O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

STRACH KOLEM NÁS, STRACH V NÁS - 4. PDF Tisk E-mail
Středa, 14 září 2022
"Mařenko, nelez do té vody, je studená, nastydneš!" "Honzíčku, nehraj si s tím nožem, řízneš se!" - Nojo, takové zbytečné věty... Ale stejně se znovu a znovu ti rozumnější snaží varovat mláďata, případně kamarády, když vidí, že se hrnou do nějaké riskantní akce. Přesto je to mnohdy ten známý hrách, co se na stěnu hází. Nevěří, dokud se nespálí. Jenže co si myslet o dospělých, kteří znovu a znovu se celí nadšení hrnou do velkého nebezpečí?

 

 

Na Václavském náměstí se v sobotu 3. září po poledni sešly desítky tisíc lidí na demonstraci proti vládě. Akce začala krátce po 14. hodině společným zpěvem hymny. Protest s názvem Česká republika na 1. místě byl společnou akcí organizací, politických stran a občanů, kteří nesouhlasí se současnou politikou a chtějí změnu.

Tak zněl oficiální popis této akce. Na to, aby byl zachován pořádek, dohlížely stovky policistů.

 

Jen pro zajímavost - Ladislav Vrabel, jeden ze dvou organizátorů, ve videu, které odvysílal minulý čtvrtek večer na Facebooku, děkoval tisícům svých fanoušků za to, že mu poslali přes půl milionu korun. Pochlubil se také, že poskytl rozhovor ruské televizi a omluvil se Rusům jménem všech Čechů za vládu Petra Fialy, za posílání zbraní Ukrajině a podporu terorismu ze strany Česka. Také oznámil, že je přesvědčen, že Rusko je skvělá země a Vladimir Putin dobrý politik.

 

 

 

Protivládní demonstrace 3. září v Praze? Spíš předvolební mítink  dezinformátorů nebo proruských a xenofobních uskupení. Akci podporuje i  Vandas nebo Foldyna - Romea.cz

 

 

 

Za další demonstrací, tentokráte na Staroměstském náměstí, která byla svolána na neděli 11. 9., ve 14:00, stojí Právo Respekt Odbornost (PRO). Vystoupil mimo jiné právník a vysokoškolský pedagog Ondřej Dostál, advokátka Jana Zwyrtek Hamplová, lékař Jiří Beran, předseda strany PRO Jindřich Rajchl a kandidáti so Senátu. Tato demonstrace se konala pod názvem Manifestace pro budoucnost. Udělejme další krok pro vás a pro vaše děti.

 

 

 

 

 

Moderátor celé akce Petr Vacek, který kandiduje do Senátu, svým projevem mířil rovněž na premiéra Petra Fialu a jeho vládu, vyzval je k demisi. Jindřich Rajchl je podle moderátora lokomotiva, která nás všechny vyveze do lepších zítřků.

 

 

TO, CO JE VŠEM ZNÁMÉ:

 

Koronavirus se přenáší z člověka na člověka po úzkém kontaktu. Jde o tzv. kapénkovou infekci, která je přenášena vzduchem. Jenže virus se šíří nejen kapénkami, ale i aerosolem. Šíření v aerosolu je nebezpečnější, jelikož se jedná o menší částice než kapénky. Navíc může aerosol viry přenášet na větší vzdálenost. Nové varianty jsou extrémně nakažlivé, jejich šíření nezabrání ani očkování. Stojíme na prahu nové vlny, která možná kulminuje již od konce srpna.

 

Počty lidí nakažených koronavirem opět stoupají. Nejvíc nemocných je na  Ústecku, nejméně na Lounsku | Sever

 

Šíření koronaviru v Česku nyní zrychlilo, roste incidenční číslo, tedy počet nových případů nákazy za posledních sedm dní na 100.000 obyvatel.

Každý všední den uplynulého týdne přibylo více než 3000 nakažených, šíření nákazy pokračovalo i o víkendových dnech. Počet hospitalizovaných s prokázanou nákazou znovu stoupl.

V posledních dnech rostou i počty testovaných na koronavirus.

 

 

Ale není nad to,

jít si zakřičet někam na náměstí,

zademonstrovat…


 

 

P:S. Máte-li zájem, tady si můžete  vybrat, co, o čem a koho můžete vyslechnout, kde si zademonstrovat.

        Na některý den těchto "setkání" jich připadá víc. Takže směle do toho, třeba to zrovna vy nechytnete...

