022 10:33
... : Josef Kouba
Kapitalismus dosahuje úspěchu díky svým vlastnostem, ale přitom vyrábí problémy, které právě kvůli svým vlastnostem není schopen řešit.
Rakousko -americký ekonom Schumpeter již ve čtyřicátých létech předvídal přechod kapitalismu do socialismu -ovšem nikoli dle starých pravidel. V těch se socialismus definoval celospolečenským vlastnictvím výrobních prostředků, což v "novém" socialismu nebude. Vlastníky výrobních prostředků budou korporáty a ty -spolu se státem, budou určovat míru rozdělování mezi obyvatelstvo.
A o tom je celý Zelený či Nový "Deal". Normálně se tomu říká fašismus.
září 28, 2022 11:57
... : Lenka1
Josef Kouba:

Teď už je to úplně jedno, jsme už za bodem návratu.

Poslední akce s oběma Nord Streamama bude znamenat kolaps německýho průmyslu a my se svezeme s nima.

Na 1000% za tím stojí ty americký špíny. Tahat do toho Rusko může jen naprostý debil.

Nezaměstnanost, krachy firem nebo jejich stěhování do zahraničí (páč nejsou naše, že), mráz, hlad, nemoce, exekuce, kriminalita ..............ale lidi to nejspíš chtějí. Tak jo, tak to budem mít.
září 28, 2022 17:03
... : Lenka1
A ještě dodatek k tomu neustálému šermování s jadernými zbraněmi, které se neustále omílá v našich médiích a totální vymaštění debilové, jako např. kandidát na prezidenta Hilšner, kterej se celej klepe na házení atomovek na Moskvu, u toho masturbují, tak nastíním velice reálnou možnost, ke které může dojít než napočítáte do tří:

Rakety Himars nelze vystřelit bez naprogramování cílů skrze americké vedení bojových operací.

Takže USA a NATO připravují válečný scénář napadení ruských jaderných elektráren, kdy jejich velitelská centra připraví a provedou útok na jaderná zařízení Ruské federace.

Útok na nukleární zařízení spadá pod možnost použití jaderných zbraní, tak jak jej definuje současná ruská obranná doktrína.

Jinými slovy pro nechápavé: Napadnete ruskou civilní atomovku a dostanete po kokosu ruskou vojenskou atomovkou.

Takže první krok Rusů bude, že musí zhasnout všechna velitelská centra NATO, která připravují útok na jaderné zařízení Ruské federace. A je úplně jedno, kde tato centra budou, protože jde o použití direktivy jaderné obranné doktríny RF.

Už chápete, že celá Evropa může jít do prdele?

A všechno jen a jen kvůli nenažranosti Američanů, kteří jinak než vysáváním jiných zemí žít neumějí a ani nechtějí.

P.S. Bílino, neodpovídej mi, nemám na ty tvoje debility ve světle toho, co se děje, náladu.
září 28, 2022 17:18
... : *deeres*
Vidím to stejně, jako Lenka. Lepší nevědět, dělala jsem si srandu s pečením placek na rozpáleném kameni. Ještě budu ráda, pokud budu mít alespoň ty placky, pokud tu vůbec nějak přežijeme.
září 28, 2022 17:33
... : mila1
A všechno jen a jen kvůli nenažranosti Američanů, kteří jinak než vysáváním jiných zemí žít neumějí a ani nechtějí.

Lenko, jako odbornici na výcvik psů Tě beru, tomu rozumíš, ale do hodnocení politiky se, prosím, nepouštěj, je to směšné.
Útok na nukleární zařízení spadá pod možnost použití jaderných zbraní, tak jak jej definuje současná ruská obranná doktrína.

A proto napadli Rusové ukrajinské jaderné elektrárny, to dává smysl.. zajímalo by mne, jak tohle ošetřuje ta ruská obranná doktrína. Jakože oni napadnout jadernou elektrárnu jiné země mohou beztrestně a když někdo napadne tu jejich, okamžitě posílají vojenskou atomovku? A takového národa se Ty zastáváš? Není Ti to ani trochu divné?
září 28, 2022 17:33
... : Lenka1
mila 1:

Už jsme se o tom bavili. Když věříš tomu, co ti řeknou v médiích, tak mě prosím se svými komentáři neobtěžuj. Když ti moje závěry připadají směšné, fajn, máš na to právo a já ti ho neberu.

