O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

A ZASE DEMONSTRACE … PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 červen 2022
Demonstrovat svou nespokojenost je vcelku stará záležitost. Vyjít do ulic a dávat tak najevo nesouhlas se společenskou situací, politikou, ekonomikou či chováním elit se nosilo již ve starověku, středověk nebyl jiným a dnešní doba jen pokračuje v tomto zvyku. Dav byl vždy jedním z nástrojů v boji o moc, a ten, kdo s ním uměl umně manipulovat, získával jistou výhodu. Kvůli dnešnímu protestnímu průvodu bude ve středu Prahy zase neprůchodno, takže pozor - navíc se musí počítat s omezením dopravy v okolí Václavského náměstí a blízkých ulicích.

 

 

 

 

 

 

 

Proti téhle protestní akci je zase Asociace soukromého zemědělství ČR, která zastupuje hlavně malé farmáře. Agrární komora a svaz prý neustále hájí jen miliardové dotace pro pár největších agrobyznysových subjektů, které s normálním zemědělstvím nemají vůbec nic společného. A navíc prý takovéhle akce jsou zcela zbytečné a neustálá kritika poškozuje zemědělce v očích veřejnosti.

Policie přijala bezpečností opatření, kterých se zúčastní několik desítek policistů.

Jaký je váš názor na demonstrace?

Mají smysl? Vyřeší opravdu daný problém?

 

 

FRANTA

Komentáře (9)add feed
... : Petr Sysala
Komplikovat život běžnému občanovi, ať už s jakýmkoli bohulibým záměrem, je renaultovina.
Nicméně taková defenestrace by určitě smysl měla. Už se to v historii osvědčilo, tak proč to nepoužít znova. Čím vyšší úředník, tím výše položené okno určené k exekuci. To by si pak ten fialovej hnus rozmyslel dělat lidem ze života peklo.
Nebo podle francouzského vzoru naplnit Strakovku rozmetadly hnojem.
červen 08, 2022 06:57
... : andrea
nemyslím si, že "hlas ulice" je hlas rozhodující. Je to jen o tom, jak přesvědčiví umí být politici, jak dokážou manipulovat davem.
červen 08, 2022 08:55
... : Josef
Nikdy v dějinách demonstrace nic nezměnily. Jen totální hlupák se může domnívat, že např. demonstrace v r. 1989 v Česku měly jakejkoliv význam.
Nezměnily by nic ani defenestrace, ty ovšem by dnes byly velmi, velmi žádoucí.
červen 08, 2022 09:19
... : Jiri Bilina
Maji demonstrace smysl? Jak kdy...
Treba ty v roce 89 smysl mely. Stranovlada tehdy tvrdila, ze ma naprostou podporu "lidu" a kdyz i pres vsechny jeji lzi, zakazy, propagandu a velike mrazy chodilo na Letnou den za dnem milion lidi, zlocinny rezim se zhroutil. A komousi to dodnes nerozdejchali. smilies/grin.gif
A nekdy to fachci naopak. Kdyz treba flastenci kterych jsou plne internetove diskuze svolaji obrovskou demonstraci, slibi obcerstveni, vypravi zvlastni vlak z Ostravy - Poruby a pak jim prijde na Vaclavak 50 lidi, tak to take o necem svedci. smilies/wink.gif
červen 08, 2022 10:47
... : Josef
Svatá Prostato.
červen 09, 2022 05:16
... : Jiri Bilina
Tak, tak Josefe.
Prostata jest organem, ktery s pokrocilym vekem dojde stejne ujmy, jako seda kura mozkova.
A co se te kury mozkove tyce, viz jeji neschopnost argumentace. At uz jde o Institut Vaclava Klause, SPD, ci ruzne internetove trolly .
Ale ruku na srdce, stary brachu. Fakt te ani trochu netesi, ze se ten zvrhly rezim pred 33 lety rozsypal? smilies/wink.gif
červen 09, 2022 05:55
... : Josef Kouba
Po 30 letech vlastní Češi kukový H. Vše vlastní naši západní "kamarádi" ne východní. Kšeft je kšeft. Takže na debatu, na níž se Mikine třeseš jako na drogu se nekoná. Čtenáři tvůj mentální problém prokoukli. (přestaň to brát)
červen 10, 2022 07:33
... : Jiri Bilina
Ptal jsem se Koubo toho druheho Josefa. Tvuj postoj k padu toho nechutneho rezimu je vseobecne znamy. smilies/wink.gif
Mikin
červen 11, 2022 00:00
... : Zdena
Jo Bilina - to je kabrňák. No ale kdybyste si jenom přizvukovali, tak to taky není ono. Ještě štěstí, že se nemusí odpovídat, když všichni ví !

červen 23, 2022 09:56
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]