 

 

d@niela

 


Komentáře (50)add feed
... : Jiri Bilina
Nojo...
Kdyz se podivate na stranky techhle lidicek, temer vzdycky se tam zpochybnuje pristani na Mesici, 9/11, kulatost Zeme, nebo se tam propaguji vecne zdroje energie popirajici zakladni zakony fyziky.
Muj tata to vystihl slovy: "to jsou lide kteri veri vsemu, po cem je h****".
"Odbornici" kteri varovali proti vakcinaci se uz davno pripojili k obhajobe ruskych svinaren na Ukrajine, ale klidne prehodi veksl na cokoliv, co jim jejich "alternativni zdroje" doporuci. Nebo poruci?
Protoze seriozni, vedu respetujici media jsou podle nich prece "majnstrym" (spatna vec, jejiz informace neni nutno ani vyvracet).
A tak si nekdy rikam ze blbost svetem vladne a ze je dobre, ze uz nejsem zadnej mladik.
Ale pak me to neda, neco napisu a lide o kterych mluvil muj tata me zurive nadavaji a odpovidaji stupiditami na kterych je asi nejhorsi, ze je proste jen odnekud okopirovali. smilies/wink.gif
Stesti, (krome jineho) je, ze behem posledniho tydne jim statecnost Ukrajincu branicich svou zemi jejich pripitomele snahy malinko zneprijemnila.
Dokonce bych rekl, ze dostavaji vyprask. smilies/wink.gif
Mikin
září 14, 2022 06:07
... : Josef
Demonstrace proti komukoliv nebo pro cokoliv mě absolutně nezajímaj. Zajímavý jsou pak až "rozbory" novinářů, politologů, sociologů ... ty jsou často docela srandovní. Teď se vyznamenal i Míra Kalousek, kterýho moc nechápu. Pořád ho považuju za nejinteligentnější osobu z vládnoucího spolku, a tak se divim, že se propůjčil k hloupejm lacinejm kecum. No nic, to není moje věc.
Corony se taky obávám, asi jako každej. Ale další tečku už do mě nedostanou.
září 14, 2022 07:58
... : d@niela
Jirko, zajímavá úvaha, ale poněkud mimo téma.
Připomínáš mi vaše indiány, ale ne z doby, kdy ještě nepodléhali démonu alkoholu.
Jistě zvládali zajímavě komunikovat na svoje téma, vypadali i hezky tančili, ale... holt to není ono. Ale snaha se vždy hodnotí.
schválně: ty osobně si myslíš, že tohle velkodavové scházení se zůstane bez zdravotních následků?
září 14, 2022 09:32
... : Iris
Danielko, jistěže velkodavové scházení se není v situaci, kdy je mezi lidmi stále hodně virové nákazy, není dobré, i když v zimě by to bylo horší. Navíc už chodí děti s covidem ze školy atd, šíří se to zase....je zbytečné o tom psát.
Jen bych chtěla přidat postřeh - i z mého okolí tam pár lidí jelo, zdůrazňuji pár, se kterými jsem mluvila, čili nechci to generalizovat. Ale všichni tito mí známí jsou z řad radikálních antivaxerů, bojovníků proti rouškám ba popíračů nemoci jako takové ˇČili, ti, kteří se nebojí nákazy, neb ji popírají a podceňují. Z opačného tábora, abych tak řekla, jsem nepotkala nikoho, kdo by tam zamířil. Necupujte mě, to je jen konstatování zjištěného, žádná studie. smilies/smiley.gif

Mikinův příspěvek mi tedy až tak mimo téma nepřipadá.
září 14, 2022 11:28
... : Iris
Josefe, nynější varianta je rychloběžka, nakazíš se a onemocníš tak rychle, že imunita navozená očkováním proti staré variantě nezareaguje patřičně rychle. Ale naběhne, i když se zpožděním. Takže já i moje očkované okolí jsme si buď jistě, nebo možná tím onemocněním prošli. Nic smrtelného, i když je to protivné. Přejde brzy. No a já to považuji za takovou "tečku" bez jehly. Skoro neznám nikoho, kdo by si nějakou divnou rýmou přes léto neprošel. Ono to nezabíjí, ale hatí plány, protože místo zájezdu nebo návštěvy divadla lehneš s teplotou a nudlema. Schvaluji ti tvoji nechuť k dalšímu očkování, já se také nechystám. Davům je ale dobré se vyhnout, lidé nejsou ohleduplní.
září 14, 2022 11:36
... : Lenka1
No jo, nejlepší a správně demokratické je hezky držet pusu a šlapat brázdu, že. Aby korytáři měli klid na likvidaci těch pár drobků z naší země, které tady ještě zbyly.

A mimochodem, kdo chtěl a věří tomu, se naočkoval, někdo dokonce i 4x, tak se ničeho bát nemusí, ne. Vždyť přece máte zaručený lehký průběh, kdyby něco, tak vo co go.

A jestli umře na ten strašlivej koronavir někdo neočkovanej, vám může být přece jedno. Je to každého svobodná volba. Když teda hen ta svoboda a demokracie jsou ty nejvyšší hodnoty, za které tady neustále bojujeme.