Ale už s tebou nebudu diskutovat na téma, kterému očividně nerozumíš ani co by se za nehet vešlo. Sorry.

září 28, 2022 17:46
... : Josef
Sorry jako, Mílo. Skutečně se cítíš oprávněná soudit a radit, kdo se má a kdo nemá pouštět do hodnocení politiky?
To jako vážně? Fakt?
září 28, 2022 18:04
... : *deeres*
Některým lidem to nedojde nikdy. Bude jim hořet u zadku a spokojeně si budou libovat, že jim je teplo. Sebevražednost lumíků.
září 28, 2022 18:20
... : Krakonoš
Už chápete, že celá Evropa může jít do prdele?

Ano, chápeme. Jakmile byste se dostali k moci vy, vymatlanci nasáklí rusáckou propagandou tak, že už ani nepoznáte světlo od tmy, tak je Evropa v prdeli. A tomu prostě budeme muset zabránit, pokud by to snad vážně hrozilo. Za jakoukoli cenu. Druhej 46. - 48. bez boje už tady fakt nebude. Svoje azbucký sny si sněte za Uralem, ale netahejte je do civilizace!
září 28, 2022 18:24
... : Jiri Bilina
Rakety HIMARS jsou navadene na cil pomoci GPS a to navadeni zvladnou bez pomoci "americkeho vedeni bojovych operaci" vsichni americti spojenci, kterym byly tyhle zbrane s patricnym navodem dodany.
A jadernym utokem, ci utokem na jaderne elektrarny zatim vyhrozuje jen Putin a jeho pohunci. Takze priste Lenko nelhat, ju? smilies/wink.gif
-----------------------------------
Stejne je to hrozna nespravedlnost. smilies/wink.gif Nejmohutnejsi armada sveta zautocila v unoru, casne rano a bez vyhlaseni valky na sveho mnohem mensiho souseda s tim, ze zadny ukrajinsky narod neexistuje a ze naprosteho a uplneho vitezstvi dobude behem 3 dnu. Ale ten "neexistujici narod" branici vlastni zemi proti genocide dava hitlercikum poradne na kokos. Uzemi velikosti jihoceskeho kraje osvobodili Ukrajinci za pouhe 4 dny a tah na strategicky Kerson i obklicovani nemene vyznamneho Lymanu uspesne pokracuje.
Rusky Führer sice vyhlasil mobilizaci, ale jeho nuzaci hnani na jatka nevyfasuji ani spacaky a karimatky. Zato pusek Moisin-Nagan (vyrabene od roku 1891) i bajonetu bude pry dost.
Takze co dal? Führer je v uzkych a pokud se nenavideni "Chocholove" nenechaji vymordovat, nastoupi pry jaderne zbrane a vsichni zemreme.
Fakt hrozna ostuda, ze jsou quislingove opakujici Putlerovy vyhruzky (jak jinak nez s pridanim urazek a pomluv) vyhazovani z diskusi a dokonce i z armad obranneho spolecenstvi NATO.
Jak rikam - nevdek svetem vladne. smilies/grin.gif
Mikin
září 28, 2022 18:43
... : Josef
Vypadá to, troubo, že už se brzy dočkáte. Bohužel, s vámi i naše děti.
Američani dneska vyzvali svý občany k opuštění Ruska.
září 28, 2022 18:45
... : Lenka1
Josef:

Jeden z momentů, kdy jsem ráda, že ty děti nemám.

A jak napsala deeres - sebevražení lumíci - tak to sedí. Nemusíme pro příklady chodit daleko.
září 28, 2022 18:49
... : Lenka1
........sebevražední
září 28, 2022 18:50
... : Lenka1
Krakonoš:
A tomu prostě budeme muset zabránit, pokud by to snad vážně hrozilo.


Nikdo ti nebrání narukovat. UA pořád nabírá. Už berou všechno, co má ruce, nohy a dejchá. Aspoň budeš na chvíli užitečnej.

Za jakoukoli cenu.


