O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEBÁT SE A NEKRÁST? - NEBÁT SE KRÁST? PDF Tisk E-mail
Středa, 22 červen 2022
Prezident Masaryk prej řekl to první. Prej! Nevím, neslyšel jsem ho, mám to teda jen z druhý ruky. Podle situace po r. 89 do dneška, bych spíš řekl, že naši nejhlasitější bojovníci za demokracii v duchu Masaryka si heslo přečetli jako NEBÁT SE KRÁST. Ale skutečně nevim, ony se často ty historický výroky zkreslujou tak, že už nakonec neví nikdo, co vlastně ten kerej tatíček řek. Ví se ovšem, a to je nesporně doložený, že i za první republiky politická morálka odpovídala spíš tomu druhýmu významu. 

A tak to tady máme zase.

Tentokrát dokonce i s kokainem, nejen v rypácích pohlednejch pánů, ale i v řitích pohlednejch děvčat (možná i sličnejch hochů, to nevim přesně, ale proč by ne?). 

Ke cti pohlednejch pánů je nutný říct, že prvoplánově nešlo o tělesný a duševní rozkoše, nýbrž šlo o setkávání za účelem plánování akcí a dělení kořisti.

Na uspokojování rozkoší docházelo až po úspěšných dohodách ohledně kořisti, což už samo o sobě muselo bejt rozkoší větší, než sněžení v řitích.

 

A tak se denně dozvídáme, kdo byl včera zase zatčenej, kdo včera "náhle" zemřel. Zrovna dneska zase jeden, takže už druhej (nebo museli náhle zemřít? Jako Dubček, Kryl, Kellner, ...). Dozvídáme se, jak nesmírně čestní a skvělí politici dobrovolně pokládají funce (koryta ale nepokládají) a je nutno si jich proto nesmírně vážit. Osobně bych spíš řekl, že pokud by se to neprovalilo, nikdy by nic nesložili. Provalilo se to, aspoň podle mě proto, že nějací policajti nechtěli čekat, až jim to novej ministr zatrhne.

 

A taky se dozvídáme, že ovšem vláda teď padnout nesmí. Čeká nás přeci předsednictví!!!

JEŽIŠMARJÁ!!! Tak to už mě fakt dohání k smíchu.

 

 

     
 
 
 

By mě zajímalo, jestli kohokoliv, Čecha, Francouze, Němce, Itala, ... zajímá, kdo zrovna formálně tzv. "předsedá", tedy, přeloženo do češtiny, kdo zrovna momentálně platí žranice pro bandu darmožroutů a vozí je pancéřovejma audinama do komunistama vybudovanýho Paláce kultury.

Mohlo by to určitě zajímat třeba Sášu Vondru. Ale řekl bych, že už to nezajímá ani jeho; byl to tehdá přecijen trochu risk, i když výnosnej.

 

Ještě by mě docela zajímalo, jak se tyhle věci dotkly např. celym národem milovaný mediální hvězdy, nevyučenýho faráře z Miliónu chvilek.

Nebo zkrachovalý hokyně z Kolovrče?

Co třeba zas nějakou demonstraci? Asi ne.

Určitě se události dotkly jejich mravopočestnosti; ovšem i prachy na demonstrace už nejsou, ty byly jen proti Babišovi.

A zadarmo ani kuře... žejo. Ani Klus. Ani Aňa.


Přeju všem fajn den,

Váš NČ

 