Jak tady nedávno napsala, tuším, Míša šíša, z vás, správně uvědomělých občanů, mají elity největší radost.
září 14, 2022 11:44
... : Marie
Danielo, kdo se bojí, ať se nechává vakcinovat třeba každý měsíc, ať se chrání, nosí roušky a vyhýbá se více lidem. On to byl stejně záměr, jak kdyby nemoci mezi lidma nikdy nebyly. My, co se nebojíme, budeme bojovat i za vás.
Teď to budu zase kopírovat, protože to tak hezky napsat neumím.
Podívejte se, co už se stalo – jednou jsme zahulákali „vládě do oken“ a už jde zastropovat cenu energií. Půl roku to nešlo, bo minoritní akcionáři a další zákonnné důvody. Jednou zamáváte vlajkami a ejhle, najednou je lid víc než akcionář. Jestli si někdo myslí, že by vláda zastropovala ceny i bez demonstrace, tak ať se nechá vyšetřit. Lid vládu vyděsil k akci.

Jenže je to jen taková vějička. Oni se ještě svého lidu nebojí dost. Cena elektřiny kolem deseti korun za kWh a plyn přes 50 Kč za kubík – to je pořád likvidační cena. Oni prostě chtějí zkusit, jestli nás tímhle nerozdělí. Pokud je teď necháme vyhrát, můžeme si být jistí, že během dvou měsíců nám všechny ty žebračenky zase vezmou nějakým jiným způsobem. Lekli se nás a začali proti nám bojovat. Po původních panikářských prohlášeních, že jsme všichni ruští trollové, začali bojovat poněkud efektivněji. Dostali jsme první kost a oni zjišťují, kdo se nechá vylákat ven z hradeb. Udělali jsme první krok a hned nás chtějí rozdělit. To se dalo čekat.

Ale než půjdeme na tu demonstraci, můžeme udělat ještě jednu věc. Můžeme jim ukázat, že máme i jiné možnosti. Pojďme je řádně vyděsit. Ještě víc, než první demonstrací. Pojďme je zasáhnout v samotném jádru.

Blíží se nám komunální a senátní volby. Podle mě se minimálně do jejich skončení nedá na naší politické scéně čekat žádné zemětřesení. Nikdo z politiků nebude deset dní před volbami riskovat nějakou velkou roztržku, protože je to příliš nebezpečné. Všichni dělali kampaně a fakt nikdo nestojí o to, aby volby nakonec rozhodovalo nějaké výbušné téma, které přišlo těsně před otevřením hlasovacích místností. Třeba pád vlády. Všechno se může stát až po volbách.

Chcete demisi této vlády? Chcete, aby se něco změnilo? Přijďte k volbám a nevolte je.
září 14, 2022 14:49
... : Iris
Nechci demisi této vlády a k volbám přijdu, díky smilies/smiley.gif
září 14, 2022 14:57
... : Jiri Bilina
Dik Danielo. Pod zajimavy clanek jsem se snazil napsat zajimavy komentar. smilies/smiley.gif
Jasne ze problem s koronavirem neni za nami. A jasne ze tyhle masove akce k sireni nemoci prispeji. Podle me uz to snad nebude diky moznosti ockovani tak zle, ale nikdo presne nevi, jakym smerem bude virus mutovat a tak muze prijit prekvapeni. Ze lehnou hlavne neockovani by mohlo byt s trochou cynismu potesujici, ale co zdravotnictvi a co chudaci doktori a sestricky?
Ale proc si myslis, ze je muj komentar mimo tema? Podivej na ten letak na svem prvnim obrazku. To je koncentrovany vyvar pitomosti. Soudruzi nezapomneli fakt na nic. Hlavne ze ma kazdy z nich ceskou vlajku, zpivaji hymnu, Cesko na prvnim miste a pritom sirenim paniky a lzi kopou za Rusko...
Mikin

září 14, 2022 16:09
... : *deeres*
Bronislav Šimoník (ODS) nazval účastníky demonstrace lůzou, dobytky a zmrdy.
BS :"Každá demokracie je tak silná, jak dokáže zatočit s takovou lůzou. "
Nejlépe vystřílet do davu par nábojů, podle západního vzoru.
Na žádnou demonstraci bych nešla, stačilo, že ze mne udělali blbce v 89., nikoliv
proto, že bych se bála rýmy.
září 14, 2022 17:24
... : Míša šíša
Na žádnou demonstraci bych nešla, stačilo, že ze mne udělali blbce v 89


