O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

K ČEMU JSOU VOLEBNÍ PROGRAMY? A ZÁVISLOST NEZÁVISLÝCH. PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 červenec 2021
Skvělej řečnickej obrat předvedl kdysi, v souvislosti s volebním programem, socan Sobotka: "Naše předvolební sliby nebyly zasazeny do reálného rámce." Nádhera! Takhle mistrně lze voličům oznámit: "Lhali jsme vám." Další socan, Lubomír Zaorálek, se nedávno blýskl výrokem, za kterej by se nemusel stydět ani soudruh Jakeš blahé paměti: "A já jim to říkám stokrát. Čtěte nám ty programy, čtěte je. My vám je sepíšeme, letní, zimní, podzimní, ale oni nám je, přátelé, opravdu nečtou."

 

 

Tak jsem se zase jednou nad sebou zamyslel ,a uvědomil si, že patřím k těm nevzdělaným, mentálně slabým, médii odsuzovaným, starým křupanům, kteří nečtou volební programy. Nečtu je nikdy a žádný! Jak ovšem, nevyzbrojen znalostmi volebních programů, můžu jít volit? Sice jsem se někdy zjara zařekl, že nepůjdu, ale to už mě pustilo. Půjdu. Nedá mi to. Rozhodně nebudu volit Piráty s jejich přisátym parazitem, kterej si hrdě, leč zcela klamavě, říká Starostové a nezávislí (STAN). Starostů je mezi nima sotva pár kousků. A nezávislejch? Chachacha. Jak může bejt někdo nezávislej, když je závislej právě na tý svý partaji a teď už dokonce i na pirátech? To je přímo protimluv, jako kdyby se ženatej prohlásil za svobodnýho.

O závislostech Pirátů se všeobecně ví. Od závislostí na různejch rostlinkách, různejch houbičkách, až k malířskejm válečkům.

 

A tak jsem nedávno vyslechl jakousi televizní "arénu", nebo jak se to jmenuje, kde nějakej srandovní pirát odrážel jakýkoliv připomínky k jejich dosavadním počinům a proklamovanejm záměrům slovama: "to jsme sice říkali, ale NEMÁME TO NAPSANÝ V PROGRAMU". Čímž byla pro něj věc vyřízená. Nemají to napsaný v programu, čili jim to nesmí nikdo předhazovat.

 

 

 

 

Žádnej ekoterorizmus, žádný přijetí eura, žádná totální podřízenost EU (tedy Německu), žádnejch 66 pohlaví, žádný vítačství uprchlíků, žádný přidělování bezdomovců a uprchlíků do soukromejch bytů.... Kdepak! Každej z nás to od nich sice mockrát slyšel nebo četl, ale NIC Z TOHO NENÍ PRAVDA, PROTOŽE TO NEMAJÍ NAPSANÝ V PROGRAMU.

 

A tohleto by mi jako chtělo vládnout?! Už to dokonce courá po ministerstvech a vybírá si to ministerský a náměstkovský kanceláře. Nojo, kdyby to vládnout jen chtělo, to by ještě nebylo to nejhorší. Jenže ono to má mezi puberťákama a postpuberťákama takovou přízeň, že se to chtění klidně může stát skutečností.
O jejich povolebních spojencích už mě ani nebaví psát. Každej je zná, ti už se předvedli dostatečně.

 

Assassin's Creed Pirates lze nyní stáhnout zdarma


Takže, i přes svý jarní rozhodnutí nejít, nakonec volit přecijen půjdu a se skřípáním zubů to znova hodím Andrejovi, protože reálně existujou jen jediný dvě možnosti a žádná další: Buď zvítězí Andrej, nebo zvítězí splácanec s jediným programem "antibabiš", s pirátskym náčelníkem v čele.Přeju všem pěknej den,


 


Komentáře (7)add feed
... : Anděla
Nepřekvapil jste.
smilies/sad.gif
červenec 07, 2021 07:25
... : Markéta
Nepřekvapil jste
:-) a já s Vámi souhlasím smilies/wink.gif
červenec 07, 2021 07:59
... : NČ
Na svý starý kolena už sotva můžu překvapit.
Ale za co ten škaredící smajl, Andílku? Něco tam snad není pravda?
červenec 07, 2021 08:13
... : *deeres*
Jánošík bohatým bral, chudým dával. Piráti nikdy nedělali rozdíly, brali všem , brali pro sebe.
Najděte si Pirátské listy - Financování nepodmíněného základního příjmu v České republice.
To jsou teda nápady, nejspíš bych skončila pod mostem. Odkaz dát nemohu, protože je hrozně dlouhý a rozbilo by to diskuzi.

červenec 07, 2021 20:06
... : d@niela
tak já to zkusím - tady jsou ty Pirátské listy:
https://www.piratskelisty.cz/clanek-3940-financovani-nepodmineneho-zakladniho-prijmu-v-ceske-republice

Každopádně, má milá Deeres, díky, žes to udělala raději takhle :-)

červenec 07, 2021 23:08
... : NČ
Nojo. Nepřekvapila jste, Andílku. Odpovědi na mou jednoduchou otázku se nedočkám.
Ale to nic. Hlavně, že jsme zdraví a že nám chutná.
červenec 08, 2021 11:17
... : Petr Sysala
Celý institut NZP ma jediny cil. Celoživotní závislost a tím i spolehlivou voličskou základnu. Dnes je takovou skupinou armáda státních úředníků, to slovo úředníků zdůrazňují aby bylo jasné, že tim nemyslím ucitele, policii, vojsko a podobně potřebné.

Koho nevolit je celkem jasné, ale koho volit?!
červenec 12, 2021 13:54
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]