 
Komentáře (37)add feed
... : Jiri Bilina
Tož nevim stary brachu, ale zeby komunisti vybudovali Palac kultury? Zrovna ta banda lenochu? Mel jsi snad na mysli, ze byl vybudovanej za jejich diktatury, ne? Srovnejme, co bylo v te same dobe vybudovano treba v zapadnim Nemecku. A s tim, jak se tam zilo (a zije) obycejnym lidem.
Co se tech tebou zminenych zranic tyce, hostit potentaty je stara tradice.
Jak to asi muselo vypadat pri inspekci vrchniho okupanta Leonida Ilijice Brezneva a jeho ozralecke druziny? smilies/shocked.gif
To predsednictvi v EU me pripada docela jako cest, o ktere se mohlo Cechum za casu byvale sovetske gubernie jen zdat.
Jeste ze k tomu dojde ted a ne za predchozi vlady oligarchy Babise...
Resit se toho musi docela hodne - treba inflace. A hlavne - zverstva a fasisticky utok kremelskych zvrhliku vuci Ukrajine a hrozba, kterou to predstavuje i pro zbytek demokraticke Evropy.
červen 22, 2022 03:32
... : *deeres*
A náš národ je pořád v klidu. Jenom už od nikoho neslyším, jak dobře volil, při posledních volbách. Pražané, to je kapitola sama pro sebe. Tam je většinou ta sebranka, kdoví odkud, co stále ještě mlaská a tak nemá důvod, se cukat. Venkov na nějaké akce nemá čas, ten se snaží zabezpečit před tím, co nevyhnutelně přijde. V zahradách letos místo kytek, si zasázeli brambory a les za naší zahradou, ten je vyčištěn od polomů tak, jak nikdy nebyl. Západ Čech není Praha, na Plzeňsku nežijou boháči a nejspíš možná právě proto tady tak kvete úplatkářstvi.


červen 22, 2022 06:10
... : *deeres*
Mikine, ty si dej mokrý hadr na hlavu!
červen 22, 2022 06:10
... : mamča
Jiri Bilina : Piš cestopisy, to Ti jde skvěle. Tu politickou nenávist, kterou přetéká Tvé srdéčko, tu si nech na koledu.
červen 22, 2022 06:21
... : Jiri Bilina
Kdyz me mamčo bavi jak cestovani, tak politika. A jakapak nenavist? Akorat me rozradostnilo to mile povidani o "snezeni v ritich", jakemsi nedoucenem farari a me fejsbukove kamaradce Añe. smilies/smiley.gif
červen 22, 2022 07:50
... : Josef
Sněžení v řitích je prokázaný. Nedoučenej farář je prokázanej. Aňa mlčí jak zaříznutá.
Kde je v tom aspoň jediný krapítko nepravdy? Je mi uplně fuk, že se pravda dotkla tvejch kámošů, to je tvuj problém.
Bojuj za ně, skautíku, a jestli lžu, dokaž to. Jinak seš lhář ty a omluvíš se jako chlap! (kde už jsem tohle četl?)
červen 22, 2022 11:18
... : Petr Sysala
Jen opatrný dotaz, bo tv nesleduji. Už padouchy vláčí Norečka, Ironman Železný nebo někdo jiný z redakce zpravodajství (interně tzv. Taliban) v bahně? Nebo se demokratisti (podle vzoru komunisti) tváří jako, že se vlastně nic neděje?
červen 22, 2022 11:31
... : Josef
No, Péťo, vláčej je taky. Nevim, jestli zrovna Nora, mezi zaměstnancema čt něžně zvaná díra, nebo Železný nebo Moravec. Nekoukám na ně.
Ale další a další dosavadní novinářští nadšenci, před půl rokem ječící rozkoší z jejich zvolení, jsou přinejmenším hodně rozpačití. Nojo, volili ZMĚNU, tak mají změnu. Těm, co je volili, těm jejich změnu přeju z celýho srdce! Bohužel, s těma změnařema jsem je vyfasoval i já a statisíce normálních myslících lidí, kteří by jim to nehodili ani za zlatý prase, protože je za dlouhý roky měli dostatečně přečtený. A tak teď od novinářů můžeme slyšet takovýto omluvný "já jsem je volil, ale tohle jsem přeci nemohl čekat. Proč mi to dělají, vždyť jsem je volil?" Tak mám krátkou odpověď. Protože o nic jinýho, než o obsazení koryt, jim nikdy nešlo a nic jinýho taky neumějí, ani kdyby chtěli. "PUSŤTE NÁS NA NĚ"
červen 22, 2022 13:18
... : doktor
Volil jsem voli a měl bych dostat přes hubu.
červen 22, 2022 13:19
... : Josef
Teď jsem si přečet, že dneska večer bude další pokračování vysílání signálů:
"Premiér Petr Fiala (ODS) přednese ve středu od 20:00 projev k národu. Bude se týkat aktuální politické a ekonomické situace".
-------------
Bohužel to, v zájmu zachování zdraví, neuslyšim.
A protože neštěstí nechodí nikdy samo, tak taky jsem dneska slyšel, že rychle vzrůstá počet lidí, nakažených covidem.