Přesně to samé jsem si taky říkala...
Ovšem nemyslím si, že by primárně byly proběhlé demonstrace špatně. Nakonec když demonstrovalo Milion chvilek, tak se tomu dělala v médiích propagace jak kráva. To bylo zřejmé v pořádku. Proč by se nyní jiná názorová skupina nemohla projevit tím samým způsobem?
A co se týče šíření covidu, v mém okolí jsou vesměs nakažení lidé, co se nechali proočkovat. A světě, div se, na demonstracích nebyli. Holt to chce zřejmě další posilující dávku.
září 14, 2022 18:04
... : Jiri Bilina
Jeste k te vakcinaci - vetsina mych pratel se dala ockovat po porade se svym lekarem, sestrami v mistni Nursing Station nebo na zaklade informaci odborniku v mediich.
Manzelka se zrovna ted radi s nasi kamaradkou - zdravotni sestrou - zda je lepsi, kdyz se coby ucitelka necha naockovat druhym boosterem hned, nebo zda ma pockat na vakcinu ktera je usita na miru i na Omicron.
Proockovanost je zde v Kanade zhruba o 10% vetsi nez v Cesku a na covid zde zemrelo zhruba stejne lidi. Ale pri 4x vetsim poctu obyvatel.
Kaslat na vedu, nasavat i sirit lzi z dezinformacnich webu a navic jit kvuli tomu delat kraval na Vaclavak, to mohou podle me delat pouze jedinci mdleho ducha.
A jeste se pritom omluvit Rusum, to uz zavani kretenismem. smilies/shocked.gif
Mikin
září 14, 2022 18:10
... : Marie
zdravezpravy..cz

Každý týden má do Česka přijít 700 tisíc dávek upravených vakcín proti omikron variantě viru BA.1. Lidé, jež se rozhodnou pro základní očkování, kterých je kolem 35 procent, ale dostanou původní vakcíny. Těch má Česko kolem pěti milionů.

Upravenými vakcínami proti omikron subvariantě BA.1 společností Pfizer a BioNTech se v Česku očkuje od minulého týdne. Od pondělí 12. září se mohou lidé k takovému očkování i registrovat pomocí centrálního rezervačního systému. A tento týden podle Ministerstva zdravotnictví ČR [MZ ČR] navíc dorazí upravené vakcíny proti stejné subvariantě omikronu od amerického výrobce Moderna.

„V nejbližších dnech bude na očkovacích místech dostupná také adaptovaná vakcína Spikevax bivalent Original/Omicron BA.1,“ tvrdí mluvčí resortu Ondřej Jakob.

V obou případech se upravenými preparáty ale mohou nechat očkovat pouze zájemci, kteří už mají za sebou základní očkovací schéma. Navíc vždy starší dvancti let, protože Evropská komise [EK] obě látky schválila na doporučení Evropské agentury pro léčivé přípravky [EMA] pouze jako posilovací dávky pro osoby ve věku dvanáct a více let.

Jednou budou nevakcinovaní lidé vyhledáváni
září 14, 2022 18:29
... : Marie
Nebojte se o davy lidí na demonstraci, protože normální nachlazený člověk zůstává v posteli a nejde na demostraci
září 14, 2022 18:31
... : Lenka1
A co se týče šíření covidu, v mém okolí jsou vesměs nakažení lidé, co se nechali proočkovat.


Jo, ve svým okolí to vidím taky. Zatímco mně se ten všivej kokotavir furt vyhejbá. Čím to asi bude? Že by tím, že nejsem zapíchnutá?
září 14, 2022 19:23
... : kyttka
Jojo, a ty tisícovky lidí, který to dostaly před tím, než se začalo očkovat, ty to dostaly protože proč? Protože nevolily Babiše, nemaj v lásce Rusáky, nebo jsou napíchnutý od mala proti tubeře, zarděnkám a neštovicím? To je zas logika. Bych řekla, že to záleží na tom, co člověk dělá a mezi kolika lidma se pohybuje. Jinak na tom bude učitelka, co denně projde x třídama a jinak hlídač objektů, kterej v práci potká leda svýho vlastního hafana. Jinak důchodce, co sedí doma na zadku a nákup mu nosí člověk, kterej nakaženej není, než třeba já, denně mezi desítkama lidí. A kupodivu, po očkování se mi to vyhejbá taky, přestože i u nás v práci pochopitelně sem tam někdo ulehne.
září 14, 2022 19:48
... : Lenka1
No a v čem je jako problém? Je to úplně stejný jako to bylo celý předchozí roky s chřipkou. Někdo to chytil, někdo ne, někdo se očkoval, někdo ne, někdo to vyležel, někdo na to umřel. tak to holt na tom světě už chodí.

A nepamatuju se na žádnou takovou hysterii kvůli chřipce, jako se odehrávala poslední dva roky kvůli covidu.

Ať si do sebe píchá, kdo chce, co chce, ale ať nikdo nenařizuje ostatním, co mají dělat se svým tělem. Nebo nařizovat zavírání doma, zákazy restaurací a podobně.

