O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VŠETEČNICE – RECEPT NA VĚČNÉ MLÁDÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 listopad 2021
Všichni - zcela jistě - chceme vypadat dobře. Nemyslím tím, že bychom toužili se neustále čančat a šlechtit, ale pochybuju o tom, že být špinavý, smradlavý a zapocený je pro někoho životní plán. Chci vypadat dobře. Nechci vypadat na mých blížících se padesát. Vyloženě však pohrdám lidmi, co musí mít ve všem jen značkové výrobky, shání všemožné a předrahé přípravky, co zaručeně zastaví věk - ale snažím se vypadat dobře, tedy v mezích zdraví – a hlavně - mých - možností.

 

 

 

Nedávno jsem našla nějaký zajímavý recept.

A hned pod ním narazila na doporučovaný článek, který se jmenoval „Proč Jenifer Lopez vypadá stále tak dobře?” Tak pravda je, že Jenifer je 52 a opravdu vypadá spíš na 25. No, tak když už sedím u počítače, článek jsem otevřela. Její tipy by mohly být zajímavé, třeba mi to něco dá, že?

Tak vám je sem předkládám – a posuďte sami:

 

 

Jennifer Lopez Green Valentino Cape in InStyle December 2018 | POPSUGAR  Fashion UK

Pravidlo #1  - Žádná káva.

“Nepiji kávu, a když už, tak jedině bez kofeinu.“

Hm. Tak pokud vím, je všeobecně známo, jak je káva pro organismus zdravá. Pomáhá prevenci Alzheimera, cukrovky, má spoustu antioxidantů… takže moc nechápu, proč Jenifer nepije kávu. Navíc není nikde moc důkazů o tom, proč by měla být bezkofeinová káva lepší; snad kvůli tlaku, ale při jejím životním stylu a minimu příležitosti, kdy si kávu dá, by neměl být problém. Jedině snad, že citliví lidé nemají po té bezkofeinové pálení žáhy a acid-reflux. A ještě, že káva barví zuby, ale zase to nevysvětluje, proč musí být jen bezkofeinová.

Kávu piju, minimálně tisíc pět set hrnků denně, a barvení zubu mi v závislosti na ní rozhodně nezabrání. (No, trošinku jsem to přehnala, uznávám…) Takže toto pravidlo asi nebude pro mne to pravé.

 

 

Pravidlo #2 - Žádný alkohol.

Tak tohle taky asi ne. Je přeci dokázáno, jak je červené víno blahodárné. Blahodárné prý pro kardiovaskulární systém, já vím, ale že je blahodárné, mi zcela stačí. Nejsem alkoholik, ale abstinent - obzvlášť se dvěma dětmi - ze mě rozhodně nikdy nebude.

 

 

Pravidlo #3 - Spousta vody, pít, pít, pít….

Hydratace je nejdůležitější, obzvlášť před cvičením, to se pak dokážete donutit cvičit víc a déle a naplno.”

Tak tady souhlasím. Voda je fantastická. Neuvěřitelně čistí pleť, pročišťuje ledviny… a taky, komu by se nelíbilo běhat každou chvilku na záchod, že? To je ten problém. Jak má člověk tolik pít, když pak obrazí všechny veřejný, restaurační, či obchodní záchodky, a to celej den. Tohle je dobrá rada… ale celkem… ehm… na drek.

 
 

Pravidlo #4 - Nekouřit.

Tady problém nemám. Kouření, jak je známo, je zdraví škodlivé, a kuřáci opravdu mají odpornou zažloutlou pleť a mají nezdravé vypadající… ehm… všechno… Takže já jsem této závislosti naštěstí ušetřená (na rozdíl od vína, hahaha).

 

 

Pravidlo #5 - Zdravá strava.

“Vyvážená zdravá strava, hlavně zelenina, ovoce, a protein. Vše organické, a nikdy nic tepelně či chemicky zpracované. To, co jíte, nemá jen vliv na vše tělo, ale je to vidět I na pleti.”

Tady má absolutní pravdu, ale kupujte vše organické, když je to třikrát tak drahé. Stejně tak je většinou ovoce a zeleniny kolikrát dražší než rohlík se salámem. Jedním z nejzdravějších jídel jsou bobule, maliny, ostružiny, borůvky… a počítám, že nejspíš i nejdražším, když se kouknu na ceny.