Jestli děti máš, tak tvůj postoj nechápu. Ale tak nějak je mi to už jedno.
září 28, 2022 18:54
... : mila1
Krakonoši, oni si vážně myslí, že Rusko zaútočilo na Ukrajinu právem. To nevymyslíš...
září 28, 2022 19:01
... : Jiri Bilina
Proc by mel Lenko rukovat zrovna Krakonos? Ukrajinci dokazali, ze se s pomoci demokratickeho sveta proti hitlerovske luze dokazou ubranit sami.
Mobilizaci vyhlasil tvuj Führer. Bere vsechno, vcetne kriminalniku a lidi nad 60. Vagnerovci vzali i trojnasobneho vraha a kanibala. Ten treba sezere sveho politruka a nebude mit v zakopech hlad. smilies/smiley.gif
Ze se coby zkusena, drsna byvala vojanda neprihlasis? smilies/wink.gif
---------------------
Josefe - kdybys necetl furt jen tvou dezinformacni spinu, vedel bys ze demokraticke zeme vyzyvaji sve obcany k opusteni toho, ci onoho statu zcela bezne.
Nejen Spojene staty, ale i treba moje Kanada vyzvaly k odchodu ze Severni Koreje, Eritreje nebo Iranu sve obcany uz davno.
Jen tak mimochodem - zminene zeme jsou posledni spojenci, kteri tvemu milackovi od KGB jeste zbyly. smilies/wink.gif
Mikin
září 28, 2022 19:16
... : Josef
Mentální mrzáček, neschopnej ničeho jinýho, než slabomyslnejch zvratků, mě fakt nemůže urazit.
září 28, 2022 20:12
... : Jiri Bilina
Ukrajinci dnes zajali prvniho cerstveho odvedence.
Prosedively, obtloustly mužik na prahu sedesatky, ktery poslechl povolavaci rozkaz a pred 6 dny se dostavil, aby byl behem nekolika mesicu patricne vycvicen, vyzbrojen a sel bojovat za svou vlast (do sousedni zeme) se tvari zdesene a dozaduje se telefonickeho hovoru s rodinou.
Snad se manzelka, deti i vnoucatka dockaji... smilies/shocked.gif
Mikin
září 28, 2022 20:40
... : Josef Kouba
V dobách ČSSR bylo ve výcviku na vojně v 200 000 mužů z 15 mil. obyvatel.
Rusů je nyní 10x tolik a mají stále vojenskou povinnou službu. Takže ve zbrani mají 2 miliony vycvičených mužů ve věku 18-19 let. Pokud by povolali do zbraně jen dva ročníky jež nemusí cvičit, tak mají ve zbrani 4 miliony vycvičených vojáků a staré dědky jak zde Mikin líčí na vojnu povolávat nemusí. V případě Ukrajiny je to jen 1 mil. 300 tisíc. Ale nevím zda na Ukrajině je povinná vojenská služba o to by na tom byli ale mnohem hůře.
Na Ukrajině, kde již není možné poznat, kdo postupuje a kdo ustupuje. Americká media se natolik zapletla do válečného double speaku, že čtenáři mají dojem, že Ukrajina několikrát porazila Rusko. Jeden příklad za všechny.: Ukrajinci zničili Rusům 507 tanků. V Ardenách v jedné z největší tankové bitvě přišli obě strany o 700 tanků dohromady.
září 28, 2022 23:35
... : Jiri Bilina
Vazne 4 miliony Koubo?
Skoda, ze to ten KGBacky zakrslik v Kremlu netusi, nemusel ze sebe delat v televizi jeste vetsiho blba a vyhlasovat mobilizaci. A uz vubec nemusel povolavat do zbrane nestastniky, ktere budou brzy oplakavat i jejich vnoucata.
Navhoval bych ti primou komunikaci. Kdyz uz otravujes svymi komunistickymi hoaxy 137 kanadskych Cechu, treba pridat i samotneho Putlera. Co rikas?
Pokud pro tebe na mape Ukrajiny neni mozno poznat kdo postupuje a kdo ustupuje, jsou tve geograficke schopnosti totozne se tvymi schopnostmi gramatickymi.
A to neni pekny obrazek... smilies/undecided.gif
Mikin
září 29, 2022 02:51
... : Josef Kouba
Ty hektary hřbitovů v USA plné křížů, to je dle tebe OK. Mikine?? Pro co ti klucí umírali. Jen pro peníze pár nenažraných.
Je zde ale jedna sice velmi vzdálená, ale použitelná verze kterou možná bude muset udělat Putin (pod tlakem třeba lidí typu Schoigu) a to skutečně bouchnout tim jaderným klackem na Ukrajinsko Polskem pomezí, a pak díky tomu, že ti co řídí vládu USA a dokáží velice dobře počítat si uvědomí, že doba blafování je už v...... a nastala by doba lámaní chleba. Možná to tak skončí, protože s velkou atomovou válkou by skončili i oni. To nechtějí.
PS: Dál Mikine s debatou končím, je to stráta času. Patříš do blázince.
září 29, 2022 04:58
... : Míša šíša
ale do hodnocení politiky se, prosím, nepouštěj, je to směšné