Pokud jste v přechozích letech nehysterčili stejně kvůli chřipce a brali to jako normální součást života, tak nemáte žádné morální právo si od ostatních vynucovat něco teď.

září 14, 2022 20:30
... : Jiri Bilina
Oficialni cislo umrti na Covid v celem svete je neco pres 6 milionu. Odbornici ovsem predpokladaji, ze diky nepresnym statistikam v rozvojovych zemich muze byt tohle cislo az 3x vyssi.
A je nutne si uvedomit, ae jde o umrti navic. Tedy o lidi, kteri by nebyt Covidu ve vetsine pripadu jeste zili.
A hlavne, ze v zemich kde byl pocet naockovanych vyssi a kde se lepe dodrzovala nejruznejsi opatreni (noseni rousek, social distancing), byl pocet obeti podstatne nizsi.
Zni to mozna trochu drsne, ale podle me lze rici ze lide kteri sirili antivaxerskou propagandu maji na rukou krev. smilies/undecided.gif
Mikin
září 14, 2022 23:09
... : Petr Sysala
Škoda, že nejsme jako francouzi. To by už ten fialový hnus s jeho nohsledy a patolizalkou měli v zádech vidle a leželi by někde na hromadě hnoje. EU si s náma vytirá (_*_) a ten blb se jen poníženě usmívá a přikyvuje. Jsme pro EU jen onuce k opovržení stejně jako jsme byli pro CCCP.
No a pár lidí chce mit pocit, že alespoň něco proti tomu dělá a jde si zařvat na demonstraci. Chápu je, ale je to k ničemu.
Pokud jde o nějakou nákazu, tak po tom, co mne nakazili v sterilnim prostředí operačního salu a jipky, tak to může kdokoli chytit kdekoli. Svádět to na demonstraci zavání vládním populismem a demagogií.
září 15, 2022 05:29
... : *deeres*
Ti chytří otečkovaní mohou být spokojeni, že tak antivaxeři brzy vymřou na covid, když se na demonstracích nakazí a pfjůčr je nespasí.
Statistiky v Austrálii ukazují něco jiného. Nadúmrtí 15.000 od doby, kdy se začalo očkovat. Austrálie,kde byla ta nejšílenější zdravotni omezení.
Arkmedic.substack.com - tady najdete graf.
Podobně je na tom Portugalsko, Německo, Kanada, Nový Zéland a i USA. Americké pojišťovny hlásí nárůst úmrtí 7.-9.2021, tedy v době, kdy bylo zavedeno povinné očkování ve státních službách ,armádě a některých podnicích.
Věk 35-44 o 100%, 45-54 o 80%, 55-64 o 53%.

září 15, 2022 05:54
... : Jiri Bilina
"Nadumrti od doby kdy se zacalo ockovat" nerika deeres cim se zacalo ockovat, kolik lidi bylo ockovano, ani jak rychle. Nerika to zkratka nic, je to vycucane z prstu.
Pocet umrti na milion obyvatel, to je jiny kafe. Cesko je tam na smutnem 9 miste, zatimco tebou zminena Kanada na 87, Australie 121 a Novy Zeland 135.
Spojene staty, ktere zacaly s vakcinaci jako jedna z prvnich zemi, jsou na dosti bidnem 21 miste. Ale jen proto, ze tam nakonec diky prihlouplemu Trumpovi a konspiracnich teorii sirenych jeho nemene bystrymi stoupenci zustali s vakcinaci daleko za sousedni Kanadou.
Mikin
září 15, 2022 06:23
... : *deeres*
Dneska stávkují zemědělci i v takové díře, jako jsou Rokycany. V Praze rozdávají jablka a brambory, prý poslední české. Nakonec ty pražené šváby budeme jíst ještě rádi.
září 15, 2022 08:16
... : *deeres*
Web adresu jsem výše uvedla, článek o stále se zvyšujícím nadúmrtí v Austrálii najdete tam, včetně údajů Statistického úřadu Austrálie. Stačí dát do vyhledávače.
září 15, 2022 08:37
... : *deeres*
Ke konci roku končí Madeta. Nemá na energie. Pěkně se to začíná fialovcům sypat. Ta jejich úvaha, že čím dražší energie, tím více vyberou na daních, je úplně zcestná. Nebudou mít od koho vybírat, když jim kleknou tak velcí odběratelé, s důsledkem, že pracující zůstanou bez práce a na podpoře.
září 15, 2022 10:57
... : Lenka1
deeres:

a jejich úvaha, že čím dražší energie, tím více vyberou na daních, je úplně zcestná.


No ale co naděláš, když je pořád spousta debilů, kterým to nedochází a mají pocit, že to vláda vede dobře.

Mně je to celkem jedno, jsem jednak do velké míry fatalista, co se má stát, to se stane a jednak jsem dost schopná si zařídit to, co nutně potřebuju. A už nějakou dobu se na ten průser připravuju.

A dík armádě vím, že jsem schopná zvládnout extrémy a nezhroutit se z toho.

