O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


FERI - A TI DRUZÍ ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 červen 2021
Ind prohrál sázku, přátelům nabídl neomezené znásilnění ženy - CNN Prima  NEWSOd vypuknutí kauzy Dominika Feriho uplynul víc jak měsíc. Feri se z veřejného života ztratil, což bohužel neplatí o problému, na který jeho kauza upozornila. Společnost nevystavila jeho jednání stopku, ačkoli o jeho nevhodném chování „se vědělo“. (Na tom je vidět, že nebereme sexuální predátorství vážně.) Na povrch se začaly dostávat výpovědi nejen obětí českého politika, ale i ostatních dívek a žen, které mají s muži podobnou zkušenost.

 

 

 

Přitom ze statistik vyplývá, že znásilnění ohlásí na policii jen zlomek obětí.

Bojí se, že jim nikdo neuvěří, reakcí policistů, obviňují samy sebe nebo sexuální násilí normalizují.

 

 

Dominik Feri | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Důkazem je fakt, že jedna z větví zmíněné kauzy se odehrávala na prestižní Právnické fakultě Univerzity Karlovy a i samotní zástupci jejího Akademického senátu se nechali slyšet, že o problematických případech a stížnostech dotčených žen věděli. Ale nic se nestalo. Společnost – v tomto případě osazenstvo Právnické fakulty – nezareagovala. Společenská hvězda Dominika Feriho i nadále roky stoupala vzhůru.

 

Vyčítat obětem jeho chování, že se hned neobrátily na policii, že nejednaly dost razantně a rychle, je směšné. Zvlášť v kontrastu s tím, jak směle naše společnost podobné chování toleruje.

 

Dominik Feri sdílel na Instagramu novou fotografii svého vzhledu

 

 

A jmenovaný s tím dost možná počítal - z důvodu jeho původu. Vždy jakékoli nařčení "nebílého" občana končí protiobviněním z rasové nesnášenlivosti. Nikdo nic neřešil také proto, protože Feri byl „mladý neskutečně nadějný“ poslanec za TOP 09.

 

Naše společnost je dost názorově rozdělená - v podstatě generačně. Ti starší mají tendenci sexuální agresivitu bagatelizovat a považovat za tak nějak normální "mužskou vlastnost". Nejmladší generace (nejen dívek) ale má v tomhle už toleranci nulovou. A já s nimi celkem souhlasím. Stejně jako netolerujeme jiné formy násilí - např. šikanu - i obtěžování žen by mělo být naprosto nepřijatelné (o znásilnění vůbec nemluvě). Věřím, že v tomto se změníme, jen je otázka jak rychle.

 

 

Myslíte si, že se Feri ještě vrátí do politiky?

 

 

d@niela

 

Komentáře (6)add feed
... : mamča
Myslím, že do politiky se nevrátí. Má už dost vlivných kamarádů a vyšlapané cestičky k tomu, aby se jako vystudovaný právník měl líp než poslanec, a byl přitom hezky v závětří.
červen 29, 2021 06:46
... : Josef Kouba
Jsou ženy jež si umí poradit. Jistě pamatujete Pražáci jak byli občas narvané tramvaje. Vyprávěla mi jedna dívka,.. jí v tom návalu chlapík jež se na ni lepil osahával zadek. Křikla na celou tramvaj. " Chlape dejte ty pracky z mojí prdele nebo vám jednu vlepím". Na následující zastávce chlap rychle vystoupil.
červen 29, 2021 09:16
... : mamča
Josef Kouba : Jen totální hlupák si něco podobného troufne v davu lidí. Násilí i "vochmatika" se většinou děje v ústraní.
červen 29, 2021 10:29
... : NČ
Kdo mě zná, nikdy by mě, ani náááhodou, nemohl podezírat ze sympatií k TOP 09, natož k Ferimu. A že se obecně k děvčatům choval zřejmě hodně drze a prasácky, o tom svědčí i příhoda z moravských Boršic, kde dostal přes držku, což bylo tiskem bráno a čtenářům naservírováno, jako rasistickej atentát.
Ale! Umí si někdo představit, že třeba k tlouštíkovi Balounovi, notoricky známýmu všežravci, přijde návštěva s plnym ruksakem vonícího uzenýho, jitrnic a jelit, rozloží je u něj na stole a když si Baloun čuchne a chce začít žrát, návštěva mu žraní nedovolí? Co teda návštěva od notoricky známýho žrouta jako čekala?
Takže Feriho nechám stranou, s poznámkou, že se jedná o notoricky známýho žrouta (což věděla celá fakulta) a pozastavím se u "nebohejch obětí" jeho žravosti.

Jedna krasavice se přišla k Ferimu do jeho bytu vyspat, i když věděla, že postýlka je tam jen jedna, a souhlasila, že ji bude s Ferim sdílet. Když pak, chudinka důvěřivá, nezkušená, světem nezkažená, pochopila, ke svý hrůze, že je ohroženej její panenskej pel, zděšeně v noční košilce utekla.... Další dívenka, čistá, nedotčená, se i se svym pokladem v klíně důvěřivě přišla k Ferimu JEN osprchovat. Jak by ji, důvěřivou, čistou, neposkvrněnou, mohlo vůbec napadnout, že by Feriho mohlo napadnout i něco jinýho, strašně strašně hnusnýho, o čem s panenským uzarděním a slzou v oku doteď slýchala jen od svejch babiček? Takže následoval už známej úprk.
A pak? Nic.
Sorry jako, ale já na čistý, nezkušený, důvěřivý, 17ti letý panny, nevěřím!
červen 30, 2021 11:22
... : mamča
NČ : Jasně, že když dívka jde k někomu "přespat", či se jen osprchovat, jde tam už s tím, že "něco bude". Zvlášť, když lepý krasavec temné pleti už slovně naznačuje, že si nebudou společně číst v Bibli. viz "udělám ti černouška".
Nijak se ho nezastávám, ale ty holky co mu samy lezly do postele, jsou teď najednou chudinky znásilněný.
Něco jiného je, pokud se obtěžování dělo venku, a dívka vyslovila důrazný nesouhlas s jakýmikoli intimnostmi. Pravda, asi významného politika nemohla rovnou kopnout mezi nohy, ale většinou se dá zavčasu utéct, nebo požádat "moravské chlapce", aby mu to po moravsku vysvětlili.
Nejsou-li ovšem moravští chlapci poblíž, moc možností krom útěku holka nemá.
I snědý muž má totiž rychlé nohy, a vyhlédnuté kořisti se nejspíš nerad vzdává.
červen 30, 2021 11:35
... : Anděla
NČ: opět jste mě nezklamal.
Představte si, že jsem jako mladá svobodná holka několikrát přespala u svých kamarádů a nic se nestalo. Byli jsme prostě kamarádi s jasnými vztahy a ani by mě nenapadlo, že mě některý z nich bude jakkoliv obtěžovat. Pokud to napadlo je, měli natolik slušnosti, aby respektovali nastavenou vztahovou rovinu.
Právě kvůli takovým, jako jste vy, se holky potom bojí znásilnění a obtěžování hlásit.
červenec 01, 2021 06:14
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]