O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


PANE BOŽE, TY TO VIDÍŠ!!! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 červen 2022
Nevím, jestli to už "začíná také u nás", ale ve Státech tohle téma jede na plné obrátky. A navíc - doktoři jednají podle hesla "kdo chce kam, pomozme mu tam." Nechtěla bych být maminkou dvanáctiletého holčičího poupátka, které jednoho dne ke mně přijde, a místo výletu po nákupech, si přeje mít taky penis, jako má každý správný kluk... Následující text je zcela autentický, je zkopírovaný (část, zcela anonymní) z jedné facebookové skupiny Češek, žijících v Americe. Při čtení celého toho problému, i s následnými reakcemi, jsem byla moc ráda, že moje děti jsou už dlouho dospělé, a že byly zcela spokojené s tím, co jim příroda mezi nožky nadělila... Tak - čtěte:

 

 

 

 

 

Moje dcera byla totálně ovlivněna LBGTQ  propagandou, a to doslova! Ty s.ačky, co všude slyšela, tedy že je normální, že můžeš být kým chceš, jí totálně vymyly mozek.  Najednou si usmyslela, že je kluk anebo chtěla být kluk, a chtěla mít penis! Přímo tohle mi jednoho dne řekla.

Bohužel jsem neměla v té době, což je asi dva roky zpátky, úplně pod kontrolou její laptop. Kontrolovala jsem ho sice sem tam, dívala se, jak se učí, co dělá na internetu, ale tohohle jsem si nějak nevšimla, protože rozhodně já sama neznám všechny tyhle stránky a aplikace, kam děti se zájmem chodí a jak to funguje.

 

 


Až asi po půl roce jsem to zjistila.  Psala si s někým, ale jako kluk. Když jsme se o tom bavily, tak říkala, že se cítí jako kluk a že chce být kluk a že se jí to líbí.

Já jsem ji řekla, že si to jenom myslí a že určitě skutečně nechce být opravdový kluk. Samozřejmě jsme s tím měli problémy a já jí neustále vysvětlovala, že co to všechno znamená, a že ji to všechno přejde.

 

Později mi řekla, že to byla báječná hra!!!

Ale hra to nebyla pro mě. Ale ani ona to v tu dobu nebrala jako hru, usuzuju podle jejího tehdejšího chování. Byla si jistá, že je kluk a chtěla a snažila se jím být. Tím, že jsem ji vzala laptop, který nemá dodnes, a neměla už přístup komunikovat s tou osobou, s kterou komunikovala, která jí dávala všechny tyhle rozumy,  ji to přešlo.

Dneska je to zase normální čtrnáctiletá holka, co se cítí být holkou a chce být holkou, se vším všudy.

Trochu se už maluje a chce se líbit jako holka, a líbí se jí kluci.

 

X X X X X X

 

 

EVROPA NEZAOSTÁVÁ:

 

Už čtyři roky německý parlament Bundestag v Berlíně uznává běžně třetí pohlaví. To se úředně jmenuje divers - tedy v překladu „různé“.

Aby stát toto pohlaví uznal, vyžaduje od zájemců důkazy. Součástí žádosti proto musí být lékařská zpráva. To kritizuje německý Svaz gayů a lesbiček, pohlaví prý neurčují jen fyzické příznaky, ale také sociální a psychické.

Německá vláda připravila zákon o třetím pohlaví poté, co ji k tomu vyzval ústavní soud v roce 2017.  Soud  totiž došel k závěru, že povinnost uvádět pouze mužské nebo ženské pohlaví porušuje osobnostní práva, a je tudíž diskriminační.

 

 

 

Teď začínám chápat,

proč někteří lidé docela vykuleně říkají tu známou větu:

„Tohle za našich let nebylo…“

 

d@niela


Komentáře (8)add feed
... : *deeres*
Není sama, kdo si nevšiml, co se dnes dětem podsouvá. Nenápadně to přišlo ze západu i k nám. Nejenom připojení na síť, kde by to rodič mohl mít pod kontrolou, běžně se to děje i během základní školní výuky. Je to skvělý způsob, jak zničit bílou civilizaci. Stačí naočkovat ty nejmladší, ty nejzranitelnější, zcestnou ideologií, aby se postavili proti svým rodičům i sami proti sobě. Černou Sněhurka už jste viděli?

červen 27, 2022 09:16
... : Josef
Holčiččímu poupátu, které si přeje mít taky penis, správná maminka odpoví:
Počkej pár let a můžeš jich mít, kolik budeš chtít.
červen 27, 2022 10:25
... : mamča
Je to součástí debilizace mládeže. Od zredukovaných osnov školního vzdělávání, až po ataky různých "neziskovek" ve školním prostředí. Různé sociální sítě, kde si "predátoři" vyhledávají psychicky labilní mládež, a vymývají jim hlavy zvrácenostmi, tomu nasazují korunu.
Je to "něčí" dlouhodobý cíl, neboť hlupákům a nevzdělancům se dobře vládne.

červen 27, 2022 12:15
... : doktor
Nechápu dnešní myšlení politiků,státních zaměstnanců a myšlení lidí jsem úplně ,úplně v šoku.Je fakv přírodě je pohlaví mužské a ženské,ale co se nyní "nosí",co propaguje a prosazuje jde úplně mimo mé chápání.Jsem rád,že už jsem starej.Náš život byl fajn.Děkuji. A jaká bude budoucnost lidstva snad ani Bůh neví.
červen 27, 2022 12:15
... : doktor
Deeres děkuji,mluvíš mi z duše.Ano zdařilý pokus na likvidaci bílé rasy.
červen 27, 2022 12:28
... : Marie
Taky jsem ráda, že mám děti veliké a tohle se mne už naštěstí netýká. Ale Pepikova odpověď je zajímavá.
červen 27, 2022 17:08
... : Jiri Bilina
S rozsirenim internetu se bohuzel siri i nejruznejsi pitomosti. Nemam na mysli prava gayu a lesbicek, k tem mela spolecnost dost velky dluh.
Katastrofou jsou tyhle vystrelky, konspiracni teorie i hoaxy vseho druhu. smilies/cry.gif
červen 27, 2022 18:24
... : LUCIE T.
NČ, tohle zas myslím řekla chůva malé Jůlince v Shakespearově Romeu a Julii, když Julinka upadla:
Julinko, neplač, až budeš větší, budeš padat ještě ráda!
červen 28, 2022 21:36
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]