Ale je strašný, že tenhle stát jde 30 let do kopru a lidi jsou pořád víceméně v pohodě. Je strašný, že během covidošaškárny se tady bezprecedentně porušovala základní práva a svobody a většina byla nejenomže v pohodě, ale ještě se toho zastávala.

Nedávno jsem viděla Tečkované příběhy. Dost smutný vyprávění, ale víš co? Není mi jich líto, protože jsem si užila dost a dost s těma hysterikama, kteří by neočkovaný chtěli minimálně zavírat do kriminálu ne-li rovnou střílet. Takže sorry jako, ale za blbost se platí. Říct, že "bylo mi po první dávce zle, zkolabovala jsem, ale doktor mi řekl, že můžu v pohodě na druhou, tak jsem šla", je jako co? Jen debilita dotyčné osoby. Ať jde brečet dotyčnému doktorovi do ordinace, a ne do televize - jo, aha, oni jí to píchali v nějakém anonymním centru.

Když lidi používají hlavu jen k tomu, aby jim nepršelo do krku, tak na to pak holt obvykle doplatí.

I kdyby vymřela půlka planety, tak se stejně najdou oslové, kteří budou tvrdit, že to s očkováním nesouvisí.

Každopádně čeká nás doba temna.září 15, 2022 11:29
... : d@niela
Lenko, když tomu, cos právě napsala, věříš, tak věř.
Ale nepřesvědčuj o "své pravdě" ostatní. Nejsi lékař, takže nevíš, co vědí oni, i když i oni ještě o covidu nevědí všechno. Jedno je však jisté - když je někdo vnitřně slabší, tak i když na první pohled vypadá zdravě, má velkou šanci, že to u něj proběhne špatně.
Všichni ti lidé, co po tisícovkách umírali v nemocnicích, myslím po prvním příchodu covidu, ti nebyli očkovaní - uvědomuješ si to? A nebyli to jen staří s "komorbiditami", tedy s nějakými jinými nemocemi. Byli mezi nimi i mladí, do té doby zdraví.

Právě očkování i se všemi těmi případnými nepříjemnostmi lidi zachraňuje. Ano, hodně jich má i po očkování obtíže, ale ještě víc jich přežije.
září 15, 2022 13:46
... : d@niela
A ještě jedno - nejsem proti demonstracím - pokud by byla taková doba, jako před pandemií.

Ale myslím, že
a) asi ne všichni přítomní z Václaváku souhlasili s omlouváním se Rusku a dalšími tam prohlašovanými ptákovinami,
b) víc by se dokázalo podpisem petice - to je prohlášení každého jednotlivého člověka, pod kterým se podepíše - a podepíše přesně to, co požaduje. (A nemusí přitom do sebe nasávat viry o ostatních přítomných.)
září 15, 2022 13:50
... : d@niela
Marie - napsala jsi, že jednou budou nevakcinovaní lidé vyhledáváni.

Nevím, kolik je ti let, ale určitě jsi už vakcinovaná v životě byla. Minimálně jako miminko či později jako dítě.

Jenže - v současné době se díky celosvětové migraci šíří nemoci, které byly předtím právě očkováním téměř "vyhubeny". Světová zdravotnická organizace vyhlásila kvůli opičím neštovicím nejvyšší stupeň varování. Vysoké riziko je podle expertů i v Evropě.
Nejvyšší stupeň varování v současnosti platí pro covid-19 a dětskou obrnu.
A znovu se objevují další a další choroby, proti kterým je naše populace bezbranná.

Takže musím asi souhlasit s tím, co jsi napsala - že fakt "jednou abys neočkovaného (živého a zdravého) člověka pohledal"...
září 15, 2022 14:00
... : mila1
Ještě ke covidu a k těm 14 miliardám za nespotřebované vakcíny, kterými tady někdo šermoval.¨
Moc dobře si vzpomínám na dobu, kdy se tady covid začínal rozjíždět. Nevím, jak statečná Lenka a spol., ale já se strašně bála. Ty zprávy z Itálie, záběry z nemocnic, kde umírali lidi na chodbách a bezmoc, že proti tomu není lék.
Pak se objevily první vakcíny a dost dlouho trvalo, než se dostalo na všechny, co se chtěli očkovat. Ano, měla jsem strach z toho, co vakcína s mým organismem udělá, ale větší strach jsem měla z covidu, takže jsem šla na dvě plus posilovací dávku.
Covid jsem dostala až půl roku po tom boostru, teď v červenci a proběhlo to jako lehčí nachlazení. Věřím tomu, že díky očkování.
Takže abych se vrátila k těm nespotřebovaným vakcínám - stát nemohl vědět, jak se bude nemoc vyvíjet, jak bude covid mutovat, tak těch dávek koupil dostatek. To, že zatím nevypadá, že by mutace přecházely v horší variantu, je jenom dobře. Rozhodně bych nevyčítala státu, že tu zásobu vakcím pro všechny, co by očkování chtěli, obstaral.
A lidi jako Lenka, kteří covid zlehčují a přirovnávají je k chřipce, by měli mlčet a být rádi, že covid se jim a jejich rodině zatím vyhnul. Protože pohled na kojence, který bojuje 6 týdnů o život jenom proto, že přišel do styku s tímhle svinstvem, opravdu pěkný není.
září 15, 2022 14:04
... : Iris
Milo, zprvu se udávali lidé, kteří ve frontě na vakcinaci předběhli, či neměli ještě nárok. Já sama jsem šla dříve proto, že mě potřebovali v nemocnici. A celkem jsem se v té době bála, aby někdo neměl nějaké blbé řeči a abych se neocitla ve večerním vysílání na Nově.

