O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MYŠLENKY ZLOČINCE PDF Tisk E-mail
Středa, 02 duben 2008

Ano, potvrdila jsem si to - je opravdu duben, aprílový měsíc... Tak co se divím, že se děje to, co se děje? Abych to vysvětlila: docela ráda jsem se dívala odpoledne na "Kůstku"  (primovní doktorku Brennenovou a její partu), stejně tak o chvilku později  na Myšlenky zločince. Respektive na postupy, jak pátrají. Jsou to takové pohádky, kde je zlo potrestáno a dobro zvítězí...

 

 

 

     Ono je v televizi podobných krátkých seriálků víc... Odložené případy, atd.

 

     Ale - proč vám to píšu: Prostě najednou, z ničeho nic, Myšlenky zločince zmizely ... a místo nich jsou "Nejúžasnější videa světa". Včera jsem se na kousek dívala - a zírala: na rozdíl od oněch báchorkových detektivek, kde je předem uvedeno, že "nic podobného se nikdy nestalo" atd., tady se můžete dívat na SKUTEČNÉ AKCE - na to, jak je člověk přejet dvakrát autem (a ještě vám to ukážou z několika pohledů a poté zpomaleně, aby vám ani jedno zlomení kostiček a vyhřeznutí střev neuniklo...),  na to, jak za živa uhoří člověk, na nejrůznější a nejhrůznější pády, bouračky, úrazy, smrti.... a všechno je to pravé, nefalšované...

 

 

     Nu, včera jsem do Primy napsala dotaz, proč byly Myšlenky zločince vyřazeny. A odpověď vám přetiskuji tak, jak jsem ji dostala.

 


 

 

Dobrý den,

 

     z důvodu četných stížností diváků (zasílaných i na RRTV) k vysílání seriálu Myšlenky zločince v podvečerních hodinách s tím, že by mohl být některými scénami ohrožen psychický vývoj dětí a mladistvých, bylo vysílání v podvečerním čase operativně přerušeno. V TV programu na našich webových stránkách www.iprima.cz - TV program - byla tato změna ihned zaznamenána.

Náhradní čas vysílání nebyl zatím stanoven.

 

     Omlouváme se proto našim divákům a přejeme hezký den.

 

J. Růžková

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny


A pak že není apríl...

d@niela  

 

Komentáře (9)add feed
neuvěřitelný : ivanka
ta videa jsem taky kousek zkoukla - je to fakt drsný.
A taky nevím, čím by "tohle" mohlo naše dětičky, co si v polední přestávce upečou kočku, nějak narušit...
Koukněte do Bravíčka a jiných "dětských" časáků - jo, tam jsou problémy pro děti a mladistvé...
duben 02, 2008 13:24
Tak zatímco "pohádky ovčí babičky" - tj. "Myšlenky zločince" : mamča
by mohly naši nezávadnou nepolíbenou mládež zkazit, kruťárny in natura jim dají návod, jak prožít ten správný adrenalin. Krev teče potokem, vnitřnosti létají vzduchem... (což pacholíci zocelení PC hrami už nevnímají) a dětičky čekají na další level. Pak se (např. motoristická) paka katapultovaná ze svých přibližovadel a visící ve větvích stromu, v reálu diví, že se jim žádný další život nenabízí.
Ach jo, taky mě to hvězdičkuje.

duben 02, 2008 13:32
mamčo, napsala jsi to dobře, : ivanka
ale to jsem nikdy nechápala, že lidi se tak blaženě dívají na to, jak někoho jiného něco bolí. V nejlepším případě.
Já ani neodsuzuju Primu, že to nahradila takovou blbostí, vždyť je nakonec svoboda, každej se může dívat na co chce nebo nechce, v době internetu, kdy si děti můžou prohlížet jakýkoliv kruťárny kdykoliv, je tohle fakt

DOKONALÁ UKÁZKA POKRYTECTVÍ!!!!
duben 02, 2008 13:56
Myšlenky zločince : NČ
mě napadaly zrovna včera, když jsem viděl tu čestnou, pravdomluvnou a za svým slovem si vždy stojící šlechtickou tvář ministra Trautenberga. Fuj!!!
duben 03, 2008 07:12
NČ, s tím se nerozčiluj : wendy
celí Zelení deklarovali své odstoupení z vlády v případě vrácení se Čunka - a vidíš, korýtka se nikdo nepustí. To že je mi z nich všech na blití neznamená, že se nebudu těšit na chaloupku - už zase se začínáme introvertovat na víkendová sídla, to už tu někdy bylo, že ?
duben 03, 2008 07:24
Jo, přesně!!! Všechno už tu bylo. : NČ
Jako ten dávnej 4:
Víš, jakej je nejkvalitnější lak?
No přeci Bilak! Drží a nevodprejskne!
Chalupa, koupačka, grilování na slunci, grilování prsíček (kuřecích), Zlatopramen 11°, kytara, požitek z grilovanech prsíček... Vidim to jako živý!!!!!
duben 03, 2008 07:49
hahaha, NČ - tehnhle vtip : alena tečkovaná
jsem kdysi vyprávěla jedné své kamarádce, která má trošičku delší vedení. Její odpověď byla: "Jo? A kde se to dá sehnat - potřebuju natřít dveře na záchod." Můžu ti říct, že tenkrát dostala ona mě.
duben 03, 2008 08:59
Sice musím souhlasit : saffron
s tím, že ta videa to je tak silný kafe, že bych je dávala až hodně po půlnoci a s varováním i pro dospělé, ale Myšlenky zločince (přestože jsem se na ně ráda dívala) se opravdu víc hodí jako večerní program. Z toho dvojdílu o masovém vrahovi(nábožensky motivovaném) jsem měla špatné sny i já a to je mi už nějakých cet - co potom chudáci ti setiletí, kteří v tomto čase bednu žhaví na 100%.
duben 03, 2008 19:11
Ono vybírat co není aspoň trochu kruťárna : wendy
to by toho moc nezbylo.-.-.
duben 04, 2008 08:47
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]