Úplně nejsměšnejší však je, že tohle napíše člověk, který nevidí dál než na špičku vlastního nosu. Vždycky si říkám, kde se v těchhle typech bere to sebevědomí, ta arogance. Čím větší prosťáček, tím větší nadutost.
září 29, 2022 07:45
... : Jiri Bilina
Ti americti vojaci ktere si beres Koubo do huby padli (stejne jako treba nasi letci v Anglii) za svobodu.
Ale na veselejsi notu - videl jsem rozhovor s tim prvnim zajatym odvedencem a zda se, ze ten mužik prekonal vsechny svetove rekordy. Do zajeti se mu podarilo dostat pouhe 3 dny po nastupu vojenske sluzby. Takze zil bez slusneho zachazeni, jidla a ciste povlecene postele fakt jenom ty tri dny.
A nejspis nemusel byt ani odvšiven a poslan do blazince, ty "stráto" času. smilies/grin.gif
Mikin
září 29, 2022 07:46
... : Lenka1
No jistě, naše svatá pravdomluvná média opět nezklamala:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-v-blizkosti-uniku-plynu-se-pohybovaly-ruske-lode-hlasi-tajne-sluzby-215588#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Nevadí, že u Ruska to dává asi stejnej smysl jako unést někomu dítě, aby bylo možné dotyčného vydírat a pak mu ho hodit mrtvé před dveře a dál čekat na výkupné.

Ovce na to skočí a budou dál a o to víc nenávidět Rusko. Otázka "cui bono" už nikoho nezajímá.

A pak se snáz zlomí veřejné mínění ve prospěch války. Blbečci, kteří znají válku jen z filmů a PC her, řvou pro válku nejvíc. Přitom bouchnout jim za zadkem dělostřelecký granát, tak mají okamžitě bláto na hřišti.

Prostě naši kámoši za oceánem nás do tý války proti Rusku dostanou za jakoukoli cenu. A spousta hlupáků jim k tomu bude ještě tleskat.
září 29, 2022 09:03
... : Josef
Míšo. "kde se v těchhle typech bere to sebevědomí, ta arogance." Mají televizi a rádio. Víc nepotřebujou.
Dyť třeba z takový Pekařky hloupost, sebevědomí, arogance, tryská proudama.

září 29, 2022 10:17
... : Jiri Bilina
Prostě naši kámoši za oceánem nás do tý války proti Rusku dostanou za jakoukoli cenu. A spousta hlupaku jim k tomu bude jeste tleskat.
-------------------------
Valky proti Rusku? Valku vede fasounske Rusko proti Ukrajine a spousta hlupaku mu k tomu jeste tleska.
A ze jim to neni ani trochu trapny. Ten jejich Rusak silne pripomina pubertackeho spratka, ktery na skolnim hristi mlati mnohem mensi deti a krade jim svaciny az do chvile, kdyz se jedno z tech deti otoci a da mu pres tlamu.
A spratek si bezi s placem stezovat, ze mu ublizujou. smilies/wink.gif
září 29, 2022 13:38
... : Krakonoš
Jo, Mikine. Oni tihle spratci měli svoje pravidelný útoky na menší a slabší spolužáky i perfektně zdůvodněný: "Blbě čuměl. Provokoval...." A tak přesvědčovali sebe i svoje okolí, že jsou v právu. No a Ukrajina podle ruskejch fašistů taky provokovala a blbě čuměla (západním směrem). A je pravda, že tihle blbí agresivní spratci měli vždycky dost obdivu u jednoduchejch, citově plochejch a žádných morálních zásad neuznávajících holčiček. To evidentně platí i v dospělosti a co je lidstvo lidstvem. smilies/wink.gif
září 29, 2022 13:59
... : doktor
Zdravím Tě příteli Nechápavej.Osobně se na ten svátek demokracie netěším.Otrávili mi mou duši.
září 29, 2022 14:23
... : Jiri Bilina
Tak, tak, Krakonosi. Zrejme ty holcicky pocituji pri mlaceni malejch deti jakysi druh vzruseni. At uz to provozuji samy, nebo at to za ne dela jejich oblibenej despota.
Ten se vcera nechal nechal slyset, ze: Stačí se podívat na to, co se nyní děje mezi Ruskem a Ukrajinou
Ze by se i Putler domnival ze valku rozpoutali Ukrajinci? smilies/shocked.gif
Mikin
září 29, 2022 19:41
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]