Jinak Válek nedávno říkal, že oni museli vzít určitý počet dávek, pokud nějaké chtěli, byla to podmínka prodejce. Ale, jak píšeš, nikdo nemohl nic vědět předem, tady u nás si každý myslí, že ve výbavě vlády, je křišťálová koule s přesnými údaji na všechno.

A jen jak minibonbonek na závěr - jedna z těch mých známých demonstrujících na Václaváku, ulehla s horečkami. Něco na ní prý vlezlo.
září 15, 2022 14:21
... : Iris
Teď na mě vybafl titulek

V mateřské škole v pražské Michli se objevily opičí neštovice


Říkám si, že u téhle nemoci je ta výhoda, že se nedá popřít a zlehčovat, prostě je dost vidět.
Možná teprve uvidíme upřímný strach a boj o možnost preventivního očkování proti nemoci, bez řečí o nátlaku a politizování problému.smilies/wink.gif
září 15, 2022 14:36
... : Iris
když čtu ty reakce pod článkem, říkám si, že to dítě a jeho rodina jsou chudáci. Těch názvů, co jim bylo přiděleno. Od opic po homosexuální pedofily....Opravdu si myslím, že lidstvo potřebuje spláchnout, jako kdysi. smilies/sad.gif
září 15, 2022 14:52
... : *deeres*
Tak si to tečkování užijte, úplně vám to rozdrbalo imunitu. Já to vidím u dcery. Taky, jako já , nebývala nikdy nemocná. 2x už měla covid, časté bolesti hlavy a bez zjevné příčiny,opakovaně, horečky kolem 38°, stále je unavená. Já dodnes nic, mimo rýmy, přitom jsem s nákazou přišla několikrát do styku hezky zblízka. Strach má velký voči a strachem se dav dá dobře ovládat.


září 15, 2022 15:35
... : AnickaM
Iris a Milo, podle antivaxeru jsou doktori banda blbcu. A ti co na covid zemreli asi byli dobrovolni sebevrazi. Nechavam se ockovat i na chripku, protoze "obycejna chripka" je taky pekna mrcha.
Po vakcine (3x), zadne vedlejsi priznaky nemam a s covidem jsem se zblizka potkala hodnekrat a taky nic. Ono je to totiz hodne individualni.
září 15, 2022 15:54
... : Jiri Bilina
Deeres: Strach ma velky voci a strachem se dav da dobre ovladat.
Vsak jo, deeres. Vo nicem jinym nez o strachu ta slavna demonstrace organizovana spojenymi silami komunistu, fasistu, ruskych svabu a antivaxeru nebyla. smilies/shocked.gif
Mikin
září 15, 2022 17:01
... : Jiri Bilina
Anicko, dobre jsi to napsala, u me i mych pratel je to podobne.
I kdyz individualni zkusenosti velkou vahu nemaji, statistiky jsou vuci antivaxerum neuprosne.
Vakcinace nas uchranila od toho nejhorsiho.
Mikin
září 15, 2022 17:04
... : Lenka1
Danielo, pro tebe platí totéž: když tomu věříš, tak si tomu věř, ale nepřesvědčuj o své pravdě ostatní.

A ne, nebudu se tady pouštět do pitvání toho, jak se falšovaly statistiky, aby se zdůvodnily všechny ty hajzloviny, které tady vláda prováděla. Lidi umírali s covidem, ne na covid. Blatný sám to přiznal.
Existuje dost vědeckých kapacit v oboru, které se k tomu tzv. očkování staví
opačně než tvoji guruové.

Vyplouvají na povrch čím dál víc dost nepříjemná fakta o tom všem. Prokazuje se, že všechno, co nám o tom očkování tvrdili, je lež. Že ty to nechceš slyšet, je tvoje věc. Umírá čím dál víc lidí v mladém věku - příčina neznámá. Umírají náhle kvanta sportovců. Umírají na to dokonce i děti.

A co ta chřipka? Víš, že smrtnost klasické chřipky je větší než u toho covidu? Byla jsi stejně vyděšená KAŽDÝ ROK během chřipkové sezóny? Nebyla, viď? Protože se o tom nemluvilo v televizi. Dobře tě média zpracovala.