Ale člověk se snaží. Každý máme své oblíbené jídlo, tady se hádat nebudu. S jejím platem se rozhodně zdravá strava vybírá jednodušeji, Jenifer si určitě může dovolit misku čerstvých bobulí celoročně každý den.

 

 

Aos 50 anos, Jennifer Lopez exibe barriga sequinha e impressiona fãs -  Entretenimento - R7 Famosos e TVPravidlo #6 - Spánek.

“Minimálně 8 hodin spánku, každou noc. To je moje každodenní priorita. “

Tak tady jsem se vážně zasmála. Osm hodin jsem zvládla jen totálně zmožená práškem na spaní, a to ještě sakra silným. Nemůžu spát. Hodně z mých známých nemůže po čtyřicítce spát. Spali bychom, ale nejde to. Aspoň mám víc času, no.

 

 

 

Pravidlo #7 - Nepodlehnout chutím.

“Kdyz už na mě přijdou nějaké chutě, snažím se vzít si jen protein, naplní mě to a je to vynikající palivo pro svaly”.

Když na mě přijdou chutě, nabídnu mým svalům čokoládu, pálivá křidýlka, nějaký dobrý sýr, bagetku, oříšky…Když na mě přijdou chutě, na cokoliv, nemám nejmenší šanci odolat.

 

 

Pravidlo #8 - Krémy proti slunci.

“Na slunci jsem málokdy, ale když už, tak se vždy maximálně chráním krémem na opalování. Nikdy jsem se neopalovala, a proto moje pleť vypadá stále tak dobře.”

Krém je určitě dobrý nápad, ale ta část věty – na slunci jsem málokdy – tak ta mě opravdu dostala. Já se naopak snažím být venku co nejvíc.

 

 

Nesnáším uzavřené prostory, miluju teplé paprsky na obličeji, na celém těle. Neumím si představit být zavřena jen proto, aby pleť vypadala mladě. Sestra mojí známé taková ale fakt je. Celý život. Je jí 58. Vypadá na 28. Nikdy nebyla venku, věřte - a když už, sluneční brýle, ohromný klobouk. A zahalená jak ortodoxní muslimka. Tohle mi tedy rozhodně za to nestojí.

 

 

Tak, tady to máte.

Osm rad, jak být stále mlád.

Od okouzlující Jenifer Lopez.

Stojí mi – vám - to za to?

 

VŠETEČNICE – která má své vady

 

 

Komentáře (6)add feed
... : mamča
Jenifer Lopez se svým tělem živí. My ostatní ne, takže klidně můžeme vypadat na svůj věk.
Děti mám dospělé, vnoučat hejno, tak nemůžu vypadat na dvacet, že jo ?
Nekouřím, alkohol nepiju a s chutí podléhám chutím. Pokud vím, že je v lednici nějaká "ňamka", tak mi vzhled pleti i postavy je úúúplně fuk.
listopad 30, 2021 07:13
... : Bara
Ach jo, hlavne zdravicko!!! Pro me je nepochopitelne, ze o jeji zadni casti se pise jako o sexy prdelce, ale kazde jine s takovou zadeli se s prominutim rika, ze ma velkou tlustou prdel.
listopad 30, 2021 11:20
... : strejda
Všetečnice, zapomněla jsi na sex. Na hodně sexu. Ale o tom už jsem tu psal. Američtí vědci (asi na nějakém vzorku zjišťovaných žen) zjistili, že každým orgasmem žena omládne o 9 dní. A to stojí za to, ne? Jen se musí dát pozor, aby se žena tím neustálým omlazováním nedostala zpátky až do puberty či Bůch chraň, až do školky. Na to už jsou pak zase paragrafy, oplétačky a kde si co si.

listopad 30, 2021 13:04
... : doktor
Mamčo díky! Tleskám.
listopad 30, 2021 13:22
... : PATRIK
Milá Báro, mám stejný názor, taky nejsem na tyhle americké (nebudu psát až černošské, aby neměla Daniela průšvih s nějakou tou ligou) vybouleniny.
smilies/grin.gif
listopad 30, 2021 21:33
... : *deeres*
Jo, móda se mění. Já měla kdysi třídní učitelku, která se objemem své zadní části zcela vymykala běžnému průměru a my děti jsme si z ní kvůli tomu dělaly p...l.
prosinec 01, 2021 05:54
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]