červen 22, 2022 13:36
... : *deeres*
Prymula už začal blábolit o čtvrté dávce a restrikcích. Byl k tomu jeden hodně sprostej komentář. Já to nebyla.
červen 22, 2022 14:03
... : Josef
Tentokrát už, Deer, s tebou souhlasím. Třema loňskejma dávkama ModeRNAjsem udělal dost pro sebe i pro lidstvo, včetně nepolevujících bolestí kloubů a svalů, a tím kulhání, šourání, neschopnosti běhání, apod.
Pro sebe ještě udělám podzimní natahování náhubku do MHD; a na lidstvo kašlu zvejšky!
červen 22, 2022 14:40
... : Jiri Bilina
Za co bych se ti stary brachu Josefe omlouval? Ja tvou britkou filipiku (krome budujich komunistu) nerozporoval, ono taky nebylo co.
Me tyhle reci o zkazenych pomerech dnes (a komunistech budujicich palace vcera) od lidi kterym cinkani klicu znelo jako umiracek bavi. Cimz mam zarucen slunny podzim zivota. smilies/smiley.gif
Fiala je podle me chlap na svem miste, ktery tu ulohu Ceska v predsednictvi EU zvladne dobre. Uz jen to, ze byl prvni kdo se odvazil jet do Kyjeva... Nejak si u toho nedovedu predstavit Babise. Uz jen proto, ze by musel jet pres rodne Slovensko, kde ho tajne sluzby vedou pro jeho predrevolucni cinnost v analech. Tam ho mam ostatne i ja. smilies/wink.gif
červen 22, 2022 17:26
... : Petr Sysala
Fiala je podle me chlap na svem miste
Tak to je hlod dne, to za ten poprskaný monitor fakt stojí smilies/smiley.gif))
Nic neřešit, vysílat signály, vyčkávat a semknout se v případě nebezpečí a hlavně usilovně lézt do Brusele podle vzoru do (_._)
To, že lidi budou v zimě chcípat hlady a zimou je v pohodě, hlavně, že budeme důstojným předsednictvím Euroříše.
Nepomohla by změna medikace? Nebo rovnou lobotomie?! To má na západní polokouli celkem tradici. Rosemary Kennedyová by mohla vyprávět, kdyby po zákroku toho byla schopna.
červen 22, 2022 19:14
... : *deeres*
Jenom, aby ODS předsednictví tentokráte neosladila stejně jako v roce 2009.

červen 22, 2022 19:31
... : Jiri Bilina
Ten Fialuv projev mel nahodou hlavu a patu. Pripomel, za ci vlady se stala republika 100% zavisla na plynu ruske diktatury, oznamil ze podzemni zasobniky jsou z velke casti naplnene a zminil se i o kutecnosti, ze Rusko nevede valku jen proti Ukrajine, ale i proti cele svobodne Evrope.
Kremlohujerum i dalsim quislingum se to asi nelibilo, ale v nejhorsim jim zbyva ta Petrem Sysalou zminena "zmena medikace, nebo rovnou lobotomie". smilies/wink.gif
Mikin
červen 22, 2022 22:36
... : Josef Kouba
Copak copak, vzorný premier a toto.

Pád Fialy? „Se vší vážností toto vyslovuji…“ Známá advokátka alarmuje. Zakročit má Zeman.

Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová se přidala k rostoucímu zástupu lidí požadujících demisi vlády Petra Fialy. Vláda podle ní nezvládá špatnou ekonomickou situaci, je naivní v zahraniční politice, rozhazuje miliardy a preferuje zájmy EU nad zájmy českých občanů. Hamplová proto žádá prezidenta Miloše Zemana, aby nastolil vládu odborníků a svolal předčasné volby.
červen 23, 2022 01:12
... : Jiri Bilina
Nejsem tedy Josefe Koubo odbornikem na ceskou Ustavu, ale zeby ta nikym nezvolena zenstina mohla ovlivnovat az takove veci... smilies/wink.gif
A ta zminena "vlada odborniku"ma byt byt jako kdo? smilies/grin.gif
červen 23, 2022 05:11
... : Josef
Nedalo mi to a chvíli jsem na Fialu kouknul. Dýl než 2 minuty to ale nešlo, takže zatím jsem o jeho historickym provolání "mému národu" jen slyšel z několika komentářů. A opět, jako v poslední době, i od nejoddanějších komentátorů zněly jen rozpaky. Od politiků pětikoalice samozřejmě ovace, ti ale nic jinýho dělat ani nemůžou. Kde jde o koryta, tam končí nejen pravda, ale i láska.
No, tak hlavně, že premiér opět vyslal signály. Kvůli signálum ovšem nemusel volit pohřební oděv a patetickej postoj s máváním ploutvema v patetickym prostředí. O vejšce a barvě hlasu radši nemluvě. Právě proto je mi nemožný, vydržet to dýl jak ty dvě minuty.
Co vlastně řekl, to si teda vcelku přečtu až dneska.
červen 23, 2022 06:01
... : Josef
PS: Jako obvykle bude pro mě zajímavý nejen co řekl, ale taky, co neřekl.
červen 23, 2022 06:07
... : Josef
Se omlouvám, že píšu na pokračování, ale zrovna jsem přečetl na Viditelnym Mackovi zkrácenej vejcuc včerejšího projevu. Snad mi pan Macek promine, že to tady voblizuju:

Lidový přepis Fialova projevu opsaný z diskuse na novinkách.cz:
Jsme ve válce!!
Ukrajina bojuje za nás!
Za inflaci může Putin a Babiš!
Vše sledujeme a intenzivně diskutujeme!
Občanům pomáháme!
Důchodci například dostali ze zákona přidáno a snížili jsme na půl dne díky našemu zásahu benzín o korunu sedmdesát!
STAN nemá problém, je to jen selhání regionálního politika a my naopak zvyšujeme politickou kulturu!
Kupte si na podzim roláky a teplé ponožky!
Mám vás rád!

červen 23, 2022 06:14
... : Jiri Bilina
Zde nezbyva, nez pripomenout ono Cimrmanovske: "neprecetli, ale rozmrazili. Bystry narod!" smilies/grin.gif
Tri komentare Josefa NČ k projevu, ktery podle svych vlastnich slov ani nevyslechl.
Znacne to pripomina davnou diskusi k serialu "Most!", ktery zde on i dear deeres straslive zkritizovali, lec rovnez nesledovali. smilies/sad.gif
červen 23, 2022 07:09
... : Petr Sysala
Jirko, dělám to nerad,ale chci tě poprosit o stručný výčet konkrétních bodů, co fialová vláda udělá s tou svízelnou budoucností, která nás čeká. Děkuji
červen 23, 2022 09:17
... : Zdena
Ahoj, dlouho jsem tu nebyla, ale teď koukám a přímo vám všem závidím Bilinu - takovou delinu jste tady potřebovali smilies/undecided.gif smilies/cry.gif
červen 23, 2022 09:50
... : *deeres*
Ten ubrečený projev má z vlastní hlavy, stejně, jako výrok:"Výrazně jsme zvýšili množství domácností, které mají nárok na sociální dávky. "? Co nám v projevu neřekl: kdy skončí nouzový stav, kdy zruší covid pasy, jak to bude s burzou v Lipsku,čím chce krýt 70 miliard pomoci( asi tiskařskou barvou), kdo zastaví Černochovou v nesmyslném utrácení, kolik už nás stála Ukrajina, jak to bude s norským plynem, když už Norsku břidlicový, pro nás i tak neskutečně drahý, dochází.......a v neposlední řadě jsme se nedozvěděli,jak to je se zločiným komplotem v pětikolce. Jasně selhání jednotlivce, jenom je těch jednotlivců víc.

červen 23, 2022 10:03
... : mamča
*deeres* : Aneb, jak mnoha slovy neříct NIC. Ale drahé sáčko mu jako obvykle slušelo, a při jeho mávání rukama jsem čekala, kdy se vznese.