Takže sorry, mlčet nebudu. Jestli tady chceš jen přikyvovače, tak mě zablokuj, jinak si tady svoje názory budu psát dál.
září 15, 2022 20:11
... : Lenka1
deeres:

Strach má velký voči a strachem se dav dá dobře ovládat.

Bingo.
září 15, 2022 20:13
... : Josef Kouba
Pravda o Ivermektinu. 13 minut o jeho účinku hovoří lékaři. V Indii byl použit celostátně a z kovidem nemají žádné problémy.
Daniela: Lenko, když tomu, cos právě napsala, věříš, tak věř.
Ale nepřesvědčuj o "své pravdě" ostatní.
Danielo ale Ty i mnozí jiní přesvědčujete o své "pravdě", co když se mýlíte, co když za pár let vše praskne a dozvíte že jste byli podvedeni.
září 15, 2022 20:25
... : Jiri Bilina
Nikoliv, Josefe Koubo.
CORONAVIRUS TREATMENT IN INDIA - The Economic Times
2022-01-22 · The Indian Council of Medical Research (ICMR) has removed usage of popular drugs Ivermectin and Hydroxychloroquine (HCQ) from the approved Covid-19 treatment guidelines

A v Indii zemrelo na Covid (nikoliv s Covidem) pres pul milionu lidi.
Sireni lzi a dezinformaci muze byt k smichu v pripade kulatosti zeme. Sranda konci, kdyz kvuli tomu umiraji lide... smilies/undecided.gif
Mikin
září 15, 2022 21:06
... : Josef Kouba
Pravda o Ivermectinu asi 13 min pořad kde lékaři hovoří o lécích jež jsou dostupné a pracují bezpečně a rychle. . Zmiňují se o Indii a Bolivii kde měli s těmito léky 85% úspěch. 4-7 dní a nemocný byl zdráv. Ano první vlna Covidu v Indii řádila hodně.
Takže pokud srovnávám tvá moudra Mikine a moudra lékařů, tak věřím lékařům.


září 16, 2022 05:27
... : Josef
Takhle bych to Pepane neviděl. Moudra lékařů se lišej, někdy až o 180°. Moudro Mikinovo je JEDINÝ A ABSOLUTNÍ.
září 16, 2022 06:40
... : Jiri Bilina
Nechte si to Josefove prelozit, prectete si znovu moji posledni vetu a pak si ten odcervovaci prostredek pro kone, kravy a voly treba vbodnete do zily. smilies/smiley.gif
Mikin
září 16, 2022 06:44
... : Krakonoš


září 18, 2022 15:24
... : Krakonoš

září 18, 2022 15:25
... : Krakonoš
Když ten první není vidět celej, tak přes pravý myšítko "zobrazit v novém panelu". smilies/cheesy.gif
září 18, 2022 15:25
... : Jiri Bilina
Oni jsou Krakonosi nasi flastenci (podle noticek ktere dostanou) takovi - flexibilni... smilies/shocked.gif
září 18, 2022 17:20
... : Jiri Bilina
Nejak se to Krakonosi tem hnedo-rudochum kaká. Na Ukrajine byli vykopani z 1000 km ctverecnich zeme.
Ala Pugačeva dala Putinovi verejne straslivy sprdunk.
A z SPD vystoupil prorusky generalissimus Blaško. Pry mu tam vadi nedostatek demokracie.
S tim, jak ta strana slape po demokracii vsude kam jeji hneda noha vkroci si dosud hlavicku nelamal.
smilies/smiley.gif
Mikin
září 18, 2022 19:53
... : Krakonoš
JJ, a taky mě nesmírně baví, jak se ANOšpičky pohoršovaly nad tou strašlivou mafiánskou kauzou
"Dozimetr", která tu prej nemá vobdoby, až na ně prasklo, že si se stejnejma mafiánama tykají
taky, berou si je na svatbu, za kmotry svejch dětí, vrchní estébák se mafiánem na tý svatbě družně
vobjímá, prostě - padouch nebo hrdina, všichni jedna rodina. K tomu je takovej pěknej vobrázek,
posílám radši jen vodkaz - ony ty velký vobrázky rozhoděj stránku, já na to zapomněl a už jsem vyšel
ze cviku, jak jsem tu málo. https://ibb.co/7bZX35q

září 18, 2022 23:47
... : Jiri Bilina
Ja zaslechl, ze estebacky tatik poslal synka na Krym a ten se mu ted odvdecuje tim,
ze ho chce poslat do krimu.
Tez prohlaseni ukrajinske armady o tom, ze obdrzela v Charkovske oblasti od Rusu obrovsky dar munice.
Ale pry dary od masovych vrahu, okupantu, znasilnovacu a zlodeju neprijima, tak tu munici rychle vrati.
smilies/smiley.gif
září 19, 2022 05:07
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]