O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

UŽ DRUHÝ MNE NECHCE PDF Tisk E-mail
Středa, 09 březen 2022
Mám milence, ale najednou se změnil, říká, že ho už nevzrušuji. Ale - začnu od začátku: Před rokem a půl jsem se na inzerát seznámila s fajn přítelem. Ovšem rozhodně bych měla napsat, že jsem 20 let vdaná a mám skoro dospělé děti. Hledala jsem přítele proto, že doma to vázlo hodně v komunikaci, dost jsme se hádali - kvůli názorům na výchovu dětí a tak vůbec. Jako žena se tam vůbec necítím, protože myslím, že jsem ještě dost mladá na to, abych stála někomu za pomilování. Manželovi ale ne. A trvá to už víc jak dva roky.

 

 

 

Můj manžel byl vždycky takový dost uzavřený, od začátku manželství žárlil (i když opravdu nebyl důvod) až to prostě došlo až sem. Nedokázal mi už dát ani trochu něžností, které ženy potřebují. Nespali jsme spolu skoro už vůbec. Tak jsem zvolila tuto cestu a rozhodla se najít si přítele. 

Seznámili jsme se na seznamce, pak se do sebe nádherně zamilovali, bylo to opravdu úžasné, nespěchali jsme a poprvé jsme se milovali až po 3 měsících. Ono ani nebylo zase tak moc kde, byl taky ženatý a tak první schůzky probíhaly v kavárně, pak v autě, v přírodě a tak. Jezdil občas na služební cesty a asi 3x jsem byla s ním. Nemělo to prostě chybu, takhle to bylo každý týden, a bylo to fajn.

 

A po půl roce, nevím proč, a on to také nedokázal vysvětlit, to najednou u něho ochladlo. Přestali jsme se skoro scházet, najednou skoro neměl čas, a mně to strašně chybělo a nemohla jsem se z toho dostat. Vždycky je hůř tomu opuštěnému, já vím. Nemám vlastně ani žádné koníčky, tudíž jsem na něho byla docela upnutá.

Vyhovovalo mi sejít se každý týden, vypovídat se, líbat se, držet se za ruku, občas se pomilovat. Jenže on to měl asi jinak, práci má docela náročnou, doma barák, na kterém pracuje, miluje motorky (ty mu pomáhaly hodně se odreagovat).

Občas jsme pak byli spolu jen na kafi, trošku vše ještě probrali, ale mě to vždycky dost rozhodilo. Protože on si mne asi držel proto, že se potřeboval někomu vypovídat o těch domácích věcech, nebo i o pracovních, co zas nechtěl (nebo nesměl) říkat doma. Hrozné!

 

Pak jsme se domluvili, že pojedem opět spolu na služebku a necháme věcem volný průběh. Samozřejmě jsme se milovali, ale opět řekl, že už ho nějak nevzrušuju. Přitom to nebylo tak špatné. Byl za celý den hodně unavený z jednání, dokonce pak u mazlení i usínal, a to mě docela vzalo. Ale když spal, objímal mě, což bylo příjemné.

Říkala jsem mu, ať mi řekne na rovinu, že už mě nechce. Prý to tak zas říct nemůže a nechce, prý můžeme být kamarádi, scházet se a povídat si, když nám to nejde v posteli. Byla jsem z toho smutná. Co vlastně znamená kamarádi? Že mi bude říkat všechny své trampoty a já budu jen jedno velké ucho?

 

Pak, když jsem vystupovala z auta, mi dal pusu. Řekla jsem, že bych mu ji také na rozloučenou ráda dala, a on na to: „Hele, moc mluvíš", trochu se usmál a odjel.

Tak nevím. Asi už je všemu konec. Pořád na ten poslední výlet myslím, nemůžu ty myšlenky dostat z hlavy. Říkam si, nechci ho, je konec, nezaslouží si mě. Ale myšlenky pořád bodají....

 

Co si o tom myslíte?? K manželce nic necítí, to mi říkal. A nemyslím si, že by měl jinou milenku.

Fakt nevím, je to normální? Začínám si myslet, že snad se mnou není něco v pořádku.

 

Díky moc za vaše názory, případně rady,

LINDA

 

 

Komentáře (7)add feed
... : Josef
Ježišmarjáááá!
březen 10, 2022 04:42
... : *deeres*
Taky Ježíšmarjá!!! Nadarmo se neříká, že ženy jsou z Venuše a muži z Marsu. Co sis od toho vztahu slibovala?
březen 10, 2022 05:39
... : mamča
Půl roku je tak akorát lhůta, kdy pomine zamilování (pro muže ten půvab novosti). A jelikož Ty jsi čekala VHTAH, a on jen občasné zašu.ání a vypovídání, tak to zákonitě muselo skončit.
Žasnu, že jako vdaná žena a matka velkých dětí si ještě stěžuješ, že Tě milenec už nechcééé. smilies/grin.gif
březen 10, 2022 06:46
... : Marie
Já do třetice Ježišmarjááá!
březen 10, 2022 09:53
... : doktor
Lindo,jdi se picnout!
březen 10, 2022 12:36
... : mila1
Já bych to viděla na krizi ženy, které je kolem čtyřiceti a má pocit, že se ještě zaslouží něco užít. Nemá už tolik práce kolem dětí, manžel si jí asi moc nevšímá, tak holt řeší věci, které se nám zdají nepochopitelně malicherné. Asi by to chtělo rozhovor s manželem, jak si další soužití představuje, říct mu, co jí chybí a podle toho se pak zařídit. Třeba na ni ještě někde čeká štěstí s někým jiným.
březen 10, 2022 14:35
... : Inka
Ja bych tez vyresila nejdrive vztah s manzelem. A pak si nasla takoveho co mi vyhovuje a ja jemu. Taky si rikam co jsi od toho cekala. Zeny se v6dy zamiluji a chlapi si vrznou. Nic jste si neslubilu, oba resite vztahy co vam nevyhovuji a presto nejste schopni ukoncit. Asi ti to neco melo rici, premyslej!
březen 13, 2022 05:44
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]