O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KDO TO ZNÁ (A TŘEBA MÁ) - PORADÍ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 červenec 2021
Tak zase budu skuhrat o radu, a pevně doufám, že mi některá ze čtenářek poradí. Tedy, až se uklidní z bujarého smíchu nad následující fotkou... Jedná se o takový nepříjemný zvyk některých vlasů, že se chovají v nepatřičném počasí nepatřičně.  Konkrétně v horkém vlhku. A protože - jak jsem dnes četla - byl letošní červen nejteplejší a nejvlhčejší za posledních 250 let, tak (ne že bych to ostatním ženským přála) podobné trápení určitě nemám jen já...


 

 

 

 

 

 

Ta první fotka je z jara, ta druhá včerejší. Jo, vypadám příšerně, to vím, ale opravdu nemám ponětí, co bych s tím měla udělat... Zkusila jsem vlasy natočit. Pendrek. Ani jsem jakžtakž upravená nedošla do obchodu, zpátky jsem se vracela znovu s koštětem na hlavě.

 

Jednoduše: mám velmi suché vlasy, a v tomhle počasí jsou k nepoužití. Dobře, zkusila jsem to namazat. Vzala jsem jeden docela fest mastný ksichtokrém. Namazala, učesala - a asi byste nikdo nevěřil, ono se to sice vcuclo, ale velká změna to zase nebyla. Nebudu vás ohrožovat dalšími fotkami, totálně byste si zkazily vkus, ale fakt si nevím rady. 

 

Ostříhat na krátko? To už mám taky za sebou, to mám totéž, jen vypadám jak slavná Angela Davis. No, a na ježka – to si nerisknu. 

Takže je mám prozatím stažené gumičkou a sponkami připláclé...

 

Poradíte?

čarodějnice d@niela

 

Komentáře (7)add feed
... : mamča
Neporadím, ale co bych dala za takovou krásnou lví hřívu ! smilies/wink.gif
červenec 19, 2021 06:17
... : Markéta
Mám něco podobného, takže kondicionér na suché vlasy a po vysušení a vyfoukání přes kartáč, aby se to nerozběhlo do všech směrů to opatlám olejíčkem na vlasy. Jinak stále češu a uklazuju. A co se mi hodně osvědčilo je v noci spát se sepnutými vlasy, jinak se zase rozčepýří a bez umytí se zpět nevrátí. Je to nekonečný boj smilies/angry.gif
Těším se, zda má někdo lepší radu, kterou hned zkusím
červenec 19, 2021 07:26
... : doktor
..... nakrátko,byla by to velká,ale velká škoda. Ahojky.
červenec 19, 2021 13:58
... : karolina
Ahoj :-) mám huste vlasy, dlouhe a opravdu hodně krepate. Zkusila jsem olej s vajickem moc mi to nepomohlo. Doma mam hromadu olejicků, vyzkoušela jsem hromadu šamponů. Vlasy si nebarvim ani nezehlim, někdy fenuji, ale málo kdy. Jednou opravdu jednou jsem si je vyzehlihla a vlasy byly krásné, ale nechci si je zničit.
Kdybyste nektera vedely co s tim, tak snad bych taky byla nekdy za upravenou zenskou.
smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
červenec 19, 2021 14:06
... : Iris
Danielko, mám přesně to samé. Proti vlhku nezmůžeme nic. Stačí dojít pěšky do práce, lehce se zpotit nad čelem a je dokonáno, vůbec nevadí, že jsem celou noc spala v natáčkách a ráno před zrcadlem jsem vykouzlila fajn hlavu. Stačí se zpotit a přijde neodvratně chemlonový výbuch. Krep.

Tak jen dílčí postřehy - při nemožnosti návštěv kadeřnictví jsem dosáhla stejné délky jako Ty a pomáhalo mi zaplétat copy nebo takové ruličky ze dvou pramenů tak často, jak to jen šlo. Trochu třeba namazat nějakým tím kondicionérem, co se může vetřít zasucha nebo lehce navlhčit a uplést ty copy. A pak v nich event. cestovat a rozplést až na místě určení - tedy třeba v práci. Vlasy po celé délce byly jen lehce zvlněné, nikoliv ale krepaté.

A druhá rada - když je nejhůř, pomůže mi doma si nabarvit hlavu - třeba jen šamponovou barvou, tedy Palette color shampoo, nevím, jestli to píšu dobře. Nechápu, jak je to možné, ale mým vlasům to prospěje. Lesknou se a vypadají jako vlasy, ne jako koště. Ovšem do prvního umytí smilies/wink.gif

Pak mám třetí metodu a tou je takový speciální přípravek, který naopak vlasy zkudrnatí a pak jsou jakoby ztvrdlé a odolné proti vlhkosti. Ale někdy to není úplně hezké. Při déle, jakou máš by ale mohlo být. Ovšem pozor - oblast ofiny, kde nejdou udělat ty copánky, je odsouzena navždy. S tím prostě nic neudělám a pohled na ruličky na čele, na místě, kde ráno byla celkem pěkně tvarovaná hustá ofina či patka, mě přivádějí k šílenství. Tady pomůže jen žehlička na vlasy a následná natáčka, furt dokola. Úplně vážně se zabývám možností koupit si umělou ofinu z pravých vlasů s klipem a v případě šílenství si ji připnout na hlavu, na videu jsem to viděla jako reálné.

Kdo nemá na hlavě tohle, nepochopí, mamčo.

červenec 19, 2021 14:19
... : d@niela
Až se stydím, že mám takovou radost, že v tom nejsem sama smilies/grin.gif
Mj. tímpádem jsem taky pochopila ženský v New Yorku a i tam dole na Floridě, že choděj jak "družstevnice" - prostě něco na hlavě, například teď hodně nosej ty pánský čepice, co je současná eklhaft móda mít kšilt dozadu. Nebo jakýkoliv pásky, případně vlasy jakkoliv stažený do gumiček. No, některý je mají tak pod uši, to se asi lehčeji udržuje. A pak jsou kupodivu vždy upravený starší (to myslím tak od 70 vejš) ženský, který mají krátký vlasy a trvalou. Takže je podezírám, že na tom mají litr laku a moc se to často nemyje. Ty taky zas moc z domů nevycházej.
Ono být v tom počasí furt, je asi buď - a nebo. Přizpůsobit se nějak, nebo to vzdát smilies/grin.gif
Dneska jsem taky na to téma hodně študovala na netu, a poučena si namažu hlavu arganovým olejem. Nevím, kolik ho v té lahvičce asi je skutečně, neboť je šíleně drahý, takže to bude asi stejný poměr, jako džem meruňkovo-jablečný, tedy jedna ku jedné: jedna meruňka, jeden koš jablek...
Jestli to bude k čemu, tak se zítra zas vyfotím...
VŠECHNY MOC POZDRAVUJU!
Vyhrabala
červenec 19, 2021 17:10
... : andrea
Taky s tím bojuju, to je prostě typem vlasů. Kudrnaté a vlnité k tomu mají sklon. Jinak olejíčky jsou super věc, jenže zase - nic netrvá věčně. Navíc v současném počasí stačí, aby jsi vylezla ven a jsi zase tam, kdes byla.
Začala jsem taky se zábaly z arganového oleje, který jsem dřív používala jen na obličej a ta změna je fakt úžasná. Dělám si zábaly jednou týdně, do vlhkých vlasů vetřu asi 6 kapek, dám na hlavu igelit a teplý ručník a hodinu si posedím u televize smilies/grin.gif
červenec 19, 2021 22:28
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]