červen 23, 2022 10:08
... : mamča
Ta věta "Výrazně jsme zvýšili množství domácností, které mají nárok na sociální dávky." znamená, že se jim za půl roku vládnutí podařilo dostat mnohem víc lidí a jejich domácností do kritické chudoby.
Kdyby to nebylo k pláči, tak bych se těm jeho "politologickým" dedukcím musela smát.
červen 23, 2022 10:12
... : AnickaM
Vsechno spatne kolem Fialovy vlady, slepenec, ktery se neumi domluvit ani mezi sebou. Mikine, tentokrat s tebou souhlasit nemuzu, ty se na to divas v klidku z povzdali, vim o cem mluvim, ale tady se nas to bezprostredne dotyka,psychicky i fakticky. My platime energie, benzin a raketove zdrazujici potraviny a vycerpava nas to. V Belgii.protestuji proti devitiprocentni inflaci a nase uz je sestnact! Vlada na nas kasle, penize utraci jinde, nez je treba. Vzdyt nez budeme pomahat nekde jinde, musime pomoci nejdriv sobe ! To plati obecne o jedincich i celych spolecnostech.
červen 23, 2022 10:59
... : AnickaM
A to neznamena, ze hajim minule vlady, vzdycky to byla parta egoistu, kterym byl narod u zadele. Vemte si jen devadesatky, kdy se dovolilo rozprodat nase pozitiva do zahranici. Ted nemame nic a to malo co zbylo, tak levne prodavame a zpet nakupujem za draho. Znicili jsme si pole repkou, protoze pro nekoho to byl okamzity zisk a dovazime zakladni potraviny. Nejsem zadny odbornik na ekonomiku, pisu jen to, co vidim kolem. Tak jako jsem znechucena ja, je znechucena spousta lidi, jsme na sebe hnusni. Nejaka desetiminutova rec Fialova nas dokaze akorat nas.at. Neverime uz nikomu a nicemu, tady se akorat dohadujeme a je nam to prd platny, protoze tim stejne nic nevyresime, akorat se zbytecne nasi.ame.
At zijou konici, bezhlavi rytiri a treba i hodinovi manzele!
červen 23, 2022 11:55
... : mamča
Titanik se potápí, a pětikolka natírá palubu...
červen 23, 2022 14:36
... : Jiri Bilina
Moznosti demokraticke vlady jsou vazeni omezene. Ta soucasna nezavinila Covid, nezavinila celosvetovou inflaci, nevypovedela smlouvu o ruskem plynu, nezdrzovala dostavbu jaderne elektrarny, ani nenapadla Ukrajinu.
Tarify ktere pomohou domacnostem i podnikum s cenami energii, zvyseni pomoci socialne slabsim, plneni podzemnich zasobniku plynu a snaha udelat republiku energeticky nezavislou na vyderacskem Rusku pomoci podilu na terminalech LNG a zemniho stlaceneho plynu je podle me v soucasne dobe to nejrozumnejsi co se da delat.
A take - pomahat dal Ukrajine. Kdyby se ji ruskym nackum povedlo ovladnout, z vlastni zkusenosti vime, ze na hranicich Slovenska by se natrvalo nezastavili.
červen 23, 2022 17:42
... : Jiri Bilina
Oprava: ...nevypovedela smlouvu o norskem plynu...

červen 23, 2022 17:43
... : AnickaM
Mikine, ja taky nepisu, ze za to muze jen tahle posledni vlada. I kdyz zacala hlavne s problemy uvnitr a lidstvo moc neresila. Jak to, ze v sousednich zemich se starali mnohem driv, nez u nas? A nevzpominam se slzou s oku na socialisticke zrizeni. Demokracie je krasna vec, kdyz se s ni umi zachazet, nezapomen, ze Kanada a Spojene Staty uz maji svoje porodni bolesti davno za sebou, tady je porad jeste v plenkach a z kapitalismu se hlavne odkoukaly ty negativni stranky, hamty, hamty... Je tady spousta pametniku, seniori se tenkrat meli lip, nez ted. Meli jistotu, kterou ted nemaji, to se tezko odbourava. Kdyby se muj syn se snachou neprestehovali do Evropy, tak si taky sedim v Boise a kroutim hlavou, co se to tam v Cesku deje. Ja si tam tu demokracii uzivala, ale ruku na srdce, taky vsechno v poradku nebylo. Opet velky rozdil mezi politikou a normalnim lidstvem. Myslis, ze prumerni obcani souhlasili s tim, jak US strkalo pazoury do mezinarodnich vztahu? Bylo zadluzeno vsude, kam se podivas a svoje chudy taky neresilo. Nejakym zazrakem, se prumernej obcan mel lip, nez prumernej obcan ma tady. Tak si to v Kanade hezky uzivej, pokud muzes.
Pepo, ty si uzivej svoje Kozliky a cigarka, dokud na ne mas.
červen 23, 2022 19:30
... : Jiri Bilina
Kdyby jenom minule vlady, Anicko. Vzpomen na snahu dosud jeste prezidenta, aby tendr na dostavbu jaderne elektrarny dostalo zrovna Rusko. smilies/sad.gif
Jinak se s tebou nehadam, i kdyz obcas nesouhlasim. Tak treba v americke zahranicni politice se spousta chyb nasekala. ale predstav si jak by to dopadlo, kdyby se na tu ulohu svetoveho policajta uplne vykaslala...
Zeby se seniori meli za komousu lepe nez ted, s tim tvrzenim by napriklad moji rodice a vetsina mych pratel nesouhlasila. A zadni prachaci mezi nimi nejsou. Ale nechme toho zavcas...
Uzivat si to zde budu, diky za prani. smilies/smiley.gif
červen 23, 2022 20:48
... : AnickaM
No, o nasem panu prezidentovi ani mluvit nechci, to je zvlastni druh. Ja ho nezazila jako mladeho a energickeho politika, urcite mel neco do sebe. Znam ho uz jen jako urputneho dedka, ktery se tam drzi zuby,nehty i kdyz uz davno ma byt v duchodu. Duvod zna on sam, ale opet mi tam zavani prevelike EGO.
Co se tyce tech senioru, tak je opravdu trapi nejistota a hlavne maly duchod. Vis, s touhle generaci se pekne zametlo, kdyz se vymerovaly duchody. Vetsina sahne tak na tretinu prumerneho platu a spousta lidi ten prumerny plat nema. Ja si jeste pamatuji svoji babicku, jak si libovala, ze ma duchod a doktora zadarmo a pritom s jeji rodinou komunisti pekne zametli, protoze deda nechtel vstoupit do JZD.
Ja se s tebou, Mikine, nechci hadat. Zazila jsem obe strany, ale opravdu je rozdil pozorovat z dalky, anebo byt primo v tom. Ty mas nadhled a my jsme zdecimovani( uz to trva hodne dlouho) a ten odstup si holt nedokazem udrzet.
Vis, ze pro emigranta uz nikdy nebude idealni zeme k ziti. Bude porad srovnavat a chtit ze vseho to lepsi.
červen 23, 2022 22:48
... : Jiri Bilina
Ani ja se nechci Anicko hadat. Ale treba moji rodice si zili ve svobodnem Cesku oproti moji babicce (za komousu) jako kingove. A to meli vsichni prumerne duchody i lekarskou peci zdarma.
Kdyz babicka umirala, byla na pokoji s dalsimi 15 lidmi a ja na ten zapach vykalu a moci do smrti nezapomenu. smilies/sad.gif
červen 24, 2022 03:43
... : Jiri Bilina
Jeste abych Anicko svuj nazor upresnil - v tech socialnich vyhodach si podle me lidi po padu komunistickeho rezimu spise prilepsili (paradox), ale zhorseni pro nektere duchodce mohlo nastat tim, ze se Cesko srovnalo se zbytkem sveta ve veci bydleni.
To znamena, ziskat jeste pred duchodem vlastni bydleni. Napriklad mym rodicum se to nepodarilo a zili v drahem byte pobliz centra docela slusne diky tomu, ze meli dva duchody. Z jednoho duchodu by to bylo nemozne. Tam jsme byli pochopitelne s brachou v zaloze. Jinak takovemu cloveku zbyva jen stehovani do levnejsiho.
smilies/sad.gif
červen 25, 2022 19:13
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]